پیام خوزستان
استاندار خوزستان خبر داد: فاینانس ١ میلیارد دلاری دولت برای طرح 55٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری / اجرای سد بختیاری در اولویت است
جمعه 5 خرداد 1402 - 21:26:19
پیام خوزستان - استاندار خوزستان با تاکید بر اجرای طرح 55٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح 55٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.
به گزارش خبرنگار برنا از اهواز ، علی اکبر حسینی محراب امروز جمعه پنجم خرداد ماه در جلسه شورای اداری شهرستان لالی که با حضور مسوولاان مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مصوبه های خوبی در سفر رییس‌ جمهور برای شهرستان های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا دیده شد.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
او با بیان اینکه مدیران کارآمدی نظام را با عملکرد خود به تصویر بکشند؛ گفت: مسوولان از ایده‌ های جدید و خلاقیت ها بهره ببرند و تنها به دنبال بودجه برای انجام کار نباشند.
استاندار خوزستان افزود: کارگروه ‌ها برای رفع مشکلات شهرستان فعال شوند.
حسینی محراب با تاکید بر اجرای طرح 55٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان بیان کرد: یکی از مشکل های سد دز عدم وجود سدی دیگر به عنوان موج شکن بود تا به هنگام بارندگی شدید و باز شدن دریچه ها از بروز سیلاب جلوگیری کند در این راستا اجرای سد بختیاری در اولویت قرار دارد.
مقام عالی دولت سیزدهم در خوزستان اضافه کرد: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح 55٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته و ٣٠ هزار میلیارد تومان از سوی دولت به استان اختیار داده شده تا با فروش سهم نیشکر هزینه زمین کشاورزی را فراهم کند.
استاندار خوزستان در پایان با بیان اینکه نباید فاصله ای میان مردم و مدیران وجود داشته باشد؛ افزود: سه خط آب غدیر، فدک و کوثر باید اجرا شوند؛ زیرا آب شرب و کشاورزی ما در منطقه وابسته به اجرای این خطوط است.
انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/733947/استاندار-خوزستان-خبر-داد--فاینانس-١-میلیارد-دلاری-دولت-برای-طرح-55٠-هزار-هکتاری-مقام-معظم-رهبری---اجرای-سد-بختیاری-در-اولویت-است
بستن   چاپ