پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز مسابقات فوتسال بانوان «جام ریحانه» در بوستان «بهشت مادران»

پیام خوزستان - نخستین دوره مسابقات «جام ریحانه» بزرگداشت «شهیده محبوبه دانش» به میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در بوستان «بهشت مادران» از روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

حمایت از فعالیت‌های اجتماعی افراد دارای معلولیت در منطقه۱۳

پیام خوزستان - شهردار منطقه۱۳ در نشست صمیمانه با دبیران کانون افراد دارای معلولیت از اختصاص مکانی برای دورهمی افراد دارای معلولیت به منظور فعالیت های اجتماعی و ایجاد فرصت برای اشتغالزایی این عزیزان خبر داد.

جشنواره پاییزی "ترش و شیرین" در منطقه ۹ برگزار می‌شود

پیام خوزستان - شهردار منطقه۹ از برگزاری جشنواره "ترش و شیرین" در گذر پاییزی بوستان شمشیری غرب پایتخت، به ابتکار روابط عمومی منطقه و همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی خبر داد.

نظرسنجی از دهه هشتاد و نودی‌های پایتخت برای تعیین نوع تفریحشان

پیام خوزستان - سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران اعلام کرد که با توجه به نیازسنجی گردشگری و تفریحی جوانان با برگزاری جلساتی، از دهه هشتاد و نودی‌های تهران نظرسنجی می‌کند.

ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله جعلی است

پیام خوزستان - در پی ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله برای شهروندان تهرانی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از جعلی بودن این پیام خبر داد.

باید برای نوسازی انقلابی، تحقق قانون اساسی و تحول همه‌جانبه قیام کنیم/ ایجاد بستر فناوری برای دانشگاه‌ها در برنامه شهرداری

پیام خوزستان - زاکانی با بیان اینکه بنا شد روز گذشته در دانشگاه شریف صحبت کنم اما از روز قبل برخی گفتند که زنجیره انسانی ایجاد می کنند و تهدید کردند، گفت: این موضوع نشان می دهد، این یک گروه فشار سنگینی است که ظهور و بروز کرده و یک دیکتاتوری نوین از سمت اقلیت برای ربودن داشته های اکثریت کشور است.

تهران بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری دارد/ تابلوی مراکز در محلات نصب می‌شود

پیام خوزستان - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن «تهران من»، در پرتال سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سامانه اطلاعات مکانی شهرداری تهران انجام شده است. البته قرار است پس از به‌روزرسانی فهرست این مراکز توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علامت‌گذاری و نصب تابلوی مراکز امن نیز در سطح شهر انجام شود.

هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم شد

پیام خوزستان - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، به‌رغم بارندگی در روزهای اخیر و ثبت کیفیت هوای قابل قبول در این روزها، امروز چهارشنبه ۱۶ آذرماه تهران بار دیگر هوای ناسالم برای گروه‌های حساس را تجربه می‌کند.

بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم/ اینترنشنال بلندگوی ایجاد آشوب در کشور است

پیام خوزستان - شهردار پایتخت گفت: در شهرداری بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم؛ ناامید کردن کافی است و من باید اقدام کنم و نباید فریاد بکشم؛ شما نیز از من اقدام بخواهید.

فرآیند ایمن‌سازی پاساژ مهستان آغاز شد

پیام خوزستان - پیرو پیگیری های شهرداری منطقه ۱۱ و تذکرات و اخطاریه های ابلاغی، کسبه و مالکین پاساژ مهستان با حضور در کمیته ایمنی این منطقه ، آمادگی خود را نسبت به انجام دستور العمل های ایمنی پاساژ و آغاز فرآیند ایمن سازی اعلام کردند.

خطوط تاکسیرانی میدان صنعت ساماندهی شد

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: در راستای سرویس دهی مناسب به شهروندان و ارتقای کیفی خدمات رسانی طرح ساماندهی خطوط تاکسیرانی میدان صنعت اجرا شد.

آمادگی شبانه‌روزی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۶ در فصل بارش

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۶ گفت: همزمان با آغاز بارش های اخیر و جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی در معابر، تمامی نیروهای خدمات شهری نواحی شش گانه در آماده باش کامل هستند.

امضای تفاهم‌نامه سازمان نوسازی شهر تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ساخت مجموعه‌های خدماتی و مسکن مربیان

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ساخت مجموعه های خدماتی کودکان، نوجوانان و تولید مسکن مربیان کانون در پایتخت خبر داد.

شهر و محیط زیست؛ همدان

پیام خوزستان - شبکه شهر- زینب کریمی: در پرونده «شهر و محیط زیست» شهرداران کلان‌شهرها از مهمترین آسیب‌های زیست محیطی شهرشان می‌گویند.آسیب‌هایی که حل آن نیاز به مشارکت سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مختلف دارد.

دستگاه‌های مسئول در حوزه معلولان به وظایف‌شان عمل کنند

پیام خوزستان - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پایتخت، بالغ بر ۹۰۰ هزار معلول دارد، گفت: با توجه به این آمار، باید ۱۲ هزار کیلومتر از معابر تهران برای معلولان مناسب‌سازی شود.

تهران برای روز برفی آماده بود

پیام خوزستان - از اوایل صبح روز گذشته بارش برف پاییزی در تهران شروع شد و در کمتر از چند دقیقه پایتخت رخت سفید بر تن کرد و صحنه‌های زیبای کارت‌پستالی خلق شد. بارش برف، سبب شادی پایتخت‌نشینان شد و گرچه حجم برف آن‌قدر نبود که مردم بتوانند آدم‌برفی درست کنند، اما راهی بوستان‌ها شدند تا از طریق لنز دوربین‌ها تصاویر زیبایی را ثبت و ماندگار کنند.

آمادگی شهرداری برای پرداخت وجه تامین واگن/ دولت اقدامات لازم را انجام دهد

پیام خوزستان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری آمادگی تامین پیش پرداخت تامین واگن در قرارداد با چین را دارد، اما دولت و بانک مرکزی باید اقدام لازم را در این زمینه انجام دهد.

پیشگیری از لغزندگی معابر در غرب تهران/ تردد روان در ۵۴ کیلومتر محور بزرگراهی منطقه ۲۲

پیام خوزستان - شهردار منطقه۲۲ با اشاره به کاهش دما و بارش نزولات آسمانی از اقدامات گسترده عوامل حوزه خدمات شهری در معابر این منطقه خبر داد و گفت: تمامی معابر بزرگراهی، اصلی و فرعی منطقه به شکل شبانه روزی مورد پایش قرار گرفته و اقدامات لازم انجام است.

سرمایه‌گذاری روی دانش‌آموزان، آینده کشور را بیمه می‌کند

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۲ در مراسم اهدای تجهیزات عمرانی و هوشمندسازی به ۱۶۴ مدرسه منطقه تأکید کرد: هرچه بیشتر برای آموزش و پرورش دانش‌آموزان امکانات فراهم کنیم، آینده کشور را بیمه کرده‌ایم.

شناسایی نقاط پرخطر ترافیکی در منطقه ۱۳

پیام خوزستان - در نشست مشترک شهردار منطقه ۱۳ با مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ضمن بررسی پروژه های مشترک، بر پیشبرد امور تاکید شد.

امکان تبدیل خیابان مصطفی‌خمینی به پیاده‌راه گردشگری/ فضاهای مستعد گردشگری در منطقه ۱۰ احصا شود

پیام خوزستان - سرپرست ستاد گردشگری شهر تهران گفت: یکی از برنامه‌های قابل پیگیری در حوزه گردشگری، تبدیل بخشی از خیابان مصطفی خمینی به پیاده‌راه است؛ این طرح می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های ۱۴۰۲ در منطقه ۱۰ پیگیری و اجرا شود.

باران آلودگی هوا در تهران را کاهش داد

پیام خوزستان - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد ۷۴ قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.

«ریکشا» در تهران؟

پیام خوزستان - خوشبختانه یک نوع وسیله حمل‌ونقل در شهرهای ما وجود ندارد که اگر داشت، باعث دردسر زیادی می‌شد. ترافیک کلانشهرهای ایران با مشکلات گوناگونی روبه‌روست ولی حداقل از مشکل تاکسی‌سه‌چرخه‌ها در امان هستیم. سابقه تاکسی‌سه‌چرخه به ارابه چوبی «ریکشا» می‌رسد که دونفر را سوار می‌کرد و یک نفر آن را می‌کشید.

بررسی نحوه مشارکت افراد توان‌یاب در مدیریت بحران

پیام خوزستان - نشست مشترک رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با جمعی از فعالان گروه‌های مردمی رسیدگی به امور افراد دارای معلولیت همزمان با روز جهانی افراد توان‌یاب در سازمان برگزار شد.

شهروندان منطقه ۱۴ آبگرفتگی معابر را به ۱۳۷ گزارش دهند

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۴ با بیان اینکه تیم عملیات خدمات شهری همزمان بابارش های پاییزی مشغول فعالیت و برطرف کردن آبگرفتگی‌های احتمالی هستند، از شهروندان منطقه درخواست کرد در صورت مشاهده مورد خاص با سامانه نظارتی ۱۳۷ پلاس تماس بگیرند.

دغدغه‌های همکاران توان‌یاب سازمان فاوا مورد بررسی قرار گرفت

پیام خوزستان - در راستای گرامی‌داشت روز جهانی توان‌یابان، همکاران توان‌یاب سازمان فاوا صبح امروز ۱۳ آذرماه در جلسه‌ای با حضور سرپرست سازمان، نیازها و دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

پخش زنده فوتبال ایران و آمریکا در برج میلاد

پیام خوزستان - در حاشیه پخش زنده بازی تیم ملی ایران و آمریکا در برج میلاد، دهکده ورزرشی با بخش‌های تفریحی و ورزشی ویژه خانواده‌ها در محوطه برج برگزار شد.

تردد در تمامی محورهای مواصلاتی منطقه ۱۵ روان است

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۵ از آماده باش کامل و حضور صد در صدی عوامل ستاد بارش باب الرضای تهران در بارش های شب گذشته و امروز پایتخت و کنترل و مهار آبهای سطحی در این منطقه خبر داد.

جشنواره «صد دانه یاقوت» محلی برای عرضه انار با قیمت پایین و کیفیت بالا است

پیام خوزستان - یک باغدار نمونه می‌گوید: جشنواره «صد دانه یاقوت» با برگزاری حرفه‌ای در سال‌های گذشته، جایگاه مهمی در میان مردم دارد و هر ساله استقبال از آن بالا است. امسال هم این جشنواره ضمن عرضه انار و محصولات دیگر، به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسب به مردم، در جهت فرهنگ‌سازی و برنامه‌های فرهنگی موثر و خوب عمل می‌کند.

ویژه برنامه جشن لبخند در مدرسه دخترانه طلوع منطقه ۱۹ برگزار شد

پیام خوزستان - ویژه برنامه جشن لبخند با حضور شهردار منطقه۱۹، سرپرست آموزش سازمان ترافیک شهرداری تهران، معاونین اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل ترافیک، رئیس پلیس راهور منطقه، مدیران شهری و دبیر کانون افراد دارای معلولیت در مدرسه استثنایی دخترانه طلوع محله شکوفه برگزار و از افراد دارای معلولیت به عنوان فرشتگان خداوند روی زمین یاد شد.

آب‌گرفتگی عمیق در معابر نداشتیم/ پیگیری رفع مشکل چراغ‌های راهنمایی و رانندگی برای روان‌سازی ترافیک

پیام خوزستان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: آب گرفتگی امروز محلی بود و چندان عمیق نبود؛ اگر شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی وجود نداشتند، شرایط آب گرفتگی وحشتناک می‌شد.

ساير مطالب

پور ابراهیمی: کاهش سود 30 درصدی بازرگانی کالاهای وارداتی به بندر خرمشهر بررسی می‌شود

نگاه سازمان‌های متولی صادرات درآمدی است نه توسعه‌ای

قیمت طلا و سکه امروز یک شنبه 17 آبان ماه 1401

کشت فراسرزمینی؛ فرصت یا تهدید؟

چرا باید وزارت راه و شهرسازی تفکیک شود؟

مجلس بر واردات خودرو مصر است/ اجحاف خودروسازان باید روزی خاتمه یابد

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی:مبلغ ترمیم حقوق‌ها به صورت معوق پرداخت خواهد شد

قیمت طلا و سکه امروز پنجشنبه 14 آبان ماه 1401

ارتفاعِ پست

رکوردزنی دیار نخل و بلوط در تولید خرما/ لزوم احیای نخلستان‌ها

اعلام بار 1.2 میلیون تُن نهاده‌ دامی برای حمل از بندرامام

موجودی اقلام اساسی در خوزستان مطلوب است/تعادل در قیمت‌ها

بیانیه جمعی از فعالان حوزه معدن خوزستان در دفاع از عملکرد فاطمی امین

آغاز تعمیرات پست‌ها و خطوط فشار قوی نیروگاه‌های برق‌آبی خوزستان

قیمت طلا و سکه امروز یک شنبه 8 آبان ماه1401

رفع تصرف بیش از 2 هزار هکتار از زمین‌های ملی خوزستان

کاهش سطح کشت محصولات زراعی تابستانه امسال در خوزستان

تکمیل واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر خوزستان تا شهریور سال آینده

اما و اگرهای رهاسازی دیرهنگام آب در کرخه برای کشت کلزا

چرا بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات خرد مقاومت می‌کنند؟

اختصاص 110 میلیارد تومان برای اجرای عملیات آبخیزداری در خوزستان

حباب سکه 2 میلیون و 20 هزار تومان شد

اختصاص 110 میلیارد تومان برای اجرای آبخیزداری در خوزستان

تارا و ٢٠٧ در بورس کالا عرضه می‌شود

حباب سکه 2 میلیون و 109 هزار تومان شد

قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه 2 مهرماه 1401

همکاری نکردن بانک‌ها در ارایه تسهیلات به فعالان بازار آهن

توسعه تبادل تجاری خوزستان با کشورهای مختلف در حوزه تولیدات صنعتی، کشاورزی و خدمات مهندسی

اختصاص 12 هزار میلیارد ریال اعتبار به آزادراه لردگان به ایذه

صدور پروانه نشان حلال برای کشت و صنعت دهخدا

12هزار میلیارد ریال برای آزادراه لردگان به ایذه خوزستان اختصاص یافت

اعمال سیاست های قیمتی برای پرمصرف ها/ یارانه این خانوارها از ماه آینده حذف می شود!

عدم درج قیمت و گران‌فروشی، در صدر تخلفات مهرماه خوزستان

برقراری خط آبی آبادان-سیبه بصره عراق

تشکیل بیش از 7 هزار پرونده تخلف صنفی در خوزستان

شرکت فولاد خوزستان به عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شد

صادرات شیلات به 3 کشور تسهیل شود

ورود سه کشتی اقیانوس پیمای حامل نهاده‌های دامی به بندر امام خمینی (ره)

صادرات 80 درصد خرمای تولید شادگان به خارج از کشور

امکان تحقق کامل برنامه کشت کلزا در خوزستان وجود ندارد

جدیدترین قیمت سکه امروز 30 مهر 1401

انتقال آب از کارون به حوضه مارون برای «آبیاری نخیلات شادگان»

آبادان در زمستان کمبود سوخت ندارد

ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی باقی ماند

امکان تولید 4500 تن ماهی خاویاری در سد کارون 3

دلار، در فراز و نشیب اظهارات مالی و اولیانوف/ جهنم یا بهشت، اقتصاد ایران به کدام سمت حرکت می کند؟

مکنده‌های تخلیه غلات مجتمع بندری امام خمینی برق‌دار شدند

تعیین الگوی کشت در حوضه‌های آبی خوزستان/ کرخه هنوز نهایی نشده است

اتفاق عجیب در بازار سکه

کشت چای ترش در بیش از 30 هکتار از مزارع خوزستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1401/07/26

تداوم روند کاهشی قیمت مرغ در بازار خوزستان

قیمت سکه امروز دوشنبه 25 مهر 1401 مشخص شد

کشتی 77 هزار تنی نهاده دامی در اسکله بندر امام‌خمینی پهلو گرفت

قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه 25 مهرماه 1401

قیمت طلا و سکه در بازار امروز اهواز

فهم بیت کوین، راهی به سوی آزادی مالی؟

حقوق کارمندان دولت 1.3 میلیون تومان افزایش می‌یابد

بیش از 68 میلیون دلار کالای غیرنفتی از گمرک خرمشهر صادر شد

اجرای 85 عملیات ترمیمی و تعمیری چاه‌های های نفت در گستره مناطق نفت خیز جنوب

توزیع 800 تن مرغ منجمد در بازار خوزستان

رشد 4 درصدی پهلوگیری کشتی‌های تجاری در بندر امام خمینی (ره)

سکه 14 میلیون و 950 هزار تومان شد

رشد 8 درصد خرید خرمای صادراتی در خوزستان

قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه 19 مهرماه 1401

پاسخ به ابهامات اولین مزایده خودروهای خارجی؛ برگزاری مزایده دوم تا آذر

قیمت سکه و طلا امروز سه شنبه 1401/7/19

برنامه افزایش تولید نفت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با همکاری شرکت‌های دانش بنیان

قیمت سکه امروز دوشنبه 18 مهر 1401 مشخص شد

افزایش برداشت نفت با راه‌اندازی چاه‌های تازه در میدان منصوری

افزایش 2 برابری واردات شکر خام نسبت به سال گذشته

طرح مقابله با ریزگردهای خوزستان اعتبار نگرفت

توسعه بندر امام خمینی یکی از راهکارهای توسعه تجارت دریایی است

باید و نبایدهای "نقدینگی" در اقتصاد کشور

روستا‌ها و مناطق عشایری محل تولید و ارزش آفرینی

افتتاح طرح آبرسانی به 913 روستای خوزستان

عدم تکمیل زنجیره ارزش افزوده صنایع، حلقه مفقوده در خوزستان

پیش‌بینی وضعیت بازار مسکن در نیمه دوم سال

قیمت طلا و سکه امروز یک‌شنبه 10 مهرماه1401

پهلوگیری 15 فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در لنگرگاه بندر امام خمینی

واردات خودرو به کجا رسید؟

رشد 24 درصدی صادرات از گمرکات خوزستان

حباب سکه امامی 2 میلیون و 38 هزار تومان شد

باید بیش از پیش به بازار کشور عمان ورود کنیم

حباب انواع سکه در معاملات امروز 4 مهر 1401

توزیع نهاده‌های کشاورزی در خوزستان

برداشت خرما در خوزستان آغاز شد

سکه چند؟

کشت قراردادی گندم، پایان دغدغه‌های کشاورزان خوزستان

نگاه وزارت صمت، هدایت سرمایه‌گذاری‌ها به سمت مناطق کم‌برخوردار است

اختصاص اعتبار 1.3 میلیارد ریالی برای توسعه مجتمع پرورش میگوی آبادان

برداشت بیش از 180 هزارتن انگور از باغات آذربایجان‌غربی

تولید نفت خام در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون 101 درصد تحقق یافت

مطالبات کلزاکاران شوشتر تا هفته آینده پرداخت می‌شود

خریداری تاکنون 680 تن خرما از کشاورزان خرمشهری

وزارت نفت در استفاده بهینه از ظرفیت‌های خوزستان ورود کند

زمینه ترخیص بیش از 250 هزار تن نهاده‌دامی از بندر امام فراهم شد

فراهم سازی زمینه ترخیص بیش از 256 هزار تن نهاده دامی از بندر امام

در پساتحریم علم و تکنولوژی وارد کنیم

گمرک چذابه آماده از سرگیری صادرات کالا