پیام خوزستان
شهردار منطقه 2٠؛
توجه و رسیدگی به مساجد از مهم‌ترین اهداف معنوی شهرداری در طرح تحول نگهداشت شهر است
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 16:04:11
پیام خوزستان - شهردار منطقه 20 با هدف بررسی مشکلات و رسیدگی به مساجد با همراهی حجت‌الاسلام عامری، متولیان معاون امور اجتماعی و فرهنگی و شهرداران نواحی از 11 مسجد بازدید کردند.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2٠؛ رضا شنگی شهردار منطقه با هدف بررسی مشکلات و نیازهای مساجد و رسیدگی به آنها با همراهی حجت‌الاسلام عامری مسئول رسیدگی به امور مساجد شهرری، متولیان معاون امور اجتماعی و فرهنگی و شهرداران نواحی از 11 مسجد بازدید کردند.
شنگی با اشاره به محوریت مساجد برای ایجاد همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان و رسیدگی به امور محله و مردم گفت: بررسی وضعیت مساجد در حال ساخت، چگونگی کمک به مساجد، بهسازی مساجد در معرض تخریب، رفع موانع و سیاستگذاری مناسب برای توسعه و گسترش مساجد از محورهای این بازدیدها بود.
وی با بیان اینکه مسجد پایگاه امنی برای همه مردم است، اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و حل چالش های محلات با استفاده از ظرفیت مساجد و رسیدگی به مشکلات این پایگاه‌های مردمی، برنامه ریزی هایی انجام می شود.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/773131/توجه-و-رسیدگی-به-مساجد-از-مهم‌ترین-اهداف--معنوی-شهرداری-در-طرح-تحول-نگهداشت-شهر-است
بستن   چاپ