پیام خوزستان
جذب 257 معلول خوزستانی در دستگاه‌های اجرایی
پنجشنبه 17 خرداد 1403 - 4:10:47 PM
پیام خوزستان - ایسنا / مدیرکل بهزیستی خوزستان از برگزاری اولین آزمون استخدامی ویژه معلولان در استان خبر داد. 
مهران کریمیان، مدیرکل بهزیستی خوزستان اظهار کرد: اولین آزمون استخدامی ویژه معلولان امروز در موسسه آموزش عالی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد و برای برگزاری این آزمون اقدامات خوبی از جمله مناسب سازی مسیر برای تردد معلولان انجام شد.
وی افزود: همچنین برای حضور داوطلبانی که از شهرستان‌های دیگر حضور پیدا کرده‌اند، از شب گذشته، مهمانسرای بهزیستی مهیا شد. کسانی که در تردد مشکل داشتند و قادر به تهیه وسیله نقلیه نبودند شناسایی شدند و وسایل نقلیه در اختیار آن‌ها قرار گرفت.
مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: برگزاری این آزمون کار بسیار بزرگی بود که با پیگیری و دستور رییس جمهور شهید، سازمان بهزیستی و سازمان امور اداری برگزار شد. این دوره از آزمون، اولین آزمون ویژه معلولان است که در آینده نیز آزمون‌هایی برای استخدام معلولان برگزار می‌شود تا قانون سه درصد حمایت از معلولین اجرا شود، چراکه افراد نخبه زیادی در این قشر وجود دارد و نباید معلولیت باعث جلوگیری از حضور این افراد در جامعه شود.
حجت الله دهدشتی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان نیز در حاشیه برگزاری آزمون که در سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: آزمون ویژه معلولان براساس بررسی‌ها، در 10 سال گذشته بی سابقه بود و برای اولین بار در راستای احقاق حقوق معلولان برگزار شد، کاری که به دستور رییس جمهور شهید برای حمایت از محرومان بود.
وی افزود: در راستای ادامه خدمت، امروز این آزمون برگزار شد. از این طریق، 257 نفر جذب دستگاه‌های اجرایی خواهد شد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/880228/جذب-257-معلول-خوزستانی-در-دستگاه‌های-اجرایی
بستن   چاپ