پیام خوزستان
نماینده مجلس شورای اسلامی:
وزارت نفت با حمایت و تقویت دانش‌بنیان‌ها کسب‌وکارهایی تازه در کشور ایجاد کرد
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 13:53:16
پیام خوزستان - نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت در دولت سیزدهم با حمایت و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان‌ کسب‌وکارهایی نو را در کشور ایجاد کرد.

مصطفی نخعی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، با قدردانی از وزارت نفت بابت تلاش‌های انجام‌شده برای افزایش فروش و صادرات نفت در شرایط تحریمی بیان کرد: در این دولت منابع ارزی حاصل از نفت، گاز و میعانات گازی افزایش یافت که امیدواریم این رشد سال آینده نیز ادامه یابد.
وی با اشاره به دیپلماسی فعال انرژی دولت سیزدهم در دوران شهید رئیسی افزود: دیپلماسی انرژی دولت سیزدهم نمره قابل قبولی را کسب کرد و به‌طور کلی اقدام‌های زیادی از سوی این دولت برای فعال‌کردن دیپلماسی انرژی انجام شد.
نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس تصریح کرد: در بحث سوآپ گازی با ترکمنستان چند سال اختلاف جدی داشتیم، اما با انجام مذاکرات و دیپلماسی قوی انرژی، این مشکل بین دو کشور برطرف و ارتباطات گازی با ترکمنستان از سر گرفته شد.
نخعی یادآور شد: در موضوع جذب سرمایه‌گذار خارجی در حوزه نفت و گاز نیز تفاهم‌های قابل قبولی انجام شده است و همکاری مطلوبی بین ایران و روسیه در حوزه انرژی در حال شکل‌گیری است.
وی به حمایت وزارت نفت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: وزارت نفت در دولت سیزدهم با حمایت و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان‌ کسب‌وکارهایی نو را در کشور ایجاد کرد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882745/وزارت-نفت-با-حمایت-و-تقویت-دانش‌بنیان‌ها-کسب‌وکارهایی-تازه-در-کشور-ایجاد-کرد
بستن   چاپ