پیام خوزستان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

اولین رویداد فرهنگی بازی‌های بومی و محلی ایثارگران شهرستان‌های استان تهران برگزار شد

پیام خوزستان - اولین رویداد فرهنگی بازی‌های بومی، محلی و تجلیل از مدال‌آوران ورزشی ملی و بین المللی شاهد و ایثارگر شهرستان‌های استان تهران در روستای بوم گردی خاوه شهرستان ورامین برگزار شد.

صدا و سیما از ابزار مهم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی گفت: صدا و سیما از ابزار مهم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است لذا لازم است با برنامه‌ریزی دقیق و کارشناسی شده و با بهره‌گیری از ظرفیت ممتاز جامعه ایثارگری به شکلی حرفه‌ای و هنرمندانه مفاهیم بلندی همچون جهاد، ایثار و مقاومت را در میان افکار عمومی و به ویژه نسل جوان نهادینه کنیم.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «زندیه»

پیام خوزستان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه حاجیه خانم «فرنگیس کودرزی مهر» مادر شهیدان والامقام «داود و علی زندیه» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «سلطانی‌پور»

پیام خوزستان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج حسین سلطانی‌پور» پدر شهیدان والامقام «علی و حمیدرضا سلطانی‌پور» را تسلیت گفت.

چهارمین نشست شوراهای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب برگزار شد

پیام خوزستان - چهارمین نشست شوراهای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه ۱۲ آذرماه در سالن فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

فرزندان شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار هستند

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: فرزندان شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار و شهادت بوده و در شناساندن مشی شهدا و پاسداشت این فرهنگ سترگ نقشی بی بدیل دارند.

پرونده بیش از ۲هزار متقاضی در کمیسیون احراز جانبازی شهرستان‌های تهران بررسی شد

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، پرونده دوهزار و ۲۰۰متقاضی در کمیسیون احراز جانبازی بررسی شد.

شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است

پیام خوزستان - نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در سومین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با هدف بررسی برنامه‌های کنگره شهدای غریب در استان کرمانشاه برگزار شد، گفت: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است.

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مرحوم حاج کاظم فرهاد

پیام خوزستان - رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج کاظم فرهاد، پدر بزرگوار شهیدان سرفراز رضا و لیلا فرهاد، همسر شهیده گرانقدر گوهر دیااحمد شاه‌آبادی و فرزند شهیده والامقام ساره فرهاد را به مردم شهیدپرور استان خوزستان، به ویژه مردم مقاوم دزفول و خانواده مکرم این فقید سعید تسلیت گفت.

آیین رونمایی از پوستر هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار

پیام خوزستان - آیین رونمایی از پوستر هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار امروز یکشنبه ۱۲ آذر با حضور ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، صالحی رئیس اداره ادبیات، شعر و موسیقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از شعرا، ادبا و فرهیختگان استان در تالار حافظ شیراز برگزار شد.

عزت و منزلت جامعه معزز ایثارگری باید حفظ شود

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در دیدار با مدیرکل امور زندان‌های استان گفت: جامعه معزز ایثارگری دارای عزت و منزلت ویژه‌ای است و این خصیصه باید حفظ شود.

استان البرز نیازمند توجه ویژه مسئولان است

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم‌اندیشی رفع مشکلات ایثارگران که با حضور مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، با بیان اینکه استان البرز، استانی مهاجرپذیر است، گفت: زیرساخت‌های خدمت‌رسانی در استان با جامعه هدف برابری ندارد لذا برای خدمت‌رسانی به ایثارگران نیازمند توجه ویژه مسئولان هستیم.

آزادگان دوران انقلاب پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد هستند

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: آزادگان دوران انقلاب پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد هستند و وظیفه ما امروز حفظ سیره و آرمان‌های ارزشمندی است که آنها خلق و برای صیانت از آن ایستادگی کردند.

مراسم تشییع پیکر شهید معظم مدافع حرم حسن اکبری در اردبیل

پیام خوزستان - پیکر شهید معظم مدافع حرم سردار حسن اکبری که پس از ۷ سال شناسایی شده است، جهت تشییع به زادگاه ایشان استان اردبیل انتقال داده شد و پس از استقبال باشکوه مردم شهیدپرور استان، بر دوش مردم دارالارشاد اردبیل تشییع شد.

«طرح سپاس» خوان معنوی و ارزشمندی است که همه موظف به انجام آن هستند

پیام خوزستان - استاندار کرمانشاه در نشست شورا ترویج ایثار و شهادت بر ساخت یادمان در آزادگان در کرمانشاه و مرز خسروی تأکید کرد و گفت: «طرح سپاس» خوان معنوی و ارزشمندی است که همه موظف به انجام آن هستند.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

پیام خوزستان - مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور، سرپرست سابق امور مجلس و دولت و مدیرکل امور مجلس و دولت و معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

آرامگاه میرزاکوچک خان جنگلی در رشت گلباران شد

پیام خوزستان - هم‌زمان با یکصد و دومین سالگرد شهادت میرزاکوچک خان جنگلی، آرامگاه این شهید والامقام با حضور مدیرکل و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در سلیمانداراب رشت گلباران شد.

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمان برگزار شد

پیام خوزستان - جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور محمد مهدی فداکار استاندار کرمان، سعید ایرانمنش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، برگزار شد.

دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید و یک جانباز ۷۰درصد در تبریز

پیام خوزستان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در دیدارهای مستمر خود با جامعه معزّز ایثارگری، با دو خانواده شهید والامقام و یک جانباز سرافراز ۷۰درصد در تبریز دیدار کرد.

تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید

پیام خوزستان - در راستای توانمندسازی و توسعه مهارتهای مدیریتی کارمندان شاغل شاهد و ایثارگر تفاهم نامه‌ای بین معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید.

گفتگوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با برنامه پلاک ۸ رادیو ایران

پیام خوزستان - مدیر کل بنیاد شهید امور ایثارگران استان قم در گفتگو با برنامه پلاک ۸ رادیو ایران گفت: امروز مفتخریم فرصت خدمت رسانی به ۶۰۹۰ شهید، ۱۲ هزار جانباز و ۷۰۰ آزاده را در جوار کریمه اهل بیت (س) داریم.

در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران گفت: در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم، از ظرفیت دستگاه های همسو، نخبگان، شبکه اقشار و افراد دلسوز استفاده کنیم.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

پیام خوزستان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج علیرضا بهمنی‌نژاد» پدر شهیدان والامقام «حجت‌اله، نعمت‌الله و هادی بهمنی‌نژاد» را تسلیت گفت.

کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد استان گلستان برگزار شد

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

برگزاری جلسه  هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان

پیام خوزستان - جلسه هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان با هدف تشریح دستورالعمل‌ها و آموزش کامل سامانه‌های مربوط به اشتغال کشور برگزار شد.

اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی دغدغه اشتغال را همچنان از مسائل بزرگ بنیاد برشمرد و گفت: اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد لذا با تسهیلاتی که وجود دارد زمینه لازم برای ورود به بخش خصوصی نیز فراهم است.

دومین همایش فصلی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دومین همایش فصلی کارکنان، بابیان اینکه منشأ رضایتمندی ایثارگران ارائه خدمات نیست، گفت: رفتار، نوع گفتمان و ارتباط ما با جامعه هدف سبب رضایت‌مندی ایثارگران خواهد بود.

شهید مدرس نمونه بارز یک نماینده متعهد و خدمتگزار ملت بود

پیام خوزستان - نعمت اله غلامپور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، در یادواره شهید آیت الله سیدحسن مدرس و شهدای مجلس شورای اسلامی گفت: شهید آیت الله مدرس نمونه بارز یک نماینده به تمام معنا متعهد و خدمتگزار ملت بود.

سند تعالی، فرهنگی، معنوی اخلاقی و سیاسی سرمایه انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد

پیام خوزستان - معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، با اشاره به تهیه سند تعالی فرهنگی معنوی، اخلاقی و سیاسی سرمایه انسانی بنیاد توسط حوزه نمایندگی ولی فقیه و ابلاغ اخیر آن توسط ریاست عالی بنیاد گفت: ارزش، هویت و شاخصه‌های اساسی بنیاد از فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری (بنیاد شهید یکی از برکات و نشانه‌های حقانیت انقلاب و امام رضوان الله تعالی علیه است، فرض بنیاد شهید فرض حیات انقلاب است، دستگاه بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت شناخته شود، روحیه خدمتگزاری باید انشالله در تمام سلسله مراتب این بنیاد تقویت بشود) قابل درک است.

دعای خیر والدین گرامی شهدا باعث دلگرمی مسئولان است

پیام خوزستان - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دعای خیر والدین شهدا را باعث دلگرمی مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم و جامعه معظم ایثارگری اعلام کرد.

شهید مجید شهریاری افتخار ملت ایران است

پیام خوزستان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: شهید شهریاری با کمک به پیشرفت کشور در حوزه هسته‌ای و شهادتش در این مسیر موجب افتخار ملت ایران شد و نام وی همواره جاودانه است.

سفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به بستان‌آباد

پیام خوزستان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی که در طول دو ماه گذشته به شهرستان‌های مراغه، بناب، شبستر، مرند، آذرشهر، میانه، اهر، هشترود، جلفا و عجب‌شیر سفر داشته، برای انجام یازدهمین سفر کاریِ شهرستانی خود و نظارت میدانی و رسیدگی به ایثارگران بستان‌آباد مهمان این شهرستان بود.

بانوان ایثارگر ورزشکار علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌ قراول باشند

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به کاهش کم‌ تحرکی در میان جامعه معزز ایثارگری‌، گفت: بانوان ایثارگر ورزشکار می‌‌توانند علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌‌قراول باشند.

ورزشکاران و جانبازان نخاعی استان گلستان تقدیر شدند

پیام خوزستان - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به مناسبت هفته بسیج از ورزشکاران جانباز و جانبازان نخاعی تقدیر به عمل آوردند.

ساير مطالب

مادر شهیدان والامقام «زندیه» به لقاءالله پیوست

ظرفیت مادران و همسران شهدا در امر عفاف و حجاب جاذبه ایجاد می‌کند

بسیج، بازوی قوی نظام در روزهای سخت است

بنیاد نقش نظارتی در اجرای قوانین حوزه ایثارگران دارد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «فرهاد»

مجلس یازدهم و تلاش‌ برای ارتقاء جایگاه ایثارگران

ادای احترام فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام شامخ شهدای همدان

پدر شهیدان والامقام «فرهاد» آسمانی شد

اولین سمپوزیوم بین‌المللی PTSD مزمن در جانبازان برگزار شد

جلسه حل مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر با حضور استاندار و مدیرکل بنیاد بوشهر

اختصاص شعبه خاص رسیدگی رایگان به دعاوی حقوقی جامعه ایثارگری

مراسم افتتاحیه اردوی خانواده با نشاط در مجموعه فرهنگی و تفریحی استان البرز برگزار شد

اولین سمپوزیوم بین‌المللی PTSD مزمن در جانبازان برگز شد

ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد

بهترین میدان مبارزه برای بسیجیان، ایام هشت سال دفاع مقدس بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خانواده شهید الیاس چگینی دیدار کرد

حمایت از دست‌آوردهای علمی نخبگان شاهد از اولویت‌های برنامه اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران است

تشکیل ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهدا در منزل شهید عباس گیلانی‌اصل

خدمت به جامعه ایثارگری روحیه بسیجیان را می‌طلبد

دعای خیر والدین شهدا گره‌گشا برای حل مشکلات جامعه است

نشست هم اندیشی کارگروه اقتصادی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

کسب عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در اقامه نماز توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان

تحریم اقتصادی رویکرد مقابله با رژیم صهیونیستی

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا باعث کسب آبرو است

دستگاه‌ها مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت‌رسانی به ایثارگران هستند

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا مایه کسب آبروست

56 هزار ایثارگر استان کرمان تحت پوشش بیمه و خدمات تکمیلی درمان قرار دارند

پاسخگویی سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به 63 ایثارگر

رسیدگی به مشکلات 155 تن از جامعه معزز ایثارگری مازندران در یک روز ملاقات عمومی

جلسه بررسی مسائل و مشکلات درمانی و سالمندی خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان همدان در حوزه سلامت

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با جامعه ایثارگری

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

پیکر مطهر شهید مدافع حرم الیاس چگینی کشف و شناسایی شد

اولین نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره شعر ایثار برگزار شد

توافق مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با شهردار اصفهان جهت تاسیس کانون آموزشی، تربیتی شاهد

منشور اخلاقی و رفتاری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران

توافق مدیرکل آموزش بنیاد با شهردار اصفهان برای تاسیس کانون آموزشی، تربیتی شاهد

استفاده از ظرفیت‌های نخبگان ایثارگر در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری

مراسم گرامیداشت شهدای مجلس در استان سیستان وبلوچستان

باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور راه‌اندازی می‌شود‌

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اعطای زمین به ایثارگران طارمی خبر داد

نیروی دریایی بر عرشه افتخار و صلابت ایستاده است

بنیاد استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید این استان شد

کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران برگزار شد

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور 120 نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد مازندران در اجلاسیه استانی نماز تقدیر ویژه شد

اجتماع بزرگ بسیجیان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «مالک فارسانی»

بررسی ایجاد حوزه علمیه شاهد و ایثارگر در دیدار مدیر کل آموزش بنیاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان

همایش پیروان ولایت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه برگزار شد

تخصیص سهمیه‌های استخدامی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در یازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 معاونت توسعه مدیریت منابع برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس برگزار می‌شود

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی

نخستین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت کشور در گلستان برگزار می‌شود

دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران

برگزاری رویدادهای فرهنگی با هدف مردمی کردن فرهنگ ایثار و شهادت/برترین‌های دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار معرفی شدند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «پیرحیاتی»

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی ایثار با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی ایثار با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی برگزار شد

شما مسئولان حامیان و پشتوانه‌های اصلی ایثارگران در مجموعه و دستگاه خود هستید

خدمات اعزام خانواده معزز شاهد و ایثارگر به عتبات عالیات باید از بهترین نوع باشد

پاسخگویی مدیرکل بنیاد مازندران در مرکز سامد به جامعه ایثارگری

بیانیه منشور اخلاقی و رفتاری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران

یادواره 600 شهید شهرستان دماوند

روایت تصویری برگزاری یادواره 234 شهید والامقام شهرستان دشتی

همسران جانباز در ادامه راه حضرت زینب کبری(س) خوش درخشیدند

مادر شهیدان والامقام «تاجیک» آسمانی شد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از ورزشکار مدال‌آور بازی‌های پاراآسیایی تجلیل کرد

پدر شهیدان والامقام «پسندی» به فرزندان شهیدش پیوست

تداوم راه شهدا وظیفه همه ما است

خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به منزله جهاد در راه خداست

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا در شهرستان شاهین دژ

شهدای والامقام مایه افتخار، عزت و سربلندی کشور و نظام هستند

بازدیدهای علمی به منظور جهاد تبیین برای نخبگان شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

شجره طیبه بسیج کلیدواژه تمدنی انقلاب اسلامی و میراث گران‌قدر امام خمینی (ره) است

دیدار معاون توسعه بنیاد و مشاور استاندار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران فلاورجان

رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده شهدا و ایثارگران استان ایلام برگزار شد

فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی معرفی شد + تصاویر

بازدید از اداره عجب‌شیر توسط سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین توانستند گوی سبقت را از دیگران بگیرند

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین گوی سبقت را از دیگران گرفتند

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه درس‌آموز است

اولین کنگره شهدا و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان ‌برگزار شد

اسرائیلی‌ها روز 7 اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایران اسلامی هستند

اینفوگرافیک واقعه پنجم آذر گرگان و 14 شهید

گزارش تصویری برگزاری یادواره 25 شهید والامقام زن استان بوشهر

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

فعالیت غرفه انتشارات شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه بزرگ ساری

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر

برگزاری یادواره شهدای شهرستان هامون و شهرعلی اکبر

دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی در بنیاد استان البرز برگزار شد

ارتقای سامانه بیمه دی در جهت رفع مشکلات ایثارگران ضروری است

هشتمین جشنواره آموزشی – تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می شود

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج