پیام خوزستان
اعلام جزئیات مهمانی بزرگ غدیر؛ از میدان امام حسین تا آزادی
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 14:31:53
پیام خوزستان - مهمانی بزرگ غدیر امسال نیز در حد فاصل خیابان دماوند تقاطع سبلان تا میدان آزادی از ساعت 16 تا 22 برگزار می‌شود. - اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مهمانی بزرگ غدیر امسال در حد فاصل خیابان دماوند تقاطع سبلان تا میدان آزادی از ساعت 16 تا 22 برگزار می‌شود.
زارع سخنگوی این مراسم مردمی در این باره گفت: سیاست‌های راهبری مهمانی غدیر عبارتند از تکثیر و تعمیم حرکت به همه استان‌ها و اکثر شهرستان‌های کشور، تعمیم الگوی جشن غدیر تهران به عرصه بین الملل و کشورهای اسلامی، تمرکز ویژه بر تولید و توزیع محتواهای فاخر و جذاب در جشن، تلاش در جهت مشارکت جویی بیشتر مردمی در قالب طراحی و اجرای خرده پویش های مردمی، خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها (برنامه های ویژه و هیجان انگیز) و ویژه برنامه‌ها.
وی افزود: امسال با استقبال بالای مواکب مردمی مواجه هستیم، طوری که نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است. 2200 موکب خدمت‌رسان و فرهنگی در این برنامه حضور دارند. همچنین بزرگ‌ترین شهر اسباب بازی خیابانی دنیا در طول 12 کیلومتر در مراسم غدیر پیش بینی شده است.
مهمانی ‌رهروان غدیر در زنجان برگزار می‌شود زارع از دیگر برنامه‌های مهمانی 10 کیلومتری غدیر را پویش هدیه اسباب بازی معرفی کرد و گفت: در این پویش اهدای اسباب‌بازی از طرف بچه‌های تهران به کودکان غزه و مناطق کمتر برخوردار کشور انجام می‌شود.
وی افزود: پویش لقمه میلیونی از دیگر پویش‌هاست. در این پویش، لقمه‌های غذا در منزل تهیه می‌شود و جهت توزیع در روز عید غدیر به مواکب اعطا می‌شود. پویش نوجوانان خادم غدیر از دیگر پویش این برنامه است. از دیگر سو اسیج‌های ویژه در مسیر با پخش زنده از صداوسیما در میدان امام حسین (ع)، میدان فردوسی، میدان انقلاب و میدان آزادی بر پا است.
انتهای‌پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882735/اعلام-جزئیات-مهمانی-بزرگ-غدیر؛-از-میدان-امام-حسین-تا-آزادی
بستن   چاپ