پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

هدف‌گذاری شرکت ملی نفت برای ارتقای بهره‌وری در سال ۱۴۰۳

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر نقش راهبردی این شرکت در تحقق اهداف اقتصادی کشور گفت: بخش قابل‌توجهی از رشد اقتصادی مربوط به سه‌ماهه سوم سال ۱۴۰۲ از محل تولید صادرات نفت و میعانات گازی، تولید گاز و تامین خوراک موردنیاز پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های کشور است.

تحریم علیه اعضای جی‌ئی‌سی‌اف تجارت و امنیت عرضه گاز را به خطر می‌اندازد

پیام خوزستان - سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) در هفتمین نشست خود در الجزایر ضمن محکومیت تحریم‌های اقتصادی علیه اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در بیانیه الجزیره اذعان کردند که تحریم علیه اعضای جی‌ئی‌سی‌اف توسعه و تجارت گاز و امنیت عرضه را به خطر می‌اندازد.

امضای تفاهم‌نامه محیط زیستی بین شرکت متن و سازمان حفاظت محیط زیست

پیام خوزستان - تفاهم‌نامه حمایت از گونه‌ در معرض خطر انقراض لاک‌پشت فراتی در تالاب هورالعظیم بین شرکت مهندسی و توسعه نفت و معاونت آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست امضا شد.

ساخت نخستین رآکتور سنتز متانول؛ گامی بلند در خودکفایی صنعت پتروشیمی

پیام خوزستان - ساخت نخستین رآکتور سنتز متانول با توان متخصصان داخلی کشور، گامی بلند برای خودکفایی صنعت پتروشیمی کشور به شمار می‌آید که پس از موفقیت در مرحله نصب، در عمل مرحله‌ای نو آغاز می‌شود که می‌توان آن را مصداقی از «دانش‌بنیان‌ بودن» صنعت پتروشیمی مطرح کرد.

فروشندگی جدید منطقه زاهدان به بهره‌برداری رسید

پیام خوزستان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از افتتاح فروشندگی داخل اتاقک «گورچان» در این منطقه خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این فروشندگی در ناحیه خاش، شمار جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه به ۷۵ باب رسید.

توسعه صادرات ایران و روسیه با شناسایی بازارهای جدید انرژی

پیام خوزستان - رئیس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با اشاره به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ایران و روسیه در زمینه انرژی گفت: با تکیه بر این ظرفیت‌ها می‌توانیم بازارهای جدید انرژی را شناسایی کنیم.

سومین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد

پیام خوزستان - سومین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی با هدف تبادل تجارب و هم‌افزایی توانمندی‌های مدیریت دانش در صنعت نفت، به‌ همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش پژوهشگاه صنعت نفت به میزبانی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد.

تأکید رؤسای‌جمهوری ایران و بولیوی بر تقویت همکاری‌ها در حوزه‌ انرژی

پیام خوزستان - رؤسای‌جمهوری ایران و بولیوی در حاشیه هفتمین نشست مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز بر تقویت همکاری‌ها در حوزه‌های تجارت، انرژی، خدمات فنی و مهندسی و کشاورزی تأکید کردند.

جی‌ئی‌سی‌اف با مؤسسه‌های انرژی آفریقا و آسیا یادداشت‌تفاهم همکاری امضا کرد

پیام خوزستان - مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) با کمیسیون انرژی آفریقا و مؤسسه تحقیقات اقتصادی برای آسه‌آن و شرق آسیا یادداشت‌تفاهم همکاری امضا کرد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری در حوزه آسفالت و قیر گوگردی

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری پژوهش و کاربردی در حوزه آسفالت و قیر گوگردی با تمرکز بر ملاحظات اچ‌اس‌ئی امروز (شنبه، ۱۲ اسفندماه) میان وحیدرضا زیدی‌فرد، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری، محمدمهدی حیدری، سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و محمود نیکوسخن، مدیرعامل شرکت پالایش نفت‌جی امضا شد.

روابط ایران و قطر با اجرایی شدن سریع توافق‌ها توسعه می‌یابد

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری در دیدار با امیر قطر ضمن ارزیابی مطلوب از سطح روابط تهران-دوحه، بر اجرای هر چه سریع‌تر توافق‌های دوجانبه تأکید کرد و آن را لازمه توسعه بیش از پیش روابط دانست.

تقویت شبکه همکاری‌های پژوهشی در حوزه گاز به سود اعضای جی‌ئی‌سی‌اف است

پیام خوزستان - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت ضمن دعوت از مسئولان مؤسسه تحقیقات گاز مجمع کشورهای صادرکننده گاز به بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت، تقویت شبکه همکاری‌ها را به‌نفع همه کشورهای عضو جی‌ئی‌سی‌اف دانست.

تأکید وزیر نفت بر اجرای نظام‌نامه سازماندهی اچ‌اس‌ئی وزارت نفت

پیام خوزستان - مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت با اشاره به ضرورت بازنگری ساختارهای سازمانی واحدهای اچ‌اس‌ئی (بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل) شرکت‌ها، مناطق و تاسیسات تابعه با رویکرد فرآیندمحوری و تقویت کیفی، از تأکید وزیر نفت بر اجرای نظام‌نامه سازماندهی اچ‌اس‌ئی و مدیریت بحران صنعت نفت خبر داد.

تقاضای نفت جهان در ۲۰۲۴ افزایش می‌یابد

پیام خوزستان - مؤسسه وود مکنزی پیش‌بینی کرد تقاضای جهانی نفت در سال ۲۰۲۴ میلادی یک میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه در روز افزایش یابد.

توسعه زنجیره گوگرد در دستور کار وزارت نفت

پیام خوزستان - معاون مهندسی، پژوهشی و فناوری وزیر نفت با اشاره به هزینه‌های سنگین نگهداری و صادرات گوگرد در صنعت نفت گفت: فروش گوگرد به شکل کنونی با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در صنعت نفت مبنی بر جلوگیری از خام فروشی مغایرت دارد و باید به سمت توسعه زنجیره این محصول و تنوع در محصولات گوگرد پایه برویم.

امضای تفاهم‌نامه همکاری در حوزه آسفالت و قیر گوگردی با تمرکز بر حفظ محیط زیست

پیام خوزستان - تفاهم‌نامه همکاری پژوهش و کاربردی در حوزه آسفالت و قیر گوگردی با تمرکز بر ملاحظات اچ‌اس‌ئی میان معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت پالایش نفت‌ جی امضا شد.

توانایی بازتولید روزانه ۲۰ میلیون مترمکعب گاز از مخازن ذخیره‌سازی گاز

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با هدف بررسی میدانی و پایش وضع و پایداری تولید گاز با حضور در منطقه عملیاتی خانگیران گفت: تا پایان فصل سرما قادر خواهیم بود روزانه ۲۰ میلیون مترمکعب گاز از بخش ذخیره‌سازی‌شده بازتولید داشته باشیم.

راه برای ورود سرمایه‌های خارجی به طرح‌های انرژی ایران باز است/ آمادگی برای تبدیل به قطب انرژی منطقه

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری گفت: ایران با اتکا به ذخایر عظیم گاز طبیعی، موقعیت ترانزیتی و فناوری بالای خود قصد دارد با توسعه همکاری‌های دو و چندجانبه با همه کشورها در بازار گاز، نقشی متناسب با این ظرفیت‌ها پیدا کند.

بررسی توسعه یکپارچه میدان‌های مشترک و تجارت گاز و فرآورده بین ایران و عراق

پیام خوزستان - وزیران نفت ایران و عراقطی دیداری افزایش همکاری‌ها در زمینه توسعه یکپارچه میدان‌های مشترک، تجارت گاز و فرآورده‌های نفت، شیوه‌های پرداخت و توسعه زیرساخت‌ها برای تجارت فرآورده را بررسی کردند.

تأکید تهران و کاراکاس بر توسعه همکاری‌های دوجانبه در صنعت نفت

پیام خوزستان - وزیران نفت ایران و ونزوئلا در دیداری دوجانبه بر توسعه همکاری‌های در صنعت نفت، روابط اقتصادی در حوزه تجارت نفت، فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی تأکید کردند.

بررسی تحولات اخیر بازار نفت در دیدار اوجی و دبیرکل اوپک

پیام خوزستان - وزیر نفت در حاشیه هفتمین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) در الجزایر با دبیرکل اوپک دیدار و درباره شرایط بازارهای جهانی نفت خام مذاکره و تبادل‌نظر کرد.

توافق‌های تازه ایران و روسیه برای توسعه میدان‌های نفت و گاز

پیام خوزستان - وزیران نفت ایران و انرژی روسیه با بررسی روند اجرای قراردادهای موجود بین دو کشور در توسعه میدان‌های نفت و گاز به توافق‌های مطلوبی درباره امضای قراردادهای تازه دیگر در این زمینه رسیدند.

تولید نفت اوپک در فوریه ۲۰۲۴ افزایش یافت

پیام خوزستان - بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید نفت اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه فوریه ۹۰ هزار بشکه در روز افزایش یافته است.

رئیسی وارد الجزیره شد

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری دقایقی پیش با استقبال «نذیر العرباوی» نخست‌وزیر الجزایر وارد الجزیره پایتخت این کشور شد.

ایران می‌تواند به قطب منطقه‌ای تولید و صادرات گاز تبدیل شود

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری با بیان اینکه ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز و به‌دلیل ارتباطات گسترده با کشورهای منطقه خلیج فارس و آسیای میانه می‌تواند به قطب منطقه‌ای تولید و صادرات گاز تبدیل شود، گفت: این ظرفیت باید به دنیا معرفی شود تا زمینه تقویت همکاری‌های ایران با دیگر کشورهای تولیدکننده و صادرکننده گاز را فراهم کند.

گزیده‌های نفتی هفته

پیام خوزستان - برگزاری هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه در تهران، برگزاری نشست فوق‌العاده وزارتی هفتمین اجلاس سران جی‌ئی‌سی‌اف در الجزایر، بازدید وزیر نفت از مرکز رصد و پایش شرکت ملی نفت ایران و رکوردشکنی مصرف گاز در سال ۱۴۰۲ مهمترین خبرهای صنعت نفت در این هفته بودند.

سنگال صادرکننده گاز می‌شود

پیام خوزستان - وزیر نفت و انرژی سنگال با تأکید بر اینکه سنگال در حال تبدیل شدن به صادرکننده گاز است، گفت: این کشور در حال اکتشاف میدان‌های گازی جدید است.

ونزوئلا و ترینیداد و توباگو برای تولید و صادرات گاز قراردادی ۳۰ساله امضا کردند

پیام خوزستان - وزیر انرژی ترینیداد و توباگو گفت: ونزوئلا و ترینیداد و توباگو برای تولید و صادرات گاز در دسامبر گذشته پس از مذاکراتی طولانی قراردادی ۳۰ ساله امضا کردند.

جی‌ئی‌سی‌اف می‌تواند کانون مقابله با چالش‌های فراگیر در بخش انرژی باشد

پیام خوزستان - وزیر انرژی بولیوی با بیان اینکه ما در آستانه بحرانی بین‌المللی در حوزه انرژی قرار داریم، گفت: جی‌ئی‌سی‌اف می‌تواند کانون مقابله چالش‌های فراگیر انرژی باشد و نقشی فعال و مؤثر بازی کند.

جایزه ۲۰۲۴ جی‌ئی‌سی‌اف برای جمع‌آوری گازهای همراه به ایران رسید

پیام خوزستان - پژوهشگاه صنعت نفت به‌دلیل انجام تحقیقات منحصربه‌فرد میان اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در حوزه جمع‌آوری گازهای مشعل و عملیاتی کردن این تحقیقات، جایزه ۲۰۲۴ مجمع کشورهای صادرکننده گاز را دریافت کرد.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت جایزه ۲۰۲۴ جی‌ئی‌سی‌اف را گرفت

پیام خوزستان - پژوهشگاه صنعت نفت به‌دلیل انجام تحقیقات منحصر به فرد میان اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در حوزه جمع‌آوری گازهای مشعل و عملیاتی کردن این تحقیقات، جایزه ۲۰۲۴ مجمع کشورهای صادرکننده گاز را دریافت کرد.

یکی از جوایز ۲۰۲۴ جی‌ئی‌سی‌اف برای جمع‌آوری گازهای همراه به ایران رسید

پیام خوزستان - پژوهشگاه صنعت نفت به‌دلیل انجام تحقیقات منحصر به فرد میان اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در حوزه جمع‌آوری گازهای مشعل و عملیاتی کردن این تحقیقات، جایزه ۲۰۲۴ مجمع کشورهای صادرکننده گاز را دریافت کرد.

ساير مطالب

افزایش تولید گاز ایران در سال‌های تحریم‌ 2 برابر میانگین جهانی بوده است

توسعه صنعت گاز در جهان مستلزم سیاست‌زدایی از تجارت انرژی است

سیل آسیبی به شبکه گاز و پروژه‌های در حال اجرای سیستان و بلوچستان وارد نکرد

ایران میزبان بیست‌وششمین نشست وزارتی جی‌ئی‌سی‌اف می‌شود

نشست فوق‌العاده وزارتی هفتمین اجلاس سران جی‌ئی‌سی‌اف آغاز به‌کار کرد

ذخیره‌سازی گاز پشتیبان ایمن فصل سرد سال است/ مدیریت مصرف ضامن ثبات و پایداری تولید و مصرف گاز است

هفدهمین نشست کمیسسون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه

نشست محدود هفدهمین کمیسیون همکاری اقتصادی ایران و روسیه

ظرفیت همکاری ایران و عراق در حوزه انتقال و توزیع فرآورده و صنعت سی‌ان‌جی بررسی شد

دور تازه تحریم‌ها علیه مسکو فروش نفت به هند را دچار چالش می‌کند

اجرای صفر تا صد پروژه‌های پالایشی از سوی زنان برای نخستین بار در صنعت پالایش/ به‌دنبال عدالت جنسیتی هستیم

اجرای صفر تا 100 پروژه‌های پالایشی از سوی زنان برای نخستین بار در صنعت پالایش/ به‌دنبال عدالت جنسیتی هستیم

قدردانی از زنان نخبه صنعت پالایش در همایش علمی نقش بانوان متخصص

تهران و مسکو 19 سند همکاری دوجانبه امضا کردند

لزوم تقویت جایگاه زنان شاغل در صنعت نفت

جایگاه زنان شاغل در نفت باید با حمایت از نقش‌های خانوادگی تقویت شود

افزایش صادرات محصولات ایرانی به روسیه در دولت سیزدهم

سهم 200 هزار بشکه‌ای شرکت‌های روس در افزایش تولید نفت ایران

سهم 200 هزار بشکه‌ای شرکت‌های روسیه در افزایش تولید نفت ایران

توسعه پایه حقوقی قراردادی بین ایران و روسیه

توسعه پایه حقوقی قرادادی بین ایران و روسیه

اوجی: فضای همکاری ایران و روسیه در عالی‌ترین سطح است

بومی‌سازی 90 درصد کالاهای راهبردی مجتمع گاز پارس جنوبی

بازار نفت امسال با ثبات خواهد بود/ تقاضا برای نفت افزایشی خواهد بود

بازار نفت امسال باثبات خواهد بود/ تقاضا برای نفت افزایشی می‌شود

بازار نفت امسال با ثبات خواهد بود/ تقاضا برای نفت افزایشی می‌شود

رئیسی برای حضور در نشست سران جی‌ئی‌سی‌اف راهی الجزایر می‌شود

تخصیص 150 میلیارد تومان اعتبار نفت برای تکمیل جاده گچساران به گناوه و دیلم

پیگرانی و نگهداری هوشمند خطوط لوله نفت و گاز اولویت همکاری با «ترانسنفت» روسیه

مواضع مشترک تهران- مسکو در برابر یکجانبه‌گرایی آمریکا بسیار مناسب است

اوپک‌پلاس تمدید کاهش داوطلبانه عرضه نفت را بررسی می‌کند

ثبت رکورد تازه استفاده از تجهیزات داخلی در پروژه فاز 2 پالایشگاه گاز ایلام

روسیه از خدمات فنی و مهندسی ایرانی‌ها بهره می‌برد

تأسیسات تقویت فشار گاز شهید باقری (خورموج) آماده بهره‌برداری رسمی شد

هشدار معاون وزیر نفت درباره حجم مصرف گاز در کشور/ دمای رفاه 18 تا 21 درجه را رعایت کنید

درخشش پژوهشگران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در جشنواره خوارزمی

رئیسی: مدیریت مصرف انرژی به شکل جدی دنبال شود

بازپرداخت هزینه تأمین وسیله نقلیه مراکز طرح اقماری از سقف حقوق خارج شد

پروژه تأمین خوراک واحد بودارکننده پالایشگاه اول پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

ابراز امیدواری اوجی به توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه

هدف وزارت نفت صدور خدمات فنی و مهندسی به دیگر کشورهاست

نخستین نشست مدیران نگهداری و تعمیرات پتروشیمی‌های پارس جنوبی برگزار شد

یادداشت تفاهم همکاری فناوری و اجرای پروژه‌های مشترک نفتی ایران و روسیه امضا شد

دعوت از فعالان زیست‌بوم فناوری برای حضور در رویداد میدان‌های نفتی دیجیتال

4 جایگاه عرضه سوخت در فارس به بهره‌برداری رسید

افت قیمت نفت در پی افزایش ذخیره‌سازی‌های آمریکا

افت فشار یا قطعی گاز خانگی وجود ندارد/ باقیمانده زمستان را با مصرف بهینه پشت سر می‌گذاریم

ایران و روسیه؛ رقابتی که به رفاقت در صنعت نفت بدل شد

بیشترین سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت نفت انجام شده است

سرپرست شرکت گاز استان فارس منصوب شد

روسیه صادرات بنزین را به‌مدت 6 ماه ممنوع می‌کند

نشست دانش‌بنیان نفتی ایرانی با هیئت تجاری روسیه برگزار می‌شود

پروژه حفاری 9 حلقه چاه درون‌میدانی در میدان گازی پارس جنوبی آغاز شد

مشارکت پتروشیمی‌ها در جلوگیری از سوختن 50 میلیون فوت مکعب گاز همراه نفت

سرآمدی صنعت نفت در زمینه حضور زنان در سمت‌های مدیریتی

رشد اقتصادی 5.1 درصدی کشور با نفت محقق شد

پتروشیمی شهید تندگویان بخشی از سهام صدف خلیج فارس را می‌خرد

قیمت نفت افزایش یافت

مدیر بهینه‌سازی مصرف انرژی شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد

دریافت نزدیک به 100 مقاله علمی از زنان متخصص در زمینه رفع چالش‌های صنعت پالایش

حضور و توانمندسازی زنان در همه بخش‌های صنعت نفت در دولت سیزدهم

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید/ افزایش 2 برابری نقش نفت در اقتصاد کشور

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید/ رشد 2 برابری نقش نفت در اقتصاد کشور

درخواست وزیر نفت از عموم مردم برای همکاری در مصرف بهینه گاز

نخستین همایش علمی نقش بانوان متخصص در صنعت پالایش و پخش در حال برگزاری است

پیشرفت پتروشیمی آلای مهستان از مرز 44 درصد گذشت

درخواست شرکت ملی گاز ایران از مردم: «صرفه‌جویی کنید»

وضع طرح فشارافزایی میدان پارس جنوبی بررسی شد

اختصاص 50 هزار میلیارد تومان اعتبار به حساب بهینه‌سازی انرژی

افزایش 3 برابری منابع بهینه‌سازی انرژی در لایحه بودجه سال 1403

همکاری‌های گازی ایران و روسیه طرح‌ریزی شده است

تسلیت وزیر نفت برای درگذشت مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب

آژانس بین‌المللی انرژی برای بحران مواد معدنی حیاتی وارد عمل شد

کارخانه گاز و گاز مایع 3100 سال 1403 راه‌اندازی می‌شود

پیام تسلیت معاون وزیر نفت در پی درگذشت مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب

قیمت نفت برنت در تابستان به 87 دلار می‌رسد

صرفه‌جویی ارزی یک هزار و 100 میلیارد ریالی در شرکت نفت و گاز آغاجاری

167 جایگاه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

اسکله و موج‌شکن تأسیسات صادرات میعانات گازی بندر سیراف 1403 بهره‌برداری می‌شود

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در پی درگذشت مدیر منطقه میاندوآب

اصرار کمیسیون اروپا بر کاهش انتشار کربن با وجود مخالفت‌ها

سامانه ردیاب انبار نفت شمال‌غرب منطقه تهران آغاز به‌کار کرد

دوره آموزشی تدوین تاریخ شفاهی برگزار می‌شود

احتمال تأخیر در کاهش نرخ بهره قیمت نفت را پایین آورد

بازدید وزیر نفت از مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی نفت

بازدید وزیر نفت از مرکز رصد و پایش شرکت ملی نفت ایران

هفتادوچهارمین جایگاه سوخت منطقه زاهدان به بهره‌برداری رسید

توزیع روزانه 132 میلیون لیتر بنزین همزمان با استمرار پایداری گاز در کشور

مصرف روزانه گاز بخش خانگی و تجاری کشور به 650 میلیون مترمکعب می‌رسد/ رعایت الگوی مصرف برای پایداری شبکه

برداشت روزانه یک میلیارد و 70 میلیون مترمکعب گاز غنی در بخش بالادستی صنعت نفت

گام‌های تازه برای تنوع محصول و تولید ال‌ان‌جی در ایران

آغاز نشست‌های کارشناسی هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه

حجم فروش پتروشیمی ارومیه افزایش یافت

قطعی‌ گاز و برق حتی در اوج مصرف هم نداریم

پیش‌بینی افزایش 100 میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

گزارش جدید صندوق بین‌المللی پول از مقدار فروش نفت ایران: فراتر از انتظارها بود

صندوق بین‌المللی پول: مقدار فروش نفت ایران فراتر از انتظارها بود

چراغ سبز پاکستان برای تکمیل پروژه مشترک گازی با ایران

اثربخشی تولید و صادرات گاز و فرآورده‌های گازی افزایش می‌یابد