پیام خوزستان
آسفالت خیابان های دزفول با اختصاص 4 هزار تن قیر
چهارشنبه 24 خرداد 1402 - 8:45:40 AM
خبربان
پیام خوزستان - شهردار دزفول با اشاره به نشست مشترک با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: وضعیت نامناسب معابر شهر دزفول و نیاز فوری به کار اساسی برای آسفالت معابر این شهر در این نشست تشریح شد.
محمد عتاب اهوازی ادامه داد: مدیریت شهری دزفول در اجرای برخی طرح‌ها با مسایل و مشکل‌هایی دست به گریبان است که نگاه ویژه مسئولان کشوری در راستای تخصیص اعتبار و امکانات در بخش‌های مختلف این شهر ضروری است.
  شهردار دزفول اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 102 هزار مترمربع روکش آسفالت در خیابان‌ها و معابر دزفول اجرا شده که ادامه دار بودن این روند مطالبه جدی مردم است.
عتاب اهوازی با اشاره به دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به منظور تخصیص چهار هزار تن قیر به شهرداری دزفول گفت: موافقت برای تخصیص چهار هزار تن قیر اقدام ارزشمند وزارت نفت و دولت سیزدهم برای پاسخ به مطالبه‌های مردم دیار مقاومت است.
وی ادامه داد: تخصیص 480 میلیارد ریال بودجه عمرانی برای محله‌های محروم کوی مدرس و کوی طالقانی دزفول و همچنین افزایش پرواز‌های فرودگاه دزفول از دیگر دستاورد‌های این نشست است که مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با این موارد اعلام موافقت کرده است.
نهضت آسفالت خیابان‌های دزفول از سال گذشته با اجرای 200 هزار مترمربع آسفالت توسط شهرداری دزفول آغاز شده است و بر اساس وعده مسوولان شهرداری این روند امسال نیز تا بهبود وضعیت نامناسب کنونی خیابان‌های این شهر ادامه می‌یابد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/740130/آسفالت-خیابان-های-دزفول-با-اختصاص-4-هزار-تن-قیر
بستن   چاپ