پیام خوزستان

آخرين مطالب

نبرد سنگین نیروی مقاومت و ارتش اسرائیل در منطقه الزیتون غزه+فیلم/کشته شدن تعداد زیادی نظامی اسرائیلی به دست نیروهای خودی/هنیه: به توافق آتش‌بس نزدیک می‌شویم اجتماعی

نبرد سنگین نیروی مقاومت و ارتش اسرائیل در منطقه الزیتون غزه+فیلم/کشته شدن تعداد زیادی نظامی اسرائیلی به دست نیروهای خودی/هنیه: به توافق آتش‌بس نزدیک می‌شویم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -

پیام خوزستان

: جنگ میان گروه‌های مقاومت فلسطین علیه اسرائیل و بمباران وحشیانه غزه توسط رژیم اشغالگر قدس، وارد چهل و ششمین روز خود شده است؛ جنگی که بی سابقه‌ترین ضربه امنیتی، اطلاعاتی و نظامی را از سوی مقاومت فلسطین به اسرائیل وارد کرده و رژیم اشغالگر قدس برای سرپوش نهادن بر شکست خود، در حال ارتکاب جنایات تمام عیاری علیه مردم غزه است.
شرط انصارالله یمن برای آزادی کشتی رژیم صهیونیستی 1402/08/30 - 12:42
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، شرط آزادی کشتی صهیونیستی توقیف شده در جنوب دریای سرخ، توقف عملیات ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه است.
محمدعلی الحوثی، عضو ارشد شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن در واکنش به درخواست آمریکا برای آزادی کشتی «گلکسی لیدر» در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد: «در صورتی که آمریکا و اسرائیل دست از کشتار فلسطینیان در غزه بردارند و آب، دارو و غذا وارد کنند، آن زمان می‌توان درخصوص این کشتی اسرائیلی صحبت کرد.»
براساس گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، محمد علی الحوثی همچنین تصریح کرد: «آنچه نیروهای دریایی وابسته به جنبش انصارالله یمن انجام داده مطابق اصل مقابله به مثل است.»
پیشتر وزارت خارجه آمریکا از جنبش انصارالله یمن خواسته بود که فوراً کشتی «گلکسی لیدر» و خدمه آن را آزاد کنند.
این وزارتخانه در اظهاراتی مداخله جویانه مدعی شد: «توقیف این کشتی در دریای سرخ توسط نیروهای انصارالله نقض آشکار قوانین بین‌المللی است.»
وزارت خارجه آمریکا همچنین اعلام کرد که واشنگتن با هم‌پیمانان و شرکا درخصوص اقدامات آتی در این زمینه رایزنی خواهد کرد.
از سوی دیگر، حزام الاسد، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد، توقیف کشتی صهیونیستی در دریای سرخ به مثابه سرآغاز اقدامات آتی علیه رژیم صهیونیستی است.
وی ضمن اشاره به توقیف کشتی صهیونیستی ادامه داد، این اقدام در دریای سرخ، سرآغاز عملیات دریایی آتی برای هدف قرار دادن ناوها، ناوچه‌ها و کشتی‌های تجاری رژیم صهیونیستی است.
حزام الاسد همچنین تصریح کرد: «مقابله با اسرائیل بر روند مذاکرات و تفاهمات در پرونده یمنی با عربستان تأثیری نخواهد گذاشت.»
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن افزود: «این اقدام (توقیف کشتی) تصمیم ملت یمن و ما است، زیرا ما در چارچوب آموزه‌های قرآنی و شیوه و سیاست‌های خود رویکردی خصمانه در قبال آمریکا و اسرائیل داریم. هماهنگی مشترکی در چارچوب محور مقاومت وجود دارد، اما این تصمیم کاملاً یمنی بود.»
وی درخصوص جزئیات مربوط به توقیف کشتی، سرنشینان و اقدامات آتی در این راستا گفت: «این جزئیات نظامی است و نظامیان درباره این موضوع توضیح خواهند داد. نیروهای دریایی ما در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند، کشتی‌های اسرائیلی چه جنگی و چه تجاری را رصد می‌کنند و آنها را مادامی که جنگ علیه ساکنان غزه ادمه دارد، هدف قرار خواهند داد.»
وی اظهار کرد: «ما آماده تشکیل نیروی ویژه یمنی برای مشارکت در دفاع از ساکنان غزه هستیم. کشورهایی که با فلسطین مرز دارند، اگر اجازه دهند، هزاران یمنی به آنجا خواهند رفت.»
افزایش تلفات رژیم اشغالگر به 70 کشته در غزه 1402/08/30 - 12:41 ارتش رژیم اشغالگر امروز، سه‌شنبه 21 نوامبر از کشته شدن 2 نظامی و زخمی شدن 5 سرباز دیگر در جریان درگیری‌های جاری در شمال نوار غزه خبر داد. 
طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «الجزیره»، مجموع تلفات اعلام‌شده از زمان آغاز حمله زمینی رژیم اشغالگر به نوار غزه در 27 اکتبر به 70 نفر رسیده است، در حالی که مقاومت فلسطین گزارش می‌دهد خسارات واقعی ارتش صهیونیست‌ها بسیار بیشتر از این آمار است.
طی چند روز گذشته با تشدید نبردها بین صهیونیست‌ها با نیروهای مقاومت در تعدادی از محورهای جنگی، تعداد کشته‌های ارتش رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.
روزنامه عبری «یدیعوت آحارونوت» پیش‌تر در گزارشی نوشته بود: علت اصلی مرگ سربازان هدف قرارگرفتن مستقیم یا در اثر اصابت ترکش و موشک ضد زره در جریان درگیری با نیروهای فلسطینی بوده است.
در بخش پایانی این گزارش آمده است: برآوردها نشان می‌دهد که ارتش اسرائیل در صورت گسترش وتداوم عملیات زمینی خود در غزه، حدود 400 سرباز دیگر را از دست خواهد داد.
هنیه: به توافق آتش‌بس نزدیک می‌شویم 1402/08/30 - 12:40 «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)،‌ صبح امروز (سه‌شنبه)، در اظهاراتی از جریان داشتن مذاکراتی برای تبادل اسرا با رژیم صهیونیستی و برقراری آتش‌بس در غزه خبر داد.
هنیه در بیانیه‌ای کوتاه که کانال تلگرامی حماس آن را منتشر کرد، سحرگاه امروز گفت: «جنبش [حماس] پاسخ خود را به برادران در قطر و میانجیگران تحویل داده است و ما به توافق آتش‌بس نزدیک می‌شویم».
در این بیانیه به جزئیات بیشتری درباره این توافق و اینکه آیا آتش‌بس موقت یا بلندمدت خواهد بود اشاره‌ای نشده است.
با این حال، «زاهر جبارین» مسئول دفتر شهدا، اسرا و جانبازان حماس، دیشب، در اظهاراتی گفت که اسرائیل در برقراری آتش‌بس در نوار غزه تعلل می‌کند.
در این اظهارات که در وبگاه رسمی حماس منتشر شد، اشاره شد حماس یک چارچوب کلی برای اجرای هرگونه توافق مشخص کرده و شرط حماس برای تکمیل آتش‌بس اجرای کامل مفاد این چارچوب است.
زاهر جبارین در ادامه بدون اشاره به جزئیات بیشتر در توافق بیان کرد اسرائیل «تعهداتی را که به میانجیگران داده بود، بارها نقض کرده است».
کشته شدن تعداد زیادی نظامی اسرائیلی به دست نیروهای خودی 1402/08/30 - 12:36 شماری از خبرنگاران نظامی صهیونیستی فاش کرده‌اند که در جریان درگیری‌ها در نوار غزه موارد زیادی تیراندازی اشتباهی توسط نظامیان رژیم اشغالگر به نیروهای خودی در یگان‌های دیگر صورت گرفته و باعث کشته شدن آنها شده‌اند.
«آموس هارئل»، روزنامه نگار صهیونیستی در این باره فاش کرد: حوادث تیراندازی به نیروهای خودی، یا همانطور که در گزارش ارتش اسرائیل «تیراندازی دوجانبه» نامیده می‌شود، توسط رسانه‌های ما کاملا نادیده گرفته شده‌است.
وی گفت: یگان‌ها با خطرات و تهدیدهای زیادی مواجه هستند و اقدام بی‌رویه در تیراندازی نیز منجر به شکل‌گیری خطر متقابل میان نیروهای خودی می‌شود، علاوه بر این، خستگی پس از هفته‌ها فعالیت طولانی و عدم پایبندی به انضباط عملیاتی مشکلات زیادی درپی دارد و منجر به حوادثی شده‌است.
وبگاه چشم هفتم در این باره به نقل از دو خبرنگار نظامی، علت نپرداختن به کشته و زخمی شدن نظامیان رژیم صهیونیستی در اثر تیراندازی نیروهای خودی را احتیاط و حساسیت نسبت به خانواده‌های سربازان کشته شده در غزه اعلام کرد.
این دو خبرنگار صهیونیست گفتند که خودداری از انتشار اخبار این حوادث همیشگی نیست و در مراحل بعدی و پس از اتمام تحقیقات انجام خواهد شد.
این رسانه به نقل از منابعی در ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شرایط میدانی و درگیری اجازه اجرا و تکمیل تحقیقات درباره شرایط حوادث کشته شدن سربازان رژیم صهیونیستی به دست نیروهای خودی را نمی‌دهد.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز در این باره گفت: ارتش اسرائیل در حال حاضر مشغول کار و مبارزه با حماس در نوار غزه است و پس از پایان جنگ، تحقیقات دقیقی پیرامون این موضوع برای روشن شدن کامل جزئیات انجام خواهد شد.
طبق این گزارش، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به موضوع تعداد تیراندازی‌ها به نیروهای خودی که از آغاز درگیری‌ها در غزه رخ داده و تعداد تلفات این حوادث اشاره‌ای نکرده‌است.
در همین راستا، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بیشتر این حوادث میان نیروهای زرهی و پیاده نظام رخ داده‌است.
2 نظامی صهیونیست در غزه کشته و 5 نفر دیگر زخمی شدند 1402/08/30 - 12:35 ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در نبردهای غزه دو نظامی‌اش کشته شده‌اند.
ارتش صهیونیستی نام دونظامی کشته شده خود را منتشر هم کرد.
بر اساس بیانیه‌ای که منتشر شده است: ارنون موشه آبراهام بنفینستی فاسبی، 26 ساله از پایگاه همالی از یگان جفعاتی روز گذشته در درگیری‌های زمینی در شمال غزه کشته شد.
ایلیا سینکین، افسر 20ساله عضو گردان روتیم تیپ جفعاتی نیز روز گذشته در شمال غزه کشته شد.
ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که پنج نظامی و افسر دیگر صهیونیست در نبردهای زمینی در شمال نوار غزه زخمی شدند.
منابع خبری از حملات هوایی و توپخانه سنگین رژیم صهیونیستی به شمال و مرکز نوار غزه همزمان با نبرد سنگین مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان صهیونیست خبر دادند.
به گزارش شبکه الجزیره، منابع خبری از بمباران مناطق مسکونی و درمانی سنگین محله الزیتون در جنوب شرق شهر غزه توسط رژیم صهیونیستی خبر دادند.
تعداد بازدید : 30 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی منابع فلسطینی با انتشار این اخبار همچنین به حمله جدید به اطراف بیمارستان اروپایی در شرق خان یونس از سوی نظامیان صهیونیست اشاره کردند.
همزمان با حملات هوایی، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی هم هرازگاهی شمال غزه را هدف قرار می دهد.
خبرنگار الجزیره گزارش داد: بر اثر بمباران منزلی در اردوگاه النصیرات در مرکز غزه 20 فلسطینی دیگر به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فلسطینی شهاب هم از هدف قرار گرفتن منزل «عبدالعظیم الحاج» در اردوگاه النصیرات خبر داد و اینکه شمار زیادی زیرآوار هستند.
منابع خبری همچنین اعلام کردند: به دنبال هدف قرار گرفتن دکل مخابراتی در شهر غزه، ارتباطات در این شهر و شمال باریکه غزه قطع شده است.
همچنین رژیم صهیونیستی مدرسه آوارگان در منطقه فالوجا در غرب اردوگاه جبالیا در شمال غزه را بمباران کرد.
بمب افکن های رژیم صهیونیستی همچنین مناطقی را در بیت لاهیا بمباران کردند.
خیابان بیمارستان «کمال عدوان» در شمال غزه هم آماج حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
همزمان با این حملات نبرد سنگینی میان رزمندگان مقاومت و نظامیان صهیونیست در چند محور در شهر غزه و شمال آن جریان دارد.
«باربارا لیف» دستیار وزیر خارجه آمریکا در مسقط با «بدر البوسعیدی» وزیر خارجه عمان دیدار و درباره غزه گفت‌وگو کرد. 
رایزنی‌ها درباره آتش‌بس در غزه در حالی است که دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه در تازه‌ترین آمار خود اعلام کرد که شمار شهدا از آغاز جنگ علیه غزه تاکنون به بیش از 13300 نفر رسید که 5600 نفر آن‌ها کودک و 3550 نفر آن زن هستند. 
وزارت خارجه عمان در بیانیه‌ای اعلام کرد که باربارا لیف و البوسعیدی درباره اوضاع فاجعه‌بار نوار غزه و ضرورت برقراری آتش‌بس گفت‌وگو کردند. 
به نوشته وبگاه «الخلیج اونلاین»، دو طرف همچنین درباره رفع محاصره غزه، ورود مایحتاج معیشتی به غزه و تلاش برای دستیابی به توافقی برای آزادی گروگان‌ها و بازداشت‌شدگان بحث و تبادل‌نظر کردند. 
لیف پیش از سفر به مسقط به کویت سفر کرد و با «سالم عبدالله الصباح» وزیر خارجه این کشور دیدار و درباره اوضاع خطرناک نوار غزه گفت‌وگو کرد. 
جنبش مقاومت اسلامی لبنان، صبح امروز (سه‌شنبه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد گروهی از نظامیان اسرائیلی را در شهرک «المطله» هدف حمله قرار داده است.
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد این حمله حدود ساعت 6:40 صبح امروز به وقت محلی انجام شده و طی آن خانه‌ای هدف قرار گرفته که نیروهای اسرائیلی در آن استقرار داشتند.
حزب‌الله بدون اشاره به نام سلاحی که در این حمله از آن استفاده شده، تنها گفت حمله با «تسلیحات مناسب» انجام شده و دقیقا با اهداف برخورد داشته است.
مقاومت اسلامی لبنان طی روزهای گذشته بارها پایگاه‌ها و نیروهای رژیم صهیونیستی را هدف حمله راکتی و پهپادی قرار داده است.
مقامات حزب‌الله تصریح کرده‌اند که تلفات اعلام‌شده از سوی رژیم صهیونیستی بیانگر آمار واقعی نیست و تل‌آویو شمار تلفات واقعی خود را پنهان می‌کند.
مقاومت اسلامی لبنان همواره تاکید کرده است این حملات در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین انجام می‌شود و تا زمان تداوم تجاوزات ادامه خواهد داشت.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با توجیه بمباران مناطق مسکونی، درمانی و آموزشی غزه گفت: تا نابودی کامل حماس و از بین بردن همه تهدیدها از غزه به جنگ (کشتار مردم فلسطین) ادامه می دهیم.
بنیامین نتانیاهو امروز (سه شنبه) افزود: جنگ ما با حماس تا بازگشت همه اسیران ادامه می یابد.
وی گفت: به همراه اعضای شورای جنگ با خانواده اسیران اسراییل دیدار کردیم و به آن ها گفتم به بازگرداندن اسرا پایبند هستیم.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شنبه شب در واکنش به راهپیمایی اعتراضی خانواده اسیران صهیونیست گفته بود که راهپیمایی خانواده اسرا را دیده است ولی تا این لحظه هیچ طرحی برای تبادل اسیران وجود ندارد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اضافه کرد:هیچ گونه طرحی برای تبادل اسرا وجود ندارد و تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که شمار بیشتری از اسیران را آزاد کنیم.
این درحالی است که تلویزیون رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه فاش کرد که کابینه جنگ این رژیم (کابینه کوچک) به مقامات ذیصلاح برای انعقاد قرارداد با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) چراغ سبز نشان داده است.
براساس گزارش این تلویزیون، رژیم صهیونیستی، شرایطی که حماس برای توافق آزادسازی اسیران تعیین کرده بود را پذیرفت و اکنون توپ در زمین حماس است.
روز شنبه راهپیمایی خانواده‌های اسیران صهیونیست در نوار غزه به همراه چند هزار نفر دیگر از حامیان آنها به نزدیکی دفتر بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر در شهر قدس اشغالی رسید.
هدف از این تجمع درخواست از کابینه رژیم صهیونیستی برای بازگرداندن اسیران صهیونیستی از نوار غزه بود.
پیش‌بینی می شود که موضع تل آویو در خصوص قبول قرارداد مبادله اسیران با افزایش فشار صهیونیست ها و آمریکا تغییر کند.
پیش از این خانواده های اسیران صهیونیست در نزد مقاومت فلسطین از سران رژیم صهیونیستی برای پاسخ ندادن درخصوص سرنوشت بستگان خود و روند آزادی آنها به شدت انتقاد کرده بودند.
خانواده‌های اسرای صهیونیست یکشنبه گذشته نیز علیه نتانیاهو و مقامات رژیم صهیونیستی در تل آویو تظاهرات کرده و شعار دادند.
این معترضان خواستار آزادی بستگان اسیر خود در نزد مقاومت فلسطین در غزه شدند. آنها سپس در نشست خبری از عدم پاسخگویی سران صهیونیست نسبت به سرنوشت بستگان اسیر خود شکایت کردند.
تظاهرات اعتراض آمیز دو روزه ای نیز توسط این خانواده ها از تل آویو تا جلوی مقر کابینه نتانیاهو در شهر قدس اشغالی برگزار شد. تجمع مشابهی نیز جلوی کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی برگزار شد و تجمع کنندگان خواهان پاسخی درباره برنامه های سران صهیونیست برای آزادی بستگان خود شدند.

لینک کوتاه:
https://www.payamekhuzestan.ir/Fa/News/797928/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

سرنوشت نهایی جنگِ محور مقاومت با اسرائیل چه خواهد شد؟

4 حقیقت معنادار از جنگ غزه که نمی‌دانید

عملکرد پرفراز و نشیب حریف استقلال

ماه و سیاره زهره به یکدیگر نزدیک می‌‎شوند

چرا گروه‌های مقاومت تا الان وارد جنگ فراگیر با اسرائیل نشده‌اند؟

شصت‌وچهارمین روز طوفان الاقصی| 13 شهید در بمباران منزل مسکونی درخان‌یونس

سه مصدوم در سقوط آسانسور در دزفول

حادثه مرگبار غرق شدگی در شهرستان رامهرمز

خوزستان میزبان 14 شهید گمنام دفاع مقدس است

مردم مهریز یکشنبه میزبان شهید گمنام هستند

جبهه واحد رسانه ای در خوزستان تشکیل میشود

رژیم صهیونیستی کشته شدن دو نظامی دیگر خود در غزه را تأیید کرد

حجاب برخی مردان زننده است و همه باید حجاب اسلامی را رعایت کنند

عکس زیرخاکی از حضور فردین در ورزشگاه آزادی بعداز انقلاب

آئین تجلیل از خانواده شهید غلامرضا درویش قلی در بهبهان

تنها راه آزادی فلسطین رجوع به الله و جهاد فی سبیل الله است

رحمتی: پرسپولیس و سپاهان از لحاظ بازیکن و بودجه از ما بالاتر بودند و سابقه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند

مقاومت تا توقف جنایات صهیونیست‌ها و رفع کامل اشغال فلسطین ادامه خواهد یافت

قهرمانی اسکواش باز خوزستان در مسابقات بین المللی یزد

خوزستان میزبان لیگ برتر گلف

حماس: تلاش برای آزادی اسیر صهیونیستی را ناکام گذاشتیم

کشته و زخمی شدن ده‌ها نظامی صهیونیست در غزه

اسرائیل به هلاکت دو تن از افسرانش اذعان کرد

مقاومت عراق مسئولیت حمله موشکی به پایگاه آمریکایی کونیکو در سوریه را برعهده گرفت

ببینید | تل آویو در آتش می‌سوزد، قدس آزاد خواهد شد

حزب الله شهادت سه تن از اعضای خود را تأیید کرد

هنیه: مقاومت تا توقف جنایات صهیونیست‌ها و رفع کامل اشغال فلسطین ادامه خواهد یافت

حملات جدید حزب الله لبنان به مواضع صهیونیستی

گزیده‌های نفتی هفته

گردشگری مقاومت ،رویکرد چهارمین سالگرد حاج قاسم

حمله مجدد به پایگاه «عین الاسد» آمریکا در عراق / 4 پایگاه آمریکا هدف قرار گرفت

حمله به 4 پایگاه آمریکا در سوریه

رقابت صدرنشین لیگ برتر فوتبال در اهواز

برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی توانمندسازی قاریان قرآن کریم رده‌های نیروی زمینی سپاه در اهواز

صدور احکام استخدامی 4 هزار معلم جدید در خوزستان

یک کشته و یک مصدوم در دو حادثه در خوزستان

گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان و اسماعیل هنیه

تصاویری از سامانه‌های موشکی مقاومت فلسطین برای حمله به تل آویو

بهره مندی بیش از 95 درصدی مسجدسلیمان از نعمت گاز طبیعی

بهره مندی بیش از 95 درصد مسجدسلیمان از نعمت گاز طبیعی

نکونام: شناخت کافی از تیم فولاد داریم/ امیدوارم پیروز شویم

ادامه صدرنشینی امیدیه در پایان هفته پنجم لیگ برتر واترپلو ایران

امام جمعه ماکو:بسیج مقاوم سازی حداکثری در مقابل تهدیدهاست

حق سنوات سال 1402 چقدر است؟

سیاست دولت سیزدهم بهبود وضعیت سفره مردم است

باید تصویر درستی از دین اسلام در جهان ارائه دهیم

نکونام: بعد از بازی فولاد و پرسپولیس پیش‌بینی می‌کردم چه اتفاقاتی می‌افتد/ خوشحالم مربیان لالیگایی در فوتبال ایران هستند

شناسایی 500 بیمار جدید دیابت در دزفول

شهری پیشرفت می‌کند که مردمش متحد و منسجم باشند

یحیی برانکو را انتخاب کرد/ «وار» خجالت‌آور در آبادان!