پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

کیفی‌سازی تولید در صنعت نفت از اهداف محوری دولت سیزدهم است

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری با اشاره به اقدام بزرگ پتروپالایشگاه اصفهان در تولید سوخت پاک، کیفی‌سازی تولید در صنعت نفت را از جمله اهداف محوری دولت و سبب رفع آلایندگی و ارتقای سلامت مردم دانست و اظهار کرد: به همان مقداری که اعداد و ارقام در تولید مورد توجه است، باید کیفیت در تولید بنزین، گازوئیل و دیگر فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز مورد توجه قرار گیرد.

خبر مهم اوجی درباره برنامه‌های وزارت نفت برای مدیریت ناترازی بنزین/ ارتقای ظرفیت پالایشی و کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی در دولت سیزدهم

پیام خوزستان - وزیر نفت از در حال اجرا بودن ۸ طرح پالایشی و پتروپالایشی در کشور خبر داد و گفت: ظرفیت پالایشی و کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی در دولت سیزدهم ارتقا یافته است.

تفاهم‌نامه همکاری توسعه زیست بوم فناوری زنجیره‌های ارزش صنعت نفت امضا شد

پیام خوزستان - تفاهم‌نامه همکاری توسعه زیست‌بوم فناوری زنجیره‌های ارزش صنعت نفت بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حضور رئیس‌جمهوری امضا شد.

پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت به‌کار خود پایان داد

پیام خوزستان - آیین پایانی پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت و بزرگداشت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیرکل اچ‌اس‌ئی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام در مجموعه آفتاب این شرکت برگزار شد.

پتروشیمی بندر امام همزمان با پنجاهمین سالروز تأسیسش به دوران شکوفایی بازمی‌گردد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام هدف از میزبانی پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت را آمادگی برای آینده‌ای بهتر دانست و گفت: می‌خواهیم پتروشیمی بندر امام مانند گذشته به دوران شکوفایی خود بازگردد.

پتروشیمی بندرامام همزمان با پنجاهمین سالروز تأسیسش به دوران شکوفایی بازمی‌گردد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام هدف از میزبانی پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت را آمادگی برای آینده‌ای بهتر دانست و گفت: می‌خواهیم پتروشیمی بندر امام مانند گذشته به دوران شکوفایی خود بازگردد.

آتش‌نشانان صنعت نفت همانند جهادگران دفاع مقدس از جان مایه می‌گذارند

پیام خوزستان - مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست وزارت نفت با ابراز رضایت از سطح کیفی برگزاری پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت، این دوره از رقابت‌ها را بسیار با کیفیت ارزیابی کرد و آتش‌نشانان صنعت نفت را رهرو جهادگران دفاع مقدس دانست.

طرح ملی و عظیم محیط زیستی تصفیه نفت‌گاز پالایشگاه اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد

پیام خوزستان - طرح محیط زیستی تصفیه نفت‌گاز پالایشگاه نفت اصفهان تا ساعاتی دیگر با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر نفت به بهره‌برداری می‌رسد. عملیات اجرایی دو طرح مهم بنزین‌سازی و تولید پروپیلین این مجتمع پالایشی نیز امروز آغاز خواهد شد.

رئیس‌جمهوری وارد اصفهان شد

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری صبح امروز (جمعه، هفتم مهرماه) وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال رسمی مقام‌ها و مسئولان استان قرار گرفت.

مشارکت مؤثر شرکت ملی حفاری در مهار فوران چاه شادگان ۱

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نامه‌ای به‌ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، از همیاری و مشارکت مؤثر متخصصان و کارکنان عملیاتی این شرکت در مهار فوران چاه شادگان ۱ قدردانی کرد و تلاش آنان را ارج نهاد.

برگزاری آیتم عملیات امدادی و اطفای حریق پنجمین دوره ارزیابی آتش‌نشانان وزارت نفت

پیام خوزستان - همزمان با دومین روز برگزاری پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت، آیتم عملیات امدادی و اطفای حریق در استادیوم تختی شهر بروجن برگزار شد.

واردات انرژی اتحادیه اروپا کاهش یافت

پیام خوزستان - آژانس آمار اتحادیه اروپا (یورواستات) در گزارشی از افت واردات انرژی اتحادیه اروپا در سه ماه دوم سال ۲۰۲۳ میلادی در پی کاهش عرضه نفت و گاز روسیه به قاره سبز خبر داد.

صرفه‌جویی مصرف آب در منطقه ۲ عملیات انتقال گاز

پیام خوزستان - سرپرست منطقه ۲ عملیات انتقال گاز اعلام کرد که با اجرای سیستم روزآمد تصفیه پساب، گام ارزشمندی برای بازیافت پساب تولیدی و حفظ محیط زیست برداشت.

آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز سه‌شنبه (چهارم مهرماه) با حضور محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، وحیدرضا زیدی‌فرد، معاون وزیر در امور مهندسی، پژوهش و فناوری، عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت و سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی، فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدهای نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) در مرکز همایش‌های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار شد.

کاربرد فناوری غشایی در بیست‌وپنجمین ژورنال کلاب پژوهشگاه صنعت نفت بررسی شد

پیام خوزستان - بیست‌وپنجمین ژورنال کلاب با عنوان «به‌کارگیری فناوری غشایی به‌منظور استحصال و بازیابی ترکیب‌های هیدروکربنی ارزشمند و تنظیم غلظت ترکیب‌های گازی سبک و سنگین در صنایع پتروشیمی» با همکاری واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش پژوهشگاه صنعت نفت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست برگزار شد.

مـــا هــم درخشیدیم

پیام خوزستان - در دوران دفاع مقدس تأسیسات عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به‌عنوان بخش مهمی از دارایی‌های وزارت نفت، اهمیت راهبردی و نقش بسیار حساس و حیاتی در اقتصاد کشور داشت، از این رو رژیم بعث عراق تا توانست در این دوران بیشترین آسیب را به این تأسیسات وارد کرد.

توجه ویژه دولت مردمی سیزدهم به نیروهای متخصص صنعت نفت

پیام خوزستان - مشاور وزیر نفت در پیشبرد تولید صیانتی نفت و گاز با بیان اینکه نیروهای متخصص و مجرب بازوی اصلی صیانت از تولید نفت و گاز هستند، گفت: در دو سال گذشته این نیروها مورد توجه دولت مردمی، وزیر نفت و همه مدیران و معاونان وزارت نفت قرار گرفته‌اند.

قدردانی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از وزارت نفت

پیام خوزستان - وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تلاش مجموعه‌ وزارت نفت به‌ویژه شرکت ملی گاز در اجرای طرح بهینه‌سازی موتورخانه‌های تأسیسات گردشگری و هتلی کشور قدردانی کرد.

صنعت نفت در دوران تحریم در جنگی بدون آتش با دشمن مقابله می‌کند

پیام خوزستان - سرپرست اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت گفت: کارکنان صنعت نفت در شرایط تحریمی در جنگی بدون آتش در برابر دشمن مقابله و به مردم خدمت می‌کنند. آثار این جنگ کمتر از جنگ مستقیم نیست

هدف‌گذاری پتروشیمی شهید تندگویان برای تولید با ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به تلاش‌های این مجموعه در میانه تحریم‌های سال ۹۸ تا امروز گفت: تولید این شرکت در سال ۹۸ با ۶۱ درصد ظرفیت اسمی بود اما امروز تولید به ۸۳ درصد ظرفیت اسمی رسیده و در تلاشیم این رقم را به ۱۰۰ درصد و حتی بالاتر هم برسانیم.

نقش محوری صنعت نفت در تقویت منافع مشترک اقتصادی ایران و عربستان

پیام خوزستان - وزیر نفت گفت: ایران و عربستان دو قدرت بزرگ منطقه‌ای به‌شمار می‌آیند که همکاری آنها در گسترش امنیت، رونق اقتصادی و شکوفایی فرهنگی و اجتماعی جهان اسلام و شکل‌دهی به همکاری‌های بین‌المللی و انرژی اثرگذار خواهد بود و در این راه صنعت نفت می‌تواند نقش محوری در تقویت منافع مشترک اقتصادی دو ملت ایفا کند.

توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک فتح خرمشهر اقتصادی است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم، گفت: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک خرمشهر از نظر اقتصادی است. با غلبه بر چالش ۲۰ سال حضور نداشتن خارجی‌ها، همان‌طور که خاکریزهای جنگ را فتح کردیم، امروز در جبهه اقتصادی نیز خاکریز طرح توسعه فاز ۱۱ فتح شد.

پارس جنوبی «یک شایعه در فضای مجازی» را تکذیب کرد

پیام خوزستان - روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی خبری با عنوان «پاشیدن آب برگشتی پالایشگاه سوم (فازهای چهارم و پنجم) روی خودروهای مردم» در شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد.

آغاز تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ‌بیجار

پیام خوزستان - رئیس منطقه عملیاتی نفت‌شهر/ تنگ‌بیجار گفت: با تلاش مهندسان و متخصصان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ‌بیجار با استفاده از ظرفیت و توان داخلی شرکت و بدون برون‌سپاری آغاز شد.

سازوکار صندوق توسعه ملی برای سرمایه‌گذاری در اکتشاف و توسعه نفت مشخص شد

پیام خوزستان - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه مقرر کردند صندوق توسعه ملی برای اکتشاف، توسعه، استخراج، تولید، فروش و صادرات صرفاً از طریق عقد قرارداد خرید خدمت با بخش‌های خصوصی و غیردولتی ذی‌صلاح اقدام کند.

حفر و تکمیل ۵۵ حلقه چاه در نیمه نخست ۱۴۰۲

پیام خوزستان - مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۵۵ حلقه چاه‌های نفت و گاز در نیمه نخست امسال در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.

تأکید دولت سیزدهم بر توسعه صنایع تکمیلی/ عرضه اعتباری ماهانه محصولات پتروشیمی به بالای ۷ همت رسید

پیام خوزستان - مدیر توسعه صنایع پایین‌دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه سیاست فروش اعتباری برای نخستین‌ بار در کشور با راهبری شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شده است، گفت: براساس آمار، مقدار عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی در بورس کالا از زیر هزار میلیارد تومان به بالای ۷ هزار میلیارد تومان در مردادماه امسال رسید

رکوردشکنی تولید و فروش در پلیمر آریاساسول

پیام خوزستان - پلیمر آریاساسول با انتشار گزارش فعالیت شهریورماه خود نشان داد رکورد تولید و فروش را در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۲ نسبت به همه ادوار گذشته شکسته است.

نفت و انرژی رکن مهم اقتصاد کشور است

پیام خوزستان - فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدهای نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) با بیان اینکه با رشد در حوزه اقتصاد می‌توانیم به پیروزی‌های بزرگی دست یابیم، گفت: نفت و انرژی رکن مهم در حوزه اقتصاد است و شرکت نفت باید با رشد و پیشرفت در این حوزه‌ها سبب رفع موانع اقتصادی شود، تا سپاسگزار شهدا باشیم.

واحد تفکیک‌گر شمالی در میدان نفتی آزادگان جنوبی به بهره‌برداری رسید

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از بهره‌برداری واحد تفکیک‌ گاز از نفت میدان آزادگان جنوبی خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این واحد تفکیک‌گر، امکان ارسال روزانه ۲۵ هزار بشکه نفت خام از ۱۱چاه‌ حفر شده جدید در میدان آزادگان جنوبی میسر شده است.

سود خالص الماس ماهشهر سالانه ۵۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروشیمی الماس ماهشهر با اشاره به اینکه امیدواریم در سه سال آینده شاهد راه‌اندازی کامل این طرح باشیم، گفت: ارزش فروش محصولات این مجتمع سالانه ۲ میلیارد دلار و سود خالص آن سالانه ۵۰۰ میلیون دلار پیش‌بینی می‌شود.

ساير مطالب

فراخوان اعطای تسهیلات بند (هـ) تبصره (18) قانون بودجه سال 1401 منتشر شد

نفتی که هرگز از بازارهای جهان حذف نشد

خبر مهم صنعت گاز از آغاز عملیات نخستین طرح فراسرزمینی گازی ایران

خبر مهم صنعت گاز از آغاز عملیات نخستین طرح فراسرزمینی گازی و ایرانی

همه مشترکان خانگی - تجاری در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند+جزئیات

انتقال 657 حساب از 690 حساب شرکت پخش تا پایان شهریور ماه سال جاری / آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای حساب‌های منتقل‌شده و سایر حساب‌های باقیمانده

انتقال 657 حساب از 690 حساب شرکت پخش تا پایان شهریورماه 1402/ آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای حساب‌های منتقل‌شده و دیگر حساب‌های باقیمانده

انتقال 657 حساب از 690 حساب شرکت پخش تا پایان شهریور ماه 1402/ آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای حساب‌های منتقل‌شده و دیگر حساب‌های باقیمانده

طراح آرم شرکت ملی نفت ایران درگذشت

پیام تسلیت مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در پی درگذشت طراح آرم شرکت ملی نفت ایران

تاسیسات تقویت فشار گاز آرادان آماده بهره‌برداری رسمی شد

تأسیسات تقویت فشار گاز آرادان آماده بهره‌برداری رسمی شد

دکل حفاری در چاه ارزیابی شماره 3 میدان گازی قزل‌تپه برپا شد

حادثه پالایشگاه بندرعباس مهار شد

حادثه در پالایشگاه بندرعباس

شاگرد اولی تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران/ سهم 96 درصدی تولید و استخراج نفت از رشد اقتصادی صنایع و معادن

بازخوانی ایثارگری‌های دلیرمردان صنعت نفت در دفاع مقدس

افزایش 50 درصدی عرضه نفت روسیه با وجود تحریم‌ها

برنامه‌ریزی صنعت پتروشیمی ایران برای صدور خدمات فنی به ونزوئلا و برزیل

همکاری هلدینگ خلیج فارس با 500 شرکت دانش‌بنیان

قیمت نفت دوباره اوج گرفت

محصولات پایین‌دستی پی‌وی‌سی تا 7 برابر ارزشمندتر است

سرمایه‌گذاری 20 میلیارد دلاری برای احداث 9 پارک پتروشیمیایی

رشد ٧.٩ درصدی ناخالص داخلی با نفت در بهار 1402/ نفت جانی تازه به اقتصاد ایران بخشید

جزیره خارک؛ هسته مرکزی تأمین مالی 8 سال دفاع مقدس

پلی‌پروپیلن به سبد محصولات هلدینگ خلیج‌فارس افزوده می‌شود

بازسازی و تعمیر 42 دستگاه مبدل حرارتی در پالایشگاه لاوان

مدیر هماهنگی افزایش ظرفیت و تعمیرات‌اساسی پالایشگاه حمص سوریه منصوب شد

ذیحسابی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب شد

گام نخست توسعه میدان گازی توس کلید خورد

طرح توسعه میدان گازی توس کلید خورد

تأمین و تولید پایدار گاز طبیعی؛ ارمغان صنعت گاز ایران برای نیروگاه‌ها و صنایع کشور

افزایش 13 درصدی مصرف بنزین منطقه خراسان رضوی/ توزیع 95 تن گاز مایع به موکب‌ها

بررسی وضع تولید و ذخیره‌سازی گاز در شمال‌شرق کشور

آمادگی برای افزایش 36 هزار بشکه‌ای برداشت نفت از میدان‌های سپهر و جفیر

آمادگی برای افزایش 21 هزار بشکه‌ای برداشت نفت از میدان‌های سپهر و جفیر

قدردانی امام جمعه بوشهر از وزیر نفت و مجتمع گاز پارس جنوبی

روسیه صادرات سوخت را به‌طور موقت ممنوع کرد

60 لیتر سهمیه بنزین مهرماه شارژ شد

پیش‌بینی مورگان استنلی درباره قیمت نفت برنت افزایش یافت

بزرگ‌ترین طرح دانش‌بنیان کشور به میزبانی پارک فناوری نفت برگزار می‌شود

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی آرایش زمستانی گرفت / 90 درصد مخازن نیروگاهی کشور تکمیل ظرفیت شد

تحقق وعده اوجی؛ ایران به جمع تولیدکنندگان بزرگ اوپک بازگشت

تحقق وعده اوجی؛ بازگشت ایران به جمع تولیدکنندگان بزرگ اوپک

آزمون جذب جوانان بومی استان بوشهر در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان صنعت نفت برگزار می‌شود

مروری بر عملیات اسکورت نفتکش‌های ایران در طول دفاع مقدس

ساختمان وزارت نفت به تصاویر شهدا و دفاع مقدس مزین شد

دفاع مقدس؛ سرآغازی دیگر برای صنعت نفت

آغاز هفته دفاع مقدس؛ یادآور رشادت‌ها و جانبازی‌های رزمندگان اسلام گرامی باد

گزیده‌های نفتی هفته

قدردانی نمایندگان اردبیل در مجلس از عملکرد شرکت ملی گاز ایران

ضرورت ارتقای سطح کیفی بهداشت و درمان کارکنان در زادگاه نفت

خط لوله گاز چلوند - اردبیل تا یکسال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ افزایش پایداری و انعطاف شبکه گاز در شمال غرب کشور

خط لوله گاز چلوند - اردبیل تا یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ افزایش پایداری و انعطاف شبکه گاز در شمال غرب کشور

سهم 24 درصدی افزایش تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران

رویداد طرح احیای چاه‌های بسته و کم‌بازده برگزار می‌شود

آزمون گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای اعضای کمیسیون‌های مناقصات و کارگروه‌های فنی-بازرگانی نفت برگزار شد

700 هزار تن گوگرد تولیدی پالایشگاه‌های پارس جنوبی در چرخه تولید قرار می‌گیرد

انرژی گاز ضرورتی اجتناب‌ناپذیر در توسعه زیرساخت‌ها/ طرح انتقال گاز چلوند - اردبیل در رویدادنگار استان ثبت می‌شود

مروری بر احداث خط لوله گاز چلوند - اردبیل

عملیات اجرایی خط لوله گاز «چلوند - اردبیل» آغاز شد

کسب رتبه نخست گروه نفت در میان بخش‌های اقتصادی کشور

مدیریت مرکز اسناد صنعت نفت و پلیمر آریاساسول تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

اوپک‌پلاس به کمبود عرضه نفت واکنش نشان می‌دهد/ بازار نفت متعادل است

صنعت نفت و گاز، پیشتاز رشد اقتصادی کشور

شبکه گاز آستارا پایدار و سوآپ به آذربایجان برقرار است

نقش مهم روابط‌ عمومی‌ها در آگاه‌سازی جامعه برای اصلاح الگوی مصرف انرژی گاز

تلاش کارکنان صنعت نفت باید به‌ نحو مطلوب در رسانه‌ها روایت شود

ریاض اتهام کاهش عرضه برای افزایش قیمت نفت را رد کرد

قیمت سبد نفتی اوپک به 97 دلار رسید

تفاهم‌نامه احداث نخستین پارک شیمیایی کشور امضا شد

افت بیش از یک دلاری قیمت نفت

پتروشیمی دهلران از طرح‌های اولویت‌دار گروه اقتصادی صندوق‌هاست/ پیشرفت 6 طرح پتروشیمی در گروه صندوق‌ها

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نمایشگاه ایران‌پلاست

ایران و ازبکستان در حوزه پتروشیمی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

8 تجهیز پرکاربرد آزمایشگاهی ابزار دقیق در شرکت ملی حفاری تعمیر و کالیبره شد

رونمایی از 2 پلیمر گرید پزشکی در نمایشگاه ایران‌پلاست

قدردانی معاون اول رئیس‌جمهوری از تلاش‌های وزارت نفت برای مدیریت سوخت‌رسانی

افزایش سهم بخش نفت در رشد اقتصادی 6.2 درصدی

افزایش سهم بخش نفت در تحقق رشد اقتصادی 6.2 درصدی

بخش نفت رشد اقتصادی 16.4 درصدی را ثبت کرد/ رشد اقتصادی نفت فراتر از تصورها و پیش‌بینی‌ها

بخش نفت رشد اقتصادی 16.5 درصدی را ثبت کرد/ رشد اقتصادی نفت فراتر از تصورها و پیش بینی ها

رشد اقتصادی کشور با احتساب نفت به 6.2 درصد رسید/ بخش نفت رشد اقتصادی 16.5 درصدی را ثبت کرد

شرکت پتروپارس قرارداد و توافق‌نامه با دانشگاه صنعتی شریف امضا کرد

غلبه بر تحریم‌ها با تکیه بر توان داخلی صنعت نفت

ظرفیت تولید برق دماوند انرژی عسلویه افزایش می‌یابد

سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری ایران برای افزایش تولید نفت و گاز

افزایش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در دولت سیزدهم/ بازگشت رتبه ایران در اوپک به پیش از تحریم‌ها

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ایران برای عربستان

محصولات پتروشیمی با عرضه اعتباری به‌دست مصرف‌کننده واقعی می‌رسد

اعلام آمادگی ایران برای افزایش صادرات محصولات پتروشیمی به صربستان

امضای قرارداد توسعه یکپارچه میدان مشترک آزادگان تا یک‌ ماه آینده

اکسون موبیل: سرمایه‌گذاری پایین در صنعت نفت قیمت‌ها را بالا می‌برد

قیمت سبد نفتی اوپک به مرز 97 دلار رسید

قرارداد ساخت لوله مغزی سیار بین جهاد دانشگاهی و زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) امضا شد

دانش‌بنیان‌ها موفقیت‌های قابل‌توجهی در زمینه فناوری‌های پتروشیمی داشته‌اند

صیانت از سرمایه‌های ملی کشور با تحول دیجیتال در صنعت گاز

شرکت ملی صنایع پتروشیمی از دانش‌آموزان مستعد حمایت می‌کند

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و آریاساسول توافقنامه توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری امضا کردند