پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

چرا قانون هوای پاک اجرا نشده است؟

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

چرا قانون هوای پاک به طور کامل اجرا نشده است؟

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

مترو پرند افتتاح شد

پیام خوزستان - مترو پرند با حضور رئیس‌جمهور و شهردار تهران افتتاح شد. با افتتاح ایستگاه شهر پرند، انشعاب خط یک از ایستگاه شاهد باقرشهر تا ایستگاه شهر پرند با سه ایستگاه، به صورت یکپارچه مسافران حومه‌ای را جابه‌جا می‌کند.

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو پرند/ از ساعت ۶ صبح خدمات‌رسانی آغاز می‌شود

پیام خوزستان - معاون شهردار تهران با پرداختن به ایستگاه مترو پرند که صبح امروز افتتاح شد، گفت: مهم‌ترین هدف مدیریت شهری ششم، توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی است.

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو پرند/ مطالعات برای احداث متروی غرب استان تهران و پردیس در دست انجام است

پیام خوزستان - معاون شهردار تهران با پرداختن به ایستگاه مترو پرند که صبح امروز افتتاح شد، گفت: مهم‌ترین هدف مدیریت شهری ششم، توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی است.

طرح من شهردارم ۲ در منطقه یک آغاز شد

پیام خوزستان - طرح من شهردارم ۲ با حضور ۱۴۳ سفیر اداری از معاونت‌ها ، ادارات و نواحی ۱۰ گانه منطقه یک آغاز شد.

آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو پرند از فردا

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از پذیرش مسافر در ایستگاه پرند از روز جمعه ۱۰ آذر ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه از روز شنبه ۱۱ آذر ماه از ساعت ۷ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مسافران است.

پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری پروژه مترو ورامین به شهرداری تهران

پیام خوزستان - شهردار پایتخت با تاکید بر اینکه با افتتاح ایستگاه مترو پرند پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد، گفت: در صورت تایید هیات دولت پروژه مترو ورامین نیز به شهرداری تهران واگذار می‌شود.

از عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند تقدیر شد

پیام خوزستان - آیین قدردانی از دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند با حضور شهردار پایتخت، برخی از مدیران شهری و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برگزار شد.

مترو پرند با همت شهرداری تهران، قرارگاه خاتم و استانداری تهران احداث شد

پیام خوزستان - وزیر صمت با بیان اینکه از سال گذشته بالغ بر هزار میلیارد تومان منابع تزریق شد، گفت: شهرداری تهران نیز منابع و تجهیزات زیادی برای تکمیل پروژه تزریق کرد. قرارگاه خاتم نیز کاملا برای تکمیل کسورات پای کار بود.

هزینه ۸۰۰ میلیاردی شهرداری تهران و هزار میلیارد تومانی دولت برای راه‌اندازی مترو پرند/ از دولت تشکر ویژه داریم

پیام خوزستان - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

متروی تهران پس از ۱۸ سال به پرند رسید/ زاکانی: شهرداری برای تکمیل پروژه ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد

پیام خوزستان - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

از همه مسئولان می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند/ تقدیر از شهرداری تهران برای توسعه مترو

پیام خوزستان - رییس جمهور با بیان اینکه توسعه اساسی مسیر برای ساخت مترو پرند ظرف یک سال گذشته انجام شده، افزود: این در حالی است که این کار ارزشمند می‌توانست خیلی زودتر از اینها به سامان برسد، با این حال از همه دست‌اندرکاران می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند.

مترو پرند برای یک هفته رایگان شد

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمت‌رسانی رایگان مترو پرند در هفته اول بهره‌برداری خبر داد.

ذره‌بین| آغاز به کار پروژه احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو در منطقه ۴

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۴ از آغاز احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو خبر داد و گفت: به منظور پاسخگویی به نیازهای مردمی و تشویق و ترغیب بیشتر نسل جوان به ورزش از جمله ورزش کشتی این پروژه در دست اقدام قرار گرفت.

تمهیدات مترو تهران برای فصل زمستان

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، تدابیر و تمهیداتی در نظر گرفته شده تا مسافران شهر زیرزمینی در این ایام به راحتی رفت و آمد کنند.

برپایی بازارچه کارآفرینی در منطقه ۹

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۹ از برپایی بازارچه کارآفرینی ویژه بانوان سرپرست خانوار به مناسبت شب یلدا از ابتدای آذر ماه در خیابان اجتماعی خبر داد.

بیست و سومین رویداد «طرح رصد۲» در منطقه۱۴ برگزار شد

پیام خوزستان - میثم مظفر و احمد صادقی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در قالب "طرح رصد ۲"، با حضور در منطقه ۱۴ میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه محله‌ای و اقدامات اجرایی مدیریت شهری را مورد بررسی قرار دادند.

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در منطقه ۲۲

پیام خوزستان - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ گفت: یکی از دغدغه‌های شهروندان که در دیدارهای مردمی با مدیران شهری در میان می‌گذارند؛ موضوع رسیدگی بیشتر به سگ‌های بلاصاحب است که اقداماتی در این حوزه توسط پسماند در سطح منطقه صورت گرفته و هم اکنون نیز در حال انجام است.

افزایش ایمنی و روان‌سازی ترافیک منطقه ۱۹ با نصب و مرمت بیش از ۱۸۰ عدد تجهیزات ترافیکی

پیام خوزستان - عملیات ایمن‌سازی ورودی‌ها و خروجی‌های شبکه معابر منطقه ۱۹، با هدف افزایش ضریب ایمنی، کاهش تصادفات و هدایت درست جریان ترافیکی انجام شد.

طرح "من شهردارم "گامی اساسی در مدیریت شهری پایتخت

پیام خوزستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: طرح "من شهردارم" به عنوان یک گام اساسی در مدیریت شهری برای جلب مشارکت شهروندان در اداره شهر انجام می‌شود.

برگزاری مسابقه گروه دوام آماده در قالب لیگ مهارتی پرسنل شهرداری تهران

پیام خوزستان - معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه‌محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: این مسابقات به منظور سنجش میزان آمادگی همکاران مجموعه مدیریت شهری که متقاضی شرکت در این مسابقه بودند، برگزار شد.

تصمیم‌گیری در اجرای یک پروژه توسط شهروندان یک دستاورد بسیار مهم برای شهرداری است

پیام خوزستان - جلسه توجیهی سفیران دومین رخداد "من شهردارم" در منطقه ۷ با حضور شهردار، معاونین، مدیران و سفیران منتخب اجرای این طرح در ساختمان ستادی منطقه برگزار شد.

برگزاری تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی منطقه ۱۹

پیام خوزستان - صبح امروز چهارشنبه هشتم آذر ماه به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در مدارس، تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی با حضور دستگاه های امدادرسان برگزار شد.

مانور زلزله و ایمنی در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد

پیام خوزستان - همزمان با بیست و پنجمین مانور سراسری "زلزله و ایمنی" در مدارس سراسر کشور، این مانور با حضور مدیران شهری و رئیس ستادمدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دستگاه‌های خدمت رسان منطقه، در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد.

مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان منطقه ۲۰ برگزار شد

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۲۰ در مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه گفت: بسیجیان به واسطه حس تعلق به نظام اسلامی و با تکیه بر ایمان و غیرت در برابر دشمن ایستادند و همواره در عرصه‌های مختلف دفاع از مرزهای جغرافیایی و مصاف با دشمنان و خدمت رسانی در موقعیت های بحرانی حضور فعال داشته‌اند.

نشست بصیرتی "نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵

پیام خوزستان - فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه ۱۵ گفت: همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، نشست بصیرتی با موضوع" نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵ برگزار شد.

شهادت دکتر فخری‌زاده چهره رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی را بر همگان روشن کرد

پیام خوزستان - سردار ناظر گفت: شهادت دکتر محسن فخری‌زاده بار دیگر چهره کریه و رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی وجوخه ترور استکبار جهانی و پایگاه نظامی رژیم تروریست آمریکا را بر همگان روشن کرد.

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه مترو پرند

پیام خوزستان - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه مترو پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

۱۵۰ پروژه شهری در لیست انتخاب شهروندان درطرح «من شهردارم۲»

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۶ در جلسه ستاد اجرائی طرح بودجه ریزی «من شهردارم ۲» بیان داشت: از اهداف مهم اقدامات شهرداری در این دوره مردمی سازی مدیریت شهری است. در سال جاری نیز با شرکت کردن شهروندان در این طرح بیش از ۱۵۰ پروژه در لیست انتخاب شهروندان قرار دارد.

بزرگراه‌های منطقه ۲۲ امن‌تر می‌شود

پیام خوزستان - مدیران شهری و فرماندهان پلیس راهور شهر تهران با هدف ایمن‌سازی نقاط حادثه‌خیز بزرگراهی از بزرگراه‌های منتهی به منطقه ۲۲ بازدید میدانی کردند.

آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» انجام شد

پیام خوزستان - آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور دوستان و همرزمان ایشان و خانواده معظم شهدا در منطقه ۶ برگزار می‌شود.

تجدید میثاق و غبارروبی مزار شهداء در منطقه ۲۱

پیام خوزستان - آیین میثاق با شهداء و غبارروبی گلزار شهداء به مناسبت سالگرد خاکسپاری شهدای محله استقلال در منطقه ۲۱ توسط خانواده‌های معزز شهداء برگزار شد.

بهره‌برداری از ۴۲ کیلومتر مسیر شبکه مترو در ۲۷ ماه

پیام خوزستان - با بهره‌برداری از ۱۹ کیلومتر مسیر ریلی بین ایستگاه‌های فرودگاه امام خمینی (ره) تا شهر پرند و همچنین ایستگاه مترو این شهر، آمار عملکرد شرکت مترو تهران در دوره کنونی مدیریت شهری به بهره‌برداری از ۱۵ ایستگاه، ۱۳ ورودی، یک پایانه مترویی و ۴۲ کیلومتر مسیر ریلی (تونلی و روزمینی) ارتقاء می‌یابد.

اصلاح هندسی در تقاطع بزرگراه شهید خرازی-آزادراه تهران _شمال

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۲۲ اظهار کرد: با هدف تردد آسوده شهروندان که قصد سفر به شمال کشور از مسیر بزرگراه شهید خرازی به آزاد راه تهران_ شمال را دارند، این مسیر با اجرا اصلاح هندسی ایمن‌تر می‌شود.

همکاری وزارت راه‌ وشهرسازی و مدیریت شهری برای اجرای متروی پرند

پیام خوزستان - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی متروی تهران- پرند نماد عدالت‌محوری در دولت سیزدهم عنوان کرد و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز و تسریع پیشبرد اهداف توسعه قطارهای حومه‌ای از سوی وزارت راه و شهرسازی با استانداری‌ها و مجموعه مدیریت شهری شد.

مترو پرند افتتاح می‌شود

پیام خوزستان - در این قسمت به ذربین به افتتاح مترو پرند و مزایای آن پرداختیم.

ساير مطالب

آرزویی که بعد از 18 سال محقق شد

تعریف 120 پروژه در طرح من شهردارم منطقه 3

مکان‌محوری پروژه‌ها؛ مزیت طرح من شهردارم2 برای انتخاب آسان و دقیق شهروندان

پاداش و مزایای 176 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان قرادادی و رسمی همسان‌سازی شد

نمایشگاه صنایع دستی «لبخند ارمغان» درفرهنگسرای اخلاق

ثبت هوای پاک در 2 ایستگاه

بازگشت دارائی 3 هزار میلیارد تومانی به بیت‌المال پس از 40 سال

افزوده شدن نگاه نرم‌افزاری به نگاه سخت‌افزاری در مجموعه شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری

شهرنگار| روی این پل برف نمی‌نشیند

سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران

انجام بررسی نهایی برای انتخاب کریدور اجرای تراموا در تهران/ احتمال استفاده از چه مدل تراموایی در پایتخت وجود دارد؟

افتتاح فاز نخست ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)؛ نیمه اول 1403

تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی برای رفع معارضان ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)/ افتتاح فاز نخست؛ نیمه اول 1403

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ بهره‌برداری از سالن نمایش گنبد مینا تا پایان سال

مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران نسبت به گذشته هم‌افزایی بیشتری دارند

نظر راهور درباره احداث تراموا در پایتخت چیست؟

نشست بسیجیان ستاد معاینه فنی خودروهای تهران برگزار شد

تدوین دستورالعمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

مرحله دوم طرح استعدادیابی نوجوانان در مدارس منطقه 9 کلید خورد

ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان منطقه 22 در کارگاه‌های آموزشی سرای محلات

برگزاری نشست تخصصی دوره مهارت‌افزایی فعالان سلامت پهنه غرب تهران

پاکسازی و لایروبی انهار و کانال‌های سطح منطقه 5

بهبود سیستم روشنایی بوستان‌ها و معابر منطقه 20

استفاده از طرح جامع شهری تهران برای دیگر شهرهای کشور

اجرای رزمایش طرح زمستانه در میدان آزادی

اختصاص بیش از 10هزار غرفه به مشاغل سیار و بی‌کانون در منطقه8

با مدیریت شهردار توانمند تهران مشکلات برطرف می‌شود

لایروبی مسیل و حوضچه‌های شمال تهران/ تخلیه بیش از 6 هزار تن رسوب در 8 ماه

ویژه‌برنامه «سلام یا غزه» در مترو تهران

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

شهرنگار| توضیحات معاون شهردار تهران درباره ترافیک روزهای بارانی+فیلم

لزوم بازنگری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات حوزه خدمات شهری

1500 فرد دارای معلولیت به قله توچال صعود می‌کنند

از بهسازی معابر با پخش 83 هزار تن آسفالت تا رفع کامل معارضین پروژه شهید شوشتری

بدون نگاه کلی‌نگر به تهران گره‌ای از مشکلات شهر و شهروندان باز نمی‌شود / بهبود شرایط زندگی در پایتخت با بازنگری در طرح جامع

واگذاری قرارداد طرح‌های جامع شهری از وزارت مسکن به شهرداری‌ها/ طرح جامع باید به‌روزرسانی شود

ایجاد باغ‌راه و تمهیدات ترافیکی در خیابان کاشان

راه‌اندازی آزمایشگاه زیست هوشمند شهری/ به دنبال استفاده از نقطه نظرات نخبگان هستیم

اولین نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران

دیدار شهردار منطقه22 با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عماریاسر

رویداد هنری «دفاع کودکانه» برگزار می‌شود

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران + فیلم

آیین‌های سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

تبدیل چالش‌های ناشی از بارندگی به فرصت

محله آبشار منطقه 22 صاحب ساختمان سرای محله می‌شود

اهدای تجهیزات آموزشی و ورزشی به مدارس منطقه 19

از احیای قنات سلیمانیه تا حفر 7 حلقه چاه جذبی چاه در منطقه 14

ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم در منطقه 2

اجرای بخشی از مسیرهای رو سطحی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های نواب-تندگویان

دورهمی شاعرانه سالمندان در شهرک والفجر منطقه6

راهکارهای تامین روشنایی محور خاوران در منطقه 15 بررسی شد

رشد 300 درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به 8 ماهه اول سال گذشته

شهرآفتاب تنها نمایشگاه تخصصی صنعت تفریحات در کشور/ تا پایان سال بیش از 12 نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد

جهش در نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار منطقه15 با تجمیع 254 پلاک

رفع معارض تاسیساتی در کندرو بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

قیمت انواع میوه و سبزیجات در میادین و بازارهای میوه و تره‌بار اعلام شد

اختتامیه رویداد «برنده‌شو» در برج میلاد

عملکرد شورای شهر می‌تواند در رضایت‌مندی بیشتر شهروندان اثرگذار باشد

مترو پرند نهم آذر افتتاح می‌شود

با بهره‌مندی از هوش مصنوعی و تکنولوژی نظارت بر تاکسیرانان دقیق‌تر می‌شود

حسابرسان شورا و شهرداری تهران در سال 1402 انتخاب شدند

تاکنون مشکل آبگرفتگی گزارش نشده است/ استقرار نیروهای خدمات شهری در مناطق 22 گانه

بررسی میدانی مشکلات روددره قوری‌چای در منطقه 21

نیازهای پژوهشی منطقه14 بررسی شد

راه‌اندازی خط مخصوص خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

راه‌اندازی خط ویژه خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

بررسی موضوعات رفاهی و شغلی کارکنان دچار معلولیت و بیماری‌های خاص منطقه 7

این دوره، دوره بازگشت ایران به اقتدار است

از دلایل آلودگی هوای تهران در 6 ماه دوم سال مازوت‌سوزی است/ تقدیر از شهرداری تهران برای بازگشت اضافه برداشت حقوق

آخرین وضعیت آلاینده‌ها در هوای پایتخت

لزوم تخصیص اعتبار برای تکمیل پل‌های ورودی و خروجی خیابان خاوران در بودجه 1403

توصیه‌های پیرهادی برای یخ‌زدایی معابر در فصل سرما

چمران:اقدامات شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی موثر است/ نجفی: وظیفه سازمان محیط‌زیست در مورد آلودگی هوا چیست؟

چمران:اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

شهرداری منطقه 16 با تبدیل یک قالیشویی به بوستان موجبات رضایت شهروندان را فراهم کرد

60 درصد از انهار قدیمی منطقه 14 جمع‌آوری شد

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای کاهش آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای مبارزه با آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

برای ساماندهی دستفروشان پایتخت بیش از 250هزار مترمربع زمین نیاز است/ ضرورت همکاری وزارت راه و شهرسازی

میلیاردرهای وانت‌سوار

آخرین وضعیت 2377پروژه پایتخت

حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صحن علنی شورا

بهره برداری از متروی پرند در کاهش ترافیک پایتخت موثر خواهد بود/ سایر شهرهای اقماری پایتخت نیز باید به شبکه ریلی تهران متصل بشوند

ضرورت توجه به ترویج ادبیات دفاع مقدس و روحیه بسیج با هدف جهاد تبیین

برگزاری همایش تجلیل از رانندگان برتر حمل و نقل عمومی تاکسیرانی و اتوبوسرانی منطقه 5

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در منطقه 5

حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صد و نود و ششمین جلسه شورا

مبلغ کاهش یافته در حقوق آبان‌ماه کارکنان شهرداری تهران واریز شد

چمران: ورود اتوبوس‌های برقی به تهران آلودگی هوا را کاهش می‌دهد/ وانمینگ: آماده همکاری با تهران در زمینه کاهش آلاینده‌های زیست محیطی هستیم

اهتزاز نماپرچم و ابرپرچم های شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

ارائه 2500 نفرساعت آموزش موضوعات ترافیکی در مدارس منطقه 13

دیدار شهردار منطقه 9 با بسیجیان

المان‌های نوری یا فاطمه‌الزهرا (س) در منطقه یک نصب شد

ضرورت توجه به الزامات ترافیکی پیرامون ساختمان‌ها

4 دور برگردان جدید در اطراف میدان مهتدی منطقه 18 احداث می‌شود

تعویض کفپوش زمین‌بازی در بوستان‌های منطقه8

قرعه‌کشی جوایز صندوق سبز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند برگزار شد/ تحویل جوایز برندگان 5دستگاه لوازم خانگی

برگزاری دوره آموزشی پیاده‌سازی نظام‌نامه یکپارچه مدیریت محیط زیست در شهرداری تهران

شهردار منطقه 16 خبر داد؛ تحقق 100 درصدی پروژه آسفالت معابر محلات 9گانه