پیام خوزستان
هاشم صفی‌الدین: مقاومت تنها راه مقابله با جنایات اسرائیل است
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 14:31:22
پیام خوزستان - رئیس شورای اجرایی حزب‌الله با اشاره به ناتوانی سازمان ملل و جامعه جهانی در مقابله با جنایات اشغالگران اعلام کرد کشتار النصیرات نشان داد تنها با قدرت و مقاومت می‌توان از ملت‌ها و کشورها محافظت کرد. - اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله طی سخنانی درباره تحولات مربوط به جنگ غزه اعلام کرد: کشتار وحشیانه‌ای که رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه انجام داد، موید این است که ارتش اسرائیل همانند یک ارتش نمی‌جنگد، بلکه به عنوان یک جنایتکار و قاتل می‌جنگد که عامدانه مردم بی‌گناه را به قتل می‌رساند و زنان و کودکان بی‌دفاع را در یک چشم به هم زدن قتل عام می‌کند.
سید هاشم صفی الدین اظهار داشت: اگر هنوز کسانی هستند که خودشان را گول می‌زنند و روی به اصطلاح وجدان جهانی و نهادهای بین‌المللی و بشردوستانه حساب باز می‌کنند، به آنها می‌گوییم به عقل خودتان رجوع کنید، چگونه می‌توان بدون سلاح در برابر این دشمن وحشی ایستاد؟ تهدیدات رژیم وحشی و اشغالگر صهیونیستی تنها مربوط به دوره کنونی نیست بلکه این تهدیدات همواره علیه لبنان، حاکمیت، منافع، آب‌ها و مرزهای آن وجود داشته است و هنوز بخشی از زمین ما در اشغال صهیونیست‌هاست.
وی تصریح کرد: کشتار وحشیانه‌ای که ارتش اشغالگر در اردوگاه النصیرات به راه انداخت نشان داد، اراده، قدرت و مقاومت مردم است که از وطن‌ و حق دفاع می‌کند و تجربه ثابت کرده این اراده‌ها دستاوردهای بزرگ و زیادی محقق می‌سازند.
این مقام حزب الله تاکید کرد: با توجه به اتفاقاتی که در غزه رخ می‌دهد، ما با تغییرات عمده‌ای در سطح منطقه روبرو هستیم. در داخل لبنان، سیاستمداران و رهبران سیاسی درباره وضعیت متفاوتی در منطقه در نتیجه تحولات غزه صحبت می‌کنند و همه پذیرفته‌اند که منطقه شاهد تحولات چشمگیری است.
رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: زمانی که منطقه شاهد این تحولات است، ما در کجای این تغییرات قرار داریم و آیا منتظریم یک نفر از بیرون بیاید و موضعمان را برایمان مشخص کند و بگوید که ما باید چه کار کنیم و چه موضعی داشته باشیم؟ برخی طرف‌ها هستند که از پاسخ به این سوال فرار می‌کنند، زیرا نمی‌خواهند حقیقت را ببینند.
سید هاشم صفی الدین در پایان اظهار داشت: اما فرار از واقعیت‌های تکان دهنده به هیچ وجه نمی‌تواند برای ملت‌ها آینده ساز باشد؛ به ویژه اگر در کشوری باشند که در معرض تهدیدات دشمن قرار دارد. امروز وظیفه همه ماست که درست‌ترین راه را برای محافظت از کشورمان انتخاب کنیم.
هاشم صفی‌الدین: اسرائیل رسماً در جنگ غزه شکست خورده استواکنش حزب‌الله به جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در النصیرات انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882724/هاشم-صفی‌الدین--مقاومت-تنها-راه-مقابله-با-جنایات-اسرائیل-است
بستن   چاپ