پیام خوزستان

آخرين مطالب

لفته حمیدی: با اتوبوس برگشتیم و سه گل خوردیم اجتماعی

لفته حمیدی: با اتوبوس برگشتیم و سه گل خوردیم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -

پیام خوزستان


مربی استقلال ملاثانی انتقاداتی را نسبت به وضعیت داوری در لیگ یک مطرح کرد و از عدم رسیدگی به وضعیت این تیم گلایه کرد.
به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم لیگ آزادگان تیم استقلال ملاثانی برابر تیم صدرنشین ملوان قرار گرفت که این دیدار با نتیجه 3-0 به سود ملوان به پایان رسید و استقلال ملاثانی با 12 امتیاز در رتبه شانزدهم جدول هجده تیمی لیگ دسته یک قرار گرفت.
پس از دیدار هفته گذشته استقلال ملاثانی مقابل ماشین سازی تبریز اخباری مبنی بر اعتصاب بازیکنان این تیم و دلخوری اعضای این تیم برای سفر 23 ساعته با اتوبوس شنیده می‌شد که حالا لفته حمیدی مربی تیم استقلال ملاثانی در‌گفتگو با خبرنگار ما توضیحاتی را در این خصوص مطرح کرد و همچنین نسبت به اشتباهات داوری که به ضرر این تیم وجود داشته است گلایه کرد.
حمیدی در ابتدا درباره مشکلاتی که در سفر این تیم به تبریز و همچنین بازگشت از تبریز به اهواز رخ داد، توضیح داد: ما قبل از بازی با ماشین سازی برای بازی با شمس آذر در قزوین بودیم و چون پول برگشت را نداشتیم آنجا ماندگار شدیم و از قزوین برای بازی با ماشین سازی به تبریز رفتیم. متاسفانه بعد از بازی برای ما بلیت نگرفتند و همه با اتوبوس برگشتیم و حدود 23 ساعت در راه بودیم. باور کنید باخت امروز هم بیشتر بخاطر برگشت با اتوبوس بود. حتی پول بچه ها را هم نداده‌اند و وقتی یکی با اتوبوس برگردد و 90 دقیقه هم بازی کرده باشد خیلی سخت است. ما دو بازی با اتوبوس رفتیم؛ بازیکن خسته می‌شود و مصدوم می‌شود.
او سپس درباره بازی با ملوان صحبت کرد و گفت: بازی خوبی با تیم خوب ملوان داشتیم. بازی خیلی خوب بود و ما چند موقعیت صد در صد گل پیدا کردیم ولی متاسفانه استفاده نکردیم. دقیقه 75 تیم بازیکنان ملوان یک توپ ارسال کردند و متاسفانه دفاع سر جای خودش نبود و توپ گل شد. در دقیقه 90 داور یک پنالتی گرفت که پنالتی نبود و تیم به هم ریخت و متاسفانه 3-0 باختیم. در حالیکه در دقیقه 30 روی بازیکن ما یک خطای پنالتی رخ داد اما داور پنالتی نگرفت.

پیام خوزستان

مربی استقلال ملاثانی با اشاره به مشکلات داوری زیادی که وجود داشته است، بیان کرد: متاسفانه همه داوران با تیم مردمی استقلال ملاثانی لجبازی می‌کنند و ما را اذیت می‌کنند. ناظران داوری بعد از بازی به داوران نمره قبولی می‌دهند؛ برایم عجیب است که یک زمانی به ناظر داوری یا ناظر بازی چیزی می‌گویید، می‌گویند داور اشتباه می‌کند! ما از بازی سایپا و شمس آذر قزوین و ماشین سازی و آستارا و ... حدودا ده پنالتی صد در صد برای ما نگرفته‌اند. فیلم ها را جمع کردیم و برای آقای خداداد افشاریان فرستادیم.
حمیدی که به شدت از شرایط موجود و عدم رسیدگی به اشتباهات داوری گلایه داشت، ادامه داد: نمی‌دانم چرا با تیم استقلال ملاثانی لجبازی دارند؟ البته حق هم دارند. ما غیر از خدا کسی را نداریم. چون کسی را در فدراسیون نداریم اینطور بر سر ما می‌زنند؟ تا الان می‌خواستیم مصاحبه نکنیم و چیزی نگوییم اما نمی‌شود. هر روز ما را اذیت می‌کنند. ما تیم مردمی هستیم، چرا با ما این کار را می‌کنند؟ داور ها و ناظران دیشب به هتل آمده‌اند و می‌گویند ما هر کدام یک اتاق می‌خواهیم؛ یعنی شش اتاق! ما تیم مردمی هستیم با تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس فرق داریم. درست که داور های لیگ برتری هستند اما عمدی سر ما را می‌برند. نمی‌دانم مشکل کجاست.
او با تاکید بر تاثیر مشکلات داوری روی عدم نتیجه گیری و جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی عنوان کرد: صد در صد این مسائل روی تیم تاثیر دارد. بازیکنان ما به هم ریخته‌اند. دقیقه 20 بازیکن ما یک خطای ساده می‌کند و داور عمدا به او کارت می‌دهد و او را چهار کارته می‌کند و تمرکز بازیکن را به هم می‌ریزد. آن وقت در دقیقه 30 در موقعیت گل بازیکن ما را می‌زنند و یک کارت زرد نمی‌دهند. همه چیز یک طرفه است. حق دارند. ما باید یک نفر را داخل فدراسیون داشته باشیم. ما فکر می‌کردیم با آمدن آقای عزیزی خادم چیزهایی تغییر پیدا می‌کند اما هیچ چیز سر جایش نیست. می‌گویند شما هم سود کردید. ما‌ کجا از داوری سود کرده‌ایم؟ فقط ضربه خورده‌ایم. به چه کسی بگوییم؟ به آقای افشاریان هم گفته‌ایم و فقط آقای عزیزی خادم مانده است.
مربی استقلال ملاثانی همچنین گلایه هایی را نسبت به مسئولین این تیم عنوان کرد و گفت: این تیم مردمی است و ما هیچکس را جز خدا نداریم. اگر مسئولان خوزستان نمی‌خواهند حمایت کنند بگویند. می‌خواهند تیم را بندازند یا تیم بالا بیاید؟ ما با تمام وجود می‌جنگیم. بنده خدا آقای اشکش تنهاست. فقط من و آقای اشکش و آقای بستانی هستیم و می‌جنگیم. هیچکس حمایت نمی‌کند و فقط در عکس گرفتن می‌خواهند خودشان را نشان بدهند. تیم‌داری اینطور نمی‌شود. اگر تیم را نمی‌خواهند و دوست ندارند تیم‌‌داری کنند بگویند که ما هم تکلیف خودمان را مشخص کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا از طرف مسئولین وعده ای برای حل مشکلات داده شده است یا خیر، بیان کرد: هیچکس وعده ای هم نمی‌دهد. وقتی ما با اتوبوس برگشتیم دو روز هم تمرین نکردیم اما هیچکس سراغ تیم نیامد که بپرسد چه مشکلی دارید. مسئولین فقط نظر می‌دهند. من تعجب می‌کنم. مسئولین سهمیه لیگ یک خوزستان را نمی‌خواهند؟ سهمیه لیگ آزادگان کم نیست. لیگ دو و سه نیست، لیگ یک است. اگر خدا کمک کرد و ما شاهین بوشهر را بردیم و بازی با شهرداری همدان هم مساوی کردیم خود به خود تیم دهم یا یازدهم جدول می‌شوم. ما با یک برد بالا می‌آییم. مسئولین باید به خودشان بیایند. تا الان هیچ پولی هم به بچه ها نداده‌اند. از یک طرف ضربه داوری و از طرف دیگر مشکلات مالی. ما یک تیم کاملا خوزستانی با کادر خوزستانی داریم. آقای اشکش دست 30 بازیکن را گرفته است.
حمیدی با اشاره به وضعیت نامساعد مالی این تیم عنوان کرد: ده درصد اول فصل گرفته بودیم اما هیچ دریافتی دیگری نداشتیم، قرار بود هفته دهم دریافتی داشته باشیم که نگرفتیم. قرار بود نیم فصل بگیریم که هیچ خبری نیست. اینطور تیم‌داری نمی‌کنند. داوری هم به ما ضربه می‌زند. تکلیف تیم را مشخص کنند؛ می‌خواهند تیم‌داری کنند یا نه؟ بازیکنان متاهل هستند و اکثرا هم دانشجو هستند، نه پول دارند و نه چیزی. آقای اشکش همه این بازیکنان را از لیگ سه و دو و یک آورده و الان تیم خیلی خوب شده و شکل گرفته ولی ما واقعا از داوری ضربه می‌خوریم و از نظر مالی هیچکس حمایت نمی‌کند.
مربی استقلال ملاثانی بار دیگر به به اشتباهات داوری اشاره کرد و گفت: صدای ما به جایی نمی‌رسد. گزارشگر قزوین به سر خودش می‌زد که این چه پنالتی است؟ تبریز هم همینطور. گزارشگر های خودشان در صدا و سیمای تبریز و قزوین می‌گویند. خطای پنالتی اینطور نیست. بازیکن ما بیرون آمده و توپ را برداشته که کرنر بزند؛ بازیکن آمده و به گلر ما زده و داور پنالتی می‌گیرد. ما خیلی اذیت می‌شویم و خیلی لطمه خوردیم. شب گذشته در جلسه هماهنگی تیم ملوان می‌گوید ما هم از داوری لطمه خوردیم، گفتم بوالله شما سود کرده‌اید. همه تیم ها سود می‌کنند و ما ضرر. نمی‌گوییم به نفع ما بگیرید، درست بگیرید. هر ناظری می‌آید می‌گوید داور اشتباه می‌کند، به ما می‌رسد اشتباه می‌کند؟
او در پایان با اشاره شرایط خوب استقلال ملاثانی از نظر فنی بیان کرد: ما خدا را شکر روز به روز بهتر می‌شویم. تیمی مثل ملوان را برای لیگ برتر بسته‌اند اما خدا شاهد است اگر درست داوری کنند و مسئولین کمی کمک کنند تیم حتی در رتبه تک رقمی هم قرار می‌گیرد. من این قول را می‌دهم. اما اگر نخواهند متاسفانه تیم سقوط می‌کند و سهمیه خوزستان هم حذف می‌شود. در حال حاضر هم فردا یک ریکاوری برگزار می‌کنیم و بعد از آن بخاطر مشکلات تمرین را تعطیل می‌کنیم.
دسته یک استقلال ملاثانی لفته حمیدی

لینک کوتاه:
https://www.payamekhuzestan.ir/Fa/News/351638/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

مشمولان خارج از کشور با 15 هزار یورو سربازی خود را بخرند

«محمود فکری» در یک قدمی نیمکت مسجدسلیمان

عکس/ بازدید فرماندهان سپاه کشوری، لشکری و استانی از مناطق زلزله‌زده اندیکا

لیست نکونام مشخص شد؛ بیرانوند و رضاییان به فولاد می‌آیند؟

آتش‌سوزی در شرکت نیشکر دعبل خزایی اهواز با 4 کشته و مصدوم

دستگیری 29 سارق در دزفول

صدور هشدار سطح قرمز در پی ورود گرد و خاک به خوزستان

هشدار سطح قرمز هواشناسی/ گرد و غبار عراقی در راه خوزستان

برگزاری رزمایش سردار شهید حاج احمد کاظمی در جنوب غرب کشور

طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در گتوند اجرا شد

واحدهای تولیدی غیر فعال در خوزستان اغلب مشکل بانکی دارند

تکمیل طرح جامع فاضلاب دزفول 25 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

پارک حاشیه‌ای در خیابان پامنار ممنوع می‌شود

خوزستانی ها منتظر دمای زیر صفر باشند

جانشین فرماندهی کل سپاه بر شتاب‌بخشی به ساخت منازل زلزله‌زده اندیکا تاکید کرد

رصد و پایش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در گتوند

وزیر صمت: خوزستان جزء پنج استان برتر کشور در تولید فولاد است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه تهران

سربازان فراری از بخشش سازمان قضایی برخوردار می‌شوند

اهواز دومین شهر حاشیه‌نشین ایران است

برگزاری فراخوان جذب دکترای داروسازی در بیمارستان کیش

نقش راهبردی بندرتجاری کیش در حوزه بازار بانکرینگ

دستورات معاون شهردار تهران برای رفع مشکلات ترافیکی در منطقه 10

حکم شهادت 16 آتش‌نشان حادثه پلاسکو تقدیم خانواده‌هایشان شد

تمام گروه‌های کالایی شهروند تا 50درصد از تخفیف برخوردار می‌شوند

انجام معاینه فنی رایگان برای بانوان در روز میلاد حضرت فاطمه (س)

فولاد قید رشید مظاهری و معاوضه حردانی را زد؟

وزیر صنعت، معدن و تجارت از فولاد شادگان بازدید کرد

بهبود و توسعه شبکه همراه اول در دزفول

بازدید شهردار تهران از منطقه ١٠

کشف 175 مزرعه ارز دیجیتال طی امسال در اهواز

سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقا پیدا کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فولاد شادگان بازدید کرد

شبکه ریزشی فاضلاب در خرمشهر اصلاح می‌شود

شهروندان شوش از افزایش قیمت نان گلایه‌مندند

ایزدخواه: نیازمند سازوکار بیمه کیفیت خودروی ایرانی هستیم

26 واحد مسکونی برای مددجویان بخش سوسن ایذه ساخته شد

آتش سوزی در یک شرکت نیشکر در اهواز چهار مصدوم به همراه داشت

دهه‌ فجر فرصتی برای گفتمان‌سازی در حوزه‌ انقلاب اسلامی است

آغاز هشتمین برنامه از پویش «قرار خدمت» با حضور زاکانی در منطقه10

کلنگ احداث پارک ویژه مادر و کودک بر زمین خورد/بررسی جزئیات طرح شاخه شرقی بزرگراه یادگار امام(ره)

عملیات اجرایی طرح 2 هزار هکتاری بیابان‌زدایی و نهال‌کاری در خوزستان آغاز شد

بازدید سرزده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شعبه 20 تامین اجتماعی تهران؛ دستور فوری برای حل مشکلات مراجعه‌کنندگان و شاغلان

مسوولان رفع مشکلات خرمشهر را به عنوان یک اولویت ملی پیگیری کنند

عملیات 2 هزار هکتاری بیابان زدایی در خوزستان اجرا می‌شود

عدم تحقق برنامه جمع آوری 80 درصدی گازهای همراه نفت

رییس سازمان جنگلها و مراتع:جز 2 استان همه نقاط کشور درمعرض فرونشست هستند

آلودگی هوای خوزستان در تعداد زیادی از روزهای سال در محدوده غیرمجاز است

نانو ژنراتورهای الکتریکی که زخم‌ها را با سرعت ترمیم می‌کنند

آغاز مرمت خانه تاریخی جامعی شوشتر