پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

ایران نفت خود را به قیمت خوب می‌فروشد

پیام خوزستان - وزیر نفت با تأکید بر اینکه روند فروش نفت به قیمت مناسب با قوت ادامه می‌یابد و بازارهای جدیدی هم برای نفت ایران شناسایی شده است، از توافق با کشورهای آمریکای لاتین در زمینه تهاتر نفت با کالاهای اساسی و کشاورزی خبر داد.

تأمین اعتبار ۷ هزار میلیارد تومانی نفت برای طرح‌های محرومیت‌زدایی/ فاز ۱۱ پارس جنوبی امسال به تولید می‌رسد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در نفت گفت: ۷ هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه‌های عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی در هیئت مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.

طرح ملی پتروپالایش دهلران یک عسلویه کوچک است / سهم ۶۰ درصدی ساخت داخل در پروژه پتروپالایشی دهلران

پیام خوزستان - مدیرعامل گروه اویک در دومین همایش «صندوق ثروت ملی و عدالت بین‌نسلی» گفت: طرح عظیم و ملی پتروپالایش دهلران در آینده عسلویه‌ای کوچک خواهد بود که حدود ۶۰ درصد اقلام موردنیاز آن از داخل کشور تأمین می‌شود.

آمادگی ایران برای سوآپ گاز از ترکمنستان به ارمنستان

پیام خوزستان - وزیر نفت در دیدار با وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان بر آمادگی شبکه گازی ایران برای آغاز سوآپ گاز از ترکمنستان و نیز افزایش صادرات گاز به این کشور تأکید کرد.

تشکیل کنسرسیوم ۱۲ میلیارد دلاری برای اجرای پروژه‌های نفتی انرژی پاسارگاد /ساخت پالایشگاه جدید ۳۰۰ هزار بشکه‌ای

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد از تشکیل کنسرسیوم ۱۲ میلیارد دلاری برای اجرای پروژه‌های نفتی این مجموعه صنعتی از جمله یک پالایشگاه با ظرفیت پالایش روزانه ۳۰۰ هزار بشکه‌ خبر داد.

طرح پیش خوراک استفاده از میعانات گازی روی میز پتروشیمی بندر امام

پیام خوزستان - مدیرعامل پتروشیمی بندر امام گفت: طرح پیش‌خوراک استفاده از میعانات گازی در این مجتمع امام در حال مطالعه است که نتایج آن به‌زودی اعلام می‌شود و در کنار آن محصولات جدیدی به سبد تولید پتروشیمی بندر امام اضافه می‌شود.

بهره‌برداری از ۲۳۰ واحد مسکونی مشارکتی پتروشیمی‌های عسلویه و کمیته امداد امام خمینی (ره)

پیام خوزستان - ۲۳۰ واحد مسکونی مشارکتی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه انرژی پارس و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر همسو با اهداف مسئولیت اجتماعی در حاشیه نمایشگاه نفت بیست‌وششم به بهره‌برداری رسمی رسید.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

دانشگاه شهید بهشتی و اویکو تفاهم‌نامه همکاری آموزشی امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت به‌منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری در فعالیت‌های آموزشی با دانشگاه شهید بهشتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

اویکو با یک شرکت دانش‌بنیان تفاهم‌نامه امضا کرد

پیام خوزستان - شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت به‌منظور حمایت از کالای ایرانی و بهره گیری از محصولات ساخت داخلی دانش‌بنیان با شرکت داده‌کاوان هوشمند نارگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

منظومه علمی در خوزستان شکل می‌گیرد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و پارک علمی و فناوری استان خوزستان، اظهار کرد: امیدواریم با این توافق گام‌های مؤثری با استفاده از نیروهای توانمند در خوزستان طی بخش عملیات و دانشگاه برداریم و یک منظومه علمی پس از سال‌ها مهجوریت در این استان شکل بگیرد.

افزایش ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتری خطوط لوله انتقال نفت و فرآورده در ۴ سال آینده

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: با راه‌اندازی خطوط نایین - کاشان - ری، بندرعباس - سیرجان - رفسنجان و مهرآران - فسا در چهار سال آینده ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر به طول خطوط لوله انتقال نفت و فرآورده کشور افزوده می‌شود.

اتکا به توان داخل اثر تحریم را خنثی می‌کند

پیام خوزستان - رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی بر ضرورت بازارسازی ایران در کشورهای مختلف جهان تأکید کرد و گفت: با تکیه بر توان داخلی، تحریم اثرگذاری ندارد.

اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان نفت و گاز

پیام خوزستان - شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» پس از امضای تفاهم‌نامه بین بانک تجارت و صندوق پژوهش‌ و فناوری صنعت نفت، این شرکت برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

هلدینگ خلیج فارس در توسعه میدان‌ها از توان داخلی استفاده می‌کند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: هلدینگ خلیج فارس سعی می‌کند در مطالعه توسعه میدان‌های واگذارشده از توانمندی داخلی‌ها استفاده کند، مگر در مواردی که فناوری مورد نیاز در کشور وجود نداشته باشد.

ملی حفاری تفاهم‌نامه همکاری در بخش خدمات تخصصی امضا کرد

پیام خوزستان - شرکت ملی حفاری ایران در سومین روز کاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت یک تفاهم‌نامه علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاه صنعت نفت و یک سند همکاری با شرکت دانش‌بنیان خدمات چاه‌پیمایی اکسیر عضو پارک علم و فناوری استان سمنان امضا و مبادله کرد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا_ گروه فیلم: نشست خبری مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران امروز (یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد. در پایان این نشست، شرکت ملی گاز ایران تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای گسترش همکاری‌ها امضا کرد.

شرکت‌های ملی حفاری و تایکو قرارداد همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - در سومین روز بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت ملی حفاری ایران و شرکت دانش‌بنیان مهندسی نوآوران تکساز صنعت (تایکو) قرارداد همکاری امضا کردند.

تنوع در تولید محصول، سیاست اصلی در صنعت پتروشیمی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد که سیاست جمهوری اسلامی ایران در سال‌های آینده ایجاد تنوع در محصولات پرمصرف پتروشیمی خواهد بود.

حمایت‌های همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت انجام می‌شود

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان پس از امضای تفاهم‌نامه در حوزه دانش‌بنیان با پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه درصدد هستیم از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت همه‌جانبه انجام دهیم.

شرکت ملی گاز ایران و فولاد مبارکه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت ملی گاز ایران و شرکت فولاد مبارکه اصفهان در زمینه توسعه فناوری بومی و استقرار یک واحد ذخیره‌سازی گاز طبیعی به‌صورت مایع تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تحریم‌های ظالمانه مشکل اصلی مجموعه‌های دولتی و پیمانکاران

پیام خوزستان - مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری با بیان اینکه مشکل اصلی در اجرای پروژه‌ها تحریم‌های ظالمانه است و باید به هر ترتیبی شده آن را خنثی کرد، گفت: دنیا، دنیای ارتباطات، کار بهینه و کار گروهی است و مشارکت با شرکت‌های خارجی و ارتباط گرفتن می‌تواند کمک خوبی برای اجرای پروژه‌ها با سرعت بیشتر باشد.

فراخوان شرکت ملی نفت ایران برای برداشت گاز هلیوم پارس جنوبی

پیام خوزستان - معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: پارس جنوبی بزرگترین مخزن دارای هلیوم جهان است و شرکت ملی نفت ایران در این باره فراخوان داده است قراردادی برای اجرای آن امضا شود. امیدواریم در پایان دولت سیزدهم، به تولید ال‌ان‌جی و هلیوم در پارس‌جنوبی دست یابیم.

شرکت مهندسی و توسعه گاز و قرارگاه خاتم‌الانبیاء تفاهم‌نامه امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء امروز (شنبه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم‌نامه‌ای با ارزش ۴۰۰ میلیون دلار برای توسعه گنبد نمکی نصرآباد کاشان به‌منظور ذخیره‌سازی گاز طبیعی امضا کردند.

استمرار تولید هلدینگ خلیج فارس با استفاده از توان داخلی‌ها

پیام خوزستان - مدیر تولید و زنجیره تأمین گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، استمرار تولید و افزایش ظرفیت را گواه موفقیت در استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و توان داخل بیان کرد.

نقش‌آفرینی مهم ایران در تأمین گاز اروپا

پیام خوزستان - یک کارشناس اسپانیایی حوزه انرژی معتقد است ایران با توجه به ذخایر گاز و امکانات و توانمندی‌های فنی و تخصصی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها موقعیت و سرعت مناسب‌تری برای تأمین ال‌ان‌جی جهان به‌ویژه اروپا دارد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت پتروپارس در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری سیدشمس‌الدین موسوی, مدیرعامل شرکت پتروپارس امروز (شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه دومین روز بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها در سالن ۳۵ نمایشگاه برگزار شد.

پیشرفت ۳۲ درصدی فاز مهندسی طرح گوگردزدایی پالایشگاه اصفهان

پیام خوزستان - فاز مهندسی و خرید تجهیزات واحد گوگردزدایی از ته‌مانده‌های برج تقطیر پالایشگاه اصفهان با بهره‌گیری از توان شرکت‌های داخلی و با ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آذرماه امسال می‌شود.

۴ حلقه چاه فاز ۱۱ پارس جنوبی امسال به مرحله تولید می‌رسد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروپارس اظهار کرد: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی از سوی این مجموعه در حال اجراست و بنا داریم چهار حلقه چاه از چاه‌­های دوازده‌­گانه این فاز را امسال به مرحله تولید برسانیم که حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون فوت مکعب می­‌شود.

اویکو و جهاد دانشگاهی تفاهم‌نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و مشارکتی امضا کردند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) ضمن ابراز خرسندی از همکاری با جهاد دانشگاهی تهران تأکید کرد: راه توسعه و روزآمد و فناور شدن صنعت نفت از مسیر دانشگاه می‌گذرد.

امضای ۳ قرارداد و تفاهم‌نامه پژوهشی بین مناطق نفت‌خیز جنوب و پژوهشگاه صنعت نفت

پیام خوزستان - شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ۲ قرارداد و یک تفاهم‌نامه پژوهشی در دومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با پژوهشگاه صنعت نفت امضا کرد.

نشست تخصصی ارائه نیازهای اولویت‌دار صنعت پالایش برگزار شد

پیام خوزستان - نشست تخصصی «ارائه نیازهای اولویت‌دار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت‌های تابعه» به همت معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی نفت برگزار شد.

ثبت رکورد انتقال ۱۲۸ میلیارد لیتر نفت‌خام و فرآورده در سال ۱۴۰۰ / تحولات خیره‌کننده صنعت انتقال با اجرای طرح‌های توسعه‌ای

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با اشاره به ثبت رکورد انتقال ۱۲۸ میلیارد لیتر نفت خام و فرآورده در سال ۱۴۰۰ در کشور گفت: با اجرای طرح‌های توسعه‌ای در صنعت انتقال نفت از جمله طرح‌های جدید احداث خطوط لوله، شاهد تحول چشمگیر در صنعت انتقال نفت و فرآورده کشور خواهیم بود.

تولید روزانه نفت اوپک ۱۵۳ هزار بشکه افزایش یافت/ افزایش ۱۶ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران

پیام خوزستان - تولید نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) بر اساس تازه‌ترین گزارش این سازمان در ماه مه (اردیبهشت‌ماه - خردادماه) با افزایش ۱۵۳ هزار بشکه‌ای از ۲۸ میلیون بشکه در روز گذشت.

آیین گشایش رسمی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: بیست‌وششمین نمایشگاه نفت صبح روز جمعه (۲۳ اردیبهشت‌ماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

بهره‌مندی از نمایشگاه نفت برای توسعه دانش‌بنیان‌های صندوق بازنشستگی

پیام خوزستان - رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: امسال، شرکت‌های تابعه و وابسته این مجموعه با رویکرد بنگاه اقتصادی در نمایشگاه حضور دارند، این رویداد فرصتی مناسب برای توسعه و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان گروه صندوق‌هاست.

رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

پیام خوزستان - محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و جواد اوجی، وزیر نفت در نخستین روز از بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در غرفه پژوهشگاه صنعت نفت حاضر شدند.

مسیر پیشرفت پروژه‌ها از مسیر سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌گذرد

پیام خوزستان - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در آیین رونمایی از «سامانه صدور مجوز جایگاه‌های عرضه سوخت»، بر لزوم سرمایه‌گذاری سازمان‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تأکید کرد و گفت: پیشرفت پروژه‌ها از مسیر سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌گذرد.

ساير مطالب

پژوهشگاه صنعت نفت و گاز استان هرمزگان قرارداد همکاری امضا کردند

ارائه 160 میلیارد دلار فرصت سرمایه‌گذاری در نمایشگاه نفت/ توانایی بالفعل ایران در تأمین سهمی قابل‌توجه از انرژی جهان

بازدید رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از نمایشگاه نفت

گستره 3 نخستین خط لوله تماماً ایرانی 35 درصد پیشرفت دارد

افزایش تولید نفت و گاز با بهره‌گیری از توان شرکت‌های دانش‌بنیان

نمایشگاه بین‌المللی نفت فرصتی برای نمایش اقتدار کشور است

3 محصول تازه به سبد تولیدات پتروشیمی بندرامام اضافه شد

تقویت همکاری‌های آموزشی و استفاده از ظرفیت‌های هلال احمر خوزستان و ملی حفاری

نمایشگاه نفت فرصتی برای شناخت توانمندی‌ بالای دانش‌بنیان‌هاست

بازگشت رونق به آوردگاه بین‌المللی سالانه فعالان صنعت نفت/ میزبانی نمایشگاه بیست وششم از 1200 شرکت داخلی و نمایندگان 11 کشور خارجی

توئیت وزیر نفت درباره مردمی‌سازی یارانه‌ها

مسائل کارگری و کارفرمایی ملی حفاری بررسی شد

ساختار سازمانی شرکت‌های پالایش گاز بازطراحی می‌شود

سلامت کارکنان؛ اولویت نخست شرکت انتقال گاز ایران

کاهش بیش از 4 دلاری قیمت سبد نفتی اوپک

توجه ویژه به ورزش همگانی کارکنان و خانواده‌ها در اولویت است

افزایش ظرفیت تولید، صادرات و درآمدهای حاصل از فروش در کارنامه صنعت نفت

عرضه 100 درصد محصولات پتروشیمی اروند در داخل کشور

رویداد تبادل فناوری با تکیه بر توانمندی دانش‌بنیان‌های صنعت نفت برگزار می‌شود

گازرسانی به سیستان و بلوچستان شتاب گرفت/ مقصد بعدی: خاش

پازارگاد از شرکتی زیان‌ده به سودده تبدیل شد

تأمین حدود 100 درصدی همه تجهیزات صنعت گاز ایران از تولید داخل

اختلاف‌ها میان پتروشیمی‌ها در خانواده پتروشیمی رفع شود

اولویت، تأمین نیاز داخل به محصولات پتروشیمی است

حمایت از بخش پایین‌دستی صنعت نفت به‌معنای حفظ منافع ملی و ارتقای آن است

اعلام حمایت مجتمع پارس جنوبی از تولیدکنندگان داخلی و دانش‌بنیان‌ها

نفت می‌تواند پیشران اشتغال‌زایی باشد

بهارِ نفت/ دیپلماسی انرژی در آمریکای لاتین، روسیه و تهران

گاز به نیروگاه آریان زنجان می‌رسد

نگرانی‌ها درباره تقاضای چین، قیمت نفت را کاهش داد

مشعل گاز زمستان 1401 در خانه‌های زابل روشن می‌شود

نمایش توانمندی‌ها و دستاوردهای صنعت پیشران نفت در نمایشگاه بیست‌وششم/ حضور 1200 شرکت ایرانی و خارجی

تجهیزات صنعت حفاری در نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران ارائه می‌شود

مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز در امور مقاوم‌سازی تأسیسات گازرسانی منصوب شد

همکاری با کشورهای دوست، تحریم‌های حوزه نفت و انرژی را خنثی می‌کند

پایان مرحله نخست تعمیرات اساسی سال 1401 در منطقه عملیاتی نار و کنگان

تولید هوشمندانه، پایدار و ایمن نفت و گاز اولویت نفت مناطق مرکزی است

پالایشگران هندی جایگزین ویتول و ترافیگورا در پایانه‌های نفتی روسیه شدند

مدیران؛ پیشران تغییرات اخلاق سازمانی

گاز به زابل رسید/ اجرای بیش از هزار کیلومتر خطوط انتقال گاز در سال 1401

افزایش شمار دکل‌های حفاری در آمریکا از قیمت نفت جا ماند

فراخوان ﻃﺮح ﮔﻮاﻫﻴﻨﺎﻣﻪ ﺻﻼﺣﻴﺖ حرفه‌ای مدیر مالی منتشر شد

مجارستان از تحریم‌های نفت و گاز روسیه حمایت نمی‌کند

طرح واشینگتن برای تزریق 60 میلیون بشکه نفت به ذخیره‌سازی‌های راهبردی

تقاضای جهانی نفت در 5 سال آینده به اوج می‌رسد

اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در مناطق نفت‌خیز جنوب

گزیده‌های نفتی هفته

ظرفیت ذخیره‌سازی نفت خام در خارک افزایش می‌یابد

استفاده از ظرفیت‌های صنعت نفت برای ساخت پتروشیمی اسلام‌آباد غرب

اختصاص 700 میلیون دلار برای نوسازی تأسیسات نفتی و گازی

افزایش تولید اوپک پلاس در ماه ژوئن تداوم می‌یابد

ظرفیت‌های همکاری ایران و ونزوئلا در حوزه انرژی بررسی شد

اوجی: خواهان بهره‌گیری از ظرفیت روابط دوجانبه ایران و ونزوئلا هستیم

پالایشگاه اربیل در اثر اصابت موشک دچار حریق شد

شرکت گاز و پردیس شرکت‌های دانش‌بنیان فارس تفاهم‌نامه امضا کردند

مبالغ متناسب‌سازی مستمری و مقرری سال 1400 پرداخت شد

مستمری‌های حداقلی 11.4 و میانگین مستمری‌ها حدود 9 درصد افزایش یافت

مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد

آمار صادرات فرآورده نفتی سال 1400 متاثر از تعهدهای دولت گذشته است

سؤال ملی نماینده شازند از وزیر نفت اعلام وصول شد

جهش 18 درصدی صادرات نفت خام عمان

چرا نفت 100 دلاری می‌تواند برای دوران‌ گذار انرژی بد باشد؟

پیام معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به مناسبت روز کارگر

تلاش‌ برای افزایش فروش نفت از اقدام‌های دولت برای خنثی‌سازی تحریم‌هاست

هندی‌ها به‌دنبال مشارکت در طرح‌های نفتی روسیه

تأکید بر ضرورت افزایش همکاری میان مجتمع پارس جنوبی و منطقه ویژه پارس

دولت مکلف به افزایش سالانه هزار مگاوات به ظرفیت تولید انرژی تجدیدپذیر شد

کنترل قاچاق بنزین با کارت هوشمند سوخت/ اختلاف قیمت 60 برابری گازوئیل ایران با همسایگان

تعمیر اضطراری مبدل حرارتی واحد تثبیت مایعات پالایشگاه گازی فراشبند

قیمت سبد نفتی اوپک بیش از 2 دلار افزایش یافت

احتمال کاهش 17 درصدی تولید نفت روسیه در 2022

رویکرد دغدغه‌مند مدیران شرکت ملی نفت برای دانش‌بنیان کردن صنعت نفت

تداوم تلاش‌های آلمان برای جایگزینی کامل نفت روسیه

آلمان در حال یافتن جایگزین برای نفت روسیه طی چند روز آینده

سیاست‌های حمایتی وزارت نفت از شرکت‌های دانش‌بنیان به وضوح مشخص شده است

سازندگان تجهیزات صنعت نفت عزم جدی در عملیاتی کردن شعار سال دارند

پارک نوآوری و فناوری نفت با بنیاد ملی نخبگان و صندوق نوآوری و شکوفایی تفاهم‌نامه امضا کرد

عملکرد فجر انرژی؛ از پایداری تولید صنایع تا عمل به مسئولیت اجتماعی

بررسی‌ طرح پرداخت قیمت گاز روسیه به روبل ادامه دارد

هشدار روسیه به لهستان و بلغارستان درباره توقف عرضه گاز

کمک‌های صنعت نفت به محیط پیرامونی

هند خرید نفت از روسیه را 2 برابر کرد

افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی همسو با توسعه طرح‌های پالایشی در ایران

آسیایی‌ها جایگزین غربی‌ها در پروژه‌های گازی روسیه می‌شوند

نفت خام ابوظبی جایگزین محموله‌های نفت روسیه در قاره سبز می‌شود

چهل‌وهفتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

گام‌های پتروشیمی امیرکبیر در عمل به مسئولیت اجتماعی

افت حدود 5 دلاری قیمت نفت برنت

ایران در حال گذار از سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ روابط بین‌الملل است

تأمین 75 درصدی کالاهای مورد نیاز پالایشگاه بیدبلند از تولیدکنندگان داخلی

توربین سولار مارس در تأسیسات نفت و گاز آغاجاری راه‌اندازی شد

حفر و تکمیل 11 حلقه چاه نفت و گاز در فروردین‌ماه 1401

ثبت بیش از 2 هزار فقره تقاضای انواع وام مسکن در صنعت نفت

جذب حدود 41 هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان طی سال 1400

جلوگیری از ثروت‌سوزی؛ خط قرمز وزارت نفت دولت سیزدهم

در مسیر پایان خام‌فروشی گوگرد

کارگروه راهبری مخازن مشترک نفت و گاز تشکیل شد

14 پروژه پژوهشی در پالایشگاه گاز ایلام اجرا شد

اجرای همزمان 14 طرح توسعه ذخیره‌سازی گاز طبیعی در ایران

جذب نخستین گروه مشمولان بند «و» ایثارگران شرکت انتقال گاز