پیام خوزستان
برگزاری مسابقات پتانک کارگری خوزستان به مناسبت آزادسازی خرمشهر
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 10:36:59
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مسابقات قهرمانی پتانک آقایان و بانوان کارگری خوزستان، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می شود.

معصومه لک، رئیس انجمن بولینگ، بیلیارد و پتانک هیات ورزشی کارگری خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: این مسابقات ششم خردادماه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در زمین های تخصصی پتانک مجموعه ورزشی شهدای کارگر شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.
وی با بیان این که مسابقات پتانک قهرمانی آقایان و بانوان کارگری خوزستان در استایل دوبل به انجام می رسد، گفت: مسابقات در بخش آقایان با حضور 10 تیم و بانوان نیز با شرکت شش تیم برگزار می شود.
رئیس انجمن بولینگ، بیلیارد و پتانک هیات ورزشی کارگری خوزستان عنوان کرد: استان خوزستان یکی از اولین استان هایی است که رشته پتانک را در بین جامعه کارگری کشور فعال کرد و حتی در سال 97 نیز میزبان اولین دوره مسابقات قهرمانی کارگری کشور و انتخابی تیم ملی در استان بودیم.
وی بیان کرد: همچنین اولین زمین های پتانک کارگری کشور در مجموعه ورزشی شهدای کارگر اهواز تاسیس شد که هشت زمین استاندارد در حد بین‌المللی هستند. اولین اردوی تیم‌های ملی پتانک آقایان و بانوان اعزامی به مسابقات المپیاد جهانی کارگری 2019 اسپانیا نیز در همین زمین‌ها برگزار شد.
انتهای پیام

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/291036/برگزاری-مسابقات-پتانک-کارگری-خوزستان-به-مناسبت-آزادسازی-خرمشهر
بستن   چاپ