پیام خوزستان
کویت قانون تحریم رژیم صهیونیستی را تصویب کرد
جمعه 7 خرداد 1400 - 02:23:22
پیام خوزستان -

پیام خوزستان


به گزارش ایرنا از رسانه‌های کویتی، این دو لایحه گسترش دایره ممنوعیت تعامل با رژیم اشغالگرد قدس به هر شیوه‌ای را در بر می‌گیرد.
«احمد ناصر المحمد الصباح» وزیر امور خارجه کویت نیز ساعاتی پیش گفت که موضع کشورش در خصوص حمایت از فلسطین تا دست‌یابی مردم این سرزمین به حقوق کامل و قانونی خود ثابت است.
وی تصریح کرد:جنایت‌های شنیعی که نیروهای اشغالگر اسرائیلی مرتکب شدند، می‌تواند جنایت جنگی قلمداد شود.
الصباح اضافه کرد: اشغالگران با زور و ظلم و ستم و تفکر تجاوزگرانه، طی عملیات وحشیانه‌ای علیه برادران فلسطینی در قدس و غزه، دست به کشتار انسان، تخریب بناها، آتش زدن مزارع و درختان زدند و به فریاد کودکان و شیون زنان درمانده بی توجه بوده‌اند.
نظامیان اشغالگر صهیونیست از دوشنبه 20 اردیبهشت حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی‌ها را به مدت 12 روز شروع کردند.
در حملات 12 روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون 303 فلسطینی به شهادت رسیدند و هزاران تن دیگر زخمی شدند.
گروه های مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین‌های اشغالی کردند که به دنبال آن 12 صهیونیست کشته شدند.
کابینه رژیم صهیونیستی پس از12روز ناتوانی در متوقف کردن حملات موشکی گروه های مقاومت در غزه، پنجشنبه شب در یک نشست 3 ساعته به طور اجماع با آتش بس موافقت کرد.
این آتش بس از ساعت 2 بامداد روز جمعه، (31 اردیبهشت ماه) میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی برقرار شد و ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفتند.
برچسب‌ها کویت نوار غزه رژیم صهیونیستی فلسطین

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/291454/کویت-قانون-تحریم-رژیم-صهیونیستی-را-تصویب-کرد
بستن   چاپ