پیام خوزستان

آخرين مطالب

گفتگو

شبکه ریزشی فاضلاب در خرمشهر اصلاح می‌شود

پیام خوزستان- سرپرست آب و فاضلاب خرمشهر از اصلاح شبکه‌های ریزشی خرمشهر در قالب تدوین سندی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

همه سرماخورده‌ها خود را مبتلا به اُمیکرون بدانند / خطر بستری در ICU و مرگ

پیام خوزستان-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هر چند گفته می‌شود میزان بستری و موارد مرگ و میر ناشی از ابتلا به اُمیکرون کمتر است اما خطر بستری شدن در بیمارستان و ICU و مرگ وجود دارد و شاهد فوتی ناشی از اُمیکرون در کشور بوده‌ایم.

سیل چقدر به راه‌های کشور آسیب زد؟

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد که بیش از ۸۸۹ محور از سیل اخیر آسیب دیدند که خسارت وارد شده به راه‌های شریانی، اصلی و روستایی به ۱۸۶۱ میلیارد تومان می‌رسد.

استقرار خودروهای آتش نشانی در مبادی ورودی و خروجی اهواز

پیام خوزستان - اهواز- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: به دلیل مه گرفتگی شدید در جاده ها خودروهای نور و شب نمای آتش نشانی در مبادی ورودی و خروجی اهواز مستقر شدند.

برنامه آگاه‌سازی پیشگیری از معلولیت‌ها در خوزستان آغاز شد

پیام خوزستان - اهواز - معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی خوزستان از آغاز برنامه آگاه‌سازی پیشگیری از معلولیت‌ها در استان خبر داد و گفت: جامعه هدف این برنامه که به صورت پایلوت در هویزه انجام می‌شود، ۳۰۴ زن سرپرست خانوار در این شهرستان هستند.

ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ امروز

پیام خوزستان-معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در طرح نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ امروز خبر داد و گفت: امکان نام‌نویسی تمامی اقشار در ۶۶۰ شهر دیگر نیز فراهم شده است.

ثبت بیش از ۱۴۱ میلیون تردد در محورهای خوزستان

پیام خوزستان - اهواز - معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تردد ۱۴۱ میلیون و ۱۲۴ هزار و ۵۸۲ خودرو در محورهای این استان در ۹ ماه سال جاری خبر داد و گفت: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

۱۷ درصد افراد بالای ۱۲ سال خوزستان دُز دوم واکسن را تزریق نکرده‌اند

پیام خوزستان - اهواز - دبیر شورای سلامت اهواز بر تزریق دُز یادآور واکسن و رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاکید کرد و گفت: حدود ۱۷ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال استان تاکنون واکسن مرحله دوم را تزریق نکرده اند.

برای قیمت‌گذاری برخی کالاها، به استانداران تفویض اختیار شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز گفت: در رابطه با قیمت‌گذاری دستوری نمی‌توان گفت که این رویه به صورت مطلق بد یا خوب است اما برای تولید و قیمت‌گذاری یک سری کالاهای اساسی با توجه به شرایط، موقعیت جغرافیایی و بهره‌مند بودن هر استان متفاوت است.

فعالیت ۳۰ گروه تزریق واکسن کرونا در روستاهای غرب اهواز

پیام خوزستان - اهواز - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از فعالیت ۳۰ گروه روستایی برای واکسیناسیون خانه به خانه در منطقه غرب اهواز خبر داد و گفت: : همزمان با انجام گسترده واکسیناسیون کرونا در شهر اهواز، ارائه این خدمات در واحدهای روستایی نیز در حال انجام می باشد.

پلمب ۳۱ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی در اهواز

پیام خوزستان - اهواز - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از تعطیلی ۳۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در این منطقه خبر داد.

تزریق روزانه چهار هزار دُز واکسن کرونا در غرب اهواز

پیام خوزستان - اهواز - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از تزریق روزانه چهار هزار دُز واکسن کرونا در حوزه غرب اهواز خبر داد و گفت: واکسیناسیون نوبت سوم کرونا برای کلیه افراد بالای ۱۸ سال در این منطقه اهواز از یکم دی ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

میانگران؛ تالابی که حق‌آبه ندارد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه گفت: مطالعه تعیین حق آبه تالاب میانگران ایذه در سه سناریو انجام و حق‌آبه آن مشخص شده است اما در ایذه آب و رودخانه‌ای وجود ندارد تا حق‌آبه این تالاب داده شود مگر اینکه انتقال آب از رودخانه کارون به ایذه انجام شود.

موردی از سویه جدید اُمیکرون در خوزستان مشاهده نشده است

پیام خوزستان- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تاکنون موردی از سویه جدید اُمیکرون در خوزستان مشاهده نشده است اما رعایت شیوه نامه های بهداشتی همچنان باید در اولویت کار مردم قرار گیرد.

طرح صدور نسخه الکترونیک در خوزستان اجرایی شد

پیام خوزستان - اهواز - طرح صدور نسخه الکترونیک در مراکز درمانی و بیمارستانی روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در خوزستان شروع شد تا گامی اساسی برای حذف نسخه کاغذی برداشته شود.

شبکه برق بافت مرکزی شهر اهواز ساماندهی شد

پیام خوزستان- مدیر امور برق منطقه سه اهواز گفت: تعداد ۵۱۴ اصله پایه فرسوده برق در راستای افزایش پایداری و ساماندهی شبکه برق از سطح بافت مرکزی شهر اهواز جمع آوری و پایه جدید جایگزین شد.

عبدالمالک ریگی آبادانی بازداشت شد + جزئیات

پیام خوزستان - سرهنگ “حسین زلقی رئیس پلیس شهرستان آبادان در گفتگو با خبرنگار رکنا اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان آبادان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور ...

استفاده از کارت بلیت الکترونیک در اتوبوس‌های اهواز کی اجرایی می‌شود؟

پیام خوزستان- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز با اشاره به نصب نشدن دستگاه‌های کارتخوان در اتوبوس‌ها برای پرداخت کرایه از طریق بلیت الکترونیک در شرایط کرونا، از برنامه‌ریزی برای استفاده از کارت بلیت الکترونیک خبر داد.

پیشگیری از نابودی ۱۰۰ هزار تن کلینکر صادراتی در بندر امام

پیام خوزستان- دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان از پیشگیری از نابودی ۱۰۰ هزار تن کلینکر صادراتی در بندر امام خبر داد و گفت: میزان صادرات کلینکر در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است.

پیش‌بینی باران و کاهش دما در خوزستان

پیام خوزستان - صدا و سیما / سازمان هواشناسی خوزستان از روز جمعه کاهش دما همراه با مه یا مه رقیق پیش بینی کرده است. محمد سبزه‌زاری، ...

پنج بانک و موسسه مالی در شوش پلمب شدند

پیام خوزستان - دزفول- دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: در راستای نظارت بر فعالیت اصناف، پنج بانک و موسسه مالی به دلیل بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان شوش پلمب شدند.

۳۸ درصد خوزستانی‌ها هنوز واکسن نزده‌اند / تاکنون مورد مثبت اُمیکرون مشاهده نشده است

پیام خوزستان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تلاش برای جلوگیری از سویه اُمیکرون به کشور، گفت: تاکنون نمونه مثبتی دال بر اُمیکرون مشاهده نشده است.

کاهش چشمگیر دمای هوا در آبادان و خرمشهر رقم خورد

پیام خوزستان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ، محمد سبزه زاری، رئیس هواشناسی خوزستان افزود:آسمان امروز آبادان و خرمشهر صاف و آفتابی است و دمای هوا بر اساس نقشه‌های ...

هر آن احتمال خیزش ریزگردها در اهواز وجود دارد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهواز با اشاره به وقوع خشکسالی‌های پیاپی در بیشتر کانون‌های گرد و غبار گفت: اکنون وضعیت کانون جنوب شرق اهواز به گونه‌ای است که آستانه خیزش گرد و غبار از ۱۱ متر به ۶ متر رسیده است.

ورود مدیران پروازی به کنگان ممنوع شود

پیام خوزستان - ابوذر حسین‌پور در گفتگو با خبرنگار فارس در کنگان اظهار داشت: جنوب استان بوشهر میزبان خیل عظیم صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است ولی توجه مناسبی به میزبان نشده است. ...

چمران: آلودگی و ترافیک تهران نتیجه کم‌کاری دولت قبل است | افزایش ۲۰ درصدی ترافیک در صورت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها

پیام خوزستان - به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی چمران پیش از آغاز بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم گفت: در خصوص ترافیک و آلودگی هوا ...

نماینده جهاد اسلامی در تهران: مردم یمن در صف مقدم حمایت از مردم فلسطین قرار دارند

پیام خوزستان - نماینده جهاد اسلامی در تهران گفت: مردم یمن علیرغم مشکلاتی که با آن روبرو هستند در صف مقدم حمایت از مردم فلسطین قرار دارند. به گزارش ایسنا، ناصر ابوشریف ، صبح ...

ناصر ابوشریف: جنگ یمن به ظاهر سعودی اما حقیقتا یک پروژه صهیونیستی است

پیام خوزستان - نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: شهید سلیمانی یکماه قبل از شهادت به من گفت؛ مقاومت مردم یمن کم نظیر است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، نماینده ...

امام جمعه بوشهر: جبهه بین المللی مقاومت رسانه‌ای باید تشکیل شود

پیام خوزستان - گروه استان‌ها - امام جمعه بوشهر با تاکید بر تشکیل جبهه مقاومت رسانه‌ای برای خنثی شدن اهداف دشمنان گفت: همه رسانه‌ها در فضاهای مختلف حقیقی، مجازی باید جبهه متحد ...

بلای بد سر خانم دکتر / پلیس وارد عمل شد

پیام خوزستان - سرهنگ کارآگاه علی حسینی رئیس پلیس فتا استان خوزستان در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر هتک حیثیت و نشر ‌اکاذیب بر علیه وی، موضوع ...

نسبت به شکستگی لوله‌های آب بی تفاوتی وجود ندارد

پیام خوزستان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، فرامرز مرادی مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک امشب و در گفتگو با ما گفته است که این سازمان به هیچ وجه نسبت به شکستگی‌های ...

ساير مطالب

سرمایه‌ آهن فروشان کم کم به سمت مشاغل دیگر می‌رود

پرندگان مهاجر به تالاب بین‌المللی شادگان رسیدند

433 دستگاه استخراج رمز ارز در خوزستان کشف شد

ضرورت دریافت دز دوم و سوم واکسن کرونا

تعطیلی تنها درمانگاه شیرین بهار اندیکا

افزایش دانش‌آموزان اوتیسم در دو شهر خوزستان / هر جا نیاز باشد کلاس اوتیسم راه‌اندازی می‌شود

مردم از مصرف خودسرانه آنتی‌بیوتیک خودداری کنند

نیمی از کارکنان واحد های صنعتی اروند واکسینه شده اند

انهدام باند سارقان حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در اهواز

پوشش واکسیناسیون کرونا در خوزستان کمتر از میانگین کشوری است

3 مطب پزشک به دلیل تخلفات بهداشتی در شادگان پلمب شدند

موجودی واکسن کرونا در خوزستان مطلوب است

آمادگی لازم برای مواجهه با آبگرفتگی‌های احتمالی را داریم

پاندمی کرونا چگونه آسیب‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد؟

هتل قو فرصتی برای توسعه گردشگری اهواز است

باران و رعد و برق در راه خوزستان

سرشماری وحوش در خوزستان آغاز شد

گزارشی از فروش نخل به دلیل کمبود آب نداشته‌ایم

شهردار:ارتباط مالی کارکنان شهرداری اهواز با پیمانکاران قطع می‌شود

شرایط برای انتقال و بروز وبا مهیا است / لزوم رصد بیشتر وضعیت فاضلاب اهواز

ارتقاء شبکه دیتای خانگی در خوزستان پایان ندارد

اجرای طرح اکتشاف آبهای ژرف برای تامین آب شهرهای آبادان و خرمشهر

پدافند غیر عامل عامل افزایش تاب آوری کشور و مانع هدررفت سرمایه مالی و معنوی

امروز آثار مقاومت و استکبارستیزی ایران منحصر به منطقه نیست

یک روانپزشک: وسواس فکری با شیوع کرونا افزایش یافته است

وضعیت آبگیری تالاب هورالعظیم بحرانی است

نیاز فوری به تمامی گروه های خونی در آبادان

ماجرای ذرت‌های آلوده در بندر امام خمینی(ره)که وارد بازار نشد

ماجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان چه شد؟/ موسوی: منابع طرح قابل تامین است

رفع معضلات اهواز با شهرفروشی امکان‌پذیر نیست

وقوع رطوبت 100 درصدی در آبادان

وقوع رطوبت 100 درصدی هوا در آبادان

کرونا تعداد زیادی پستچی را از ما گرفت/ مردم می‌توانند خسارت ناشی از تاخیر در ارسال مرسولات پستی را دریافت کنند

تجهیز بلوار امام خمینی(ره) مرکز بشاگرد به سیستم آبیاری قطره‌ای

مردم از تیراندازی‌ها در شهر به شدت گله‌مند هستند

میزان سختی آب رودخانه زهره در هندیجان به 3 هزار میکروموس کاهش یافت

زن ایرانی که سرباز عراقی را با تبر کشت/ فقر و مقاومت قصه اوست

روایت پویش‌هایی که زندانی آزاد می‌کند/ سرپرستان 39 خانواده از بند رهایی یافتند

ادارات دزفول قانون جذب فرزندان شاهد و ایثارگر را رعایت کنند

مشکل عرضه سوخت در جایگاههای خوزستان در ساعات آینده برطرف می‌شود

تزریق واکسن کرونا در سردشت به بیش از 94 هزار دز رسید

استفاده از سیستم‌های نوین آبیاری در فضای سبز

مشارکت جوانان در تصمیم‌سازی از ضرورت‌های جامعه برای اعتمادسازی است

ماجرای سرطان درختان جنگل‌ های زاگرس چیست؟

تسریع در رسیدگی به وضعیت سازه‌های آبی و آثار تاریخی شوشتر

انتقاد امام جمعه شوشتر به وضعیت نامناسب سازه‌های آبی و آثار تاریخی شهر

نجار را برکنار کنید، مناطق زلزله زده منتظر توجه ویژه شما هستند

ماجرای توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز چیست؟

اجرای پرسش و پاسخ مهدوی در ناحیه یک اهواز

مقاومت برخی نقاط روستایی اهواز در برابر واکسیناسیون

کشف انبار مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در اهواز

آمادگی لازم برای مواجهه با پیک ‌جدید کرونا در خوزستان وجود دارد

سد کوثر آب را به رودخانه زهره می‌رساند/ مردم به حریم رودخانه نزدیک نشوند

توجه به فضای سبز شهری در فصل پاییز و زمستان

سفرهای استانی دولت موجب تصمیم‌گیری برای حل مشکلات با توجه به مشاهدات عینی می‌شود

کشف کوخه‌های زنده گیری پرندگان و جمع آوری تله هوبره در هندیجان

آب شادگان علائم بیماری زا ندارد/در حوزه سلامت با هیچکس تعارف نداریم

پنل‌های خورشیدی روستای عشایری مریک زندی دزپارت را روشن کردند

زنبورداران غیرمجاز عامل تلف شدن 200 پرنده زنبورخوار گلوخرمایی در گتوند

فرماندار اندیکا: منازل زلزله زدگان این شهرستان قابل سکونت نیست

بازنگری و اجرای طرح هادی در 49 روستای لالی

تزریق بیش از 2میلیون دُز واکسن درشهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مهرشهر آینده اهواز است، با اعضا قرارداد شفاف می بندیم

زلزله خوزستان بخش‌هایی از بناهای تاریخی در اندیکا را تخریب کرد

9052 زائر حسینی از خدمات درمانی اورژانس در شلمچه بهره بردند

رشد 37 درصدی جابجایی مسافر از پایانه های خوزستان

زلزله به 200 منزل مسکونی در ایذه خسارت زد

زلزله به منازل روستایی اندیکا خسارت وارد کرد

کارمندان آبادانی بدون کارت واکسن حق حضور در محل کار را ندارند

رسالت شرکت فولادخوزستان خدمت به مردم نجیب استان است/ کشف و استعدادیابی جوانان در مناطق محروم و کم برخوردار

کم آبی اروندکنار حاصل بی تدبیری است

تست کرونا تنها مجوز ورود زائران اربعین حسینی به کشور

انجام چهارهزار و 480 عملیات توسط آتش نشانی اهواز

به شایعات درباره تزریق واکسن بی‌توجه باشید

رزمندگانی که بعد از پایان جنگ تحمیلی هم آرام ننشستند

یک ماه پس از تنش‌های آبی در خوزستان؛ وضعیت روستاها اکنون به چه شکل است؟ + فیلم

لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت مجریان ذی‌صلاح در خوزستان

نیشکر هفت‌تپه به کجا واگذار می‌شود؟

محل واکسیناسیون دانش آموزان اهوازی مشخص شد

دولت سیزدهم محرومیت‌ها را از جامعه زنان می‌زداید

حریق گسترده روستای منیخ خرمشهر مهار شد

خطر سلطه فرهنگ جعلی بر باور جوانان به جای فرهنگ واقعی

واکسن برکت به زودی وارد جنوب غرب خوزستان می شود

بهسازی جاده‌ روستایی بنیوار-هدامه ماهشهر

جهادگران بسیج دانشجویی دزفول 15 هزار نفر را علیه کرونا واکسینه کردند

کمبود خانه برای رهن و اجاره در اهواز

انفجار شدید ناشی از نشت گاز در اهواز

پیشتازی خوزستان در پویش سوم طرح "آجر به آجر"

82درصد جامعه فرهنگیان آبادان واکسن کرونا دریافت کردند

هشدار نسبت به سونامی ورشکستگی / بازنشستگی کشوری و نیروهای مسلح بحرانی ترین صندوق‌ها هستند

مطالبه شهروندان ایذه داشتن آسفالت مناسب است

مشکلات ما با FATF‌ حل نمی‌شود/ ارتباط با همسایگان ارتقا یابد

چرا در مقابل اجرای ماده 19 دامپزشکی مقاومت می‌کنند؟

15 کیلومتر از جاده اهواز - ملاثانی بهسازی می‌شود

مشکلی که دفترخانه‌ها برای متقاضیان تعویض پلاک خودرو ایجاد کرده‌اند

آبادان و خرمشهر میزبان آسمانی در غبار

دود ناشی از آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم شهر رفیع را آلوده کرد

حضور افغان‌ها در کشور، ایران را درگیر چالش های اقتصادی و اجتماعی می‌کند / زیرساختهای مهاجرتی ایران منسجم نیست

نقاط تلاقی آب و فاضلاب اهواز شناسایی می‌شوند

خیران دزفول سرنگ و الکل به طرح واکسیناسیون اهدا کردند