پیام خوزستان
آغاز لیگ بیست‌وسوم کشتی در اهواز، قائمشهر و ساری؛ فقط دو نفر محروم هستند
چهارشنبه 19 مهر 1402 - 08:45:03
پیام خوزستان - از امروز استارت بیست‌وسوم دوره لیگ برتر کشتی در سه شهر اهواز، قائمشهر و ساری زده می‌شود، در حالی که فقط دو کشتی‌گیر با رأی کمیته انضباطی از شرکت در این رقابت‌ها محرومند. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، همانطور که پیش از این عنوان شده بود آغاز لیگ برتر کشتی، بعد از اتمام بازی‌های آسیایی و از روز نوزدهم مهر ماه خواهد بود.
رقابت‌ها با کشتی فرنگی استارت می‌خورد که با موافقت تیم‌ها، سه هفته از رقابت‌ها در یک روز و به صورت متمرکز در دو روز 19 و 20 مهر به میزبانی اهواز در هر دو گروه A و B انجام می‌شود.
برنامه این رقابت‌ها به این شرح است:
دیدار اول: فولاد ایران – سینا صنعت ایذه
دیدار دوم: فولاد ایران – دانشگاه آزاد قم
دیدار سوم: دانشگاه آزاد قم – سینا صنعت ایذه
دیدار اول: نفت و گاز زاگرس – شهرداری مسجد سلیمان
دیدار دوم: نفت گاز زاگرس – رعد پدافند کیش
دیدار سوم: شهرداری مسجد سلیمان – رعد پدافند کیش
اما لیگ برتر کشتی آزاد هم از طی دو روز پنجشنبه و جمعه (20 و 21 مهر ماه) در دو شهر قائمشهر و ساری طبق این برنامه پیگیری خواهد شد:
دیدار تیم های: انبوه سازان هوتن - مقاومت البرز
دیدار تیم های: دانشگاه آزاد مازندران - ستارگان ساری
دیدار تیم های: بانک شهر – آلفای مرزن آباد
طبق هماهنگی انجام شده با سازمان لیگ، باتوجه حضور چندین تیم از لیگ فرنگی در خوزستان، نماینده سازمان لیگ یک روز زودتر از برگزاری مسابقه راهی اهواز شد تا قرارداد کشتی‌گیران چهار تیم آنجا امضا رسیده و در سازمان لیگ فدراسیون کشتی به ثبت رسد.
همچنین حمید یاری رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی به تسنیم گفت که تنها دو کشتی‌گیر فصل گذشته گل‌گهر سیرجان طبق رای کمیته انضباطی از شرکت در لیگ محرومند و مربی تیم بانک شهر (هادی حبیبی) مشکلی برای همراهی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر آزاد نخواهد داشت.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/781312/آغاز-لیگ-بیست‌وسوم-کشتی-در-اهواز،-قائمشهر-و-ساری؛-فقط-دو-نفر-محروم-هستند
بستن   چاپ