پیام خوزستان
هفت دستگاه بیل مکانیکی قاچاق در اروندرود توقیف شد
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 14:32:27
پیام خوزستان - فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف یک فروند یدک کش و بار حامل شامل هفت دستگاه بیل مکانیکی به همراه 2 دستگاه ژنراتور نیروگاهی توربین گازی قاچاق در آبراه اروند خبر داد. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاهواز، سردار لطفعلی پاکباز گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق و کنترل نوار مرزی، ماموران گشت ناوگروه شناوری پایگاه دریابانی آبادان، روز گذشته هنگام گشت‌زنی به یک فروند شناور یدک‌کش بار حامل تعدادی بیل مکانیکی که از مسیر دهانه اروندرود به سمت اسکله خسروآباد آبادان در حرکت بوده مظنون شدند.
وی افزود: ماموران گشت ناوگروه شناوری پایگاه دریابانی آبادان با رعایت جوانب احتیاطی و امنیتی، شناور یدک کش را برای بررسی بیشتر توقیف کردند.
سردار پاکباز ادامه داد: ماموران در بازرسی از شناور توقیف شده هفت دستگاه خودروهای سنگین راه سازی از نوع بیل مکانیکی به همراه 2 دستگاه ژنراتور نیروگاهی توربین گازی قاچاق را کشف کردند.
وی با اشاره به دستگیری هشت متهم در این رابطه گفت: کارشناسان، ارزش ریالی خودروهای راه سازی و ژنراتورهای نیروگاهی کشف شده را یک هزار و 400 میلیارد ریال برآورد کردند که برای سیر مراحل قانونی به همراه متهمان دستگیر شده تحویل مراجع ذیصلاح شدند.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882743/هفت-دستگاه-بیل-مکانیکی-قاچاق-در-اروندرود-توقیف-شد
بستن   چاپ