پیام خوزستان
ربیعی تبانی در بازی با سپاهان را تکذیب کرد
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 - 03:14:42
پیام خوزستان -

پیام خوزستان


سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید، به شرافت و پاکی تمام بازیکنانش قسم می‌خورد تبانی‌ای در مقابل سپاهان وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، محمد ربیعی در رابطه با شائبه تبانی تیمش مقابل سپاهان، اظهار کرد: به شرافت و پاکی تمام بازیکنانم قسم می‌خورم و اشراف دارم که قطعا چنین مساله‌ای وجود ندارد. این اتفاقات به هر حال در فوتبال و حتی در تیم‌های صاحب‌سبک فوتبال رخ می‌دهد.
اما این توجیه بابت شکست نیست. البته پسندیده نیست که تیمی که روز بدی داشته است با چنین صحبت‌هایی مواجه شود. قطعا مسئولیت شکست به عهده سرمربی است.
او ادامه داد: من با تیمم زندگی می‌کنم و همه آن‌ها را از لحاظ شخصیت، روان و ذهنیت کاملا می‌شناسیم. ما در این بازی اشتباهات داشتیم و این مساله قطعا بررسی خواهد شد. به دلیل این‌که فشار غیرمعقولی روی تیم ما بود و در دو هفته گذشته هم مقابل نساجی و نفت مسجدسلیمان شکست خوردیم، این شکست سنگین رقم خورد و تاثیر خودش را روی روان بازیکنان داشت. حاضرم قسم بخورم تیم ما با شرافت کامل در بازی شرکت کرد اما روز بدی داشتیم.
سرمربی مس رفسنجان اضافه کرد: قول می‌دهم با تلاش و تمرین بیشتر فصل را درست به پایان برسانیم. اگر هم در رابطه با این موضوع متوجه مساله‌ای بشویم با شدیدترین شکل ممکن برخورد خواهیم کرد. به خاطر این‌که به بازیکنانم اطمینان دارم، تمام این شایعات را رد می‌کنم و امیدوارم دیگر چنین بازی‌ای از بازیکنان ما تکرار نشود.
انتهای پیام

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/288130/ربیعی-تبانی-در-بازی-با-سپاهان-را-تکذیب-کرد
بستن   چاپ