پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

اولویت و پاشنه آشیل مدیریت مصرف گاز چیست؟/ حجم مصرف با روند کاهش دما تناسب ندارد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح اولویت نخست این شرکت، تأکید کرد که شرکت‌های گاز استانی به‌ویژه در زمستان باید ملی فکر کنند و تصمیم بگیرند.

سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی راه‌اندازی می‌شود

پیام خوزستان - مسئول امور توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و ساخت داخل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از راه‌اندازی سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی برای به‌هم‌رسانی نیاز شرکت‌های پتروشیمی، توانمندی شرکت‌های داخلی و بازخورد اقلام ساخته‌شده خبر داد.

پنجاه‌وهشتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: در برنامه‌ریزی‌های موفق برای رسیدن به توسعه‌ پایدار و بنبر آن نیل به توسعه‌یافتگی در صنعت و انرژی استفاده از همه ظرفیت‌های ممکن از سرمایه انسانی و محمل‌های انرژی مورد توجه قرار می‌گیرد. اهتمام بخش‌های فعال در گروه‌های مختلف صنایع، منابع طبیعی و انرژی به مقوله‌ اقتصاد دانش‌بنیان امری نیازمند برنامه‌ریزی و سیاستگذاری‌ است. طرح‌های توسعه‌محور و دانش‌بنیان، اعتماد به استعدادهای بومی، بررسی همه‌جانبه‌ ظرفیت‌های طرح‌های ملی و توجه به روند توسعه‌ علمی در کشور می‌تواند افزون بر تأثیرگذاری مستقیم بر دستیابی به توسعه در بخش انرژی؛ سبب‌ساز و محرک قابل اعتمادی در مسیر توسعه همه‌جانبه و پایدار قلمداد شود. امروز، برنامه‌های کلان مبتنی بر اقتصاد دانش‌بنیان در رشد و تغییر ساختار کلان مؤثرند، زیرا هرچه اقتصاد در همه سطوح به سمت ساختار دانش‌بنیان پیش برود، موجب بهبود است و با توجه به اینکه شدت انرژی، توسعه پایدار و اقتصاد دانش‌بنیان از مهم ترین ارکان نگاه توسعه‌ای محسوب می شوند، هدف‌گذاری و حرکت در این مسیر از نکات و نقاط مثبت در نگرش و عمل شمرده می‌شود.

پژوهش و فناوری پتروشیمی مرجع صادرات فناوری، کاتالیست و مواد شیمیایی است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: این شرکت در دو سال اخیر در دولت سیزدهم با حمایت وزارت نفت و صنعت پتروشیمی، مرجع صادرات فناوری‌، کاتالیست و مواد شیمیایی به کشورهای مختلف شده است.

قیمت نفت کاهش یافت

پیام خوزستان - تصمیم اوپک‌پلاس و ابهام درباره رشد تقاضای سوخت در جهان سبب کاهش قیمت‌ نفت در روز دوشنبه (۱۳ آذرماه) شد.

آمادگی ایران برای همکاری با کوبا در بخش‌های مختلف از جمله انرژی

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با کوبا در بخش‌های مختلف از جمله انرژی گفت: امروز منافع دو ملت ایجاب می‌کند گام‌های مؤثرتری برای تبادل ظرفیت‌ها و تجربیات برداشته شود.

تولید برق از تأسیسات تقویت فشار گاز کلید خورد

پیام خوزستان - پروژه بازیافت انرژی از اگزوز توربین‌های گازی با هدف استفاده بهینه از منابع موجود و به‌منظور بالا بردن بازده تأسیسات تقویت فشار گاز در دستور کار قرار گرفت.

ایجاد ارزش افزوده با استفاده از هوشمندسازی میدان‌های نفت و گاز

پیام خوزستان - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران بر اهتمام این شرکت به حل چالش‌ها با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و هوشمندسازی میدان‌های نفت و گاز تأکید کرد و گفت: با استفاده از این فناوری‌ها ارزش‌ افزوده چشمگیری ایجاد می‌شود.

ایران و کوبا در بخش‌های مختلف از جمله انرژی یادداشت‌ تفاهم و اسناد همکاری امضاء کردند

پیام خوزستان - رؤسای جمهوری و مقام‌های عالی‌رتبه ایران و کوبا هفت سند و تفاهم‌نامه همکاری در بخش‌های مختلف از جمله انرژی و یک بیانیه مشترک امضا کردند.

محصول‌های راهبردی تولید بار اول در مناطق نفت‌خیز جنوب معرفی شدند

پیام خوزستان - سمینار علمی پژوهشی طراحی و ساخت شیپور مافوق صوت و جریان‌سنج مجازی، به‌عنوان دو محصول جدید تولید بار اول شرکت‌های دانش بنیان در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد.

نجات ۶ خدمه لنج باری در خلیج‌فارس

پیام خوزستان - شناورهای عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره ایران پس از ۷ ساعت جست‌جو در آب‌های خلیج‌فارس توانستند جان ۶ خدمه لنج باری مسیر امارات به آبادان نجات دهند.

نتایج اقدام‌های وزارت نفت با افزایش درآمدهای نفتی ملموس است

پیام خوزستان - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه دولت سیزدهم اقدام‌های خوبی را برای توسعه و فروش نفت و گاز کشور انجام داده است که نتایج آن را به‌صورت ملموس با افزایش درآمدهای نفتی می‌توانیم مشاهده کنیم.

نتایج اقدام‌های وزارت با افزایش درآمدهای نفتی ملموس است

پیام خوزستان - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه دولت سیزدهم اقدام‌های خوبی را برای توسعه و فروش نفت و گاز کشور انجام داده است که نتایج آن را به‌صورت ملموس با افزایش درآمدهای نفتی می‌توانیم مشاهده کنیم.

توزیع یارانه‌ای گاز مایع ادامه دارد/ سهم ۹۵ درصدی گاز مایع یارانه‌ای از تقاضای کشور

پیام خوزستان - بر اساس تصمیم دولت، تحویل گاز مایع به خانوارهایی که به شبکه سراسری گاز متصل نیستند، همچنان با قیمت یارانه‌ای هر کیلوگرم ۲۳۰ تومان انجام خواهد شد، اما مصارفی غیر از این که تنها ۵ درصد از تقاضا را شامل می‌شود، با قیمت ۱۰ درصد بیشتر از نرخ گاز مایع یارانه‌ای به‌دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

تهیه ۴۲ طرح راهبردی تولید بار اول در مجتمع گاز پارس جنوبی/ امضای قرارداد با ۱۷ شرکت دانش‌بنیان در دولت سیزدهم

پیام خوزستان - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از تهیه ۴۲ طرح زیربنایی و راهبردی تولید بار اول در این مجموعه خبر داد و اعلام کرد که از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون با ۱۷ شرکت دانش‌بنیان قرارداد امضا شده است.

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی برگزار می‌شود

پیام خوزستان - بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با تمرکز بر افزایش صادرات و افزایش تولید داخل از ۱۳ تا ۱۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

تمرکز بر اقتصاد دانش‌بنیان ضامن عبور کشور از اقتصاد شکننده و وابسته است

پیام خوزستان - مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تأکید بر اینکه تمرکز بر اقتصاد مقاومتی متکی بر اقتصاد دانش‌بنیان و فناوری‌های تحول‌آفرین، ضامن عبور کشور از اقتصاد شکننده و وابسته است، گفت: کلید پیشرفت صنعت پتروشیمی در این حوزه افزایش اعتماد به شرکت‌های دانش‌بنیان است.

اساسی‌ترین راهکار دور زدن تحریم‌ها ‌استفاده از توان دانش‌بنیان‌هاست

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با تأکید بر اینکه دست یاری به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان دراز می‌کنیم، گفت: مهم‌ترین راه دور زدن تحریم‌ها کمک گرفتن از شرکت‌های دانش‌بنیان است.

گاز مایع طبق مصوبه مجلس با سامانه سدف توزیع می‌شود

پیام خوزستان - معاون نظارت بر عملیات بهره‌برداری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: بر اساس دستور روز گذشته معاون اول رئیس‌جمهور به دلیل اینکه برخی افراد از ثبت‌نام در این سامانه بازماندند و مستحق دریافت گاز مایع هستند، توزیع گاز مایع غیریارانه‌ای با ۱۰ درصد بالاتر از قیمت یارانه‌ای انجام می‌شود.

۴ پرسش کلیدی از کاپ ۲۸ درباره حل‌وفصل موضوع بازار جهانی کربن

پیام خوزستان - در کاپ ۲۸، مذاکره‌کنندگان ساختار سازوکار جدیدی را نهایی خواهند کرد که به کشورها اجازه می‌دهد گواهی کاهش انتشار (اعتبار کربن) خود را به دولت‌ها، شرکت‌ها و افراد دیگر، طبق بند ۴ ماده ۶ موافقت‌نامه پاریس بفروشند، اما تصمیم‌گیری درباره اینکه کدام فعالیت‌ها می‌توانند اعتبار کربن ایجاد کنند، پرسش‌هایی است که باید پاسخ دهند؟

فروش حدود ۴۳۰ هزار میلیارد تومان محصولات دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱

پیام خوزستان - رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی به بازار بزرگ شرکت‌های‌دانش‌بنیان اشاره کرد و گفت: حدود ۴۳۰ هزار میلیارد تومان فروش محصولات دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱ رقم خورده است.

حضور فعال اوپک در نشست کاپ ۲۸ در دوبی

پیام خوزستان - اوپک از برپایی پاویون دبیرخانه این سازمان در نشست تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد در دوبی خبر داد.

یک بام و دو هوای دوبی در ریاست بر نشست کاپ ۲۸

پیام خوزستان - بزرگ‌ترین مذاکرات اقلیمی موسوم به کاپ ۲۸ در حالی در یک کشور عضو اوپک یعنی امارات متحده عربی و به ریاست سلطان الجابر مدیرعامل شرکت ملی نفت ابوظبی (ادنوک) آغاز شده است که گزارش‌ها حکایت از آن دارد که وی می‌خواهد از نقش خود به‌عنوان رئیس کاپ برای ترویج منافع شرکت ادنوک استفاده کند.

اجرای طرح پلیمر گچساران شتاب می‌گیرد/ تأمین ویژه منابع مالی ریالی و ارزی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت صنایع پلیمر گچساران با اشاره به تعریف این طرح به‌عنوان طرح اولویت‌دار هلدینگ خلیج‌فارس، از تأمین ویژه منابع مالی اعم از ریالی و ارزی برای تسریع در اجرای این طرح خبر داد.

صادرات ۲۰ میلیون دلار کاتالیست راهبردی به روسیه

پیام خوزستان - کارشناسان یک شرکت دانش‌بنیان در سه مجتمع فولاد و پتروشیمی روسیه در حال راه‌اندازی واحدهای تولید کاتالیست برای این کشور هستند و قرار است بزرگ‌ترین پتروشیمی تولیدکننده اوره و آمونیاک جهان نیز با کاتالیست‌های ایرانی این شرکت وارد مدار تولید شود.

مطالبات بانوان صنعت نفت به‌طور مستمر پیگیری می‌شود

پیام خوزستان - مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت ملی نفت ایران گفت: تبعیض جنسیتی را در هیچ سطحی نمی‌پذیریم و برای پیگیری مشکلات بانوان باید از فضای چانه‌زنی خارج شویم و با اشراف به بسترهای قانونی و مقررات از راه اصولی مطالبات را دنبال کنیم و راه‌حل ارائه دهیم.

تأثیر بسزای تجارت نفت و گاز در افزایش رشد اقتصادی کشور

پیام خوزستان - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به تأثیر بسزای تجارت نفت و گاز در افزایش رشد اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم راهی را در زمینه بازطراحی تجارت انرژی در حوزه نفت و گاز در پیش گرفته که مزیت‌های زیادی برای ما در داخل و خارج از کشور داشته است.

گزیده‌های نفتی هفته

پیام خوزستان - برگزاری نشست ۱۸۷ اوپک و سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک پلاس، بخشنامه معاون اول رئیس‌جمهوری برای صرفه‌جویی در دستگاه‌های دولتی، برگزاری همایش تقدیر از تلاشگران سوخت‌رسانی و ثبت رکورد تازه ذخیره‌سازی گاز از مهمترین رویدادهای صنعت نفت در هفته جاری بودند.

شماری از اعضای اوپک‌پلاس روزانه ۲.۲ میلیون بشکه از تولید خود می‌کاهند

پیام خوزستان - شماری از کشورهای عضو اوپک‌پلاس پس از سی‌وششمین نشست وزارتی این ائتلاف از طریق ویدیوکنفرانس از مجموع کاهش عرضه داوطلبانه اضافه در مجموع به مقدار ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه خبر دادند.

تأمین پایدار و تثبیت تولید گاز در میدان‌های زاگرس جنوبی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: با احداث ایستگاه‌های تقویت فشار هما، وراوی و مرکز تفکیک تابناک و با مشارکت سرمایه‌گذار ایرانی، تولید گاز در منطقه عملیاتی پارسیان تثبیت و تضمین می‌شود.

ساير مطالب

راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت تحقیق و روشنگری کنند

خودکفایی صنعت پتروشیمی با توان متخصصان داخلی/ راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت تحقیق و روشنگری کنند

راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت افتخارهای جوانان را روایت می‌کنند

اوپک‌پلاس از نظر وحدت همکاری و تفاهم در نقطه‌ای مطلوب قرار دارد

بیانیه پایانی سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس

برزیل به ائتلاف اوپک‌پلاس‌ ملحق می‌شود

سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس آغاز به‌کار کرد

به‌کارگیری توان دانش‌بنیان‌ها در حوزه محیط زیست پتروشیمی شیراز

ایران در سال 2024 نایب رئیس نشست‌های اوپک خواهد بود

وزارت نفت دولت سیزدهم احیاکننده دیپلماسی انرژی بود

امیدواریم امسال کمترین چالش را در سوخت‌رسانی زمستانی داشته باشیم

افزایش 21 درصدی ذخیره‌سازی سوخت مایع در نیروگاه‌ها/ انتقال فرآورده در کشور 11 درصد رشد داشته است

سوخت‌رسانی بدون وقفه در کشور با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

سوخت‌رسانی بی‌وقفه با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

نشست 187 عادی اوپک از طریق ویدیوکنفرانس آغاز به‌کار کرد

ذخیره 3.2 میلیارد لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها برای زمستان 1402

قدردانی معاون وزیر کشور از اوجی برای سوخت‌رسانی بی‌وقفه در ایام سال/ وزارت نفت دولت سیزدهم کاستی‌های گذشته را مدیریت کرد

توسعه فرهنگ بسیجی در وزارت نفت و صنعت گاز

تسلیت مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره برای درگذشت یکی از کارکنان مناطق عملیاتی

مازوت‌سوزی در تهران نداریم/ بنزین و نفت‌گاز توزیعی در تهران و کلانشهرها 100درصد یورو است

پیش‌بینی مذاکرات دشوار اوپک‌پلاس/ امکان تغییر سیاست وجود دارد

آمادگی دانشگاه صنعت نفت برای ارائه تجربه‌های ارزشمند

فجر انرژی خلیج فارس اندازه‌گیری مقدار سیلیس در آب را ثبت ملی کرد

راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار برای صنایع پالایشی

پیشرفت 87 درصدی اجرای پروژه خط لوله گاز دوراهی دشتک – نهبندان

ازسرگیری اجرای پروژه موزه نفت در خاستگاه نفت ایران

طوفان دریای سیاه صادرات نفت روسیه و قزاقستان را مختل کرد

غلبه صنعت نفت بر تحریم با رشد 25 درصدی در تابستان

ورود شرکت صنایع تجهیزات نفت به حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر

بانوان صنعت نفت مصداق بارز توانمندی در عرصه‌ اجتماع هستند

وزش طوفان در دریای سیاه قیمت نفت را افزایش داد

دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت برگزار شد

ذخیره‌سازی 3 میلیارد و 100 میلیون مترمکعب گاز در مخازن طبیعی کشور

تأمین 80 درصد تجهیزات طرح‌های پتروشیمی از داخل/ داخلی‌سازی 15 کالای صنعت پتروشیمی از سوی دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

تحول بزرگ محیط زیستی پالایشگاه اصفهان با اجرای 23 پروژه مهم در حوزه آب

سیاست‌های دولت در خنثی‌سازی تحریم‌ها و افزایش درآمدهای نفتی مشهود است

پساب پالایشگاه نفت اصفهان به صفر می‌رسد/ کاهش 75 درصدی مصرف آب پالایشگاه تا نیمه نخست سال آینده

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش رشد اقتصادی صنعت نفت در 2 سال گذشته

کاهش زمان صدور کارت سوخت به 10 روز/ تفاهم‌نامه سامانه ثبت درخواست صدور کارت سوخت امضا شد

طرح توسعه 16 مخزن نفت و گاز جنوب ایران به نتیجه رسید

بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در استان فارس

طرح ملی بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری استان فارس

قیمت نفت در بودجه 1403 رقمی قابل دفاع در بازار جهانی است

اجرای پروژه بنزین‌سازی پالایشگاه تهران تسریع می‌شود

فعال شدن دوباره سوآپ گازی دستاورد مهم نشست اکو بود

سوخت یارانه‌ای گاز مایع تغییر قیمتی نداشته‌ است/ توزیع بیش از 90 درصدی گاز مایع با قیمت یارانه‌ای

قیمت نفت افزایش یافت

«بزنگاه تصمیم‌گیری» برای سوخت‌های فسیلی

«لحظه حقیقت» از دیدگاه چه کسی؟!

کاهش عرضه سوخت فسیلی عامل افزایش فقر جهانی

کاهش 27 درصدی انتشار گازهای مشعل در پالایشگاه فجر جم

افزایش 12 هزار بشکه‌ای تزریق پساب در نفت و گاز مارون

ثبت رکوردی تازه در تولید پی‌وی‌سی پتروشیمی غدیر

پیوست الزام مشترکان صنعتی گاز به بهینه‌سازی به‌زودی تدوین می‌شود

نقش 16 درصدی افزایش تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران/ ثبت رشد اقتصادی 25/6 درصدی بخش نفت در تابستان 1402

آمادگی 100 درصدی برای انتقال پایدار گاز در زمستان

کدام مشترکان گاز پاداش صرفه‌جویی و قبض رایگان می‌گیرند؟

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهمترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهم‌ترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

فرانسه و کنیا به‌دنبال تصویب مالیات بین‌المللی برای تأمین مالی اقدام‌های اقلیمی

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز زدند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز ساختند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

سایه‌افکنی قانون اتحادیه اروپا بر سر تولیدکنندگان خارجی نفت و گاز/ کدام کشورها بیشتر لطمه می‌بینند؟

پهلوگاه 15 اسکله غربی پایانه نفتی خارک امسال عملیاتی می‌شود

قطب پژوهشی انرژی کشور آماده هم‌افزایی با شرکت‌های تابع صنعت نفت

برنت در سطوح 80 دلار معامله شد

نقش مهم اصحاب رسانه در تبیین وضع تولید و مصرف گاز کشور

بسیج صنعت پتروشیمی با تمام قوا در میدان جهاد اقتصادی حاضر است

رکورد 10 ساله ذخیره‌سازی گاز جابه‌جا شد/ افزایش 70 درصدی ناوگان حفاری در میدان‌های مشترک

نودمین جایگاه عرضه سوخت منطقه شاهرود به بهره‌برداری رسید

دست پُر وزارت نفت برای رویارویی با زمستان/ ذخیره‌سازی بی‌سابقه گاز همگام با اجرای طرح‌های بزرگ بهینه‌سازی مصرف

وزیر نفت وضع تامین انرژی در کشور را تشریح کرد

وزیر نفت وضع تأمین انرژی در کشور را تشریح کرد

همایش «تقدیر از تلاش‌گران عرصه سوخت‌رسانی» برگزار می‌شود

تأثیر قابل‌توجه ذخیره‌سازی گاز از سوی صنایع‌ بر رفع ناترازی مقطعی در زمستان

گزینه تعمیق کاهش تولید اوپک‌پلاس همچنان در دستور کار است

سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز تا 2030 به نصف می‌رسد

انتقال روزانه 52 میلیون لیتر فرآورده نفتی از منطقه خلیج‌فارس

آغاز صرفه‌جویی در مصرف گاز از دستگاه‌های دولتی

گام‌های توسعه‌ای پالایشگاه اصفهان برای تبدیل شدن به پتروپالایشگاه برتر منطقه

دومین دوره مقدماتی تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت برگزار می‌شود

افزایش ضریب پایداری صندوق‌ بازنشستگی صنعت نفت

پاکسازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

پاک‌سازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نفت ایران‌ تشریح شد

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده نفت ایران‌ تشریح شد

اوپک‌پلاس با اعضای آفریقایی به تفاهم می‌رسد

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های صنعت نفت در عرصه جهاد اقتصادی

یکصدوهشتادوپنجمین جایگاه سوخت آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید

نشست شورای پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

تزریق گاز به اندازه 2 فاز پارس جنوبی به شبکه سراسری گاز از ایران ال‌ان‌جی

گزیده‌های نفتی هفته

عملیات بارگیری فرآورده‌های نفتی از انبار شهید سلیمانی منطقه ارومیه آغاز شد

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس از طریق ویدیوکنفرانس برگزار می‌شوند

پویش ملی «هر خانه یک اتاق گرم» از خراسان رضوی آغاز شد

فاز دوم توسعه میدان دانان به بهره‌برداری رسید

بازار نفت در 2024 مازاد عرضه خواهد داشت

ابلاغ دستورعمل مدیریت تعارض منافع در فرآیندهای واگذاری و اجرای پروژه‌های صنعت نفت

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد/ افت بیش از 3 دلاری قیمت نفت