پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

میعانات گازی ذخیره شده روی آب به صفر رسید

پیام خوزستان - وزیر نفت گفت: در شرایطی که در گذشته ۷۸ میلیون بشکه میعانات روی دریا ذخیره شده بود، امروز این رقم به صفر رسیده است و میعانات گازی روی آب نداریم.

جنگ ‌اقتصادی امروز تداوم ۸ سال دفاع مقدس است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در نشست مشترک با مدیران عامل شرکت‌های پالایش گاز کشور گفت: جنگ‌اقتصادی امروز به مراتب پیچیده‌تر از جنگ تحمیلی و صنعت گاز کشور در خط مقدم این نبرد است.

بازدید مقام‌های جمهوری ‌باشقیرستان از غرفه شرکت‌ مهندسی و توسعه گاز ایران

پیام خوزستان - شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در ادامه تلاش‌ها برای مهیا کردن ساز‍و کارهای لازم برای صدور خدمات و دانش فنی صنعت گاز ایران به خارج کشور، در روزهای دوم تا پنجم خردادماه در «نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز اوفا» حضور یافت.

افزایش ۲ برابری طول خطوط لوله انتقال گاز کشور

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به چشم‌انداز شرکت ملی گاز ایران در توسعه مناطق محروم، از افزایش حدود دو برابری طول خطوط لوله انتقال گاز کشور از ابتدای تأسیس شرکت انتقال گاز ایران در سال ۱۳۸۵ تاکنون، خبر داد.

مصرف گاز چین کاهش یافت

پیام خوزستان - اداره اطلاعات انرژی آمریکا از کاهش مصرف گاز طبیعی و واردات ال‌ان‌جی چین برای نخستین بار در بیش از ۳۰ سال اخیر خبر داد.

همکاری‌های گسترده پژوهشگاه در نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران

پیام خوزستان - پژوهشگاه صنعت نفت در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، روزهای پرکار، پر رفت‌وآمد و پرهیاهویی را پشت سر گذاشت، البته این رفت‌وآمدها به‌واسطه میزبانی از نشست‌های B۲B شرکت‌های ایرانی و روس، از روز قبل نمایشگاه در پژوهشگاه کلید خورده بود و در ایام نمایشگاه نیز در جریان تعاملات گسترده‌ای که برقرار شد، ادامه یافت.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و سازمان بنادر و دریانوردی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و سازمان بنادر و دریانوردی به‌منظور تعمیرات اساسی باراندازهای (اسکله‌های) بندر شهید رجایی امضا شد.

بازدید معاونت برنامه‌ریزی بودجه و امکان‌سنجی اقتصادی از توسعه طرح‌های انرژی و پتروشیمی خارک

پیام خوزستان - جمعی از مسئولان و کارشناسان مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با هماهنگی شرکت نفت فلات قاره ایران به‌منظور بررسی وضع اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌ای شرکت ملی نفت و دیگر پروژه‌های پایین‌دست در منطقه عملیاتی خارک از طرح‌ها و پروژه‌های مربوطه بازدید کردند.

اعضای اوپک با تقویت انسجام مانع اختلاف‌اندازی غربی‌ها شوند/ بنای ایران تداوم و تقویت همکاری سازنده با اوپک است

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری گفت: بعضی از کشورهای غربی به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف در میان کشورهای عضو اوپک هستند که در مقابل اعضای اوپک باید با تقویت انسجام میان خود مانع تحقق این اهداف شوند.

دبیرکل اوپک وارد تهران شد

پیام خوزستان - دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به‌منظور ملاقات و گفت‌وگو با رئیس‌جمهوری و وزیر نفت روز جمعه (پنجم خردادماه) وارد تهران شد.

۱۴۰۱، سال نفس‌گیر سوخت‌رسانی/ بحران‌های پرشمار سوخت‌رسانی مدیریت شد

پیام خوزستان - مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سال ۱۴۰۱ به‌دلیل حوادث طبیعی، شرایط جوی و روند رو به رشد مصرف فرآورده، سال سوخت‌رسانی‌های ویژه بود که با تلاش و کوشش شبانه‌روزی کارکنان، همه این بحران‌ها به‌خوبی مدیریت شد.

گزیده‌های نفتی هفته

پیام خوزستان - بازدید وزیر نفت از روز پایانی بیست‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، افزایش همکاری‌های نفتی ایران و اندونزی در جریان سفر رئیس‌جمهوری به این کشور، آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه نفتی پارس جنوبی، امضای ۱۷۰ قرارداد، تفاهم و توافق‌نامه در نمایشگاه نفت و انتخاب شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت به‌عنوان مجری پروژه پتروپالایشگاه شهید سلیمانی از مهمترین اخبار صنعت نفت در هفته جاری بودند.

نگاه به اکتشاف نفت در ایران برنامه‌ای ۱۰۰ ساله است/ با اطمینان می‌توانیم تا ۱۰۰ سال آینده نفت و گاز تولید کنیم

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه در شرکت ملی نفت ایران نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است، بیان کرد: با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.

مطالعه برای کشف ذخایر تازه نفت و گاز در کشور آغاز شد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آغاز مطالعات برای کشف ذخایر تازه نفت و گاز در کشور خبر داد و گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این مطالعات می‌تواند برای کشور ما امیدوارکننده باشد.

کلنگ ساختمان نو بیمارستان نفت مسجدسلیمان به زمین زده شد/ توجه جدی به بهداشت و درمان در صنعت نفت

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در آئین کلنگ‌زنی ساختمان نو بیمارستان نفت مسجدسلیمان گفت: حوزه بهداشت و درمان یکی از مسائل مهم در شرکت ملی نفت ایران است که به آن توجه جدی داریم.

کلنگ ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان به زمین زده شد/ توجه جدی به بهداشت و درمان در صنعت نفت

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در آیین کلنگ‌زنی ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان گفت: حوزه بهداشت و درمان از مسائل مهم در شرکت ملی نفت ایران است که به آن توجه جدی داریم.

...و داستان نفت این گونه آغاز شد

پیام خوزستان - ۱۱۵ سال از زمانی که نخستین بار نفت ایران در عمق ۳۶۰ متری سطح زمین از چاه شماره یک مسجد سلیمان در منطقه نفتون فوران کرد، گذشت. پنجم خردادماه یادآور حماسه‌ای است که کارگران غیور نفت در مسجدسلیمان برای حفظ و صیانت از منابع ملی ایران آفریدند.

«آزادی پنجم» امتیاز برتر قشم‌ایر در ایران/ افزایش درآمد توسعه ناوگان قشم‌ایر را محقق کرد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم‌ایر از توسعه ناوگان هواپیمایی این شرکت خبر داد و گفت: افزایش ناوگان هواپیمایی بدون استقراض و بدون تزریق منابع مالی از بیرون شرکت و تنها با افزایش درآمدهای این شرکت هوایی محقق شد.

آمادگی ایران برای ورود سرمایه‌گذاران خارجی/ راهبرد اصلی صنعت پتروشیمی ایران تسخیر بازار و مقاصد جدید صادراتی است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جمع سفرا و سرکنسول‌های ایران در کشورهای جهان، گفت: با آماده بودن بسته‌های سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ایران، از دستگاه دیپلماسی کشورمان می‌خواهیم که روند ورود سرمایه‌گذاران علاقمند به صنعت پتروشیمی را تسهیل و تسریع کند.

وزیر انرژی قطر: اروپا منتظر تشدید کمبود نفت و گاز باشد

پیام خوزستان - وزیر انرژی قطر هشدار داد هرچند زمستان گرم پارسال سبب جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ‌تر در ماه‌های پیشین شد، با این حال وضع بدتر به‌دلیل کمبود نفت و گاز در اروپا در راه است.

عربستان: آژانس بین‌المللی انرژی عامل گمراه کردن بازار نفت است

پیام خوزستان - وزیر انرژی عربستان سعودی به سفته‌بازارن بازارهای جهانی نفت درباره آسیب‌های احتمالی در پی رفتارهایشان در بازارهای جهانی نفت خام هشدار داد و برآوردهای اشتباه آژانس بین‌المللی را عامل گمراه کردن و وقوع نوسان‌های بازار نفت معرفی کرد.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با ایمیدرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از امضای تفاهم‌نامه همکاری این شرکت با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در زمینه تولید پترولیوم کک کلسینه‌شده خبرداد.

۱۰ شهر زنجیره پتروشیمی در سواحل کشور طراحی شده است

پیام خوزستان - معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: هم‌اکنون ۱۰ شهر زنجیره پتروشیمی در سواحل کشور طراحی شده که مراحل مقدماتی سه مورد از آنها آغاز و دو پالایشگاه بزرگ در سواحل مکران و دیگری در بندرعباس در دستور کار قرار دارد.

۱۰ پارک زنجیره پتروشیمی در سواحل کشور طراحی شده است

پیام خوزستان - معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: هم‌اکنون ۱۰ پارک زنجیره پتروشیمی در سواحل کشور طراحی شده که مراحل مقدماتی سه مورد از آنها آغاز و دو پالایشگاه بزرگ در سواحل مکران و دیگری در بندرعباس در دستور کار قرار دارد.

بهسازی و نوسازی پالایشگاه‌های پارس جنوبی در دستور کار ویژه

پیام خوزستان - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به روند رو به پیشرفت تعمیرات اساسی امسال طبق برنامه‌ زمان‌بندی در پالایشگاه‌های این مجموعه گفت: نوسازی و بهسازی تأسیسات، تجهیزات و قطعات کلیدی پالایشگاه‌های پارس جنوبی در دستور کار ویژه قرار گرفته است.

جایگاه ویژه منطقه بهرگان در تولید نفت سنتزی و تأمین خوراک پالایشگاه‌ها

پیام خوزستان - مدیر منطقه عملیاتی بهرگان در شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: این منطقه عملیاتی در چند سال گذشته در تولید نفت سنتزی و تأمین خوراک پالایشگاه‌های کشور جایگاهی ویژه‌ داشته است.

گازرسانی به ۷۵۵ روستای مرزی خراسان جنوبی

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره‌مندی ۷۵۵ روستای مرزی این استان از گاز طبیعی خبر داد و گفت: امسال هم ۱۴ روستای مرزی دیگر به شبکه گاز متصل می‌شود.

گردهمایی پالایشی و پتروپالایشی‌ها در هوای اردیبهشتی چمران

پیام خوزستان - شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت‌های زیرمجموعه‌اش در کنار فعالان بخش خصوصی در حوزه پالایش و پتروپالایش، سازندگان تجهیزات صنایع پالایشی و شرکت‌های خصوصی فعال در صنعت سی‌ان‌جی در نمایشگاه بیست‌وهفتم نفت تهران طی روزهای پایانی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در اتوبان چمران گردهم آمدند و درباره نیازها و دستاوردهایشان گفت‌وگو کردند و از وضع دستیابی به دانش فنی در صنایع پالایشی مطلع شدند.

نیاز تاجیکستان به دانش فنی و توانمندی‌ ایرانی‌ها در حوزه نفت و گاز

پیام خوزستان - سفیر جمهوری تاجیکستان گفت: تاجیکستان هم‌اکنون به همکاری در زمینه ترتیب نیروی انسانی ماهر، تبادل تجربه در زمینه بالادست و پایین‌دستی صنعت نفت و خدمات آزمایشگاهی نیاز دارد.

بررسی امکان تشکیل اتحادیه مشترک ایران، روسیه و کشورهای مستقل همسود در حوزه نفت و گاز

پیام خوزستان - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: ایجاد اتحادیه مشترک ایران، روسیه و اعضای اتحادیه کشورهای مستقل همسود در حوزه نفت و گاز می‌تواند چارچوبی مناسب برای ادامه همکاری‌ها باشد.

ارزآوری ۲۰۰ میلیون دلاری اثربخشی مالی در بخش دانش فنی صنعت نفت

پیام خوزستان - سرپرست مدیرکلی اروپا، آمریکا و کشورهای مشترک‌المنافع معاونت امور بین‌الملل وزارت نفت گفت: باوجود محدودیت‌های ایجاد شده بر اثر تحریم‌ها تجارب ارزنده به دست آمده طی این سال‌ها ارزآوری قابل‌توجهی برای کشور داشته است. به گونه‌ای که در یک سال اخیر بیش از ۲۰۰ میلیون دلار اثربخشی مالی در صنعت نفت گزارش شده است و اکنون در بعضی از زمینه‌ها جزء چند کشور برتر دارنده دانش و فناوری در جهان هستیم.

پتروشیمی شهید تندگویان برای دومین سال پیاپی برترین شرکت بورس کالا شد

پیام خوزستان - پتروشیمی شهید تندگویان در دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران برای دومین سال پیاپی، به‌عنوان شرکت برتر در زمینه فرآورده‌های پتروشیمی انتخاب شد.

بهینه‌سازی مصرف سوخت، ضرورتی فراموش‌شده

پیام خوزستان - ایران از نظــر شــدت مصــرف انــرژی در جهــان شــرایط مناســبی نــدارد و این موضوع در کشــور سه برابــر میانگیــن جهانــی اســت و به طور تقریبی در همه عرصه‌هــا قابل توجه است، هــرچنــد در ســوخت‌های فســیلی از جملــه گاز و فرآورده‌هــای نفتــی ایــن شــدت مصــرف بالاتــر اســت.

نمایش قدرت صنعت نفت ایران همگام با رونق دیپلماسی انرژی

پیام خوزستان - بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، آوردگاه نمایش قدرت صنعت نفت کشور با حضور یک هزار و ۵۰۰ شرکت ایرانی بود که حالا می‌توانند بیش از ۸۰ درصد از نیاز این صنعت را با تکیه بر توان داخلی تأمین کنند؛ از سویی این نمایشگاه با افزایش چهار برابری حضور شرکت‌های ایرانی رونق دیپلماسی وزارت نفت در دولت سیزدهم را نشان داد.

قیمت نفت کاهشی شد

پیام خوزستان - نگرانی‌ها درباره سقف بدهی ایالات متحده آمریکا در مقابل کمبود عرضه به‌دلیل افزایش فصلی تقاضای سوخت قیمت نفت در بازارهای جهانی را کاهش داد.

همکاری‌های نفتی ایران و اندونزی افزایش می‌یابد

پیام خوزستان - معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت در حاشیه سفر رئیس‌جمهوری و هیئت همراه به اندونزی، با وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی دیدار و بر افزایش همکاری‌های نفتی دو طرف تأکید کرد.

۴ محور اصلی بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور

پیام خوزستان - یک کارشناس حوزه انرژی با اشاره به اینکه برای بهینه‌سازی مصرف انرژی توجه به چهار محور اصلی ضروری است، گفت: بهینه‌سازی مصرف سوخت باید فرابخشی دیده شود و در این زمینه پیشنهاد ایجاد معاونت فناوری و بهینه‌سازی ریاست‌جمهوری برای مهار شدت مصرف انرژی از سوی دولت سیزدهم مطرح شده است.

ساير مطالب

بازنشستگی آیینه تمام‌نمای دوران اشتغال

توافق‌های ایران و چین در حوزه انرژی وارد مرحله اجرا شده‌اند

امضای اسناد همکاری ایران و اندونزی گواه اراده دو طرف برای ارتقای روابط است

اسناد همکاری ایران و اندونزی در حوزه‌های نفت و گاز امضا شد

کمبود سرمایه‌گذاری بازار نفت را بی‌ثبات می‌کند

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری: بنزین گران نمی‌شود

کلیات طرح پدافند غیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تصویب شد

برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران صنعت گاز

اهتمام وزارت نفت دولت سیزدهم به تکمیل زنجیره ارزش

طرح سقف قیمتی تأثیری بر عرضه نفت در بازارهای جهانی ندارد

گازهای مشعل پارس جنوبی به‌زودی فروخته می‌شوند

برنت نزدیک به 76 دلار داد و ستد شد

شمار جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه فارس به 133 باب رسید

رونمایی از 4 طرح بزرگ شرکت ملی گاز ایران برای بهینه‌سازی مصرف

رویداد تنظیم‌گری وزارت نفت در حوزه ساخت داخل و گواهی‌نامه کیفیت برگزار شد

افزایش 4 برابری حضور خارجی‌ها و امضای 170 قرارداد و تفاهم‌نامه در نمایشگاه بیست‌وهفتم نفت

تقویت همکاری‌های ایران و اندونزی در حوزه نفت و انرژی، در دستور کار است

آزمون جذب نیروی انسانی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس برگزار شد

رفع نیازهای فناورانه صنعت پتروشیمی با استفاده از ظرفیت جامعه دانشگاهی

عموم نمایندگان مجلس از رویکردهای وزارت نفت حمایت می‌کنند/ نمایشگاه نفت تهران سبب رونق در بازار تولیدکنندگان و پیمانکاران نفتی شد

نشست خبری معاون وزیر نفت و امضای قراردادهای همکاری در صنعت پتروشیمی

بهارِ صنعت گاز و دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه بیست‌وهفتم

صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی در حوزه پتروشیمی تأسیس می‌شود

60 لیتر سهمیه بنزین خردادماه امشب شارژ می‌شود

60 لیتر سهمیه بنزین خرداد ماه امشب شارژ می‌شود

سرپرست شرکت گاز استان همدان منصوب شد

انتشار فرم نظرسنجی‌ برای بهبود فرآیند ارزیابی صلاحیت و حمایت از شرکت‌های داخلی

تولید گاز و نفت با توسعه میدان‌های فرزاد بی و پارس جنوبی افزایش می‌یابد

عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه نفتی پارس جنوبی آغاز شد

نشست تخصصی «بایدها و نبایدهای دوگانه‌سوز شدن خودروها» برگزار شد

ذخیره‌سازی‌های بنزین در کشور وضعی مناسب دارد

دانش فنی زنجیره ارزش صنایع نفت و پتروشیمی بومی می‌شود

نشست خبری معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت در نمایشگاه نفت

فروش تابلوهای نقاشی قیر و نفت برای حمایت از انجمن اتیسم در نمایشگاه نفت تهران

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت

رونمایی از پودر تولید پی‌وی‌سی گرید پزشکی پتروشیمی هگمتانه

رونمایی از 2 کتاب حوزه اچ‌اس‌ئی صنعت پتروشیمی

شرکت‌های تابع گروه شستان 9 قرارداد و تفاهم‌نامه با دانش‌بنیان‌ها امضا کردند

شرکت‌های تابعه گروه شستان 9 قرارداد و تفاهم‌نامه با دانش‌بنیان‌ها امضا کردند

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی 5 قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

شرکت ملی گاز ایران الگوی خوبی در حمایت از دانش‌بنیان‌هاست

نشست فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی مصرف بهینه سوخت برگزار شد

نشست فرهنگ‌سازی واطلاع‌رسانی مصرف بهینه سوخت برگزار شد

بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت همسو با شعار سال 1402/ بخش دوم

بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت همسو با شعار سال/ بخش دوم

طرح توسعه فرزاد بی وارد مرحله اجرایی شد

توسعه میدان مشترک فرزاد بی وارد مرحله اجرایی شد

بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت همسو با شعار سال 1402/ بخش نخست

بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت همسو با شعار سال/ بخش نخست

بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت همسو با شعار سال/ بخش اول

تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با بانک مهر ایران امضا شد

شتاب‌دهی به رشد تولید با استانداردسازی تأسیسات و ارتقای دانش پیمانکاران صنعت گاز

نشست فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گاز

64 دستگاه حفاری ناوگان شرکت ملی حفاری ایران عملیاتی است

بازدید وزیر نفت از روز پایانی بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت

شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت به‌عنوان مجری پتروپالایشگاه شهید سلیمانی انتخاب شد

استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان در پیشبرد برنامه هفتم توسعه

بازدید رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از نمایشگاه بیست‌و هفتم نفت

بازدید سخنگوی دولت از بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت

وزیر نفت در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با شبکه یک سیما

شاهد پیشرفت‌های امیدوارکننده‌ای در صنعت نفت و گاز هستیم

بومی‌سازی شرکت‌های فعال در سامانه هوشمند سوخت

امضای 8 قرارداد و تفاهم‌نامه میان نفت فلات قاره و مراکز دانشگاهی/ ایران سومین کشور فناور در حوزه شیرین سازی غشائی شد

امضای 8 قرارداد و تفاهم‌نامه بین نفت فلات قاره و مراکز دانشگاهی/ ایران سومین کشور فناور در حوزه شیرین‌سازی غشائی شد

بازدید سخنگوی دولت از ستاد خبری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

ویرایش تازه اسناد همسان پیمان EPC و PC رونمایی شد

گره ساخت پالایشگاه‌های نو در برنامه هفتم توسعه باز می‌شود / ارائه پیشنهاد راه‌اندازی صندوق بهینه‌سازی مصرف انرژی

ارائه 150 طرح پیشنهادی احیای چاه‌های کم‌بازده از سوی شرکت‌های داخلی

تفاهم‌نامه تأمین خدمات مالی برای شرکت‌های عضو صندوق پژوهش فناوری صنعت نفت امضا شد

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت مهندسی و توسعه گاز و دانشگاه صنعت نفت

شرکت ملی صنایع پتروشیمی و وزارت آموزش و پروش تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت نفت و گاز سرو قرارداد همکاری امضا کردند

قرارداد آزمون میدانی نانو سیال انتقال حرارت پالایشگاه پارسیان با پژوهشگاه نفت امضا شد

قرارداد آزمون میدانی نانو سیال انتقال حرارت با پژوهشگاه صنعت نفت امضا شد

شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و پژوهشگاه صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت مهندسی و توسعه گاز و صبا انرژی همکاری می‌کنند

امضای 2 قرارداد احیای چاه‌های بسته و کم‌بازده نفتی در حاشیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت

حفاری و تکمیل 21 حلقه چاه نفت و گاز در 2 ماه نخست 1402 از سوی شرکت ملی حفاری

یک دکل سنگین خشکی جدید به ناوگان شرکت ملی حفاری ایران افزوده می‌شود

رونمایی از استانداردهای تخصصی صنعت نفت با عنوان «افزایه‌های سیالات حفاری»

امضای 516 میلیون دلار توافق‌نامه و قرارداد نفتی با موضوع فناوری

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری از بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت بازدید کرد

بازدید وزیر نفت از ستاد خبری بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت

مولاژ ظروف قیری موزه ملی ایران به دبیرخانه اوپک در وین اهدا می‌شود

12 مجتمع جدید به واحدهای پتروشیمی کشور افزوده می‌شود/ مصمم به افزایش فروش اعتباری محصولات پتروشیمی هستیم

اوجی: چتر حمایتی وزارت نفت برای دانش‌بنیان‌ها باز است

غرفه خودکفایی شرکت ملی گاز ایران؛ نقطه امید و باور به دانش‌بنیان‌ها

حضور دانش‌بنیان‌ها در بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت نشان‌دهنده اعتماد به تولیدات جوانان ایرانی است

بازدید بی‌سابقه روزانه 30 هزار نفر از نمایشگاه نفت/ مردم را در صرفه‌جویی مصرف گاز ذی‌نفع می‌کنیم

امضای 170 قرارداد، تفاهم‌ و توافق‌نامه در بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت تهران

نفت و گاز گچساران توان تولید 652 هزار بشکه نفت را دارد

امضای توافقنامه‌ها و قراردادهای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در صنعت نفت در نمایشگاه بیست‌وهفتم نفت

بخش خصوصی 111 جایگاه عرضه سی‌ان‌جی می‌سازد/ آمادگی برای تبدیل 930 هزار خودرو تا سال 1405

دستاوردهای دانش‌بنیان شرکت ملی گاز ایران در لبه فناوری است

شرکت نفت و گاز اروندان برای کاهش آلودگی هیدروکربن تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

پیشی گرفتن تعداد سازندگان ایرانی از تأمین کنندگان در فهرست بلند صنعت نفت

بومی‌سازی یک محصول راهبردی با حمایت شرکت نفت فلات قاره ایران

پژوهشگاه نفت در سومین روز نمایشگاه نفت بیست‌وهفتم 5 قرارداد و تفاهم‌نامه امضا کرد

بازدید وزیر نفت از ستاد خبری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

پیشرفت 61 درصدی پروژه حفاری 10 حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی