پیام خوزستان
شرور و سارق مسلح متواری توسط پلیس اندیمشک دستگیر شد
جمعه 7 خرداد 1400 - 20:52:28
پیام خوزستان -

پیام خوزستان


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سیدمحمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بدنبال وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در جاده‌های مواصلاتی اندیمشک و شهرستان‌های همجوار استان و متلاشی کردن باندهای متعدد سرقت در این ارتباط، دستگیری یکی از سارقان مسلح و اراذل و اوباش شهرستان که از دست قانون متواری بود، بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی اندیمشک قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی، مقر ومخفیگاه شرور سابقه دار را در یکی از بخش‌های تابعه شهرستان اندیمشک شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه ماموران انتظامی در سحرگاه روز جاری پس از هماهنگی قضائی، طی عملیاتی منسجم و غافلگیرانه و با استفاده از کلیه ظرفیتهای مجموعه انتظامی جهت دستگیری متهم مزبور وارد عمل شدند، تصریح کرد: فرد شرور جهت فرار از قانون اقدام به درگیری مسلحانه کرد که نهایتا در تیراندازی متقابل و برتری آتش عوامل انتظامی، متهم به ضرب گلوله مجروح و دستگیر شد.
صالحی تصریح کرد: از دست متهم یک قبضه اسلحه کلاش و یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و یکدستگاه خودرو پژو دارای سابقه سرقت مسلحانه از شهرستان خمین که در اثر تیراندازی سارقان یکی از کارکنان پلیس خمین به شهادت رسید،کشف شد.
وی در ادامه با بیان اینکه برادر و همدست سارق مذکور که قصد متواری کردن متهم را داشت باعکس العمل سریع ماموران از ناحیه دست به ضرب گلوله مجروح شد، عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته متهم دارای سوابق متعدد از جمله تیراندازی به دفتر نماینده شهرستان، دوفقره تیراندازی به گشت انتظامی پاسگاه قیلاب و تیراندازی به طرف خودرو بدرقه شهرستان اندیمشک که منجر به فوت یکی ازمتهمان که از سارقان مسلح و افراد شرور منطقه بوده و واژگونی خودرو انتظامی، است.
صالحی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان به آنها را نخواهد داد.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/291635/شرور-و-سارق-مسلح-متواری-توسط-پلیس-اندیمشک-دستگیر-شد
بستن   چاپ