پیام خوزستان
جهادگران اهوازی دست به کار شدند
دوشنبه 25 اردیبهشت 1402 - 10:20:40 AM
فارس
پیام خوزستان - سرهنگ نیسی زاده فرمانده ناحیه امام حسین(ع) اهواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برنامه‌های متعدد و اساسی برای رفع مشکلات محرومین مناطق هدف غرب اهواز در هفته بسیج سازندگی برنامه ریزی شده است.
وی افزود: اجرای برنامه‌های متعدد و اساسی برای رفع مشکلات محرومین مناطق هدف غرب اهواز در هفته بسیج سازندگی برنامه ریزی شده است.
 
فرمانده ناحیه امام حسین(ع) اهواز به شرح برنامه ها پرداخت و گفت: قرارگاه محرومیت زدایی ناحیه در قالب ساخت و تعمیر منازل محرومین، اعزام جهادگران به مناطق محروم جهت امر محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق هدف، برگزاری و اجرای رزمایشات کمک مومنانه، احداث منازل مدد جویان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) فعالیت خواهد کرد.
وی از فعالیت‌های قرارگاه اقتصاد مقاومتی ناحیه خبر داد و ادامه داد: برنامه‌هایی اعم از اعطاء تسهیلات اشتغال زایی، راه اندازی کارگاه‌های خرد خانگی جهت رفع مشکلات بیکاری در منطقه، اجرای دوره‌های کارآفرینی جهت توانمندسازی جوانان در مناطق هدف، اعطاء تسهیلات خانگی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی ناحیه امام حسین ع غرب اهواز در این ایام خواهد بود.
نیسی زاده در مورد راهبرد و ماموریت بسیج در این راستا بیان کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی راهبرد بسیج علاوه بر ماموریت اصلی خود که جذب، تربیت و آموزش، حفظ انسجام و سازماندهی است، دو راهبرد دیگر تعیین شده که اولین و مهم‌ترین آنها جهاد امید آفرینی است که جهادگران غرب اهواز در تلاش شبانه روزی برای هرچه بهتر انجام دادن این ماموریت بزرگ هستند.
وی اضافه کرد: راهبرد دوم در بسیج جهاد خدمت گزاری و محرومیت زدایی خواهد بود که در همین راستا گروه های جهادی خواهر و برادر ناحیه امام حسین ع اهواز در گام دوم انقلاب اسلامی به دنبال تحقق راهبرد دوم بسیج هستند.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/726677/جهادگران-اهوازی-دست-به-کار-شدند
بستن   چاپ