پیام خوزستان
مربی استقلال ملاثانی: از داوری‌ها شدیدا ضربه خوردیم
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 12:07:54
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی می‌گوید این تیم در لیگ یک فوتبال کشور، شدیدا از داوری‌ها ضربه خورده است.

توفیق بوستانی در گفت‌وگو با ایسنا با گله مندی از داوری‌ها در لیگ یک برای تیم فوتبال استقلال ملاثانی، اظهارکرد: در بازی رفت مقابل خوشه طلایی داور آن مسابقه آقای شجاعی با اشتباهات فراوان و عجیب باعث پیروز شدن حریف شد و اکنون که مجددا با این تیم بازی داریم، نگرانیم و از آقای افشاریان که خود در آن بازی ناظر بودند، انتظار داریم در این دیدار داور خود را از همه لحاظ آمده قضاوت عادلانه کرده باشد.
وی بیان کرد: ما در این فصل بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری خورده ایم و مطمئنا اگر این اشتباهات نبود ما در بین سه تیم اول جدول بودیم.
مربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی عنوان کرد: با توجه به سال اول حضورمان در لیگ یک و بضاعت تیم مان، آقای اشکش سرمربی تیم توانسته بهترین نتایج را به کمک کادرفنی، بازیکنان و مدیران مان کسب کند. قبل از فصل همه تیم ما را گزینه اول سقوط می دانستند ولی بسیار خوشحالیم که اکنون همه استان و کشور با دید احترام به تیم محبوب و مردمی استقلال ملاثانی نگاه می کنند.
وی گفت: مطمئنا اگر حمایت لازم از تیم شود، در ادامه مسابقات باعث خوشحالی مردم و هواداران خواهیم شد و ان‌شاءالله سال بعد استقلال ملاثانی با آقای اشکش حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
انتهای پیام

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/291034/مربی-استقلال-ملاثانی--از-داوری‌ها-شدیدا-ضربه-خوردیم
بستن   چاپ