پیام خوزستان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

تعداد ۱۵ طلا ، ٢٠ نقره و ۴۱برنز ره آورد تیم کاراته دختران کیش

پیام خوزستان - تیم ۴۶ نفره دختران کاراته کیش از یازدهمین دوره مسابقات کشور سبک شیتوریو اینویی ها ایران به میزبانی استان تهران ، با ۷۶ مدال رنگارنگ صبح امروز به کیش باز گشتند.

انتخاب امام جمعه جدید کیش یک اقدام هوشمندانه بود

پیام خوزستان - احمد حسن زاده از انتخاب هوشمندانه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز به عنوان امام جمعه جدید کیش از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بابت این انتخاب شایسته قدردانی کرد.

درخواست مناطق آزاد در مورد واردات خودرو

پیام خوزستان - مدیر توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تقاضای مناطق آزاد از دولت برای تدوین یک آیین‌نامه واردات خودرو مخصوص این مناطق خبر داد.

مناطق آزاد و انقلاب دانش‌بنیان ایرانی در پروژه شیرین‌سازی آب دریا

پیام خوزستان - یک شرکت خلاق و نوآور ایرانی مستقر در کیش توانست با بکارگیری روش «ترکیبی روزنانس مولکولی بدون غشا» نسل جدیدی از آب شیرین کن با توانایی تولید ۹۵ درصد آب شیرین از دریا را اختراع کند و با تحقیق و توسعه توانسته است با تبدیل آب به ژله زمینه کشت گیاه در آب را فراهم کند.

برگزاری پاتوق فیلم کوتاه کیش

پیام خوزستان - نشست دوم پاتوق فیلم کوتاه کیش با هدف اکران و نقد فیلم های "گناه و کپسول" با حضور امیر رضا مافی متنقد فیلم های یاد شده برگزار می شود.

فرامرز صحرایی به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد

پیام خوزستان - سید حسین حجتی: بر اساس ارزیابی به عمل آمده و نقش برجسته فرامرز صحرایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان حراست کل کشور به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد.

آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند بخش خصوصی در کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

افتتاح مُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور ممُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش با اعتبار سرمایه گذاری۷۵۰ میلیارد ریال صبح شنبه ۱۲ شهریور به بهره برداری رسید.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد؛ خواستار بازنگری در مصوبه اخیر واردات خودرو

پیام خوزستان - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین بهره‌برداری و شروع عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جای سرزمین اصلی و مناطق آزاد عوض شده است و این اشتباهات در قانون گذاری برای مناطق آزاد، سم مهلک سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی کشور است.

تاکید «محمد مخبر» بر ضرورت ارتباطات بانکی بین المللی در مناطق آزاد

پیام خوزستان - معاون اول رئیس جمهور، در آیین افتتاح ۷۱ پروژه سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر ضرورت بسترسازی ارتباطات بانکی و بین المللی در مناطق آزاد کشور تاکید کرد.

جلوگیری از دوگانگی قانون کار در مناطق آزاد

پیام خوزستان - با هدف ارتقای شرایط ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از کار و صیانت از کارگران شاغل و منابع مادی در کارگاه های مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شوایعالی مناطق آزاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

برگزاری نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی در کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری در این نشست صمیمانه، برگزاری کلاس های خلاقیت و افزایش تجهیزات کتابخانه های مدارس را گامی مهم و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی میان دانش آموزان عنوان کرد.

انتشار مطلبی از سوی روزنامه فرهیختگان بدون مبنای حقوقی

پیام خوزستان - با توجه به فرصت های مکرر جهت تخلیه و همچنین در اختیار قراردادن زمین با ۸۰درصد تخفیف و دارا بودن ساختمان دانشگاهی در یکی از بهترین نقاط جزیره انتظار می رفت روزنامه فرهیختگان به عنوان ارگان رسمی داشنگاه آزاد اسلامی به جای فرافکنی با رعایت اخلاق رسانه ای نسبت به روایت غیر مغرضانه جهت تنویر افکار عمومی اقدام می کرد.

گل سبز کیش به جام جهانی با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست

پیام خوزستان - پویش بین المللی گل سبز، با شعار « زمین سبز برای پایداری سرزمین» در راستای برنامه ها و اقدامات سبز فیفا، همزمان با برگزاری نشست سیاستگذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی رونمایی می شود.

مجریان پیوند دهنده یک جریان هستند / آرامش را به مخاطبان هدیه می دهند

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: مجریان با کلام خود ضمن خاطره سازی، حس خوبی را به مخاطبان انتقال می دهند و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های لازم نقش پیوند دهنده در مدیریت یک جلسه را ایفا می کنند.

آغاز بهره‌برداری رسمی از طرح خط لوله انتقال گاز به کیش از طریق ویدئو کنفرانس

پیام خوزستان - آئین بهره برداری رسمی از طرح انتقال گاز به نیروگاه های جزیره کیش در آستانه هفته دولت توسط جواد اوجی وزیر نفت کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شش محور برگزار می شود

پیام خوزستان - نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهریور امسال در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش در شش محور برگزار می شود.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

پیام خوزستان - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

روزهای امید آفرین در حوزه های فرهنگی و هنری در انتظار جزیره کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: از طرح های نوآورانه و خلاق حمایت می شود و اعتقاد داریم با توجه ویژه و دستور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه های فرهنگی هنری روزهای خوب و امید آفرینی پیش رو خواهیم داشت.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام خوزستان - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش

پیام خوزستان - محسن قریب از برگزاری ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش همراه با برنامه های متنوع گردشگری، تخفیفات ویژه و اهداء هدایای ارزنده به خانواده های ایرانی که مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، خبر داد.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در کیش

پیام خوزستان - به مناسبت فرارسیدن هیجدهم ذی الحجه و عید سعید غدیر، مراسمی با حضور جمع گسترده ساکنان و گردشگران در مصلای بزرگ کیش برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام خوزستان - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام خوزستان - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام خوزستان - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

پیام خوزستان - جلسه کمیته اجرائی به منظور بررسی و ارائه بسته های سفر ویژه و رونق گردشگردی در گرو همت مضاعف و همکاری همه جانبه سازمان و بخش خصوصی با حضور اعضای منتخب از جوامع مختلف در سطح جزیره کیش، برگزار شد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش؛ اولویت مهم سازمان منطقه ی آزاد کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز فعالیت سامانه هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش و ایجاد پنجره ی واحد در جهت الکترونیکی شدن فضای کسب و کارهای خدمات گردشگری در کیش خبر داد .

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیار

پیام خوزستان - محمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه ۵G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

پیام خوزستان - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

ساير مطالب

گل‌محمدی: بعد از خوردن گل هیجانی بازی کردیم

درخشش پرسپولیس در صدر با ستاره هلندی/ مسجدسلیمان بازنده سریلند

مهاجری: مقابل پرسپولیس به خودمان افتخار کردیم

اظهارات گل‌محمدی پس از برد سخت در مسجدسلیمان

لوکادیا فرشته نجات سرخ‌ها برای تداوم صدرنشینی

کارشناسی بازی جنجالی پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان

بغض استقلال در آزادی ترکید / لوکا گل

اعزام 10 کشتی‌گیر زنجانی به مسابقات قهرمانی بسیج کشور

پرسپولیس-نفت مسجدسلیمان/تعیین‌تکلیف صدرنشین در شهر اولین‌ها

پرسپولیسی‌ها راهی مسجدسلیمان شدند

پرسپولیس با اتوبوس به مسجدسلیمان رفت

پرسپولیس راهی مسجد سلیمان شد + عکس

چرا شیخ دیاباته را به مسجدسلیمان نبردند؟

بردیف دست به ترکیب تیم برنده می‌زند

اعلام نفرات برتر روئینگ تک نفره 1000 متر کاپ آسیا

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت MIS

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

بلیط بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان 5 هزار تومان شد

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان

رضایی: دادمرز به دنبال سیزدهمین مدال امسال ایذه است

فروش پیراهن کشتی و تندیس ملی برای نجات مرد اعدامی

منتظر بازگشایی استخر ایذه نباشید

مطهری: با یک تیم محترم بازی داریم/ باید بزرگی خودمان را نشان دهیم

حضور نکونام در تیم ملی قوت گرفت!/غیبت سرمربی فولاد در نشست خبری

مطهری: با یک تیم محترم بازی داریم

مقاومت توخل برای جذب رونالدو یکی از دلایل اخراج: رونالدو جو رختکن را به هم می‌ریزد

لیگ یک/ استقلال شگفتی‌ساز در قامت یک مدعی

لیگ دسته اول: قزوین 3برد ، مشهد و بابل 3باخت!

ادامه یکه‌تازی‌های شمس آذر و دقیقی در لیگ یک

تکذیب ادعای قنبرزاده / باشگاه فولاد: مخالف انتقال نکونام به تیم‌ملی هستیم

باشگاه فولاد: با حضور نکونام در تیم ملی مخالف هستیم

باشگاه فولاد: مخالف حضور نکونام در تیم ملی هستیم

جواد نکونام دستیار کی‌روش نمی‌شود

استقلال ملاثانی مدعی شد/ استقلال خوزستان در حسرت پیروزی

هواداران خانم نساجی را به آزادی راه دهید (عکس)

فوتسالیست خوزستانی در ترکیب تیم‌ملی ایران برای مسابقات تایلند

چرا هیات تکواندو خوزستان هنوز سالن اختصاصی ندارد؟

بازگشت مسجد سلیمان در دربی نفتی‌ها

اعلام ترکیب تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان

لیگ برتر فوتبال| سومین تساوی فصل فولاد و پیروزی مسجدسلیمان در دربی نفتی‌ها

هفته پنجم لیگ برتر| بازگشت طلایی مسجدسلیمان در دربی نفتی/ توقف جنجالی فولاد مقابل مس رفسنجان

لیگ برتر فوتبال/ شاگردان مهاجری با کامبک آبادان را ترک کردند

ربیعی: مالکیت توپ را به فولاد دادیم اما موقعیت ندادیم

پرکاس: مشکل اصلی صنعت نفت پُر نبودن نیمکت تیم است

مهاجری: برد مقابل صنعت نفت 6 امتیازی بود/ رقیبان ما پرسپولیس و استقلال نیستند

تساوی فولاد و مس رفسنجان در یک بازی جنجالی

مهاجری: بازی 6 امتیازی را بردیم/ استقلال و پرسپولیس رقبای ما نیستند

پرکاس: نیمکت توانمندی نداریم / تاوان اشتباهاتمان را دادیم

داور بازی را از ریتم انداخت / حامد لک 3 بار خودش را زمین انداخت

داور ترمز ما را به ناحق کشید/ فوتبال با این داوری‌ها رشد نمی‌کند

ظرفیت ورزشگاه آزادی برای میزبانی از بانوان هوادار دو برابر شد

30 درصد ورزشگاه تختی آبادان برای هواداران مهیا شد

پرکاس: تاکنون نتایج بدی نگرفته‌ایم/ مطالبه زنان هوادار آبادانی را پیگیری می‌کنم

شکست کودتای طالقانی برای پس گرفتن ریاست فوتبال خوزستان

مهاجری: مسجدسلیمان در امکانات از آبادان هم مظلوم‌تر است

گل دوم پرسپولیس آفساید بود؟!

غضب باشگاه فولاد به تیم‌های لیگ یکی خوزستان

جشنواره گل ماهشهری‌ها در هفته دوم لیگ یک / تساوی تلخ استقلال خوزستان در دربی

پشمک فروشی کشتی‌گیر مدال‌دار جهان در پارک!

پیغام جالب اوسمار پس از پیروزی شیرین در آزادی

مدافع سرشناس استقلال در آستانه محرومیت

روند پرسپولیس صعودی است/ لوکادیا بهترین بازیکن سرخ‌پوشان بود

به سلامت اخلاقی مرادیان اعتقاد داریم/ نفت را وارد بازی غیراخلاقی آبی و قرمز نکنید

لذت صدرنشینی در آزادی / آینده اسکوچیچ دست من نیست ولی منصف باشیم

می‌دانستیم کارمان در آزادی سخت است/پرسپولیس یک تیم کامل دیگر دارد

درویش:تکلیف دیاباته تا فردا مشخص می‌شود

خوشحالی بانوان پرسپولیسی حاضر در آزادی بعد از برد خانگی +فیلم

حیدر سلیمانی: داوران بازی پرسپولیس و نفت آبادان قضاوت خوبی داشتند

پرکاس: تیم دوم پرسپولیس هم مثل تیم اولش است / شاگردانم جانانه جنگیدند

پرکاس: پرسپولیس یک تیم کامل دیگر هم دارد

صدرنشینی پرسپولیس با شکست سپاهان مقابل فولاد

سپاهان اصفهان صفر - فولاد خوزستان یک / پاتوسی تعویض طلایی نکونام شد

برتری پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

هوادار فولاد دچار حمله‌قلبی شد

ببینید | خلاصه بازی پرسپولیس 2 - صنعت نفت آبادان صفر | رستگاری در حضور زنان

پست اینستاگرامی لوکادیا به همراه بانوان پرسپولیسی/ عکس

لحظات به یادماندنی از حضور زنان هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی+ تصاویر

تلاش ما رسیدن به سرانه ورزشی متوسط کشوری است / 41٠ پروژه نیمه‌تمام را نقطه قوت می‌دانیم

باخت شوکه‌کننده سپاهان مقابل فولاد خوزستان

شوک مثبت به پرسپولیس در آستانه جدال حساس

سرخپوشان با حضور بانوان به دنبال برد در آزادی/ تقابل سپاهان و فولاد با قضاوت فغانی

جو دیدنی ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان

میری: موقعیت‌های‌مان بیشتر از استقلال بود و می‌ توانستیم برنده شویم

خاطرات خوب گولسیانی مقابل نفت آبادان تکرار می‌شود؟

شوک مثبت به پرسپولیسی‌ها در آستانه جدال حساس

پرسپولیس – صنعت نفت آبادان

نفت مسجدسلیمان - استقلال؛ هویتی که هنوز پیدا نشده است! | تحلیل فنی

نفت مسجدسلیمان صفر- استقلال تهران صفر؛ زور استقلال به نفتی‌ها نرسید

لیگ برتر فوتبال| دشت یک امتیازی آبی ها از شهر اولین ها/ نخستین تساوی استقلال با ساپینتو

استقلال در مسجدسلیمان امتیاز داد

ترمز استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان کشیده شد!

نظر کارشناس داوری درباره قضاوت دیدار نفت مسجدسلیمان - استقلال

ترمز آبی‌ها در مسجد سلیمان کشیده شد/ استقلال به صدر نرسید +فیلم

ببینید | خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان و استقلال

شارژ مالی پرسپولیس در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان

ساپینتو: دمای 40 درجه مسجدسلیمان بزرگترین حرف ما بود

توقف مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال در مسجدسلیمان

ماموریت غیر ممکن پرکاس مقابل پرسپولیس؛ اگه می‌تونی منو بِبَر

ساپینتو صدرجدول را می‌خواهد

صبحانه شوک آور ناظران AFC در هتل آزادی