پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

ایران نفت خود را به قیمت خوب می‌فروشد

پیام خوزستان - وزیر نفت با تأکید بر اینکه روند فروش نفت به قیمت مناسب با قوت ادامه می‌یابد و بازارهای جدیدی هم برای نفت ایران شناسایی شده است، از توافق با کشورهای آمریکای لاتین در زمینه تهاتر نفت با کالاهای اساسی و کشاورزی خبر داد.

تأمین اعتبار ۷ هزار میلیارد تومانی نفت برای طرح‌های محرومیت‌زدایی/ فاز ۱۱ پارس جنوبی امسال به تولید می‌رسد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در نفت گفت: ۷ هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه‌های عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی در هیئت مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.

طرح ملی پتروپالایش دهلران یک عسلویه کوچک است / سهم ۶۰ درصدی ساخت داخل در پروژه پتروپالایشی دهلران

پیام خوزستان - مدیرعامل گروه اویک در دومین همایش «صندوق ثروت ملی و عدالت بین‌نسلی» گفت: طرح عظیم و ملی پتروپالایش دهلران در آینده عسلویه‌ای کوچک خواهد بود که حدود ۶۰ درصد اقلام موردنیاز آن از داخل کشور تأمین می‌شود.

آمادگی ایران برای سوآپ گاز از ترکمنستان به ارمنستان

پیام خوزستان - وزیر نفت در دیدار با وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان بر آمادگی شبکه گازی ایران برای آغاز سوآپ گاز از ترکمنستان و نیز افزایش صادرات گاز به این کشور تأکید کرد.

تشکیل کنسرسیوم ۱۲ میلیارد دلاری برای اجرای پروژه‌های نفتی انرژی پاسارگاد /ساخت پالایشگاه جدید ۳۰۰ هزار بشکه‌ای

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد از تشکیل کنسرسیوم ۱۲ میلیارد دلاری برای اجرای پروژه‌های نفتی این مجموعه صنعتی از جمله یک پالایشگاه با ظرفیت پالایش روزانه ۳۰۰ هزار بشکه‌ خبر داد.

طرح پیش خوراک استفاده از میعانات گازی روی میز پتروشیمی بندر امام

پیام خوزستان - مدیرعامل پتروشیمی بندر امام گفت: طرح پیش‌خوراک استفاده از میعانات گازی در این مجتمع امام در حال مطالعه است که نتایج آن به‌زودی اعلام می‌شود و در کنار آن محصولات جدیدی به سبد تولید پتروشیمی بندر امام اضافه می‌شود.

بهره‌برداری از ۲۳۰ واحد مسکونی مشارکتی پتروشیمی‌های عسلویه و کمیته امداد امام خمینی (ره)

پیام خوزستان - ۲۳۰ واحد مسکونی مشارکتی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه انرژی پارس و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر همسو با اهداف مسئولیت اجتماعی در حاشیه نمایشگاه نفت بیست‌وششم به بهره‌برداری رسمی رسید.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

دانشگاه شهید بهشتی و اویکو تفاهم‌نامه همکاری آموزشی امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت به‌منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری در فعالیت‌های آموزشی با دانشگاه شهید بهشتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

اویکو با یک شرکت دانش‌بنیان تفاهم‌نامه امضا کرد

پیام خوزستان - شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت به‌منظور حمایت از کالای ایرانی و بهره گیری از محصولات ساخت داخلی دانش‌بنیان با شرکت داده‌کاوان هوشمند نارگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

منظومه علمی در خوزستان شکل می‌گیرد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و پارک علمی و فناوری استان خوزستان، اظهار کرد: امیدواریم با این توافق گام‌های مؤثری با استفاده از نیروهای توانمند در خوزستان طی بخش عملیات و دانشگاه برداریم و یک منظومه علمی پس از سال‌ها مهجوریت در این استان شکل بگیرد.

افزایش ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتری خطوط لوله انتقال نفت و فرآورده در ۴ سال آینده

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: با راه‌اندازی خطوط نایین - کاشان - ری، بندرعباس - سیرجان - رفسنجان و مهرآران - فسا در چهار سال آینده ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر به طول خطوط لوله انتقال نفت و فرآورده کشور افزوده می‌شود.

اتکا به توان داخل اثر تحریم را خنثی می‌کند

پیام خوزستان - رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی بر ضرورت بازارسازی ایران در کشورهای مختلف جهان تأکید کرد و گفت: با تکیه بر توان داخلی، تحریم اثرگذاری ندارد.

اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان نفت و گاز

پیام خوزستان - شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» پس از امضای تفاهم‌نامه بین بانک تجارت و صندوق پژوهش‌ و فناوری صنعت نفت، این شرکت برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

هلدینگ خلیج فارس در توسعه میدان‌ها از توان داخلی استفاده می‌کند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: هلدینگ خلیج فارس سعی می‌کند در مطالعه توسعه میدان‌های واگذارشده از توانمندی داخلی‌ها استفاده کند، مگر در مواردی که فناوری مورد نیاز در کشور وجود نداشته باشد.

ملی حفاری تفاهم‌نامه همکاری در بخش خدمات تخصصی امضا کرد

پیام خوزستان - شرکت ملی حفاری ایران در سومین روز کاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت یک تفاهم‌نامه علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاه صنعت نفت و یک سند همکاری با شرکت دانش‌بنیان خدمات چاه‌پیمایی اکسیر عضو پارک علم و فناوری استان سمنان امضا و مبادله کرد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا_ گروه فیلم: نشست خبری مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران امروز (یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد. در پایان این نشست، شرکت ملی گاز ایران تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای گسترش همکاری‌ها امضا کرد.

شرکت‌های ملی حفاری و تایکو قرارداد همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - در سومین روز بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت ملی حفاری ایران و شرکت دانش‌بنیان مهندسی نوآوران تکساز صنعت (تایکو) قرارداد همکاری امضا کردند.

تنوع در تولید محصول، سیاست اصلی در صنعت پتروشیمی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد که سیاست جمهوری اسلامی ایران در سال‌های آینده ایجاد تنوع در محصولات پرمصرف پتروشیمی خواهد بود.

حمایت‌های همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت انجام می‌شود

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان پس از امضای تفاهم‌نامه در حوزه دانش‌بنیان با پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه درصدد هستیم از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت همه‌جانبه انجام دهیم.

شرکت ملی گاز ایران و فولاد مبارکه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت ملی گاز ایران و شرکت فولاد مبارکه اصفهان در زمینه توسعه فناوری بومی و استقرار یک واحد ذخیره‌سازی گاز طبیعی به‌صورت مایع تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تحریم‌های ظالمانه مشکل اصلی مجموعه‌های دولتی و پیمانکاران

پیام خوزستان - مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری با بیان اینکه مشکل اصلی در اجرای پروژه‌ها تحریم‌های ظالمانه است و باید به هر ترتیبی شده آن را خنثی کرد، گفت: دنیا، دنیای ارتباطات، کار بهینه و کار گروهی است و مشارکت با شرکت‌های خارجی و ارتباط گرفتن می‌تواند کمک خوبی برای اجرای پروژه‌ها با سرعت بیشتر باشد.

فراخوان شرکت ملی نفت ایران برای برداشت گاز هلیوم پارس جنوبی

پیام خوزستان - معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: پارس جنوبی بزرگترین مخزن دارای هلیوم جهان است و شرکت ملی نفت ایران در این باره فراخوان داده است قراردادی برای اجرای آن امضا شود. امیدواریم در پایان دولت سیزدهم، به تولید ال‌ان‌جی و هلیوم در پارس‌جنوبی دست یابیم.

شرکت مهندسی و توسعه گاز و قرارگاه خاتم‌الانبیاء تفاهم‌نامه امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء امروز (شنبه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم‌نامه‌ای با ارزش ۴۰۰ میلیون دلار برای توسعه گنبد نمکی نصرآباد کاشان به‌منظور ذخیره‌سازی گاز طبیعی امضا کردند.

استمرار تولید هلدینگ خلیج فارس با استفاده از توان داخلی‌ها

پیام خوزستان - مدیر تولید و زنجیره تأمین گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، استمرار تولید و افزایش ظرفیت را گواه موفقیت در استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و توان داخل بیان کرد.

نقش‌آفرینی مهم ایران در تأمین گاز اروپا

پیام خوزستان - یک کارشناس اسپانیایی حوزه انرژی معتقد است ایران با توجه به ذخایر گاز و امکانات و توانمندی‌های فنی و تخصصی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها موقعیت و سرعت مناسب‌تری برای تأمین ال‌ان‌جی جهان به‌ویژه اروپا دارد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت پتروپارس در نمایشگاه نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری سیدشمس‌الدین موسوی, مدیرعامل شرکت پتروپارس امروز (شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه دومین روز بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها در سالن ۳۵ نمایشگاه برگزار شد.

پیشرفت ۳۲ درصدی فاز مهندسی طرح گوگردزدایی پالایشگاه اصفهان

پیام خوزستان - فاز مهندسی و خرید تجهیزات واحد گوگردزدایی از ته‌مانده‌های برج تقطیر پالایشگاه اصفهان با بهره‌گیری از توان شرکت‌های داخلی و با ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آذرماه امسال می‌شود.

۴ حلقه چاه فاز ۱۱ پارس جنوبی امسال به مرحله تولید می‌رسد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت پتروپارس اظهار کرد: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی از سوی این مجموعه در حال اجراست و بنا داریم چهار حلقه چاه از چاه‌­های دوازده‌­گانه این فاز را امسال به مرحله تولید برسانیم که حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون فوت مکعب می­‌شود.

اویکو و جهاد دانشگاهی تفاهم‌نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و مشارکتی امضا کردند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) ضمن ابراز خرسندی از همکاری با جهاد دانشگاهی تهران تأکید کرد: راه توسعه و روزآمد و فناور شدن صنعت نفت از مسیر دانشگاه می‌گذرد.

امضای ۳ قرارداد و تفاهم‌نامه پژوهشی بین مناطق نفت‌خیز جنوب و پژوهشگاه صنعت نفت

پیام خوزستان - شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ۲ قرارداد و یک تفاهم‌نامه پژوهشی در دومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با پژوهشگاه صنعت نفت امضا کرد.

نشست تخصصی ارائه نیازهای اولویت‌دار صنعت پالایش برگزار شد

پیام خوزستان - نشست تخصصی «ارائه نیازهای اولویت‌دار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت‌های تابعه» به همت معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی نفت برگزار شد.

ثبت رکورد انتقال ۱۲۸ میلیارد لیتر نفت‌خام و فرآورده در سال ۱۴۰۰ / تحولات خیره‌کننده صنعت انتقال با اجرای طرح‌های توسعه‌ای

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با اشاره به ثبت رکورد انتقال ۱۲۸ میلیارد لیتر نفت خام و فرآورده در سال ۱۴۰۰ در کشور گفت: با اجرای طرح‌های توسعه‌ای در صنعت انتقال نفت از جمله طرح‌های جدید احداث خطوط لوله، شاهد تحول چشمگیر در صنعت انتقال نفت و فرآورده کشور خواهیم بود.

تولید روزانه نفت اوپک ۱۵۳ هزار بشکه افزایش یافت/ افزایش ۱۶ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران

پیام خوزستان - تولید نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) بر اساس تازه‌ترین گزارش این سازمان در ماه مه (اردیبهشت‌ماه - خردادماه) با افزایش ۱۵۳ هزار بشکه‌ای از ۲۸ میلیون بشکه در روز گذشت.

آیین گشایش رسمی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

پیام خوزستان - شانا _ گروه فیلم: بیست‌وششمین نمایشگاه نفت صبح روز جمعه (۲۳ اردیبهشت‌ماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

بهره‌مندی از نمایشگاه نفت برای توسعه دانش‌بنیان‌های صندوق بازنشستگی

پیام خوزستان - رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: امسال، شرکت‌های تابعه و وابسته این مجموعه با رویکرد بنگاه اقتصادی در نمایشگاه حضور دارند، این رویداد فرصتی مناسب برای توسعه و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان گروه صندوق‌هاست.

رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

پیام خوزستان - محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و جواد اوجی، وزیر نفت در نخستین روز از بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در غرفه پژوهشگاه صنعت نفت حاضر شدند.

مسیر پیشرفت پروژه‌ها از مسیر سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌گذرد

پیام خوزستان - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در آیین رونمایی از «سامانه صدور مجوز جایگاه‌های عرضه سوخت»، بر لزوم سرمایه‌گذاری سازمان‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تأکید کرد و گفت: پیشرفت پروژه‌ها از مسیر سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌گذرد.

ساير مطالب

وسواس فکری با شیوع کرونا افزایش یافته است

تسخیر سفارت آمریکا غیرقانونی بود؟

یک واکنش عصبی، دلیل سرخ شدن صورت موقع خجالت

یک نفوذی کوچک

آداب خواستگاری ایرانی‌ ها در دوران باستان چگونه بوده است؟

گران‌ ترین لیموزین جهان زیر پای رضا شاه

چاه ارت چیست؟

سلسله زیاریان چگونه به وجود آمد و چگونه از بین رفت؟

تعریف آی کیو و ای کیو/ فرق بین ضریب هوشی با هوش هیجانی

یک سید عمامه‌به‌سر که در تهران ادعای امامت کرده بود، وارد مشهد شد

متن نامه تاریخی آیت‌الله آذری قمی در عذرخواهی از رهبر معظم انقلاب

در حضور فرزندان جر و بحث نکنید

آزادی اعتقادات در جمهوری آذربایجان یک ادعا بیش نیست

تنهایی کرونا زنگ خطر فردگرایی را به صدا در آورد

داستان یعقوب، آغاز در تویسرکان پایان در انبار مهمات سومار

کاهش سن بلوغ و پدیده "نوجوان دبستانی"

ایرانیان برنده خاموش‌سازی غائله بنزینی/ لزوم مقاومت علیه جریانی که اغتشاش را اصل می‌داند

خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟

کریستف کلمب؛ کاشفی بزرگ یا مبدع استعمار و برده داری؟/ کاشفی که با کشفش مقدمات کشتار 30 میلیون انسان را فراهم کرد

پدر و مادرهایی در فرزندپروری موفق هستند که تفاوت نسل‌ها را درک کنند

انتصاب غیراستاندارد برای استاندارد

کشت زعفران در دامنه‌های زاگرس

کاخ 140 ساله متروکه در البرز/ ویدئو

تاریخ سازی زنان خرمشهر

چگونه می‌توان خلاقیت را در فرزندان پرورش داد؟

نامه‌ای از عارف قزوینی در اواخر عمرش/ من یک ایرانی پاک و بی‌آلایش هستم که به هیچ چیز جز وطنم علاقه‌ای ندارم

خرمشهر این ارتشی را فراموش نمی‌کند

ترفند بنی صدر برای رای آوردن در انتخابات چه بود؟ / امام مخالف ریاست‌جمهوری بنی‌صدر نبودند

نشانه‌های فرد کنترل‌گرا را بشناسید/ اینفوگرافی

قحطی سیب‌زمینی، جزئیات یک فاجعه تاریخی

از خرمشهر تا لاذقیه روی ریل/ خط آهن شلمچه-بصره تکمیل می شود؟

ابتدا فقط مردها حق ورود به سینما را داشتند؛ بعدها زنان اجازه پیدا کردند از بالکن، فیلم ببینند

کشف شهری زیرزمینی در دل بستر سنگی ابرکوه

روزی که محمد منتظری دستگیر و تحویل کمیته شد!

فلامینگوی اروند اولین گروه تخصصی گردشگری در منطقه آزاد اروند

مسامحه مسئولان خوزستان و بیکاری 1300 نفر

سیاست امریکا در بی‌ثبات‌سازی غرب آسیا

چه کسی قذافی را کشت؟

کشف شمشیر 900 ساله جنگ‌‌ های صلیبی در سواحل اسرائیل/ ویدئو

کشف اسکلت تقریبا 2هزار ساله در زیر گدازه های آتشفشان

روایت داماد امام از پاک‌سازی وزارتخانه‌ها در اول انقلاب

قدیمی ترین عکس از چک چک، عبادتگاه زرتشتیان استان یزد

تقلید کودکان از شخصیت‌ خشن فیلم ها؛ والدین نظارت کنند

یادی از شاعر لب‌دوخته

روایتی عجیب از مقاومت ایرانیان در برابر حمله مغول

چراغ صنایع‌دستی خوزستان روشن است

خبر شگفت‌انگیز؛ کشف کتابخانه‌ای مخفی با 84هزار کتاب خطی/ ویدئو

از هشدار علوم پزشکی تا هرس کنوکارپوس‌ها؛ تنگی نفس اهوازی‌ها در راه است

اولین جعل اسکناس در ایران

آمارهایی قابل تامل از مشکلات روانی زنان با شیوع کرونا

شهادت حسین‌گونه «شیخ شریف» در دوره مقاومت خرمشهر

قدرت نمایی ارتش شاهنشاهی ایران در عمان

آیا رُزها دوباره خوشبو می‌شوند؟

اقامتگاه هرمزان ساسانی کجاست؟

آقای رئیسی! شما دارید تاریخ ایران را نادیده می گیرید/ چه خوش‌تان بیاید چه بدتان؛ شما اول ایرانی هستید، بعد مسلمان

مشکلات دوران کودکی با مرگ زودرس مرتبط است

عامل گرانی میوه در اهواز چیست؟/ مافیایی که بی سر و صدا پول به جیب می زنند

بندر امام خمینی (ره) قلب تپنده اقتصاد دریایی جنوب کشور/ کالا‌های اساسی تحفه کشتی‌های اقیانوس پیما

ایران چند بار توسط قوای خارجی اشغال شده است؟ / از چنگیز تا اسکندر؛ داستان همه آنها که دروازه‌های ایران را گشودند

قاتلی که قابل مجازات نبود

تخیل و تقلید چگونه به رشد کودکان کمک می‌کند؟

بنی‌صدر؛ از ظهور تا افول / چه شد که اولین منتخب پس از انقلاب، فراری شد؟

کودکان از چه بازی هایی لذت می‌برند؟

تاثیر «انگ» در عدم مراجعه به روانشناس؛ نقش کرونا در سلامت روان 50 درصد از جامعه

آمدند، نبودیم، قسر در رفتند!

تصاویری بسیار قدیمی از اولین دیدار ایران-کره؛ 44 سال پیش/ عکس

کاهش خطر ابتلا به افسردگی با مصرف قارچ

چگونه با اختلالات خُلقی ناشی از تغییر فصل کنار بیاییم؟

سالگرد آغاز خدمت سربازی با دستور رضاخان پهلوی

درباره مسجد پیرزن چه می‌دانید؟ / مسجد بی‌سقف درون یک مسجد بزرگ‌تر

ملوانان ایتالیایی 150 سال زودتر از کریستف کلمب از وجود قاره آمریکا اطلاع داشتند

کودکان از چه بازی هایی لذت می‌برتد؟

افزایش 25 درصدی اختلالات افسردگی در جهان

نخستین نشانگر زیستی اختلال اضطراب شناسایی شد

آب آبادان و خرمشهر، نامش آب است و هویتش فاضلاب

افسردگی و اضطراب در صدر اختلالات روانپزشکی در کشور

چرا زنان ایرانی افسرده می‌شوند؟

خشونت روانی علیه مردها؛ معضلی که دیده نمی‌شود

کودکان از چه می‌ترسند؟

چکمه‌های غول خشکسالی بر تن نیمه جان سد‌های خوزستان/ بی آبی اشکی برای سد‌ها باقی نگذاشت

دز در بند

همیشه اولین افراد، موثرترین‌ها هستند و در خاطرمان حک خواهند شد...

پاسخ روابط عمومی اسنپ‌دکتر به گزارش «ارائه خدمات روانشناسی توسط "اسنپ" غیرقانونی است»

اگر این 8 ویژگی را دارید پس والدینی «سمی» محسوب می‌شوید

افزایش اضطراب و افسردگی در دوران کرونا

مسجد رانگونی‌های آبادان؛ یادگار مسلمانان میانمار

عکاس‌خلبانی که آخرین عکس خود را در آسمان عراق ثبت کرد

ارائه خدمات روانشناسی توسط "اسنپ" غیرقانونی است

حضرت اشرف در سالگرد قیام 30 تیر، مُرد/ سالروز بازداشت و زندانی احمد قوام

لزوم استعدادیابی کودکان در سنین پایین/ کودک امروز، آینده‌ساز فردا است

کدام خوراکی ها به سلامت روان کودکان کمک می‌کند

فرار از «احساس زشتی» به سوی «مانکن» شدن

دلیل کاهش تمرکز دانش‌آموزان در کلاسهای مجازی/ راه حل چیست؟

از نقش بیمه گران تا مقاومت راکبان

فاضلاب در کف خیابان‌های خوزستان / همین حالا هم برای رفع مشکلات این استان دیر است

سریال ناتمام آب خوزستان

بازگشت یوسف‌های ایران از خوزستان تا نصف جهان/کلبه احزان گلستان شد

نامه مهم امام به مرحوم منتظری در سال 65

سن امید به زندگی در ایران، چند سال است؟

خیابان‌های آسفالت آرزوی دست نیافتنی مردم آبادان