پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مدیریت شهری پایتخت تا حصول نتیجه پیگیر مطالبات آتش‌نشانان خواهد بود

پیام خوزستان - در دیدار دو عضو شورای شهر تهران و معاون خدمات شهری شهرداری با نمایندگانی از پرسنل آتش‌نشانی، بر پیگیری مطالبات این افراد تا حصول نتیجه از سوی مدیریت شهری تاکید شد.

مشکلات پیش روی اهالی منطقه ۱۰

پیام خوزستان - طرح اتصال بزرگراه یادگار امام(ره) به نواب سالهاست که مسکوت مانده است

اکران طرح‌های «روزی که تیترها ماندگار شدند» به‌یاد شهدای پلاسکو

پیام خوزستان - سازمان زیباسازی شهر تهران، در آستانه سالگرد حادثه پلاسکو، با اکران تیترهایی که بر صفحه اول روزنامه‌های سراسر کشور درباره این حادثه تلخ نقش بست، یاد و خاطره شهدا و کشته‌شدگان این حادثه را گرامی داشته است.

احداث واحد تشریفات مجتمع عروجیان در بهشت زهرا (س)

پیام خوزستان - با هدف ارائه خدمات مطلوب به خانواده متوفیان و حذف پاره‌ای از گلایه‌ها که به واسطه نظرسنجی از خانواده متوفیان احصا شد، واحد تشریفات مجتمع عروجیان در بهشت حضرت زهرا (س) ایجاد شد.

دستور شهردار تهران برای بهبود وضعیت معیشت آتش‌نشانان

پیام خوزستان - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درخصوص مطالبه و تجمع عده‌ای از پرسنل این سازمان در مقابل ساختمان شورای شهر تهران بیان کرد: با دستور شهردار تهران در بودجه ۱۴۰۱ برای مسکن، معیشت و اصلاح ارتقای اداری کارکنان آتش‌نشانی برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

صدور ۴ هزار و ۳۸۱ مورد پروانه ساختمانی در ۹ ماه نخست امسال

پیام خوزستان - مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از صدور ۴ هزار و ۳۸۱ مورد پروانه ساختمانی طی ۹ ماه نخست امسال خبرداد و گفت: مناطق ۲۱، ۲۲ و ۳ در صدر جدول بیشترین درصد تعداد صدور پروانه نسبت به تعداد پارسل های کل منطقه قرار گرفتند.

تخصیص بیشترین سهم بودجه به توسعه هوشمندسازی

پیام خوزستان - زاکانی با بیان اینکه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران با ۵۱ درصد رشد تقدیم اعضای محترم شورای شهر شد، عنوان کرد: بیشترین سهم را برای توسعه هوشمندسازی شهر درنظر گرفته‌ایم.

اتصال ۶ هزار انشعاب به شبکه فاضلاب شهری در منطقه ۹

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۹ در دیدار با مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران، از اتصال ۶ هزار انشعاب به شبکه فاضلاب شهری در پهنه غربی پایتخت تا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.

خیابان ۱۷ شهریور بلوار می‌شود

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۲ از بهسازی و بازپیرایی خیابان ۱۷ شهریور به منظور بهبود سیمای شهری و افزایش سرانه فضای سبز در این خیابان خبر داد.

توجه به مسائل زیست‌محیطی و هوای پاک از اصلی‌ترین محورهای بودجه۱۴۰۱ شهرداری تهران

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۹ بیان کرد: طبق برنامه‌هایی که شهردار تهران روز گذشته هنگام ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری به شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد، موضوعاتی نظیر توجه جدی به مسائل زیست‌محیطی و هوای پاک جزو اصلی‌ترین محورهای بودجه قرار گرفته است.

تنظیم موتور رایگان تاکسی‌های منطقه ۳ توسط شرکت سایپا

پیام خوزستان - شهرداری منطقه ۳ به مناسبت روز هوای پاک، با همکاری سازمان خدمات پس از فروش سایپا، خدمات عیب‌یابی و تنظیم موتور رایگان تاکسی‌های تهران را در پایانه تاکسی‌رانی ونک ارائه داد.

پیکر شهید خسرو قادری قمصری در منطقه ۱۸ تشییع شد

پیام خوزستان - پیکر پاک و مطهر شهید خسرو قادری قمصری در میان استقبال پرشور مردم جنوب غرب تهران از میدان معلم یافت آباد برای آرام گرفتن در جایگاه ابدی خود بدرقه شد.

دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با مادران شهدا

پیام خوزستان - در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدای انقلاب و دفاع مقدس، مدیرعامل و جمعی از مدیران بهشت حضرت زهرا(س)، به صورت سرزده به دیدار تعدادی از مادران شهدا رفتند.

بررسی مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز در شورا

پیام خوزستان - همزمان با برگزاری سی و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورا، ‌ لایحه شهرداری در خصوص مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز بررسی شد.

ضرورت به کارگیری خودروهای برقی و هیبریدی برای کاهش آلودگی هوا

پیام خوزستان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هر ساله با شروع فصل سرما پرونده خاک گرفته آلودگی هوا از اعماق بایگانی اولویت های مهم کشور خارج می شود، گفت: از رده خارج نشدن خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده یکی از چندین عامل آلودگی هوا است.

ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران به شورا

پیام خوزستان - علیرضا زاکانی شهردار تهران در چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران را به شورای اسلامی شهر تهران ارائه داد.

نامه فرماندار تهران در مورد فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران بررسی شد

پیام خوزستان - نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه الزام شهرداری تهران به انتقال فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران، امروز در صحن شورای شهر بررسی گردید.

رئیس‌ کل دادگستری تهران: تمام پرونده‌های قصاص بازبینی می‌شوند

پیام خوزستان - رئیس‌ کل دادگستری استان تهران با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه نسبت به تعیین تکلیف محکومان قدیمی پرونده‌های قصاص گفت: در دادگستری تهران در حال پالایش و بازبینی تمام پرونده‌های مرتبط با قصاص هستیم.

رئیس و اعضای مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شدند

پیام خوزستان - با رأی اعضای شورای شهر تهران، مهدی چمران به عنوان رئیس مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی، سوده نجفی به عنوان منشی و حبیب کاشانی و میثم مظفر به عنوان ناظر اول و دوم مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی انتخاب شدند.

رشد۵۱ درصدی بودجه نسبت به سال گذشته/ خدمات شهرداری دو شیفته می‌شود/ ۳ پروژه هوشمندسازی شهرداری در سال آینده

پیام خوزستان - شهردار تهران در چهل و یکمین جلسه شورا با بیان اینکه ۸۵ هزار میلیارد تومان سرجمع بدهی شهرداری است، گفت: بودجه ۱۴۰۱دو بخشی بسته شده است؛یک بخش از ویژگی‌های بودجه و بخش دیگر مبتنی بر تعهدهای ما به عنوان حداقل خواهد بود که بر اساس آن ۵۶ هزار و ۸۶۹ میلیارد تومان اعتبار دیده‌ایم که ۵۱ درصد نسبت به سال گذشته رشد بودجه‌ای داشته‌ایم.

در حمایت از مردم غزه ایستاده‌ایم/لزوم همکاری وزارت‌کار و و قوه‌قضاییه برای جلوگیری از حوادثی مشابه پلاسکو

پیام خوزستان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سالروز حادثه پلاسکو گفت: شاهد تلاش‌های دوستانمان از صبح آتش‌سوزی بودیم و این حادثه در مدت کوتاهی مدیریت شد و امیدواریم که با کمک همه به ویژه وزارت‌کار و قوه قضاییه بتوانیم از این حوادث جلوگیری کنیم.

افزایش ضریب ایمنی معابر در منطقه ۳

پیام خوزستان - به منظور کانالیزه کردن عبور عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران، ارتقاء ایمنی تردد وسایل نقلیه و تامین رضایت شهروندان، اصلاح هندسی معابر منطقه ۳ انجام شد.

نقش توسعه بازارهای محله‌ای تره‌بار در کاهش آلودگی هوا/افتتاح ۳ بازار جدید تا ‌پایان سال

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در آستانه ۲۹ دی (روز هوای پاک) با تأکید بر اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست و لزوم توجه عملی به این مهم در کلان‌شهر تهران، گفت: از جمله آثار و نتایج غیرمستقیم توسعه بازارهای محله‌ای میوه و تره بار، کاهش آلودگی هوا از طریق کاهش رفت و آمدهای درون‌شهری است.

مهم‌ترین محور لایحه تحولی بودجه مردمی‌شدن مدیریت شهری است

پیام خوزستان - محمدخانی عنوان کرد: شهردار تهران لایحه بودجه ۱۴۰۱ را به آقای چمران تقدیم خواهد کرد و مهمترین محور این برنامه منسجم و تحولی، مردمی‌شدن مدیریت شهری تهران و زمان‌مند شدن پروژه‌های شهری در بودجه است.

بررسی نحوه اتصال خط ۲ مترو به پایانه جدید شرق و خط مترو شهر پردیس

پیام خوزستان - یکی از پیش‌نیازهای بهره‌برداری از پایانه جدید شرق که عملیات ساختمانی آن تکمیل شده و افتتاح آن مورد تاکید شهردار تهران و شورای ششم پایتخت است، ایجاد ارتباط بین این پایانه با مراکز تبادل سفر داخل شهر تهران از طریق شبکه حمل و نقل عمومی است؛ البته در کنار این اقدام مهم، مسأله اتصال پایانه جدید شرق به خط مترو شهر پردیس هم مد نظر قرار دارد.

ورود وزرای نفت و کشور برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی/ شهرداری تهران در بخش توسعه مترو عملکرد خوبی داشته است

پیام خوزستان - مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها گفت: وزرای نفت و کشور برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی ورود ‌پیدا کردند و ۴۰ تا ۵۰ درصد، سهم تهران و مابقی به تناسب به سایر کلان‌شهرها تعلق می‌گیرد.

رایزنی با مجلس برای تخصیص ۲۰ درصد از اختلاف نرخ بنزین به حمل‌ونقل عمومی

پیام خوزستان - دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران گفت: تلاش‌هایی با کمیسیون انرژی مجلس انجام شده تا از اختلاف نرخ بنزین که ۴.۵ میلیارد دلار است، ۲۰ درصد برای توسعه و بهسازی حمل‌ونقل عمومی که رقمی معادل با ۹۰۰ یا یک میلیارد دلار می‌شود، درنظر گرفته شود.

تحقق بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری/ ارزش افزوده را به عنوان درآمد پایدار پیگیری می‌کنیم

پیام خوزستان - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درباره میزان تحقق بودجه سال جاری گفت: طبق آخرین آمار بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری محقق شده است و امیدواریم که در دو ماه پایانی سال رشد بیشتری داشته باشیم.

اولویت‌بندی و اجرای برنامه‌های منطقه ۱۶ براساس مطالبات شهروندان

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۶ با توجه به اولویت‌های شهرداری منطقه در بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: بودجه سال آینده باید در راستای تامین بخشی از دغدغه‌های مردم و شهروندان محلات نه‌گانه تدوین شود.

سیدخلیل منبتی رییس کمیسیون حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران شد

پیام خوزستان - در بیست و هشتمین نشست کمیسیون حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران سید خلیل منبتی (معاون عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس) با اکثریت آراء به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران انتخاب شد.

استفاده از ظرفیت‌های داخلی و مجموعه‌های تخصصی برای حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی

پیام خوزستان - سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ادامه بازدیدهای سرزده خود از خطوط، ایستگاه‌ها و پایانه‌های سطح شهر، روز گذشته از ساختمان شهدای شرکت واحد و بخش‌های مختلف آن، دیدن کرد.

حضور شهردار تهران در چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر

پیام خوزستان - علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح روز یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ در چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر حضور پیدا کرد تا نتایج جلسات طرح رصد با حضور شهردار تهران ارائه و بررسی شود.

تقدیر عضو شورای شهر از اقدامات خلاقانه سازمان زیباسازی و شرکت ساماندهی مشاغل

پیام خوزستان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: اقدامات خلاقانه سازمان زیباسازی شهر تهران و شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران جای تقدیر و تشکر دارد.

از دستاوردهای طرح رصد تا لزوم بررسی بیشتر درباره ساخت‌وساز مجاور باغ گیاه‌شناسی

پیام خوزستان - رئیس شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران توضیحاتی درباره رخدادهای امروز شورای شهر تهران ارایه کرد و نسبت به ساخت و ساز در کنار باغ گیاه شناسی واکنش نشان داد.

با ساخت و ساز غیرقانونی سرسازگاری نداریم/بخشی از مجوزها مربوط به گذشته است

پیام خوزستان - زاکانی با بیان اینکه بخشی از مجوزهای ساخت و ساز مربوط به مجوزهایی است که در دوره‌های گذشته صادر شده، گفت: با هر ساخت و ساز غیرمجاز برخورد خواهد شد، مجموعه شهرداری مبتنی بر قواعد و چارچوب‌هایی که دارد، پروانه‌ صادر می‌کند، بنابراین کاملا واضح است که با ساخت و ساز غیرقانونی سر سازگاری ندارد و در همه موارد غیرمجازی که رخ می‌دهد جدی هستیم.

۲۳۰ دستگاه ماینر قاچاق در غرب تهران خاموش شد

پیام خوزستان - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف ۲۳۰ دستگاه ماینر قاچاق از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در کارگاهی در غرب تهران به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

ساير مطالب

پایگاه بسیج شهید طلوعی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر افتتاح شد

استمرار عملیات قلع و قمعِ تغییر کاربری‌های غیر مجاز در اراضی کشاورزی رامهرمز

وزارت نفت هزینه افزایش عوارض حمل فرآورده‌های نفتی را پرداخت می‌کند

نصب بیش از 54 هزار تابلو و علائم جاده‌ای در خوزستان

بذر اصلاح شده و با کیفیت در اختیار کشاورزان قرار بگیرد

موجودی کالاهای اساسی در خوزستان مطلوب است

حمل بار در راه آهن جنوب کشور 15 درصد افزایش یافت

سفیر ایران در عراق: سردار سلیمانی برای جبهه مقاومت قدرت بازدارندگی ایجاد کرد

بنیاد برکت 57 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به شهرستان شوش پرداخت کرد

32 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خمین پرداخت شد

شبکه فیبر نوری روستاهای لالی توسعه می‌یابد

پرداخت 399 میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد خوزستان

بازار مسکن کشش افزایش قیمت را ندارد

آخرین وضعیت بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا از زبان نیکزاد

احداث اسکلت بیش از 400 واحد مسکونی در منطقه زلزله‌زده اندیکا

8 پروژه فولاد خوزستان با همکاری دانشگاه‌ها در حال انجام است

چرا بازسازی در برخی روستاهای اندیکا آغاز نشده است؟

حذف ارز 4200 تومانی به صلاح کشور نیست

بهره‌برداری بخشی از طرح آبرسانی غدیر تا پایان سال

بندر خرمشهر احیا شود

مجوز سفر دوم شناورهای هندیجان صادر شد

یک هزار و 171 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های گردشگری بستان‌آباد

پالایشگاه خوزستان به‌زودی راه اندازی می‌شود

تولید بیش از 15 نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان

چشم‌انداز ایجاد ظرفیت 130میلیون تن تولید محصولات پتروشیمی درسال 1404

در سفر مدیرعامل بانک صنعت و معدن به خوزستان چه گذشت؟

تامین اعتبار 148 پروژه متوسط و بزرگ در خوزستان

ارتباط صنعت و دانشگاه به شکل تئوریک ارزشی ندارد

نوسان نرخ سکه و طلا در بازار؛ عقبگرد سکه به کانال 12 میلیون تومانی

احداث بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور در اندیمشک

275هزار تن شکر درطرح های هفتگانه نیشکری خوزستان تولید شد

تولید بیش از 195 هزار مگاوات ساعت برق در نیروگاه افق ماهشهر

حمایت سهامداران برای راه اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین ضروری ست

کشف 53 دستگاه استخراج ارز دیجیتال از یک منزل مسکونی در اهواز

تلاش برای به حداقل رساندن میزان گازسوزی در صنعت نفت

سرمایه‌گذاری 5 میلیارد دلاری در پروژه‌های زیست محیطی جنوب

عدم تامین روشنایی جاده اهواز – خرمشهر به دلیل شرایط اعتباری

جزییات طرح خرید دام، تخصیص نهاده دامی و دامدارکارت

طرح فیبر نوری خوزستان تا پایان سال آینده تکمیل خواهد شد

به دنبال راه‌اندازی خانه فولاد در خوزستان هستیم

کسری 74 درصدی آب در سدهای خوزستان

راه‌اندازی 3 پست‌ قرنطینه‌ آفات نباتی در خوزستان

کاهش اندک نرخ سکه و طلا در بازار؛ سکه 13 میلیون تومان شد

2 هزار و 800 تن میوه شب عید برای خوزستان تامین می‌شود

بایدها و نبایدهای اجرای طرح بسته بندی بهداشتی آلایش‌های دامی در اهواز

رفع واقعی موانع پیش‌شرط تحقق جهش تولید و حمایت از سرمایه گذاریست

4 و نیم میلیون تُن کالا در بندر امام خمینی خاک می‌خورد

لطفا نگذارید آهن ارزان شود

آخرین وضعیت کشت و بیمه محصولات پاییزه در خوزستان

بازار سوت و کور آجیل و شیرینی در اهواز

پایداری شبکه ارتباطی خوزستان با وجود بارندگی‌ها

کاهش 2 تا 7 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی

صنایع مشمول استاندارد اجباری درخوزستان ازالگوی مصرف انرژی انحراف دارند

مشکلات عمرانی و زیرساختی شهرهای بهبهان و آغاجاری بررسی شد

از کاهش نقدینگی تا رونق معاملات معاوضه ملک در اهواز

بهبود وضعیت آبگرفتگی‌ها و دفع فاضلاب در اهواز

پرداخت بیش از 38 میلیارد ریال تسهیلات به نخلداران خوزستان

افزایش 39 درصدی حمل کالا از بندرامام/ضرورت توجه ویژه به راه‌های مرزی

ورود اولین محموله ترانزیتی بندر اروندکنار از اوکراین

الزام بانک‌های خوزستان به سرمایه گذاری در رودخانه کارون

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های گلخانه‌ای

پهلوگیری 2 کشتی حامل روغن خوراکی در بندر امام خمینی

وضعیت شهر اهواز پس از بارندگی‌ها

اقلام کمک معیشتی بسیج فرودگاه های کشور به زلزله زدگان اندیکا اهدا شد

پاکسازی آلودگی نفتی در منطقه حفاظت شده کُرایی

تجهیزات سرچاهی پرفشار از تولید داخل تامین می‌شود

بلندترین برج صنعت پتروشیمی ایران با موفقیت در ماهشهر نصب شد

تمدید مهلت عقد قرارداد کشت‌های سالیانه در شبکه آبیاری مارون

کارخانه دوده فام دزفول صادرکننده نمونه ملی شد

رکورد تولید گندله در شرکت فولاد خوزستان شکسته شد

شرکت‌های بزرگ خوزستان از تولیدات داخلی استان حمایت کنند

دریافت سفارش از شرکت‌های بزرگ، دغدغه صنایع مستقر در شهرک‌ها

برداشت بیش از 14 هزار تن کنجد در خوزستان

اتصال دو واحد نیروگاهی سد کارون 3 به شبکه سراسری

تعیین تکلیف پرونده 120 هزار تنی ذرت‌های آلوده

کشت قراردادی گندم آبی در سطح بیش از 39هزار هکتار در خوزستان منعقد شد

در بودجه 1400 توجه خوبی به حوزه آبرسانی عشایری شده است

خشکسالی ظرفیت مراتع عشایری کشور را کاهش داد

عشایر از امکانات کشور، کمتر برخوردار شده‌اند

اجرای 191 پروژه بهسازی روستایی خوزستان با مشارکت شرکت نفت

بازار طلا از سکه افتاده است

کنترل بخش زیادی از تنش آبی پاییز در خوزستان

پایانه آزادگان هر چه سریعتر فعال و وارد مدار شود

مشکلات مسکن مهر خرمشهر حل می‌شود

تعامل برای توزیع مرغ کشتار روز با قیمت مصوب در خوزستان

سالانه 70 هزار واحد مسکونی در خوزستان ساخته خواهد شد

هم‌زیستی بلوط و زعفران در خوزستان/ برداشت طلای قرمز در دهدز خوزستان‌

مقاومت سنگین روبل در برابر قطع دسترسی به سوئیفت

هدف‌گذاری احداث 4 میلیون مسکن برای محرومان

65 میلیارد ریال برای تعریض جاده بن‌جعفر دزفول اختصاص یافت

دزپارت خوزستان میزبان اولین جشنواره‌ زعفران

تامین زمین برای ساخت 100 هزار واحد مسکونی در خوزستان

کمبود اعتبار برای تکمیل پروژه‌های شیلات/ برگزاری دومین مزایده پرورش ماهی در قفس

تکمیل پروژه‌های شیلات خوزستان با کمبود اعتبار مواجه است

تکمیل پروژه‌های شیلات خوزستان با کمبود اعتبار مواجه است

عرضه مرغ در فروشگاه‌های زنجیره‌ای مقطعی نباشد

فشار آب مناطق حصیرآباد و آسیاباد اهواز پایدارتر می‌شود

آغاز طرح نظارت بر توزیع کالاهای اساسی در خوزستان

برق تعدادی از تاسیسات مناطق نفتخیز جنوب از نیروگاه‌های خصوصی تامین شد

خوزستان در زمینه استفاده از سامانه‌های نوین آبیاری عقب است