پیام خوزستان
معاون هماهنگ‌کننده سپاه: انقلاب جهانی و آزادی بیت‌المقدس 20 سال جلو افتاده است
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 17:24:00
پیام خوزستان - تسنیم / معاون هماهنگ‌کننده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اقدامات صهیونیست‌ها موجب شده است انقلاب جهانی و آزادی بیت‌المقدس 20 سال جلو بیفتد، گفت:‌ ایستادگی و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین منجر به بیداری وجدان‌های خاموش بشریت شده است.
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش علمی پیشران‌های انقلاب اسلامی که ظهر امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به پیش‌بینی‌های دقیق رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدّ ظلّه العالی) اظهار داشت: معظم‌له در روز‌های اول عملیات طوفان‌الاقصی فرمودند که فلسطینی‌ها پیروز هستند و این پیش‌بینی‌های دقیق بر اساس سنت الهی، قاعده زندگی و حیات بشر است.
سردار نقدی با بیان اینکه مردم غزه روزانه 100 شهید را تقدیم اسلام کرده‌اند، افزود: مردم غزه با ایمان به خدا به مقابله با دشمن صهیونیستی می‌پردازند و آن‌ها را زمین‌گیر کرده‌اند.
وی ادامه داد: وقتی کسی به بندگان خدا ظلم کند، خدا دشمن اوست و کسی که خدا با او دشمنی کند، قدرت محاسبه خود را از دست می‌دهد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به حمایت‌های استکبار جهانی از صهیونیست‌ها در نبرد غزه گفت: مسیر مقاومتِ الهی و انقلابی را باید بر اساس سنت‌های الهی پیش برد. اگر اراده تغییر در جامعه‌ای وجود داشته باشد و در این مسیر حرکت کند، آن‌جاست که خدا آن تغییر را به وجود می‌آورد.
وی عنوان کرد: امروز مردم شجاع فلسطین اراده کردند، مقابل جنایتکاران صهیونیستی ایستادند، مقاومت جانانه کردند و عزتمندانه می‌درخشند که این در طول تاریخ بی‌نظیر است، این قانون الهی است که خداوند به آنها پیروزی می‌دهد.
سردار نقدی با ابراز اینکه ملت فلسطین آگاهی درستی از مسیر مقاومت دارد، افزود: ایستادگی و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین مقابل جنایتکاران عالم منجر به بیداری وجدان‌های خاموش بشریت شده است و امروز با یک بیداری بزرگ در دنیا مواجه هستیم.
وی خاطرنشان کرد: صبر، تحمل و ایستادگی در مسیر درست مبارزه ما را به مرحله‌ای رسانده است که امروز با یک دوقطبی جهانی مواجه هستیم که در یک طرف آن مستکبرین عالم با محوریت آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و در قطب مخالف آن ملت‌های بیدارشده و آگاه با محوریت ایران، یمن و فلسطین هستند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه مردم غزه انسان‌هایی آگاه و مقاوم هستند، یادآور شد: اقدامات صهیونیست‌ها موجب شده است انقلاب جهانی و آزادی بیت‌المقدس 20 سال جلو بیفتد و چنین برانگیختگی جهانی را به وجود آورده است. دانشگاه‌های تربیت‌کننده صهیونیست‌ها، علیه رژیم صهیونیستی برانگیخته شدند و این نتیجه راهبرد ولایت و رهبری در مبارزه بوده که بر اساس سنت الهی حرکت کرده است.
وی با تصریح به اینکه هیچ راهی برای سازش دشمن صهیونیستی وجود ندارد، اضافه کرد: صهیونیست‌ها دشمن قسم‌خورده اسلام هستند و مردم مقاوم غزه تصمیم گرفتند که زیر بار ذلت نروند تا به زندگی روشن، عزت و آزادی دست پیدا کنند.
سردار نقدی اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی پیروزی‌های بسیار شگفت‌انگیزی را در عالم به دست آورده است و هر روز طرفداران زیادی را به محور مقاومت متصل می‌کند که این فرصت را باید مغتنم شمرد.
وی خاطرنشان کرد: امروز ما در اوج امید هستیم؛ در حالی که دشمن شکست خورده است و دست و پا زدن آن‌ها موجب فرو رفتن بیشتر آن‌ها در باتلاق و زمین‌گیر شدن‌شان می‌شود.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: با عنایت خداوند متعال، نتیجه این ظلم‌ها موجب شکست دشمن می‌شود و تحقق پیش‌بینی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بدون شک مثل دیگر موارد گذشته تکرار می‌شود، پیروزی‌ها نزدیک و دشمن رو به زوال و نابودی است.
وی با ابراز اینکه مردم مجاهد یمن، فلسطین و لبنان در خط مقدم مبارزه با صهیونیست‌ها هستند، عنوان کرد: دشمنان خودشان خواستند که زودتر نابود شوند و برای نابودی عجله دارند.


http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882845/معاون-هماهنگ‌کننده-سپاه--انقلاب-جهانی-و-آزادی-بیت‌المقدس-20-سال-جلو-افتاده-است
بستن   چاپ