پیام خوزستان
تقدیر مسئولان شهرستان باوی از تلاشگران نیروگاه رامین اهواز
يکشنبه 12 ارديبهشت 1400 - 10:00:56
پیام خوزستان - به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مسئولان شهرستان باوی در بازدیدی که به مناسبت هفته بسیج کارگری از نیروگاه رامین اهواز بعمل آوردند، تلاش و همت این مجموعه صنعتی در تولید پایدار انرژی حیاتی برق و خدمت رسانی به مردم را مورد تقدیر قرار دادند.
در ابتدای این بازدید خلیل محمدی مدیرعامل این نیروگاه با ارائه گزارشی آخرین اقدامات و دستاورد‌های این مجموعه صنعتی به منظور تولید پایدار انرژی برق و خدمت رسانی به مردم را تشریح کرد.
بازدید از روند تولید برق و فرآیند تعمیرات واحد‌های نیروگاهی و آشنایی با اقدامات جهادگونه کارکنان نیروگاه به ویژه در عرصه ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی و اقتصاد مقاومتی از دیگر محور‌های این بازدید بود.

پیام خوزستان

حجت السلام آلبوشوکه امام جمعه شهر ملاثانی با اهدای لوحی به خلیل محمدی از خدمات مجموعه نیروگاه رامین در تامین مستمر برق و خدمت رسانی مستمر به مردم به ویژه تعاملات سازنده با دستگا‌های مختلف شهرستان باوی تجلیل نمود.
همچنین سرگرد احمدی فر مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان نیز با اهدای لوحی به امین عمار اقدامات پایگاه مقاومت بسیج شهدای نیروگاه رامین را مورد تقدیر قرار داد.

پیام خوزستان

انتهای پیام/گ
عضویت در کانال تلگرام خبربان

http://www.khozestan-online.ir/fa/News/282363/تقدیر-مسئولان-شهرستان-باوی-از-تلاشگران-نیروگاه-رامین-اهواز
بستن   چاپ