پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تاکید رئیس شورای شهر تهران برساماندهی بافت فرسوده در پایتخت

پیام خوزستان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسیاری از تصمیم‌ها و اقدامات تشویقی درخصوص بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده از بسیاری جهات به دلیل نبود منابع و بروکراسی‌های اداری ابتر مانده است.

حضور معاون امور بانوان ریاست جمهوری در گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س)

پیام خوزستان - انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور با هیات همراه ضمن حضور در قطعات مطهر شهدای گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س) با محمدجواد تاجیک مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) دیدار و گفتگو کرد.

تکریم و معارفه مدیر بازرسی سازمان بهشت حضرت زهرا(س)

پیام خوزستان - با حضور رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران، محمدجواد تاجیک مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان بهشت حضرت زهرا(س) مراسم تکریم جواد سلیمی و معارفه علی پازوکی مدیر بازرسی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برگزارشد.

طرح خدمت در غرب تهران اجرا می‌شود

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۹ از اجرای طرح خدمت در سه حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک، خدمات شهری و فنی و عمرانی در غرب پایتخت خبر داد.

اجرای آزمایشی شماره واحد امدادی؛ به زودی

پیام خوزستان - رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه توسعه هوایی و زمینی اورژانس با استانداردهای جهانی در دستورکار قرار دارد، گفت: اجرای آزمایشی شماره واحد امدادی به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد.

پدر شهیدان فلاح زنگ مهر در غرب تهران را نواخت

پیام خوزستان - با حضور شهردار منطقه۹، مدیر کل آموزش های شهروندی، پدر شهیدان فلاح و جمعی از مدیران شهری و آموزشی، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبستان مفتح نواخته شد.

۲۲۵ هزار شهید نتیجه ادعای حمایت از حقوق بشر آمریکا است/ مردم کرد هنوز با عارضه‌های بمباران شیمیایی دست و پنجه نرم می‌کنند

پیام خوزستان - معاون امور ایثارگران اداره کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه ۲۲۵ هزار شهید،۵۷۴ هزار جانباز و ۴۳ هزار آزاده نتیجه ادعای حمایت از حقوق بشر آمریکاست افزود: آمریکا بزرگ ترین جنایتکار و ناقض حقوق بشر در جهان است.

سنگین‌ترین معابر پایتخت در اولین روز بازگشایی مدارس

پیام خوزستان - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک صورت گرفـت، بیشترین حجم ترددها مربوط به بزرگراه شهید سلیمانی، نواب، حکیم و همت است.

بازسازی و ورود ۵۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی در آستانه مهرماه/ ۵۰ اتوبوس جدید طی روزهای آتی وارد خطوط می‌شود

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از بازسازی ۵۵۰ دستگاه اتوبوس که در سنوات گذشته از مدار خارج شده بودند و ورود دوباره آنها به خطوط خبر داد.

مردم ایران اجازه توهین به پرچمشان را نمی‌دهند/ باید بین مردم و اغتشاش‌گران تفکیک قائل شویم

پیام خوزستان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ضد انقلاب به دنبال ایجاد آشوب در ایران به هر بهانه ای هستند؛ ضد انقلاب هنوز مردم ایران را نشناخته‌اند، چرا که مردم ایران اجازه توهین به پرچمشان را نمی‌دهند و در برابر بحث‌های تجزیه‌طلبانه کوتاه نمی‌آیند.

وقتی آغاز سال تحصیلی به پیشواز گره‌ترافیکی تهران می‌رود/ چه تمهیدات ترافیکی برای مهرماه پایتخت در نظر گرفته شده؟

پیام خوزستان - با آغاز سال تحصیلی جدید، هرساله شاهد افزایش ترافیک و قفل شدن برخی معابر پایتخت هستیم که امسال تمهیدات ویژه‌تری در نظر گرفته شده است.

اگر شهدا نبودند، کشور بارها تجزیه شده بود/ توجه به دانش‌آموزان، توجه به آینده است

پیام خوزستان - زاکانی گفت: اگر شهدا نبودند، هر یک از فراز و نشیب‌های انقلاب کافی بود تا کشور تجزیه شود؛ اگر شهدا نبودند، در دفاع مقدس نامی از انقلاب و ایران باقی نمی‌ماند و در فتنه‌های مختلف امکان عبور انقلاب از آن فتنه‌ها وجود نداشت.

دوازدهمین زنگ دانش‌آموز شهید نواخته شد

پیام خوزستان - آیین نواختن زنگ دانش‌آموز شهید در بهشت حضرت زهرا(س) به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، با حضور شهردار تهران و وزیر آموزش و پرورش، دوازدهمین سال برگزاری خود را پشت‌سر گذاشت.

آسیب به۴۳ اتوبوس و ۲۳ خودروی آتش‌نشانی توسط اغتشاشگران/ عبوراز صددرصد اعتبارات تعیین شده توسط شورا/ تحقق ۹۹درصد منابع بدون یک سانت تراکم‌فروشی

پیام خوزستان - شهردار تهران گفت: در حالی که ما به دنبال این هستیم که سطح خدمات‌رسانی را در شهر بالا ببریم متأسفانه ۴۳ دستگاه اتوبوس، ۵۴ ایستگاه اتوبوس و ۲۳ خودروی آتش‌نشانی توسط اغتشاشگران در اتفاقات اخیر آسیب دید.

برهم انباشتگی مشکلات ضرورت تحول در ابعاد نرم‌افزاری و کالبدی شهر را اقتضا می‌کند/ مناطق ۱۸ ، ۱۹ و۲۰ تبدیل به مناطق الگو می‌شوند

پیام خوزستان - شهردار تهران با بیان اینکه مدیریت جدید شهری، مدیریت مشارکتی است، گفت: برهم انباشتگی مشکلات آنقدر زیاد است که اگر تحول در ابعاد نرم افزاری و کالبدی شهر صورت نگیرد، شرایط روز به روز سخت تر خواهد شد و درواقع شهر نیاز به یک نگاه جدید دارد.

سرمایه گذاری در منطقه ۱۹ ارزش افزوده بالایی برای سرمایه‌گذاران به ارمغان می‌آورد

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۹ گفت: هرگونه سرمایه‌گذاری بانک‌ها و نهادهای دولتی در منطقه ۱۹ به عنوان دروازه ورودی پایتخت در جنوب با ارزش افزوده بالایی در آینده همراه است.

خدام‌الحسین (ع) روز گذشته به کشور بازگشتند/نیروهای اعزامی بعد از انجام آزمایشات لازم اجازه ورود به فضاهای عمومی را دارند

پیام خوزستان - معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از بازگشت نیروهای اعزامی این سازمان به میهن اسلامی پس از پاکسازی کامل شهرهای مقدس نجف، کربلا، سامرا، کاظمین و کوفه خبر داد.

افزودن ۷۰ هکتار به ظرفیت حوزه ساخت مسکن در پی امضای تفاهم‌نامه‌ با نهادهای نظامی و دولتی

پیام خوزستان - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از افزوده شدن ۶۰ تا ۷۰ هکتار به ظرفیت مسکن سازی در محله های کم برخوردار در قالب تفاهم‌نامه‌های شهرداری با نهادها و ارگان های دارای زمین خبر داد.

پنج مجتمع تجاری و گود پرخطر در تهران ایمن‌سازی می‌شوند

پیام خوزستان - نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کلان شهر تهران با موضوع ارزیابی ایمنی و اقدامات کاهش خطر مرتبط با تعدادی از مجتمع های تجاری – اداری و گودهای پر خطر رها شده و اولویت دار شهر تهران در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.

طرح تحول نگهداشت شهر در منطقه ۷

پیام خوزستان - طرح تحول نگهداشت شهر با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان در محله‌ها آغاز شده و شامل موضوعات مرتبط با نگهداشت شهر ، حذف زواید فیزیکی، نظافت و شست‌وشوی جداره‌های شهری و آراستگی فضای سبز است.

اهدای ویلچر به معلولین در منطقه ۳

پیام خوزستان - در مراسمی با حضور مدیر کل سلامت شهرداری تهران، ۵۰ دستگاه ویلچر به شهروندان در محلات منطقه ۳ اهدا شد.

خط مترو پرند، همچنان در انتظار تامین منابع مالی موردنیاز

پیام خوزستان - روند تامین منابع مالی پروژه تکمیل و راه‌اندازی خط مترو تهران -پرند همچنان ازسرعت مناسبی برخوردار نیست و تناسبی با عزم مدیران ارشد ذیربط مبنی بر افتتاح پروژه تا پایان سال جاری ندارد.

آخرین وضعیت انتقال پایانه غرب در پایتخت

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران درباره انتقال پایانه مسافربری غرب توضیحاتی ارائه کرد.

استفاده از سم‌های جدید برای کشتن موش‌های خطرناک / آیا جمعیت این جانور موذی در تهران کم شده است؟

پیام خوزستان - معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از کنترل جمعیت موش در شهر تهران با سموم جدید خبر داد و گفت:‌ بستن منافذ و حفره‌های باز به کاهش جمعیت این حیوان موذی کمک می‌کند.

برگزاری نهمین نشست کمیته تخصصی محیط‌زیست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

پیام خوزستان - نهمین نشست کمیته تخصصی محیط زیست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران صبح امروز - چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱- به میزبانی شهرداری تهران و با نمایندگان محیط زیست شهرداری ۲۰ کلانشهر کشور و جمعی از مدیران شهری تهران برگزار شد.

کارخانه روغن نباتی قو

پیام خوزستان - در جنوب تهران و روبه‌روی ترمینال جنوب چهارراهی وجود دارد که به دلیل وجود کارخانه روغن نباتی قو به عنوان چهارراه روغن نباتی شناخته می‌شود؛ کارخانه‌ای که حالا بعد از گذشت نیم قرن فعالیت آن تعطیل شده و به کارخانه‌ای جدید در پیشوای ورامین انتقال یافته ولی همچنان تاسیسات آن در این منطقه خودنمایی می‌کند. این کارخانه در سال ۱۳۳۳ تاسیس شده است، موسس این کارخانه حسین قاسمیه بود که با شراکت امیرحسین امیرصالح علاوه بر این مجموعه صنعتی در بین دهه‌های ۴۰ و ۵۰ صنایع دیگری را نیز راه‌اندازی کردند و در فهرست کارآفرینان بزرگ کشور نام خود را به ثبت رساندند.

دیدار سفیر چین با شهردار تهران

پیام خوزستان - علیرضا زاکانی عصر امروز میزبان چانگ هوآ سفیر چین در ایران بود که دو طرف درباره مسائل مختلف با یکدیگر تبادل‌نظر کردند.

سومین ملک شهرداری تهران روی تابلوی بورس کالا/ قیمت‌گذاری در بورس کالا پایین‌تر از قیمت واقعی است

پیام خوزستان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به استقبال بی‌نظیر از عرضه املاک شهرداری تهران در بورس کالا که منجر به فروش دو ملک شهرداری در کمتر از یک ساعت شد، از عرضه سومین ملک در تالار شیشه‌ای بورس خبر داد.

همکاری مشترک مترو با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

پیام خوزستان - در آستانه هفته گردشگری جلسه مشترکی بین شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای استفاده از ظرفیت فضاهای مترو برگزار شد.

احتمال تعطیلی نمایشگاه «ایران‌پلاست» به دلیل همزمانی با آغاز سال تحصیلی

پیام خوزستان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با پرداختن به تأثیر برگزاری نمایشگاه ایران‌پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بر ترافیک نخستین روز سال تحصیلی گفت: ما تذکر دادیم که اگر برگزاری نمایشگاه، عبورومرور اولین روز سال تحصیلی را با اختلال مواجه کند، نمایشگاه را تعطیل خواهیم کرد.

اجرای ۳۸ هزار متر خط‌کشی معابر و ۷ هزار کیلوگرم آسفالت‌ریزی طی یک هفته در منطقه ۱۱

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۱ از اجرای ۳۸ هزار متر طول خط کشی معابر و ۷۰۰۰ کیلوگرم آسفالت ریزی و اجرای کامل اقدامات طرح راه خدمت طی یک هفته گذشته در این منطقه خبر داد.

ساير مطالب

محدودیت‌های ترافیکی محدوده بهشت زهرا(س) همزمان با برگزاری رژه نیروهای مسلح

چمران در تمام دوره‌های مدیریت شهری مستقل عمل کرده است

ساعت طرح ترافیک دوباره تغییر می‌کند؟/شمارش معکوس برای آغاز ترافیک مهر

مرور تاریخ معاصر با احیای خانه‌های ارزشمند

تلاش برای تکمیل پوشش کانال عباس‌آباد تا پایان مهرماه

رفع تصرف از یکی از پروژه‌های بزرگ پایتخت

"نقش مهر" بر دیوارهای مدارس پایتخت می‌نشیند

تقدیر و تشکر مقامات عالی استان ایلام از مدیریت شهری پایتخت

اینفوگرافیک | جوان‌ترین و پیرترین مناطق تهران / شهر برای حضور سالمندان آماده نیست / مناسب‌سازی چقدر هزینه برمی دارد؟

پذیرایی موکب شهید اردستانی منطقه 13 از دلدادگان حسینی

تعطیلی ایستگاه‌های شاهد باقرشهر و خط فرودگاه در روز 31 شهریور

کاهش ده‌ها میلیارد تومان از هزینه‌های جاری با ایجاد حساب مشترک در شهرداری تهران

کاهش ده‌ها میلیارد تومان از هزینه‌های جاری با ایجاد خزانه واحد در شهرداری تهران

خدمات‌رسانی مطلوب شهرداری تهران به بانوان در شهر کربلا

حضور کودکان در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی(ع)

خدمات شهرداری تهران در راهپیمایی جاماندگان حسینی(ع)

نجات اهل عالم با حسین است

دوربین مخفی در پیاده‌روی اربعین

200 نفر از کارکنان منطقه 11 در مرز مهران خدمات‌رسانی می‌کند

حرم عبدالعظیم حسنی میزبان جاماندگان اربعین

بازدید شهردار تهران از موکب زینبیه در کربلا

تقدیر استاندار کرمانشاه از خدمات‌رسانی شهرداری تهران به زائران در مرز خسروی

نقشه راهپیمایی اربعین در دسترس زائران قرار گرفت

بازدید شهردار تهران از خدمات شهرداری در سامرا

خدمت به زائران، خدمت به رهروان راه حسین(ع) است

اربعین در تهران

خدمت‌رسانی شهرداری منطقه 13 به عزاداران اربعین حسینی

افزایش دو برابری مراجعه به مراکز درمانی شرکت شهر سالم در کربلا همزمان با روز اربعین در عراق

خدمات ویژه شهرداری تهران به جاماندگان اربعین حسینی

این شهر زیر صفر بود! /چمران: آغاز بزرگراه‌سازی در پایتخت بعد از 4 سال توقف

نوکری زوار اباعبدالله الحسین(ع) بزرگترین افتخار دنیا و آخرت است/ تنوع خدمات ارائه شده در موکب علی بن موسی الرضا(ع) وجه تمایز آن نسبت به سایر مواکب است

خدمات شهرداری منطقه 22 در گذرگاه مرزی خسروی

خدمات‌رسانی به 300 هزار نفر در مرز خسروی

افزایش مراجعه زائران اربعین به پایگاه‌های درمانی شرکت شهرسالم/راه‌اندازی پایگاه درمانی جدید در سامرا

سرویس‌دهی رایگان مترو در پنج ایستگاه همزمان با برگزاری مراسم جاماندگان اربعین

5 محور منتهی به حرم به صورت منظم نظافت می‌شود

خدمات فرهنگی موکب زینبیه به بانوان زائر

اقدامات فرهنگی خادمان حسینی

آغاز طرح تعویض کتب قدیمی و کاغذهای باطله با لوازم التحریر در غرف بازیافت منطقه 15

لایروبی انهار روباز و روبسته منطقه 19 با جمع‌آوری 30 تن رسوبات

کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است

پایش روزانه ایمنی و موارد بهداشتی در مبادی ورودی و خروجی زائران کربلا

خدمات‌رسانی 200 نیروی شهرداری تهران به زائران اربعین در سامرا

اجرای طرح جهادی بهسازی اتوبوس‌ها در سامانه‌های شش‌گانه پایتخت

تجلیل فرمانده سپاه تهران بزرگ از خدمات خادمین موکب علی بن موسی الرضا(ع)

خدمت‌رسانی شهرداری دارالشهدا با 8 موکب به جاماندگان اربعین حسینی

150 نیروی داوطلب در مرز چذابه

اقدامات زیرساختی زیادی در سامرا انجام شد

نظافت مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین با حضور هزار و 500 نیروی کارگری/ 3 تن کیسه زباله در میان عزاداران توزیع می شود

ابلاغ ذخایر مرخصی کارمندان ثابت شهرداری‌ تهران در سامانه میز کار الکترونیک

توسعه 47 کیلومتر مسیر یکپارچه حرکتی از اولویت‌های منطقه دو است

جشنواره نجات غریق کودکان برگزار می‌شود

توزیع ده‌ها هزار بطری آب بین زائران در مرز خسروی

دو ملک عرضه شده شهرداری در بورس کمتر از یک ساعت به فروش رفت/ 19 ملک در انتظار عرضه

آغاز مدیریت سبز در ساختمان‌های شهرداری تهران

میزبانی منطقه 15 از جاماندگان اربعین حسینی با برپایی دو موکب

تعیین ضابطه برای حریم شهرهای تهران/آمار بالای ساخت و سازهای غیرمجاز در شهریار

شهرداری منطقه15 از خدمات شهرداری در مرز خسروی بازدید کرد

آمدیم خاک پای زوار باشیم

تقدیر شهرداری خانقین عراق از جهادگران شهرداری تهران

پرچم ایران در مرز خسروی افراشته شد

رایزن فرهنگی ایران از موکب علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) بازدید کرد

برگزاری مناقصه برای مرمت خانه وثوق‌الدوله و فروغ فرخزاد تا پایان سال

میزبانی شهرداری منطقه 17 از جاماندگان اربعین حسینی

خدمات‌رسانی مطلوب شهرداری تهران به زائران اربعین/ طرف عراقی تمام ظرفیت خود را به میدان آورد

راهپیمایی سلام یا مهدی(عج) در مسجد سهله

جزئیات فعالیت مراکز ارائه‌دهنده خدمات در راهپیمایی جاماندگان اربعین

فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی در مسیر پیاده‌روی

اجرای عملیات پیرایش میدان سپاه در منطقه 7

آیین‌های مردمی حماسه عاشورا را زنده نگه‌ داشته‌اند

خدمت‌رسانی خادمین اعزامی شهرداری تهران در دو شیفت کاری در کاظمین

ارائه سه هزار و 300 خدمت در پنج روز از سوی کاروان پزشکی شرکت شهر سالم به زائران و خادمان اربعین

اعزام دومین گروه خادمین حسینی منطقه2 به پایانه مرزی زرباطیه عراق

عشق و علاقه در ارائه خدمات فرهنگی به مردم رمز موفقیت اراضی عباس آباد است

لزوم استفاده از ظرفیت‌های شهرداری تهران برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

افتتاح نخستین «پیرایشماند» شهر تهران در منطقه 10

بهره‌برداری از دو پایگاه پشتیبانی و مدیریت بحران؛ مهرماه

جمع‌آوری زباله‌های پایانه برکت در مرز مهران توسط خدام منطقه11

آشپزخانه موکب علی‌بن موسی‌الرضا(ع)

توسعه تعاملات سازمان ورزش شهرداری تهران با اداره کل ورزش استان تهران

گام دولت برای تحقق هوشمندسازی پایتخت/وجود بیش از 3000 شرکت دانش بنیان در تهران

تحویل 100 اتوبوس‌ تا هفته اول مهر به شهرداری تهران در صورت تحویل ایران‌خودرو/ ورود 400ون تا نیمه مهر به پایتخت

اعزام 500 نفر از نیروهای خدمات شهری به شهر نجف

متقاضی نباشد نمی‌سازیم

کیفیت هوای امروز تهران در محدوده قابل قبول

خدمات در مرز چذابه

ساعت کاری میادین میوه و تره بار تغییر می‌کند

بازدید رییس کمیسیون خدمات شهری شورا از موکب شهرداری تهران در نجف

175 مورد لایروبی و رسوب‌برداری در تهران شناسایی و انجام شد

رونمایی از پوستر کاروان «آیینه‌داران آفتاب»؛ فردا

رویکرد تحولی شهرداری در احکام برنامه چهارم/ بررسی احکام 5 کمیته تخصصی شهرداری

نمایشگاه نقاشی «نقش راستان»

نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح»

لایروبی 380 متر از انهار در منطقه 11

نخستین موکب ویژه بانوان در کربلا

ندای «سلام یا مهدی(عج)» در کوفه طنین‌انداز شد

«سلام یا مهدی» از جوار مسجد سهله

نصب 15 پایه چراغ دکوراتیو در خیابان سجاد جنوبی منطقه 17

اینجا خانه پدری امام‌زمان(عج) است

آماده‌باش درمانگاه‌ها و آمبولانس‌های شرکت شهر سالم همزمان با برگزاری مراسم جاماندگان اربعین