پیام خوزستان

آخرين مطالب

علمي

برگزاری رویداد "آینده‌پژوهی در امنیت غذایی" در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی خوزستان از برگزاری رویداد آینده‌پژوهی در امنیت غذایی توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با همکاری پارک علم و فناوری استان خبر داد.

سامانه‌های آموزش مجازی مشکلی ندارند / کندی سرعت اینترنت به دانشگاه ارتباطی ندارد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حال حاضر سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه مشکلی ندارند و فعال هستند و اگر اینترنت کند است، مربوط به خارج از دانشگاه است و به دانشگاه ما ارتباطی ندارد.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های تحصیلات تکمیلی در تولید و پژوهش

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه بودجه‌های پژوهشی دانشگاه‌ها به دلیل مشکلات مالی کاهش یافته است، گفت: می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های موجود در تحصیلات تکمیلی و تبدیل پایان‌نامه‌ها به محصول و تولید تجاری، تحول بزرگی در حوزه پژوهش‌محوری ایجاد کرد.

براتی رفت/ افروس سرپرست دانشگاه آزاد خوزستان شد

پیام خوزستان - به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، علی افروس را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد ...

تایید ۱۴ پروپوزال در کارگروه پژوهش خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان از تایید ۱۴ پروپوزال پژوهشی با اعتبار یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان خبر داد.

افزایش ۹ برابری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی دزفول

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به رشد تعداد دانشجویان این دانشگاه در هشت سال گذشته، گفت: تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی تقریبا ۹ برابر شده است.

متخصصان علوم انسانی کشور چه‌قدر تئوری‌سازی کرده‌اند؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به اینکه کشور ما بسیار ویژه است و حکومت ما اسلامی است و عمدتا بر اساس فقه اسلامی اداره می‌شود در مقایسه با بسیاری از کشورها، شرایط کشور ما ویژه است و بنابراین باید تئوری‌ها را براساس شرایط کشور خود اصلاح کنیم و یا اگر قابل اصلاح و تطبیق با شرایط ما نیست، تئوری‌سازی کنیم.

برگزاری دوره "ایران‌شناسی" برای دانشجویان خارجی دانشگاه شهید چمران اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی‌زبانان (آزفا) دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری دوره مطالعات ایران‌شناسی برای دانشجویان بین‌المللی خبر داد.

خطر فعال شدن کانون‌های گرد و غبار، بیخ گوش خوزستان!

پیام خوزستان- عضو هیات علمی گروه خاک‌شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به لزوم تامین حق‌آبه کانون‌های گرد و غبار، نسبت به بازگشت وضعیت سابق کانون‌ها و خطر فرسایش بیشتر هشدار داد.

واردات تکنولوژی در خلاء ارتباط سیستماتیک بین صنعت و دانشگاه

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به نبود ارتباط سیستماتیک بین دانشگاه و صنعت، گفت: در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع نفت، تکنولوژی را از کشورهای دیگر وارد کرده‌ایم در صورتی که اگر اتصال بین دانشگاه و صنعت برقرار می‌ِشد، می‌توانستیم نیاز صنایع را در دانشگاه‌های داخلی تامین و علم را بومی ‌سازی کنیم.

آیا فضای بیمارستانی برای افزایش دانشجویان پزشکی وجود دارد؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: دو سوم آموزش دانشجویان پزشکی در بیمارستان‌ها انجام می‌شود و بیمارستان‌ها باید توان داشته باشند و فضای کافی برای آموزش دانشجوی جدید وجود داشته باشد.

ادغام آموزش پزشکی در وزارت علوم چقدر امکان‌پذیر است؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به بحث ادغام آموزش پزشکی در وزارت علوم گفت: آموزش شامل دو بخش آموزش صرف و توانمندسازی است و اگر در رشته‌های وزارت بهداشت تفکیک صورت گیرد، بخش مهارت و کارورزی بر عهده وزارت بهداشت خواهد بود و تنها آموزش صرف با وزارت علوم است.

چه عواملی در بروز مقاومت آنتی‌بیوتیک‌ها مؤثرند؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان کارشناس دارویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برای جلوگیری از عوارض مصرف دارو باید توصیه‌هایی ارائه کرد. به گزارش ایسنا به نقل از وبدا دانشگاه علوم ...

درخشش دانش آموز بهبهانی در المپیاد کشوری

پیام خوزستان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: آزمون المپیاد‌های علوم زمین، اقتصاد و مدیریت، سلول‌های بنیادی و پزشکی ...

"سالند" خوزستان لرزید

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۳.۵ ریشتر، حوالی سالند در استان خوزستان را لرزاند.

تکلیف آموزش این ترم دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر چیست؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: به صورت رسمی ابلاغیه‌ای برای بازگشایی حضوری دانشگاه نیامده است اما دانشجویانی که نیاز به آزمایشگاه دارند می‌توانند حضور پیدا کنند.

بازبینی ضوابط جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه چمران اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از پذیرش دانشجو بر اساس بازبینی انجام‌شده در ضوابط جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد.

بازبینی ضوابط جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه شهید چمران اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از پذیرش دانشجو بر اساس بازبینی انجام‌شده در ضوابط جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد.

اهم متر با مولتی متر چه تفاوتی دارد؟

پیام خوزستان - به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اهم متر و مولتی متر هر دو در اندازه گیری پارامترهای الکتریکی استفاده می‌شوند. اهم متر فقط برای اندازه گیری مقاومت الکتریکی ...

اسکان دو نفره در خوابگاه‌های دانشگاه چمران اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه مبنای اسکان در خوابگاه‌های این دانشگاه اسکان دو نفر در هر اتاق است، گفت: در خصوص نگرانی دانشجویان از بازگشایی خوابگاه‌ها نیز وقتی اصول و قوانین رعایت می‌شود، جای نگرانی نیست.

مقام‌آوری دانشجویان شهید چمران اهواز در مرحله‌ نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از مقام‌آوری دانشجویان این دانشگاه در بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

زنده بودن دانشگاه وابسته به حضور دانشجویان است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تلاش بر این است در ارزیابی دانشگاه‌ها و با توجه به حضور تیم مجرب دانشگاه علوم پزشکی اهواز و هدف قرارگیری جزو ۵۰۰ دانشگاه اول دنیا، در دی‌ماه سال جاری به رتبه کمتر از ۱۵۰۰ برسیم.

کسب مدال نقره و دیپلم افتخار المپیاد کشوری توسط دانشجویان علوم پزشکی آبادان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از کسب مدال نقره و دیپلم افتخار در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، برای اولین بار توسط دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

برگزاری مدرسه پاییزه مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و دزفول

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از برگزاری مدرسه پاییزه مشترک میان دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و دزفول خبر داد.

همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی با دانشگاه‌های آلمانی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ما اخیرا موفق به امضای توافق نامه با برخی از دانشگاه‌های آلمان برای اعزام دانشجو شدیم و پس از ۳۰ سال اولین دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی، ماه گذشته اعزام شد.

چاپ ۲ کتاب از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان کتاب‌های «انسان توسعه‌یافته، پیشران توسعه جوامع» و «غذا و تغذیه، نکته‌های کوتاه و کاربردی» از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی خوزستان روانه بازار کتاب شد.

۵۰ درصد دانشجویان فنی‌وحرفه‌ای خوزستان واکسینه شده‌اند / شرط انتخاب واحد واکسیناسیون است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خوزستان با بیان این‌که تاکنون حدود ۵۰ درصد از دانشجویان این دانشگاه واکسینه شده‌اند، گفت: فردا جلسه‌ای با دانشگاه فنی و حرفه‌ای داریم که قرار است در این جلسه شرایط دانشگاه و نحوه بازگشایی را تشریح کنیم.

توانمندسازی متقاضیان عراقی توسط مراکز فنی و حرفه‌ای خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: قرار است در اعزم شاغلین یا نیروهای مهارت آموز و البته ارتقای مهارت متقاضیان با کشور عراق همکاری داشته باشیم.

۷ رشته جدید در دانشگاه آزاد اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان از اضافه شدن هفت رشته جدید در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته خبر داد.

چند توصیه برای برای کنترل اضافه وزن و چاقی کودکان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر لزوم اصلاح عادات غذایی، گفت: مادران باید برای تغذیه سالم فرزندان‌شان برنامه‌ریزی کنند و با ...

اعزام نیروی کار ایرانی به فنلاند!

پیام خوزستان - اعزام نیروی کار باید در چارچوب قرارداد مشخص و قانونمند باشد تا از مهاجرت‌های غیرقانونی جلوگیری شود.

۳ سال است که حتی نفت خود را به صورت قاچاق می فروشیم/ درآمد دلاری خود را باید مخفیانه وارد کشور کنیم تا قیمت دلار حفظ شود

پیام خوزستان - معاون اقتصادی رییس جمهوری با اشاره به اینکه آمریکا در سه سال گذشته ما را در محاصره اقتصادی قرار داده‌است، گفت: محاصره ...

ربات آشپز سیب‌زمینی سرخ می‌کند

پیام خوزستان - یک ربات آشپز به نام "فلیپی"(Flippy) که می‌تواند روزانه ۳۰۰ همبرگر درست کند، اکنون به روزرسانی شده و قادر به پر کردن سبد ...

کمک به کشاورزان با کمک هوش مصنوعی

پیام خوزستان - یک استارت آپ اسپانیایی موسوم به " RawData" اعلام کرده که می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی به کشاورزان کمک کند تا زمان ...

افزایش حقوق کارمندان با جیب خالی؟

پیام خوزستان - افزایش حقوق کارمندان در سال‌های گذشته به دلیل تورم بی‌اثر بوده و همواره قدرت خرید آن‌ها کاهش یافته است.

شبکه دیتای اینترنت Adsl خانگی دزفول روی ریل توسعه

پیام خوزستان - به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رحیم فلاح زاده، مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: پروژه ارتقاء و توسعه دیتای ثابت مخابرات برای مشترکان ...

ساير مطالب

نکونام - سولدو؛ جدالی برای نباختن

پاسخ بلبلی به شایعه حضورش در پرسپولیس

پیروانی: فدراسیون می‌خواهد تیم دیگری را به جای پرسپولیس به آسیا بفرستد

عالیشاه: تاثیر مشکلات مالی بر داربی؟ در زمین مشکلات را فراموش می‌کنیم

گل‌محمدی: حس مسابقه نداشتیم/ باید تمرکزمان روی داربی باشد

آل‌کثیر: تا الان دریافتی نداشتیم/ فوتبال بدون تماشاگر، پلی‌استیشن بازی کردن است

فوتبالی که به سلامت بازیکنان اهمیت نمی‌دهد

شیری: آقای وزیر به ما هم نگاه کند/ صدری تلاشش را بیشتر کند

کارشناسی داوری مصاف پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

پرسپولیس با گل عبدی از استقلال سبقت گرفت

تساوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست

منصوریان: مقابل استقلال فوق‌العاده کار کردیم

مجیدی: در ضربات آخر ناموفق بودیم/ به اندازه 6 بازی قبلی خلق موقعیت کردیم

علت تاخیر در آغاز بازی پرسپولیس و نفت چه بود؟

سولدو: آماده انجام بازی خوب و تماشاگر پسند هستیم

منصوریان استقلال را پیش از داربی زمین‌گیر کرد

خوزستانی‌ها نایب‌قهرمان دارت جوانان کشور شدند

تساوی نیمه اول استقلال و صنعت نفت با چاشنی طلسم‌شکنی

ترکیب استقلال مقابل صنعت نفت آبادان مشخص شد

کمبود خلاقیت در فوتبال ایران از نظر نکونام

8 آذر 76، معجزه‌ای در ملبورن

مصاف تیم‌های نفتی خوزستان با پایتخت‌نشینان

ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی تماشاگران آماده نیست

برنامه بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر

نفتی‌های خوزستان، سرخابی‌های پایتخت را متوقف می‌کنند؟

منصوریان: نمی‌شود ملاک تست حضور هوادار را فقط ورزشگاه آزادی قرار داد

امیدوارم همه اخطار من را جدی بگیرند

تا این جای کار با 10 بازیکن کار کرده ایم

شهروند برنده بازی قعر جدولی‌های فوتسال / حفاری همچنان ناکام

مربی نفت مسجدسلیمان: به خاطر اشتباهات داوری از ما امتیاز کم شد اما از پرسپولیس نه

گل‌محمدی: شل بازی کردن به‌خاطر داربی غیرحرفه‌ای است/ باید به داوران اعتماد کرد

زیبنده نیست درِ ورزشگاه تختی را به روی استقلال ملاثانی ببندند!

تقابل جذاب مجیدی و منصوریان در آبادان / یحیی به دنبال پیروزی قبل از دربی

لیگ برتر کشتی فرنگی| تقویت نماینده ایذه با 2 کشتی‌گیر خارجی و یک ملی‌پوش

تقابل نمایندگان خوزستان با تیم‌های سرخابی تهران

استقلال ملاثانی به مرحله بعد جام حذفی صعود کرد

والیبال خوزستان روی هوا است؛ جایگاه‌ها با رفاقت به افراد می‌رسد

صف‌آرایی صنعت‌نفت مقابل استقلال با 5 غایب

کودایی: سقف قرارداد یک فوتبالیست خانم 500 میلیون است؛ از حمایت مردم ممنونم

هیچ کدام از استخرهای خوزستان مجوز بازگشایی و فعالیت ندارند

صعود استقلال ملاثانی در جام حذفی

دختران خوزستانی قهرمان مسابقات دارت جوانان کشور شدند

جاسم کرار در مسجدسلیمان ماندنی شد

ارائه کارت واکسیناسیون، شرط ورود به باشگاه‌های ورزشی

آقای دبیر التماس می‌کنم به وضعیت کشتی خوزستان رسیدگی کن!

رقابت بانوی گلبالیست خوزستانی در پاراآسیایی‌ جوانان

ایذه قهرمان مسابقات دو صحرانوردی خوزستان شد

والیبال خوزستان روی هوا است / جایگاه‌ها با رفاقت به افراد می‌رسد

رقابت های اسکیت سرعت خوزستان برگزار شد

استقلال برای حل مشکل خارجی ها به فدراسیون فوتبال نامه زد

نامه استقلال به فدراسیون برای حل مشکل خارجی‌ها

عبداللهی: عدالت در داوری را به تمسخر گرفته‌اند

پرسپولیس در آزادی رکورد بارسا و رئال را شکست+ جزئیات

مربی نفت مسجدسلیمان: به جای تمرین، تیم ما به تدریس ناداوری نیاز دارد!

بخت ستاره پرسپولیس باز می‌شود

آجرلو استقلالی‌ها را امیدوار کرد

هماهنگی در استقلال به چشم نیامد/کار مجیدی در آبادان سخت خواهد بود

سرپرست مس رفسنجان: جو بسیار بدی در مسجدسلیمان وجود داشت/ دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است

توسعه فوتبال در پایگاه‌های مقاومت بسیج یزد نیاز به تقویت دارد

نفت و پرسپولیس بی‌کیفیت بودند / منصوریان به خوبی حواشی را کنترل می‌کند

پایان مسابقات کشتی فرنگی خوزستان با قهرمانی بهبهان

مالکیت بزرگ پرسپولیس برای بازگشت به جمع مدعیان لیگ برتر

بالاخره پول به بازیکنان نفت مسجدسلیمان رسید

تفکرات نکونام متحول شده است / آرزو داشتم حسینی به فولاد بیاید

انتخابی جام‌جهانی بسکتبال| ایران - بحرین در آزادی

200 پایگاه مقاومت شاهرود میزبان برنامه‌های هفته بسیج شدند

«منصور» روایتی جذاب از یک قهرمان واقعی

پیراهن متفاوت مهدی شیری با سایر پرسپولیسی ها / عکس

رزمایش 26 هزار نفری اقتدار بسیجیان خوزستان به‌‌روایت تصاویر

خشم یحیی؛ سوخت پنالتی و گل زیر طاق

فریم به فریم با گل میلاد سرلک به نفت آبادان / گزارش تصویری اختصاصی

حاشیه بازی پرسپولیس و نفت آبادان| گل پرسپولیس نادیده گرفته شد/ جریمه گل‌محمدی و دو نیمکت‌نشین سرخ‌پوش

پایان بحران با هدیه پاییزی پرسپولیس به تماشاگران در شب اشتباهات سریالی

هفته ششم لیگ برتر| طلسم پرسپولیس بعد از 3 بازی شکست/ سرخ‌ها همسایه استقلال شدند

هدیه پرسپولیس به تماشاگران با پیروزی مقابل صنعت نفت

لیگ برتر فوتبال |طلسم ناکامی پرسپولیس شکسته شد | گل سرخ ها در آزادی گم شد

حاشیه بازی پرسپولیس و نفت آبادان| تشویق ایسلندی پرسپولیسی‌ها و توضیح مطهری به خرمگاه در مورد گل

منصوریان: برنامه‌مان این بود که تا دقیقه 70 توپ و میدان را به پرسپولیس بدهیم

کارشناس داوری:پنالتی ترابی گرفته نشد/داور گل پرسپولیس را تشخیص نداد

جدول لیگ همچنان به کام یحیی و پرسپولیس

بازگشت پرسپولیس به کورس قهرمانی؛ آزادی دوباره سرخ شد

پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفت (+جدول)/ بازگشت سرخپوشان به مسیر پیروزی

بُردیم اما هنوز ایراد داریم

نظر کارشناسان داوری در خصوص صحنه‌های مشکوک دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

مس رفسنجان در سودای مدعی شدن

مربی نفت مسجدسلیمان: آقا در لیگ برتر داوری نکن! /آدم‌های بی وجدانی هستید

گل عبدی درست بود؛ روی ترابی پنالتی شد

گل‌محمدی: بازی حساسی را بردیم/بهترین اتفاق، حضور هواداران بود

بازیکن فولاد: تنها دل‌خوشی مردم خوزستان تیم فولاد است/ حضور نکونام را در 2 هفته گذشته دیده‌ایم

مرادیان: ذوب‌آهن نیمه دوم سراپا حمله بود/ بردهای اخیر نتیجه زحمات نکونام است

منصوریان: چون جان مادرم را قسم خوردم کارت گرفتم!

مربی نفت مسجدسلیمان: VAR را عمداً به ایران نمی‌آورند/ تمام کمیته‌های فدراسیون ایراد دارند!

صدای ترابی و شیری درآمد!

سورپرایز عابدزاده برای جشن تولد زهره کودایی

ترابی: داور از خطای بازیکنان حریف بر روی من چشم پوشی کرد

طلسم پرسپولیس بعد از 3 بازی شکست/ سرخ‌ها همسایه استقلال شدند

آل کثیر:‌ پرسپولیس به روزهای اوج خود باز می گردد

منصوریان: پرسپولیس خوش‌شانس بود

عا‎لیشاه: فوتبال بدون حضور تماشاگران کابوس بزرگی بود

اظهارنظر بازیکنان نفت پس از شکست برابر پرسپولیس