پیام خوزستان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

تعداد ۱۵ طلا ، ٢٠ نقره و ۴۱برنز ره آورد تیم کاراته دختران کیش

پیام خوزستان - تیم ۴۶ نفره دختران کاراته کیش از یازدهمین دوره مسابقات کشور سبک شیتوریو اینویی ها ایران به میزبانی استان تهران ، با ۷۶ مدال رنگارنگ صبح امروز به کیش باز گشتند.

انتخاب امام جمعه جدید کیش یک اقدام هوشمندانه بود

پیام خوزستان - احمد حسن زاده از انتخاب هوشمندانه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز به عنوان امام جمعه جدید کیش از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بابت این انتخاب شایسته قدردانی کرد.

درخواست مناطق آزاد در مورد واردات خودرو

پیام خوزستان - مدیر توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تقاضای مناطق آزاد از دولت برای تدوین یک آیین‌نامه واردات خودرو مخصوص این مناطق خبر داد.

مناطق آزاد و انقلاب دانش‌بنیان ایرانی در پروژه شیرین‌سازی آب دریا

پیام خوزستان - یک شرکت خلاق و نوآور ایرانی مستقر در کیش توانست با بکارگیری روش «ترکیبی روزنانس مولکولی بدون غشا» نسل جدیدی از آب شیرین کن با توانایی تولید ۹۵ درصد آب شیرین از دریا را اختراع کند و با تحقیق و توسعه توانسته است با تبدیل آب به ژله زمینه کشت گیاه در آب را فراهم کند.

برگزاری پاتوق فیلم کوتاه کیش

پیام خوزستان - نشست دوم پاتوق فیلم کوتاه کیش با هدف اکران و نقد فیلم های "گناه و کپسول" با حضور امیر رضا مافی متنقد فیلم های یاد شده برگزار می شود.

فرامرز صحرایی به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد

پیام خوزستان - سید حسین حجتی: بر اساس ارزیابی به عمل آمده و نقش برجسته فرامرز صحرایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان حراست کل کشور به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد.

آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند بخش خصوصی در کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

افتتاح مُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور ممُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش با اعتبار سرمایه گذاری۷۵۰ میلیارد ریال صبح شنبه ۱۲ شهریور به بهره برداری رسید.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد؛ خواستار بازنگری در مصوبه اخیر واردات خودرو

پیام خوزستان - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین بهره‌برداری و شروع عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جای سرزمین اصلی و مناطق آزاد عوض شده است و این اشتباهات در قانون گذاری برای مناطق آزاد، سم مهلک سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی کشور است.

تاکید «محمد مخبر» بر ضرورت ارتباطات بانکی بین المللی در مناطق آزاد

پیام خوزستان - معاون اول رئیس جمهور، در آیین افتتاح ۷۱ پروژه سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر ضرورت بسترسازی ارتباطات بانکی و بین المللی در مناطق آزاد کشور تاکید کرد.

جلوگیری از دوگانگی قانون کار در مناطق آزاد

پیام خوزستان - با هدف ارتقای شرایط ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از کار و صیانت از کارگران شاغل و منابع مادی در کارگاه های مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شوایعالی مناطق آزاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

برگزاری نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی در کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری در این نشست صمیمانه، برگزاری کلاس های خلاقیت و افزایش تجهیزات کتابخانه های مدارس را گامی مهم و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی میان دانش آموزان عنوان کرد.

انتشار مطلبی از سوی روزنامه فرهیختگان بدون مبنای حقوقی

پیام خوزستان - با توجه به فرصت های مکرر جهت تخلیه و همچنین در اختیار قراردادن زمین با ۸۰درصد تخفیف و دارا بودن ساختمان دانشگاهی در یکی از بهترین نقاط جزیره انتظار می رفت روزنامه فرهیختگان به عنوان ارگان رسمی داشنگاه آزاد اسلامی به جای فرافکنی با رعایت اخلاق رسانه ای نسبت به روایت غیر مغرضانه جهت تنویر افکار عمومی اقدام می کرد.

گل سبز کیش به جام جهانی با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست

پیام خوزستان - پویش بین المللی گل سبز، با شعار « زمین سبز برای پایداری سرزمین» در راستای برنامه ها و اقدامات سبز فیفا، همزمان با برگزاری نشست سیاستگذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی رونمایی می شود.

مجریان پیوند دهنده یک جریان هستند / آرامش را به مخاطبان هدیه می دهند

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: مجریان با کلام خود ضمن خاطره سازی، حس خوبی را به مخاطبان انتقال می دهند و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های لازم نقش پیوند دهنده در مدیریت یک جلسه را ایفا می کنند.

آغاز بهره‌برداری رسمی از طرح خط لوله انتقال گاز به کیش از طریق ویدئو کنفرانس

پیام خوزستان - آئین بهره برداری رسمی از طرح انتقال گاز به نیروگاه های جزیره کیش در آستانه هفته دولت توسط جواد اوجی وزیر نفت کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شش محور برگزار می شود

پیام خوزستان - نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهریور امسال در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش در شش محور برگزار می شود.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

پیام خوزستان - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

روزهای امید آفرین در حوزه های فرهنگی و هنری در انتظار جزیره کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: از طرح های نوآورانه و خلاق حمایت می شود و اعتقاد داریم با توجه ویژه و دستور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه های فرهنگی هنری روزهای خوب و امید آفرینی پیش رو خواهیم داشت.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام خوزستان - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش

پیام خوزستان - محسن قریب از برگزاری ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش همراه با برنامه های متنوع گردشگری، تخفیفات ویژه و اهداء هدایای ارزنده به خانواده های ایرانی که مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، خبر داد.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در کیش

پیام خوزستان - به مناسبت فرارسیدن هیجدهم ذی الحجه و عید سعید غدیر، مراسمی با حضور جمع گسترده ساکنان و گردشگران در مصلای بزرگ کیش برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام خوزستان - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام خوزستان - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام خوزستان - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

پیام خوزستان - جلسه کمیته اجرائی به منظور بررسی و ارائه بسته های سفر ویژه و رونق گردشگردی در گرو همت مضاعف و همکاری همه جانبه سازمان و بخش خصوصی با حضور اعضای منتخب از جوامع مختلف در سطح جزیره کیش، برگزار شد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش؛ اولویت مهم سازمان منطقه ی آزاد کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز فعالیت سامانه هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش و ایجاد پنجره ی واحد در جهت الکترونیکی شدن فضای کسب و کارهای خدمات گردشگری در کیش خبر داد .

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیار

پیام خوزستان - محمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه ۵G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

پیام خوزستان - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

ساير مطالب

فیلم های جدید ترسناک که غافلگیرتان می کند + عکس

حضور چند فیلم ایرانی در جشنواره «کائوسیونگ» تایوان

فصل جدید «حسینیه معلی» در راه پخش از شبکه سه

یک میلیون و 100 هزار دانش خوزستانی به استقبال آغاز سال تحصیلی می‌روند

ثبت‌نام قطعی بیش از 95 هزار زائر خوزستانی در سامانه سماح

لئوناردو دی کاپریو از وسواس فکری تا روابط عاشقانه: حقایق جالب درباره دیکاپریو

3 هزار محوطه تاریخی در معرض تهدید حفاران غیرمجاز

آغاز به کار اولین سوگواره عاشورایی نذر دهم

پارسا پیروزفر، بازیگر جذاب و مرموز سینمای ایران + بیوگرافی و عکس ها

محدودیت‌ها دست‌وپای نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان را بسته است

هنر با اصالت تعزیه افت کرده است

«قصه ضرب‌المثل‌ها» نمایشنامه شد

برترین فیلم های پیچیده سورئال برای ذهن های پرسش گر + عکس

افزایش دانش‌آموزان فنی و حرفه‌ای خوزستان به 5 هزار نفر

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت مساجد برای تقویت گفتمان مقاومت

کاروان اربعینی شهر دبیران به خرمشهر رسید + فیلم

هنوز یک سال از قرارداد موزه هنرهای معاصر اهواز مانده است

گزارش تصویری: 12 سکانس برتر فیلم پدرخوانده 2

برپایی موکب‌های بازیافت پسماند در مسیر راهپیمایی اربعین در خوزستان

مرحوم آیت الله ناصری: امام زمان هم در تظاهرات‌ قبل انقلاب شرکت می‌کردند/ ویدئو

فعالیت 35 مرکز اختلالات یادگیری در خوزستان از مهرماه

پویش مشق مهربانی در خوزستان آغاز شد

14 فیلم ترسناک برنده جایزه اسکار + عکس

حضور مستند «خنیاگران کوه‌های مقدس» در جشنواره فیلم نپال

سازمان تبلیغات حضور فعالی در مرزهای اربعین خواهد داشت

فیلسوفان اگر اخبار می گفتند/ ویدئو

ازسرگیری طرح توسعه، ساماندهی و مرمت حرم دانیال نبی(ع)

دومین مهرواره‌ عکاسی «محرم در قاب نگاه تو» برگزار می‌شود

اعتراض فرزند آیت الله صانعی به 10 بار «هتک حرمت بقعه» پدرش با وجود دوربین فعال/ عکس

ادامه روند مرمت پل ساسانی دزفول

تخریب پایه‌های پل باستانی دزفول تکذیب شد

مخدوش کردن سنگ‌ قبر یک مرجع تقلید/ عکس

از جنیفر لوپز تا تام کروز: سلبریتی های نیکوکاری که طعم فقر را چشیده اند

برترین فیلم های احساسی که با دیدنشان اشک می ریزید! + عکس

نمایشنامه‌خوانی «میرزا شوقی» در تئاتر شهر تهران

556 دانش آموز بازمانده از تحصیل دزفول جذب شدند

معاون عمرانی استانداری خوزستان: موکب‌داران برای تحویل امکانات مراجعه کنند

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

«حسینیه معلی» تقلیدی از مسابقه عراقی بوده؟ / مجری شبکه 3 پاسخ داد

امضا کنندگان بیانیه خوزستان و برخی سینماگران حاضر در جشنواره کن ممنوع الکار می‌شوند؟ رئیس سازمان سینمایی: اسامی ممنوع‌الکارها هفته آینده اعلام می‌شود

تعزیه و شبیه خوانی ریشه در تاریخ و فرهنگ مردم ایران دارد

دو مجلس تعزیه خوانی در بهبهان اجرا می‌شود

چهره وحشتناک شیطان در فیلم ها که شما را میخکوب می کند + عکس

به‌ نام‌ترین تکایا و حسینیه‌های شهر ساری

بازسازی اثر تاریخی بابا لقمان سرخس پایان یافت

افتخار آفرینی دانش آموزان آبادانی در مسابقات قرآن و عترت

معرفی مدیران بخش نمایشنامه‌نویسی و رادیو تئاتر جشنواره مقاومت

سرپرست فرمانداری گتوند: مطالبه‌گری باعث توسعه می‌شود

پیش بینی ورود 110 هزار دانش‌آموز به پایه اول در خوزستان

انتخاب 204 عکاس در مرحله اول «ده روز با عکاسان»

حمله به سلمان رشدی، نویسنده مرتد در نیویورک/ اصابت چاقو به گردن رشدی و دستگیری ضارب/ ویدئو

فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون منتشر شد

نمایشگاه گروهی عکس محرم در اهواز برپا است

تشکیل ستاد «پروژه» مهر هندیجان به منظور برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس

برگزاری همایش ملی تقریب مذاهب اسلامی و تمدن سازی نوین اسلامی در گام دوم انقلاب

انتشار فراخوان مسابقه عکاسی «در شهر من عاشورا»

مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره کتاب سال خوزستان تمدید شد

عزاداری شام غریبان حسینی (ع) در حسینیه امام خمینی (ره)

مقاومت است که تاریخ می‌آفریند، نه «محافظه‌کاری»

مراسم عزاداری شام غریبان در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب

«17 مرداد» نشان از حضور منادیان آزادی و آگاهی بخشی در جامعه است

سفر زائران اربعین از 6 مرز کشور انجام می‌شود

انتشار فراخوان مسابقه فرهنگی ـ هنری بصیرت حسینی

خوزستان در عاشورای حسینی غرق در ماتم است

مراسم عزاداری عاشورای حسینی در حسینیه امام خمینی با حضور رهبر انقلاب

«آنتوان سوروگین» نخستین عکاس عاشورایی، آثاری بدیع از عزاداری ایرانیان

انتشار فراخوان همایش ملی «شبیه‌خوانی و آیین‌های نمایشی محرم» خوزستان

پیامدهای کم‌کاری در حوزه فرهنگ و کتاب

عزاداری اهوازی‌ها در دمای بالای 50 درجه

دوره های تابستانه شهرداری خرمشهر آغاز شد

دزفول میزبان اولین دوره تور گردشگری مذهبی استان خوزستان شد

دروغ های بزرگ هالیوود در فیلم های جنگی که باور کردیم!

14 مرداد سالروز درگذشت حسین پناهی! جهان زیر سیگاری من است!

عزاداری اباعبدلله الحسین(ع) در تکیه سادات اخوی

«حسینیه معلی» در پنج قسمت 700 هزار بازدید را در تلوبیون رد کرد

آیین‌های عزاداری محرم در شهر هفت هزار ساله میبد

آیین عزاداری ماه محرم در حسینیه ثارالله اندیمشک برگزار شد

آغاز بکار حسینیه‌ کتاب در هرمزگان

همایش عظیم ریحانه‌های حسینی در شهرستان امیدیه

انتشار فراخوان نمایشگاه ملی عکس تاسوعا تا اربعین

انیمیشن کوتاه «جای خالی»راهی جشنواره فیلم‌های کوتاه مستقل Cifa شد

مسایل فرهنگی را با نگاه واقعی ببینیم

برپایی حسینیه ایران در رادیو فرهنگ

مراسم پوش کشی حسینیه بزرگ فهادان یزد

سیری در حسینیه‌های قزوین / قزوین شهری با آئین‌های مذهبی زنانه

آرزو دارم همراه خاطره‌ها را در خرمشهر اجرا کنم

حسینیه حرم مطهر رضوی محفل عزاداری هیئت‌های سراسر کشور

سلبریتی بودن به سبک «محسن چاوشی»/ 2900 گرهی که در دو سال باز شد

نمایشگاه «شعور و شهود» امروز در اهواز افتتاح می‌شود

ستاد بازسازی عتبات عالیات محور مقاومت در مقابل دشمنان است

اهواز کجا به مراسم عزاداری برویم

مهلت جشنواره شعر دفاع مقدس فارس تمدید شد

ماجرای محسن چاوشی و 851 زندانی که بلاخره لو رفت

عبدالنبی قیم؛ اندیشمندی در خدمت فرهنگ عرب و عجم

پردرآمدترین بازیگران هالیوود در سال 2022 + مبلغ درآمد

راست رادیکال چیست؟ یک مقدمه

فعالیت 10 پایگاه تثبیت یادگیری و جبران برای دانش‌آموزان عشایری خوزستان

برپایی موکب‌های حسینی به نام شهدا

دهه اول محرم در خوزستان هیئت کجا برویم؟

دانشجویان شهرستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز فردا از حضور در کلاس‌ معاف هستند