پیام خوزستان
رد پای چمن آزادی در مصدومیت و اخراج پرسپولیس
چهارشنبه 29 شهريور 1402 - 01:01:05
پیام خوزستان - به گزارش "ورزش‌سه"، پیش از آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نگرانی جدی‌ای درباره وضعیت چمن ورزشگاه آزادی وجود داشت، و این را می‌شد از بازی ایران و بلغارستان به خوبی متوجه شد.
با وجود قول‌هایی که مسئولان برای بهبود شرایط آن داده بودند، مشخص بود که معجزه‌ای در کار نخواهد بود و با چند روز کار بی‌وفقه هم نمی‌توان تغییری در اصل ماجرا به وجود آورد.

پیام خوزستان

اما از بداقبالی این پرسپولیس بود که خیلی زود درگیر معضل چمن ورزشگاه آزادی شد و هنوز چند دقیقه از بازی نگذشته بود که پای مهدی ترابی در حالی که بازیکنی هم نزدیک او بود، پیچ خورد و با وجود تلاشی که برای بازگشت به زمین داشت، درد بر او غلبه کرد و در دقیقه 8 جای خود را به شهاب زاهدی داد.

پیام خوزستان

پیام خوزستان

با شروع نیمه دوم تلاش پرسپولیس برای زدن گل برتری آغاز شد، اما در دقیقه 52 بی‌احتیاطی میلاد سرلک سبب شد تا کارت زرد دوم را بگیرد و از زمین مسابقه اخراج شود. شاید این سوال پیش بیاید که این اخراج که دیگر ربطی به وضعیت چمن ندارد، اما اگر بازی پرسپولیس و النصر را با جزئیات دیده باشید، کارت زرد اول سرلک به دلیل وضعیت نامناسب چمن رقم خورد.

پیام خوزستان

پیام خوزستان

در واقع در دقیقه 18 بود که میلاد سرلک برای گرفتن توپی که به او پاس داده شده بود، به زحمت افتاد و سر خورد. او مجبور شد در ادامه توپ را با دست بگیرد تا تبدیل به ضدحمله نشود و کارت زرد را به جان خرید.
البته که شرایط النصر هم در زمین چمن ورزشگاه آزادی با پرسپولیس مشابه بود و هر دو در یک وضعیت قرار داشتند، به حداقل در این دو صحنه و اتفاق تاثیرگذار مسابقه همه چیز علیه نماینده ایران بود.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/773731/رد-پای-چمن-آزادی-در-مصدومیت-و-اخراج-پرسپولیس
بستن   چاپ