پیام خوزستان
برای اولین بار در دنیا؛
ثبت رکورد روپایی روی تریلی در حال حرکت / حضور مردم به جای مسئولان ورزش خوزستان
جمعه 7 خرداد 1400 - 22:35:09
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان روپایی‌زن خوزستانی رکورد روپایی کف تریلی در حال حرکت را با حضور نماینده فدراسیون ورزش‌های همگانی به ثبت رساند.

عبدالجمال مقدم قهرمان روپایی خوزستان در رکوردی جدید، امروز (هفتم خردادماه) روپایی کف تریلی در حال حرکت را با حضور مسئولان ثبت رکورد، به ثبت برساند.
به گزارش ایسنا، این ورزشکار امروز مسیر جاده ساحلی گلستان اهواز (پارک قوری) تا پل طبیعت کیانپارس را در زمان 2 ساعت و 4 دقیقه و 12 صدم ثانیه روپایی زد.
نکته حائز اهمیت استقبال بسیار خوب مردم اهواز از این اقدام بود و نکته دیگر این‌که مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و هیات ورزش همگانی استان در این ثبت رکورد حضور نداشتند و تنها مدیر روابط عمومی این اداره‌کل حضور داشت. در حالی مسئولان ورزش خوزستان امشب در این مراسم حضور نداشتند که پیش از این، در ثبت رکوردهای آزمایشی توسط ورزشکاران دیگر حضور پیدا کرده بودند.
مقدم پیش از این نیز مسیر شلمچه تا کربلای معلی را روپایی زده بود. او رکورد روپایی روی پله‌های برج میلاد را هم در کارنامه خود دارد.
به گزارش ایسنا، خیری نماینده فدراسیون ورزش های همگانی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: آقای عبدالجمال مقدم موفق شد مسافت پارک قوری اهواز تا پل طبیعت کیانپارس را با زمان 2 ساعت و 4 دقیقه و 12 صدم ثانیه و بدون هیچ اشتباه و استراحت طی کند.
وی افزود: این مسافت برای اولین بار در دنیا و با این زمان، در کف تریلی در حال حرکت ثبت می‌شود. همچنین ویدئو خام ثبت شده از این رکورد برای فدراسیون جهت ثبت ملی و گینس، ارسال می‌شود.
نماینده فدراسیون ورزس همگانی عنوان کرد: فقط خواهش من این است که مسئولان از آقای عبدالجمال مقدم حمایت کنند زیرا از صبح که در خدمت او هستم، شاهد تلاش‌های او بوده‌ام و حتی تمام هزینه‌ها را نیز خودش متقبل شده بود.
این رکورد تقدیم سردار دل‌ها و شهدای گمنام خوزستان
به گزارش ایسنا، عبدالجمال مقدم روپایی زن خوزستانی نیز پس از ثبت این رکورد، گفت: این رکورد را به حاج قاسم سلیمانی سردار دل ها و شهدای گمنام استان خوزستان تقدیم می کنم. اولین بار در ایران است که ورزشکاری چنین رکوردی را در کف تریلی در حال حرکت ثبت می کند.
وی بیان کرد: از این که مردم حامی من بودند، از آن ها تشکر می کنم. من فرزند منطقه محروم هستم و از مسئولان نیز می خواهم از من حمایت کنند تا بتوانم بهترین رکوردها را برای استان خوزستان ثبت کنم و این ورزش را در استان و کشور گسترش دهم.
انتهای پیام

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/291650/ثبت-رکورد-روپایی-روی-تریلی-در-حال-حرکت---حضور-مردم-به-جای-مسئولان-ورزش-خوزستان
بستن   چاپ