پیام خوزستان
تراکتور خلع سلاح شده در اهواز
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 06:13:44
پیام خوزستان -

پیام خوزستان


دو تیم فوتبال فولاد خوزستان و تراکتور تبریز در اهواز به مصاف هم می‌روند.
به گزارش برنا؛ در دیدار معوقه از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، امشب تیم های فولاد خوزستان و تراکتور تبریز در حالی از ساعت 20:45 برابر هم به میدان می روند که تقابل سرمربیان این تیم ها می تواند یکی از جالب ترین تقابل های لیگ برتر را رقم بزند.
شاگردان جواد نکونام در حالی برای این دیدار آماده می شوند که در آخرین دیدار خود در این فصل با پیروزی برابر گل گهر سیرجان 3 امتیاز ویژه ای را به دست آوردند تا مجموع امتیازات خود را به عدد 30 رسانده و در رده ششم جدول قرار بگیرند.
در آن سوی میدان شرایط خاصی در اردوی تراکتوری ها حکمفرما است. پس از عدم قبول استعفای رسول خطیبی از سرمربیگری تراکتور و اضافه شدن فیروز کریمی به عنوان مشاور در کادر فنی این تیم، قرمزهای تبریزی در تلاش هستند در دیدار خارج از خانه خود برابر فولاد نتیجه خوبی را کسب کنند تا خاطره تلخ حذف از جام حذفی را به دست فراموشی بسپارند.
تراکتوری ها در آخرین بازی خود در لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان به تساوی یک- یک رضایت دادند تا با یک امتیاز حاصل از این تساوی با 29 امتیاز در پله هشتم جدول رده بندی قرار بگیرند.
تراکتور در حالی فردا به مصاف فولاد خواهد رفت که در این دیدار، میلاد فخرالدینی، محمدرضا خانزاده، حبیب‌ فر عباسی، سعید واسعی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را در اختیار ندارد. 3

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/290178/تراکتور-خلع-سلاح-شده-در-اهواز
بستن   چاپ