پیام خوزستان
برگزاری جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر در آموزش و پرورش مازندران
دوشنبه 21 خرداد 1403 - 15:39:52
پیام خوزستان - جلسه ستاد اجرایی شاهد با موضوع بررسی برنامه‌های آموزشی و ... در مدارس شاهد و ایثارگر در آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش ایثار، جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر با حضور کمالی مدیرکل آموزش و پرورش، اکبر زاده معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی، علیزاده معاون فرهنگی و آموزشی و اعضای این ستاد در سالن اجتماعات آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.
بررسی دستورالعمل ثبت نام، تعیین میزان کمک سرانه مدارس شاهد، بررسی روند فعالیت های مدارس شاهد و ارزیابی عملکرد مدیران، انتصاب مدیران جدید، شیوه برگزاری اردوهای دانش آموزی در فصل تابستان و تامین اوقات فراغت، تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدارس شاهد، طرح مکمل و پراکنده و نیز مدارس ایثارگران، تشویق 15 درصد همکاران فعال در مدارس شاهد و ایثارگران و ... از موضوعات این جلسه بوده است.
در این جلسه بر تعامل بیشتر میان آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان، آشنا کردن دانش آموزان شاهد و ایثارگر با فرهنگ شهدایی، تقویت برنامه های آموزشی و ... تاکید شد.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/882180/برگزاری-جلسه-ستاد-اجرایی-شاهد-و-ایثارگر-در-آموزش-و-پرورش-مازندران
بستن   چاپ