پیام خوزستان
ارائه فرهنگ بسیجی و آزادی‌خواهی از دستاوردهای طوفان الاقصی است
سه شنبه 30 آبان 1402 - 15:35:46
پیام خوزستان - به گزارش خبرنگار مهر، سردار تقی رضایار ظهر سه‌شنبه در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت هفته بسیج گفت: بیش از 6 میلیون نفر یادگاران دفاع مقدس مقدس و پیشکسوتان جهاد و شهادت در کشور حضور دارند که همه آنها مایه‌ی بازدارندگی کشور محسوب می‌شوند.
وی با بیان اینکه این سازمان نزدیک به 13 سال است که به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده است اذعان کرد: تمامی پیشکسوتان جهاد و شهادت در سراسر کشور با تجاربی که از 8 سال دفاع مقدس دارند گره گشای بسیاری از مسائل در کشور بوده‌اند.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت افزود: 620 موکب امسال به همت بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در سراسر کشور از مرزهای پاکستان تا کربلای معلی در راستای ارائه خدمات به زائرین برپا شد.
سردار رضایار یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های پیروزی در 8 سال دفاع مقدس را روحیه ایثارگری پیشکسوتان جهاد و شهادت دانست و تصریح کرد: شدت گرفتن جنگ توسط رژیم غاصب صهیونیستی در غزه نشان دهنده عمق پیروزی و قدرت مقاومت محسوب می‌شود.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: ارائه فرهنگ بسیجی و آزادی‌خواهی در سراسر دنیا از مهم‌ترین پیامدهای عملیات طوفان الاقصی محسوب می‌شود.
همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با هدف تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان 8 سال دوران دفاع مقدس با حضور مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان در حسینیه عاشقانه ثارالله بوشهر برگزار شد.
کد خبر 5946196

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/798006/ارائه-فرهنگ-بسیجی-و-آزادی‌خواهی-از-دستاوردهای-طوفان-الاقصی-است
بستن   چاپ