پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: کسب سرمایه حلال و توجه به فرهنگ کار از مباحث قابل توجه در قرآن است

پیام خوزستان - پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور ۳۵ شرکت کننده در پنج رشته حفظ۱۰جزء ،حفظ۲۰جزء،حفظ کل، مفاهیم و قرائت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: رضایتمندی خدمت گیرندگان و مددجویان اولویت کاری بهزیستی البرز

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست با معاونین و کارشناسان توانبخشی ستادی گفت:در انجام وظایف محوله این سازمان رضایتمندی خدمت گیرندگان و مددجویان از اولویت های کاری بهزیستی البرز است و همواره باید در دستور کار ما قرار گیرد.

برگزاری سی و سومین جشنواره (ملی و استانی) امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان قم

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: به منظور رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تاثیرگذار نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه کشور، سی و سومین جشنواره (ملی و استانی) امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان برگزار می شود.

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است

پیام خوزستان - حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های دوره ای خود از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از صنایع غذایی به آرا بازدید و از فعالیت ها ،حمایت ها و اقدامات مدیر عامل این شرکت در حوره ورزش کارگری در استان قدردانی کرد و گفت: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است.

بیش از ۱۰ هزار نفر- دوره آموزش مهارتی برای متقاضیان در زنجان ارائه شده است

پیام خوزستان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ۱۰ هزار و ۷۵۴ نفر – دوره آموزش مهارتی طی ۶ ماهه اول سال جاری در بخش‌های دولتی و غیردولتی در سطح استان زنجان برای متقاضیان ارائه شده است.

کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت در خراسان شمالی

پیام خوزستان - نباتیان مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت طی شش ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته در استان خبر داد.

بیش از ۱۴۴۶ نفر در طرح یارانه دستمزد در استان چهارمحال و بختیاری جذب کار شدند

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای اجرایی شدن طرح یارانه دستمزد در سال ۱۴۰۰ تا مهر ماه امسال، ۲۱۲نفر نیروی کار در استان چهارمحال و بختیاری از طریق این طرح جذب و بکارگیری شده اند.

سال گذشته نزدیک به ۶ میلیارد تومان تسهیلات تخصیصی مشاغل خانگی به کردستانی ها پرداخت شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سال گذشته ۶ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان تخصیص یافت که با همکاری بانکهای عامل و دستگاه های اجرایی بخش قابل توجه این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: امنیت فضای سایبر موجب رونق کسب و کارها می شود

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هر چه امنیت فضای سایبری افزایش یابد هم مشتریان کسب و کارها در این فضا افزایش می یابند و هم‌اشتغال بیشتر می شود .

پانزدهمین دوره مسابقات قرانی جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه برگزار شد

پیام خوزستان - پانزدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان در ۴ رشته قرائت، حفظ در شاخه های ۱۰ جزء ، ۲۰ جزء و کل و اذان و مفاهیم و با حضور ۸۵ نفر از قاریان و علاقمندان قرآنی در محل سالن اجتماعات اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: امنیت مهمترین موضوع تاثیرگذار بر سرمایه گذاری است

پیام خوزستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یکی از موضوعات مهم در رشد اقتصادی، سرمایه گذاری و تولید را ایجاد امنیت پایدار در کشور دانست.

زمان نام نویسی در سی و سومین جشنواره استانی تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید در سیستان و بلوچستان آغاز شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز زمان نام نویسی سی و سومین جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان خبر داد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رضایت مخاطبین و ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم مهمترین اولویت ماست

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در چهارمین جلسه کمیته سلامت اداری،صیانت از حقوق شهروندان و میز خدمت حضوری که با حضور مولوی نماینده و ارزیاب سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مدیران و کارشناسان مرتبط برگزار شد، گفت: رضایت مخاطبین و ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم مهمترین اولویت ماست.

حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، کانون فعالیت های مهارتی ارزش آفرین در کشور است

پیام خوزستان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نخستین نشست خبری با رسانه ها گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک حلقه از زنجیره ایجاد ارزش در کشور، باید نقطه کانونی فعالیت های مهارتی ارزش آفرین بدانیم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر خبر داد: مهارت آموزی ۱۷۰۰ نفر از آسیب دیدگان و در معرض آسیب اجتماعی در بوشهر

پیام خوزستان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: بیش از ۱۷۰۰ نفر از آسیب دیدگان و در معرض آسیب اجتماعی در هشت حوزه مهارتی در استان بوشهر از آموزشهای مهارتی بهره مند شدند.

۳۹۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب بیش از ۵۴۰۰ طرح به متقاضیان در کردستان پرداخت شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و دبیر کارگروه تخصصی اقتصاد، اشتغال و سرمایه گزاری، در نشست اعضای این کارگروه گفت: تا کنون ۵۷۰۴ طرح با اعتبار ۵۰۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به بانک های عامل معرفی شده، که ۵۴۲۷ طرح با ۳۹۴ میلیارد تومان پرداخت شده است.

برگزاری بیش از ۵ هزار نفر ساعت آموزش رایگان ویژه تعاونگران خراسان شمالی

پیام خوزستان - خوش آینه معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از برگزاری بیش از ۵ هزار نفر ساعت دوره آموزشی مجازی ویژه تعاونگران در ۶ ماهه نخست سال خبر داد .

با نخبگان اقتصادی و مدیران توانمند در هلدینگ های اقتصادی بخش زیادی از مشکلات اشتغال کشور رفع می شود

پیام خوزستان - رییس شورای هماهنگی مدیران استان گیلان گفت: باید با ارایه راهکارهای موثر برخی از خلاهای قانونی نظیر طلاق های صوری که برای سازمان و صندوق ها مشکلاتی به وجود می‌آوردند برطرف شوند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: نیروی کار ارزشمندترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از شرکت پترو طرح پارس واقع در شهرک صنعتی چناران گفت: نیروی کار ارزشمندترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مشکلات صنفی کارگران پیمانکاری مجتمع مس سونگون بررسی شد

پیام خوزستان - مسایل و مشکلات صنفی کارگران پیمانکاران مجتمع مس سونگون در جلسه ای که در محل شرکت صنایع ملی مس ایران در تهران برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست تعاون، کار و. رفاه اجتماعی استان اردبیل: حمایت از تولید حمایت از کارگر و کارفرما است

پیام خوزستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: حمایت از تولید باعث توسعه اقتصاد کشور و در نهایت حمایت از قشر کارگر و کارفرما می شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: بانکها شرایط پرداخت تسهیلات کرونا را تسهیل و تسریع کنند

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت :با توجه به فرصت باقیمانده بانکها شرایط را جهت پرداخت تسهیلات کرونا تسهیل و تسریع کنند.

توجه به حقوق افراد نابینا و رفع موانع مشارکت اجتماعی، وظیفه انسانی و لازمه توسعه یافتگی است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بیست و سوم مهر ماه (پانزدهم اکتبر) روز جهانی عصای سفید، رفع موانع مشارکت اجتماعی روشندلان را وظیفه دینی و انسانی همه و لازمه توسعه یافتگی دانست.

دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای قوانین و مقررات مربوط به جامعه معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم.

کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

پیام خوزستان - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد : کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر

پیام خوزستان - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.

فاز اول نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از ۲۲ مهر سال جاری آغاز می شود

پیام خوزستان - فاز اول «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از ۲۲ مهر سال جاری با حضور ۱۷۰ رقابت کننده آغاز می شود.

حسینی نیا: دیپلماسی مهارت را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت قرار داده ایم

پیام خوزستان - معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبینار همکاری های بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آژانس توسعه مهارت (مسابقات جهانی مهارت) روسیه گفت: «دیپلماسی مهارت» را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

صدور ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی در مازندران

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی صادر شد که از این تعداد ۱۳۳ مجوز پشتیبان و ۱۰۹۵ مجوز مستقل بوده است.

۱۹۹۱ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات بانکی دریافت کردند

پیام خوزستان - معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: یک هزار و ۹۹۱ طرح اشتغال روستایی از ابتدای طرح تاکنون به میزان ۲۷۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فضای گفت وگوی کارکنان و ارباب رجوع باید باز باشد

پیام خوزستان - به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت وبیناری با فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد/ عبدالملکی: مسکن، نیمی از هزینه‌های خانوارها را می‌بلعد

پیام خوزستان - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد.

راه اندازی و فعالیت دفتر فنی و مهندسی اتاق تعاون استان البرز برای ارائه خدمات به تعاونی های مسکن

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی و آغاز به کار دفتر فنی ومهندسی اتاق تعاون استان در جهت حل مشکلات حوزه فنی و تخصصی تعاونی ها و بویژه تعاونی های مسکن خبر داد.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت کار در هرمزگان: مسابقه واقعی در عمل به قرآن است

پیام خوزستان - مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرآن کریم را متعلق به تمام بشریت دانست و گفت: مسابقات قرآنی برای من حکم محافل قرآنی را دارند و مسابقه واقعی را در عمل به قرآن کریم می‌دانم.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: هدایت درست تسهیلات حمایتی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با نظارت و دقت بیشتر در پرداخت تسهیلات حمایتی و هدایت درست منابع زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان فراهم می‌شود.

ساير مطالب

تمدید مهلت ارسال آثار به پنجمین دوره مسابقه ملی عکس «آن سوی واقعه»

دیپلم افتخار دوسالانه عکس مستند هنری بلغارستان برای عکاس خوزستانی

آغاز سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در منطقه آزاد اروند

برگزاری نشست ادبی دستور زبان عشق در گتوند

زهره صفوی: عوامل زیادی در درآمد و دستمزد بالای بازیگران موثر هستند/ محبوبیت و مقبولیت بین مردم یکی از عوامل دستمزد های بالاست

آخرین نماز جمعه آبادانی ها به امامت امام جمعه فعلی

پخش جدید ترین قسمت «نارگیل» جمعه

صبوری ما هم حدی دارد...

نیازمندان آغاجاری مهمان سفره علی ابن موسی الرضا

برآورد اولیه خسارات وارده به مدارس خوزستان بر اثر زلزله

پسر خواننده مدیرعامل در کنفرانس مربی خواند!

نمایشگاه مهر ماندگار در سردشت گشایش یافت

بنا‌های تاریخی اندیکا در زلزله خسارت دیدند

تخریب بخش‌هایی از بنای ملی امام‌زاده «قطب‌الدین» در اندیکا بر اثر زمین لرزه

زلزله خوزستان به یک اثر ثبت ملی صدمه زد

اجرای نمایش قاسم ابن الحسن (ع) در تالار آفتاب اهواز

سنجش نوآموزان عشایری خوزستان از 25 مهر

از سرگیری فعالیت تالار آفتاب اهواز با اجرای نمایش قاسم ابن الحسن (ع)

دانش‌آموزان باغملکی علیه کرونا واکسینه می‌شوند

پیامبر اکرم (ص) نسخه راهی برای زیستن بود

کتاب «رهپویان و رهجویان» اثر آیت‌الله شفیعی منتشر شد

دبیرخانه دایمی‌ جشنواره خوشنویسی "کوکب هدایت" تأسیس شود

نمایشگاه آثار جشنواره ملی خوشنویسی «کوکب هدایت» برپا است

از آزادی خواننده رپ تا برخورد ستاد دیه با احسان علیخانی

نمایشگاه نقاشیخط «خط نگار مهر» برپا می‌شود

حسن فریدی؛ پرکارترین قصه‌نویس دزفولی

تغییر وضع موجود در رسانه ملی؛ از اهداف رئیس جدید صدا و سیما

پخش سری جدید «روزگار جوانی» و مسابقه «کهکشان» در فراق ارشا اقدسی

پذیرایی و خدمات رسانی به زائران تا پایان ماه صفر

دانش آموزان در تزریق واکسن شتاب کنند

رئیس رسانه ملی به خانواده شهید لندی ادای احترام کرد

حسین بازپور به «یکشنبه عصر در خیابان سوم» رسید

فردوسی‌پور می‌تواند بازگردد

عوامل فیلم درخت گردو هیچ پژوهشی درباره قصه فیلم نداشتند/ طرح فیلمنامه من در خانه سینما به ثبت رسیده بود اما نام من به عنوان پژوهشگر مطرح شده نه نویسنده!

تاملی بر چهره‌های صاحب‌نام فرهنگ ایران در «یادها و نام‌ها»

مداح قدیمی: خانه هایده، مهستی و دلکش روضه خواندم/ خودشان هم می خواندند/ ویدئو

اثری در تراز ملی که در رودان بر روی صحنه رفت/ «اقتدار مدافعان حرم» ماندگار شد+عکس

بازگشت به دامن آرامش با شرح مثنوی مولوی

معاون وزیر: پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر به این وزارتخانه معنا می‌دهند

گرامیداشت مسن‌ترین رزمنده اندیمشک در دفاع مقدس

ضرورت همکاری خانواده‌ها در زمینه واکسیناسیون دانش آموزان

شور عاطفه‌ها گامی مهم به سوی کاهش فقر در جامعه

6 عنوان کتاب در دزفول رونمایی شد

شهیدعلی لندی افتخار نظام تعلیم و تربیت کشور و ملت ایران است/استان خوزستان سرآمد فرهنگ ایثار و شهادت است/نام نوجوان فداکار ایذه ایی بر تارک ساختار آموزش و پرورش خواهد درخشید

برنامه «حسینیه نوگلان فاطمی» در دهه آخر صفر پخش می‌شود

زنگ «ایثار و مقاومت» فردا در مدارس طنین‌انداز می‌شود

مادر شهید ویگن گاراپیدی دعوت حق را لبیک گفت

پیگیری واردات 5000 خودرو برای جانبازان

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد شهید و منطقه آزاد اروند

معنا ندارد دو نفر شبیه به هم دارای درصد متفاوت جانبازی باشند

دیدار رییس بنیاد شهید با نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان

تاریخچه شکل گیری زیارت و پیاده روی اربعین

محل خاکسپاری پیکر علامه حسن‌زاده آملی مشخص شد

انتشار فراخوان شعر به‌یاد زنده‌نام علی لندی

مهم‌ترین سند کهن ما در ادب پایداری، شاهنامه فردوسی است

ارسال پرونده 2 اثر دفاع‌ مقدس دزفول به تهران برای ثبت در آثار ملی

مدرسه‌ای در روستای «شبیشی کوچک» شادگان که نیمه کاره افتتاح و رها شد

«جلادان هم می‌میرند» حاصل همکاری کارگردان مطرح آلمانی با برتولت برشت

سلسله نشست‌های تخصصی جهانی «مقاومت در قاب هنر» برگزار می‌شود

حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان اولویت نخست آموزش و پرورش است

روایت حُر در روز دوم اجراهای «بر خط ماه و نوا»

علامه حسن زاده آملی به لقاالله پیوست

عذرخواهی کلیسای کاتولیک از نسل کشی بومیان در مدارس شبانه‌روزی کانادا

درخشش عکاس خوزستانی در مسابقه عکاسی نیکون

چاره‌اندیشی برای رانش بخشی از سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر

زنگ بازگشایی مدارس در خوزستان نواخته شد

شب‌های هنری اربعین حسینی (ع) در اهواز برگزار می‌شود

منظر فرهنگی رودخانه دز ثبت‌ملی شد

پیام تسلیت وزیر ارشاد در پی درگذشت نوجوان ایذه ای

بنی فاطمه و پویانفر به مناسبت اربعین حسینی مرثیه خوانی خواهند کرد

آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز پیشگام در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس

استقبال 15 برابری شرکت‌کنندگان در مسابقه حفظ و مفاهیم طرح قرآنی 1455

اولویت اول وزارت ارشاد، توسعه اقتصاد دیجیتال است / به‌دنبال تحول در عرصه فرهنگ هستم

ماجرای جوان انقلابی دزفولی را در «فریادی در سکوت» بخوانید

بررسی سینمای مقاومت و دفاع مقدس در سال‌های اخیر

آغاز سال تحصیلی جدید شهرستان آبادان با بیش از 60 هزار دانش آموز/کسب 102 عنوان برتر ملی و منطقه ایی توسط دانش آموزان شهرستان/جذب 99/5 درصدی اعتبارهای عمرانی در سال 99/کسب 23 رتبه زیر 1000 کنکور سراسری توسط دانش آموزان آبادانی

صفوف نماز جمعه در هندیجان تشکیل می‌شوند

«ستاره» نوجوان اهوازی به چاپ سوم رسید

برپایی نخستین نمایشگاه مجازی خوشنویسی خط مقدم در کانون خوزستان

انتقال فرهنگ هفته دفاع مقدس به نسل آینده کشور را بیمه می‌کند

چرا ایرانی‌ها ناگهان شیفته نزار قبانی شده‌اند؟

امروزه زنان اگر هنر کنند 4 فرزند به دنیا می‌آورند که جای تاسف است!

حضور دانش آموزان در مدارس منوط به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا

موکب‌های خوزستان خواستار تسهیل شرایط زیارت اربعین شدند

آنچه اکنون به عنوان ادبیات دفاع مقدس مطرح است

وبینار دوستی و چالش های مسیحیت و اسلام در جهان معاصر

اجرای 300 برنامه فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان درهفته دفاع

کسب رتبه برتر یکی از بیمه‌های خوزستان در بعد شاخص‌های عملکرد آموزشی

دانش آموزان امیدیه هم در صف واکسیناسیون کرونا ایستادند

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش با محوریت پروژه مهر و بازگشایی مدارس در بستان

دلنوشته آقای وزیر برای دانش‌آموز فداکار/ تو معلم نسل نوجوان ایران اسلامی هستی

برگزاری راهپیمایی و اجتماع جاماندگان اربعین در سراسر کشور

برنامه جامع خوزستان در حال طراحی است

در هشت سال دفاع مقدس، انسانیت را در برابر اقیانوسی از ایثار قرار دادیم

170 میلیارد ریال برای باسازی مدارس آبادان هزینه شد

آموزش در 90 درصد مدارس عشایری خوزستان به صورت حضوری خواهد بود

حنیف و حسین طاهری زائران اربعین را بدرقه می‌کنند

اجرای بیش از یکصد برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در گتوند

جمع‌آوری خاطرات دفاع مقدس و ثبت هویتی یکی از برهه‌های مهم تاریخ بود

مدارس آبادان آماده ی آغاز سال تحصیلی شد