پیام خوزستان
برق 51 مشترک اداری پرمصرف اهواز قطع شد
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 12:01:02
پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت برق اهواز با اشاره به قطع برق 51 مشترک پرمصرف اداری دراهواز گفت: برق این ادارات به دلیل تخطی در میزان مصرف برق تعیین شده و برابر دستورالعمل ابلاغی قطع شد. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، محمد فراتی با اشاره به ضرورت مصرف بهینه ادارات و دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: خط قرمز شرکت توزیع برق در شرایط فعلی، تامین آسایش و آرامش شهروندان کلان شهر اهواز است.
وی ادامه داد: براساس رصد و پایش صورت گرفته از مرکز پایش این شرکت، شاهد کاهش نیافتن بار مناسب مشترکان اداری بودیم که پس از بی‌توجهی به دستور العمل اعلام شده، برق 51 اشتراک اداری پرمصرف پس از پایان ساعات کاری، با فرمان از راه دور مرکز پایش قطع شد.
فراتی افزود: در صورتی که مشترکین تجاری پر مصرف بشه ویژه مراکز تجاری بزرگ نسبت به کاهش و مدیریت برق خود اقدام لازم را انجام ندهند پس از ارسال اخطارهای لازم نسبت به قطع برق انشعاب آنها اقدام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: میزان مصرف برق واحدهای تجاری در اهواز لحظه‌ای و مستمر در مرکز پایش انرژی برق اهواز رصد می‌شود.
به گزارش تسنیم، کلانشهر اهواز با یک هزار و 848 مشترک در بخش صنعت، یک هزارو 408 مشترک در بخش کشاورزی و 89 هزار و 866 مشترک در سایر بخش ها، پس از تهران دومین کلانشهر پر مصرف کشور است.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882610/برق-51-مشترک-اداری-پرمصرف-اهواز-قطع-شد
بستن   چاپ