پیام خوزستان
صدور 7 پروانه ‌بهداشتی‌ ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی در اهواز
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 17:22:40
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور هفت پروانه بهداشتی ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی در این حوزه خبر داد.
سید محمدعلی نوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه کمیسیون تخصصی صدور پروانه‌های بهداشتی موسسات تولیدی غذایی و آشامیدنی، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پس از بررسی و تأیید صلاحیت متقاضیان، چهار پروانه ثبت منبع تاسیس و بهره‌برداری و سه پروانه بهداشتی ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی صادر شد.
همچنین درخواست‌ها و نامه‌های متقاضیان مورد بررسی قرار گرفت و رای لازم صادر شد. 
وی افزود: صدور این پروانه‌ها نشان‌دهنده تعهد معاونت غذا و داروی اهواز به حمایت از تولید داخلی و رونق صنعت غذایی و آشامیدنی در استان خوزستان است.
مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با صدور این پروانه‌ها، متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن مراحل قانونی و دریافت دیگر مجوزهای لازم، اقدام به تولید محصولات غذایی و آشامیدنی بهداشتی و استاندارد در کارخانه‌ها و کارگاه‌های خود کنند.
وی افزود: امیدواریم با فعالیت این واحدهای تولیدی، شاهد افزایش تنوع و کیفیت محصولات غذایی و آشامیدنی در استان خوزستان باشیم. 
انتهای پیام 

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882840/صدور-7-پروانه-‌بهداشتی‌-ساخت-کارخانه-و-کارگاه-تولیدی-در-اهواز
بستن   چاپ