پیام خوزستان

آخرين مطالب

منصوریان: تا 72 ساعت دیگر پول نگیریم نفت آبادان آزاد می شود اجتماعی

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - منصوریان می گوید می‌خواهم بروم رختکن اما خجالت می‌کشم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: واقعا امروز از صمیم قلب می‌گویم؛ دوست ندارم هیچ یک از مسئولان آبادانی را ببینم. این اولتیماتوم کل تیم است؛ تیم من خسته شده است.
به گزارش طرفداری ، علیرضا منصوریان پس از پیروزی 2 بر 1 تیمش مقابل هوادار در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:
بازی خیلی بهتر می‌توانست باشد.
با شناختی که از تیم رضا عنایتی دارم، می‌دانستیم که از لحاظ تاکتیکی تیم خوبی هستند، از لحاظ فنی نمی‌توانیم بگوییم که بازی کیفیت بالایی داشت. روش بازی ما روشی بود، که می‌دانستیم نباید جلوی تیم هوادار عقب بازی کنیم.
منصوریان افزود:
شناختی که از بازیکنان تیم آقا رضا در زمین هموار دیده بودم خیلی به مراتب بهتر بود و اگر نگاه کنید کیفیت فنی این بازی نداشت. ما این بازی را خیلی خوب آنالیز و خوب شروع کردیم، سعی کردیم با توجه به اینکه می‌دانستیم تیم آقا رضا بالا بازی می‌کند با شروع بازی بالا بازی کردیم. من اگر اسم هوادار را به کار نمی‌برم، چون آقا رضا از خود هوادار بزرگ‌تر است و هوادار تازه به لیگ برتر آمده و سال اولش است، از جان حرص خورده و برای این تیم از جانش مایه گذاشته و باید به او احترام گذاشت و کلاه از سر برداشت.
وی تاکید کرد:
تیم خیلی خوبی را جمع کرده، بازیکنان خیلی خوبی دارد. در این زمین بی‌کیفیت همان اندازه که تیم ما و تیم آقارضا رباط پاره نداده، باید نماز شکر بخوانیم، اما روش بازی ما روشی بود که می‌دانستیم نباید جلوی تیم هوادار عقب بازی کنیم، چون ما تمام بازی‌هایشان را آنالیز کرده بودیم. تیمی است که سخت گل می‌خورد و سعی می‌کند حریف را به نقطه‌ای از رینگ ببرد و گل بزند. من دو بازی خوب از آنها دیدم، مقابل پرسپولیس و استقلال و به نظرم مقابل گل گهر هم بازی عجیبی را انجام دادند و 16 یا 17 کرنر زدند. در مجموع برای رضا عنایتی آرزوی موفقیت می‌کنم و خسته نباشید به او می‌گویم. 
وی افزود:
ما می‌توانستیم حتی گل سوم را هم بزنیم و در بخشی از بازی حتی می‌توانستیم گل تساوی را هم بخوریم. نمی‌توانم بگویم از لحاظ فنی خیلی بالا بودیم، فقط توانستیم بازی را خوب آنالیز و کنترل کنیم. به بچه‌هایم تبریک می‌گویم و به تیم آقا رضا خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت می‌کنم. رضا عنایتی از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است و سال‌های خیلی خوبی را من با این مرد داشتم، او یکی از بهترین مهاجمانی بود که جلوی من بازی کرد. از بچه‌هایم فوق‌العاده راضی هستم و این پیروزی را به بازیکنانم و خانواده‌هایشان و هواداران آبادانی که با این پیروزی لبخند بر لبشان نشسته تقدیم می‌کنم. 
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد:
روی صحبت من با مسئولان آبادانی است، ما اگر تا بازی هوادار بچه‌هایمان به خواسته‌ای که دارند نرسند، به همان شدت که از بازی‌مان لذت بردند، به همین شدت هم تیم ما آسیب خورد. ما تیم گرانی نیستیم، تیم خیلی ارزانی هستیم، اما در همان حداقل‌ها هم ما را کمک نمی‌کنید. مسئولان پالایش و پخش برخلاف سال‌های قبل که من در نفت بودم، عزمشان را جزم کرده‌اند که به تیمشان کمک کنند، اما من در استانمان کم‌لطفی می‌بینم و واقعا از آنها گلایه دارم. آنها جمع می‌شوند یکجا اما هیچ خروجی ندارند. تا 72 ساعت دیگر اگر بچه‌های ما پول نگیرند، به صورت اتوماتیک تیم ما آزاد می‌شود.
سرمربی نفت تصریح کرد:
از کار، تدارکات، پزشکی، بازیکنان آزاد می‌شوند. من نمی‌دانم این کلمه عاشق آبادانیم چطور است که فقط در زبان است. واقعا امروز از صمیم قلب می‌گویم؛ دوست ندارم هیچ یک از مسئولان آبادانی را ببینم. این اولتیماتوم کل تیم است؛ تیم من خسته شده است. شما برای خانواده‌هایتان روزی می‌برید، چند ماه می‌توانید نبرید، چقدر می‌توانید روزی نبرید، دو ماه، سه ماه، پنج ماه، شش ماه و... امروز ممکن بود رباط بازیکنانم پاره شود. سر به سر، زانو به زانو، آنها برای شهرشان سر می‌گذارند و برای مردم شهرشان می‌جنگند، من این را قشنگ متوجه می‌شوم. می‌روند به بازی، با وجود بازی می‌کنند، اما بعد از بازی تازه یادشان می‌آید که چه مشکلاتی دارند.
منصوریان تاکید کرد:
البته این اولتیماتوم نیست، اولتیماتوم ما نیست، اولتیماتوم بازیکنان است و کادر فنی که من فقط آن را انتقال دادم. من برای این بازیکنان، برای برخی از آنها به عنوان پدر و برای برخی از آنها به عنوان برادر هستم . 30 درصد تیم ما مثل امیر منصوریان، به عنوان پسر من هستند. همه متولد 77، 80 و یا 81 هستند. زننده گل دوم ما یک پسر کوچک است که کل قرارداد و سرمایه‌ زندگی‌اش یک قرارداد 100 تومانی است، از این 100 تومان باید 50 میلیونش را به خانه ببرد. در تیم ما پول دستگردون می‌کنند، این واقعا فاجعه است. من خجالت می‌کشم، طالب ریکانی، امید خالدی، محمد طیبی، حکیم نصاری، حسین بقلانی و حسن بیت سعید پول دستگردان می‌کنند.
وی خاطر نشان کرد:
من باید از این پیروزی لذت ببرم، می‌خواهم بروم رختکن اما خجالت می‌کشم. بازیکنان به من می‌گویند شما پدر، برادر و بزرگتر ما هستی و باید از ما حمایت کنی، ما 4 روز وقت داریم و اگر بعد از 4 روز اگر بازیکنان از تیم ما بروند چه کار کنیم؟ محمد طیبی 700 میلیون پولش را پس داده و به تیم ما آمده، این بسیار قابل احترام است. من هر روز معده‌درد دارم، مدیر باشگاه به این و آن می‌گوید، هیات مدیره به این و آن می‌گوید، خودم با مسئولان پالایش و پخش جلسه گذاشته‌ام، می‌خواهند به تیم ما پول بدهند اما چیزهای عجیب و غریبی جلوی ما می‌گذارند. من با تمام وجود روزی که به اینجا آمدم گفتم تاج سر من هستید، رئیس پخش و پالایش می‌خواهد به ما پول بدهد اما می‌گویند بودجه نداریم. زمانی من نفت بودم، عزم وزارت نفت بر ندادن پول بود، بهترین تیم فوتبال ایران که نفت تهران بود، با 70 سال سابقه اوت کردند، رفت. اصلا تیم نابود شد. ولی صنعت نفت جای این کارها نیست.
سرمربی نفت ادامه داد:
مردم با این تیم زندگی می‌کنند، حالا آدم‌هایی که آن بند را گذاشتند و آن حماقت‌های فوتبالی را در رأس کارشان گذاشتند، حالا آدم‌هایی آمده‌اند از تیم آقای اوجی، تیم آقای سالاری، و مسئولان شرکت ملی نفت ایران، البته نفت مسجدسلیمان هم دردش مثل ما است. ما روی گنج خوابیده‌ایم، پس از این گنج حداقل 30 میلیارد به ما بدهیم، تیم ما در حال منفجر شدن است. علی دایی یک روزی حرف خوبی زد و گفت یک نفر اگر خوابیده باشد صدایش کنی بیدار می‌شود، اما کسی که خودش را به خواب زده از طبقه بیست و پنجم به قول علی دایی دوست عزیز و بزرگم، به پایین پرتش هم کنی تا یک متری زمین خود را از خواب بیدار نمی‌کند. 
منصوریان عنوان کرد:
مسئولان آبادان به ما کمک کنند، من هم میهمان شما هستم. افتخارم و عشقم این است که توانسته‌ام روی لب هوادار خنده بنشانم، اما تیم ما تیم از بین رفته است. چطور سال‌های گذشته می‌توانستند کمک ما کنند اما امسال نمی‌توانند و باید بگویم واقعا دوست ندارم مسئولان شهر را ببینم. این را از صمیم قلبم می‌گویم، البته با تمام احترامی که برایشان دارم. از آنها خواهش می‌کنم داخل رختکن نیایند، دیگر به رختکن ما نیایند، اگر کسی بیاید من از رختکن خارج می‌شوم. اما برای هوادار آبادانی با تمام وجود جنگیدیم و می‌جنگیم. از مسئولان پالایش و پخش می‌خواهم خودشان یک راه حل پیدا کنند. ما الان به غذا احتیاج داریم، غذای تیم ما پول است، اگر یک ماه دیگر بخواهید به تیم ما پول بدهید، نوشدارو پس از مرگ سهراب است. من خسته شده‌ام اینقدر از این صحبت‌ها کردم، البته به رضا عنایتی خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت برایش دارم، راه سختی در پیش دارد، ولی من تیمش را که دیدم اگر زمین بازی خوبی داشته باشد، برای همه تیم‌ها لقمه گلوگیری خواهد بود. 
وی در پاسخ به این سوال که آیا شما برای تیمتان هم از جیب‌تان خرج می‌کنید، تاکید کرد:
ما یک خانواده هستیم، در رفسنجان وقتی دیدم 8:30 صبح برویم و مثل جنازه برسیم دیدم شرایط سخت است، و من گفتم هزینه هتل سیرجان را می‌دهم. من با بچه‌هایم زندگی می‌کنم. در آن هتل هم خود هتل مقصر نیست، آنقدر تیم‌ها رفتند و پول ندادند، آنها می‌ترسیدند من از اعتبار خودم گذاشتم و گفتم ما را در این هتل راه دهید و باشگاه پول شما را قطعا خواهد داد. آنها چک اعتباری خواستند و من چک از خودم دادم و مطمئنم که مدیرعامل هزینه هتل را پرداخت می‌کند و من چکم را پس می‌گیرم. ناهار دیروز هم بچه‌ها میهمان رستوران بودند و هزینه‌اش را من دادم، ولی یک روز قشنگ را درست کردیم و سه جشن تولد گرفتیم و پیشانی بچه‌هایم را می‌بوسم. کیف می‌کنم که آنها برای شهرشان تکل می‌زنند. هر کاری هم برای آبادان باشد، چون خودم تصمیم گرفتم بیایم و از یک پول قلمبه و تیم‌های دیگر گذشتم و آمدم اینجا، تا روزی که باشم با تمام وجود برایشان می‌جنگم. 
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد:
دورتان بگردم، پول بیاید ما بچه‌هایم را نگه داریم، کدام نقل و انتقالات؟ بچه‌هایم را ندزدند ما کجا برویم خرید کنیم؟ همه الان ایستاده‌اند که بچه‌های ما را ببرند. ما اصلا نقل و انتقال نداریم، ما همین‌ها را بتوانیم 50 یا 60 درصدشان را حفظ کنیم، من 50 درصد کلاه پشمی‌ام را بالا می‌اندازم.
اخبار داغ
قتل پدر خانم مجری اخبار ! / المیرا شریفی فاش کرد برترین های قرن با علی کفاشیان: علی دایی بهترین شخصیت تاریخ فوتبال کشورمان است کشف حجاب مرجانه گلچین + عکس ساختمان وزارت ورزش در قرق شاخ های مجازی! ادن هازارد و حسرت لحظه ای حضور در ال کلاسیکو بعد از 3 سال گل الکسیس سانچز به یوونتوس در دقیقه 120 (اینتر 2-1 یوونتوس)

لینک کوتاه:
https://www.payamekhuzestan.ir/Fa/News/351684/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

مشمولان خارج از کشور با 15 هزار یورو سربازی خود را بخرند

«محمود فکری» در یک قدمی نیمکت مسجدسلیمان

عکس/ بازدید فرماندهان سپاه کشوری، لشکری و استانی از مناطق زلزله‌زده اندیکا

لیست نکونام مشخص شد؛ بیرانوند و رضاییان به فولاد می‌آیند؟

آتش‌سوزی در شرکت نیشکر دعبل خزایی اهواز با 4 کشته و مصدوم

دستگیری 29 سارق در دزفول

صدور هشدار سطح قرمز در پی ورود گرد و خاک به خوزستان

هشدار سطح قرمز هواشناسی/ گرد و غبار عراقی در راه خوزستان

برگزاری رزمایش سردار شهید حاج احمد کاظمی در جنوب غرب کشور

طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در گتوند اجرا شد

واحدهای تولیدی غیر فعال در خوزستان اغلب مشکل بانکی دارند

تکمیل طرح جامع فاضلاب دزفول 25 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

پارک حاشیه‌ای در خیابان پامنار ممنوع می‌شود

خوزستانی ها منتظر دمای زیر صفر باشند

جانشین فرماندهی کل سپاه بر شتاب‌بخشی به ساخت منازل زلزله‌زده اندیکا تاکید کرد

رصد و پایش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در گتوند

وزیر صمت: خوزستان جزء پنج استان برتر کشور در تولید فولاد است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه تهران

سربازان فراری از بخشش سازمان قضایی برخوردار می‌شوند

اهواز دومین شهر حاشیه‌نشین ایران است

برگزاری فراخوان جذب دکترای داروسازی در بیمارستان کیش

نقش راهبردی بندرتجاری کیش در حوزه بازار بانکرینگ

دستورات معاون شهردار تهران برای رفع مشکلات ترافیکی در منطقه 10

حکم شهادت 16 آتش‌نشان حادثه پلاسکو تقدیم خانواده‌هایشان شد

تمام گروه‌های کالایی شهروند تا 50درصد از تخفیف برخوردار می‌شوند

انجام معاینه فنی رایگان برای بانوان در روز میلاد حضرت فاطمه (س)

فولاد قید رشید مظاهری و معاوضه حردانی را زد؟

وزیر صنعت، معدن و تجارت از فولاد شادگان بازدید کرد

بهبود و توسعه شبکه همراه اول در دزفول

بازدید شهردار تهران از منطقه ١٠

کشف 175 مزرعه ارز دیجیتال طی امسال در اهواز

سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقا پیدا کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فولاد شادگان بازدید کرد

شبکه ریزشی فاضلاب در خرمشهر اصلاح می‌شود

شهروندان شوش از افزایش قیمت نان گلایه‌مندند

ایزدخواه: نیازمند سازوکار بیمه کیفیت خودروی ایرانی هستیم

26 واحد مسکونی برای مددجویان بخش سوسن ایذه ساخته شد

آتش سوزی در یک شرکت نیشکر در اهواز چهار مصدوم به همراه داشت

دهه‌ فجر فرصتی برای گفتمان‌سازی در حوزه‌ انقلاب اسلامی است

آغاز هشتمین برنامه از پویش «قرار خدمت» با حضور زاکانی در منطقه10

کلنگ احداث پارک ویژه مادر و کودک بر زمین خورد/بررسی جزئیات طرح شاخه شرقی بزرگراه یادگار امام(ره)

عملیات اجرایی طرح 2 هزار هکتاری بیابان‌زدایی و نهال‌کاری در خوزستان آغاز شد

بازدید سرزده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شعبه 20 تامین اجتماعی تهران؛ دستور فوری برای حل مشکلات مراجعه‌کنندگان و شاغلان

مسوولان رفع مشکلات خرمشهر را به عنوان یک اولویت ملی پیگیری کنند

عملیات 2 هزار هکتاری بیابان زدایی در خوزستان اجرا می‌شود

عدم تحقق برنامه جمع آوری 80 درصدی گازهای همراه نفت

رییس سازمان جنگلها و مراتع:جز 2 استان همه نقاط کشور درمعرض فرونشست هستند

آلودگی هوای خوزستان در تعداد زیادی از روزهای سال در محدوده غیرمجاز است

نانو ژنراتورهای الکتریکی که زخم‌ها را با سرعت ترمیم می‌کنند

آغاز مرمت خانه تاریخی جامعی شوشتر