پیام خوزستان
از اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در خوزستان چه خبر؟
دوشنبه 20 شهریور 1402 - 9:01:47 AM
ایسنا
پیام خوزستان -  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از اتصال بیش از 6 هزار فروشگاه به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی در استان خبر داد.
اصغر رشنودی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در خوزستان اظهارکرد: طرح کالا برگ الکترونیکی همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان آغاز شده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز پیگیر اجرای این طرح به بهترین شکل است.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح کنترل تورم 11 قلم کالای اساسی از جمله شیر کم‌چرب (بطری)، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به هماهنگی‌ها و اقدامات انجام‌شده در خصوص اجرای این طرح تاکنون بیش از 6 هزار فروشگاه در استان به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی متصل شده‌اند و افراد مشمول این طرح می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند.
رشنودی با بیان اینکه در برنامه داریم تعداد پایانه‌های فروشگاهی در سطح استان که به این سامانه متصل هستند افزایش یابد، عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 56٠٠ فروشگاه خرد و 4٧٠ فروشگاه زنجیره‌ای در استان خوزستان عضو طرح ملی کالابرگ الکترونیکی هستند.
وی بیان کرد: در این زمینه همچنین برای سهولت دسترسی مردم به پایانه‌های فروش، همه فروشگاه‌های متصل به این طرح در مناطق مختلف شهری و روستایی استان تقسیم شده‌اند.
رشنودی خاطرنشان کرد: صاحبان فروشگاه‌ها و صنوف خواروبار، سوپرمارکت، مرغ و گوشت و تعاونی‌های مصرف و عمده فروشی‌ها می‌توانند در فرصت باقیمانده، با ثبت نام در برنامه کاربردی "شما" به طرح بپیوندند و از مزایای فروش کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند شوند.
 

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/770264/از-اجرای-طرح-کالابرگ-الکترونیک-در-خوزستان-چه-خبر؟
بستن   چاپ