پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

اساسنامه سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای پس از ۵ دهه در نوبت تصویب مجلس شورای اسلامی

پیام خوزستان - رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور با اشاره به تصویب طرح اساسنامه این سازمان در «کمیسیون آموزش مجلس»، اظهار کرد: سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور نزدیک به ۵ دهه قبل تأسیس شده و از همان زمان فاقد اساسنامه بوده و برخورداری از این اساسنامه قانونی اهمیت بالایی برای این سازمان دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: طرح طبقه‌بندی مشاغل آسایش کارگران را به همراه دارد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در کارخانه لاستیک بارز، گفت: طرح طبقه بندی مشاغل آسایش فکری کارگران را به همراه دارد و باید فرهنگ‌سازی شود.

صندوق‌های خرد محلی زمینه‌ساز اشتغال بانوان روستایی جنوب سیستان و بلوچستان

پیام خوزستان - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۴ صندوق خرد محلی در روستاهای جنوب استان راه اندازی شده است تا شرایط اشتغال خانگی و پایدار به خصوص برای بانوان خانه‌دار بلوچ فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: بیش از یک هزار فروشگاه در لرستان به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک متصل شدند

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون تعداد یک هزار و۴۶۷ فروشگاه در سطح استان به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک متصل شده اند .

تجهیز ۹۹۷ فروشگاه در خراسان شمالی به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک

پیام خوزستان - با پیگیری و نظارت‌های انجام‌شده تاکنون در ۹۹۷ فروشگاه عرضه مواد غذایی و با بیش از هزار و ۱۰۰ پایانه فروشگاهی در استان خراسان شمالی برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به سامانه مربوطه تجهیز و متصل شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه‌ریزی برای ایجاد ۲۶ هزار شغل در استان یزد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در حال حاضر ۱۷۹ واحد مستقر در شهرک‌های صنعتی راکد یا غیر فعال هستند که عمده‌ترین علت این موضوع، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است.

تبیین اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیکی در استان البرز

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست ویژه خبری کالابرگ الکترونیکی که به دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان کمیته اطلاع رسانی طرح برگزار شد، به تبیین اجرای سراسری این طرح پرداخت.

پیش‌بینی ۳۴ هزار ایجاد فرصت شغلی برای استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان هرسین گفت: در سند اشتغال استان کرمانشاه ۳۴ هزار فرصت شغلی پیش بینی شده است.

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: ایجاد بیش از ۴ هزار ترمینال فعال فروشگاهی طرح کالابرگ الکترونیکی در استان

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از ۱۳ خرداد ماه جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی گفت: تاکنون ترمینال و زیرساخت مورد نیاز اجرای این طرح با بیش از ۴ هزار و ۵۵۰ ترمینال فعال فروشگاهی در سطح این استان ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات شکل‌گیری و توانمندسازی تعاونی‌ها در استان

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در سال گذشته صددرصد اعتبارات شکل گیری و توانمندسازی تعاونی‌ها توسط این اداره کل جذب شده است.

اختصاص حدود ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار مشاغل خانگی به سیستان و بلوچستان

پیام خوزستان - کمیته فنی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی سیستان و بلوچستان به منظور بررسی وضعیت معرفی متقاضیان و پرداخت تسهیلات به ریاست «محمد عزت یار» معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و نمایندگان بانک های عامل برگزار شد.

گسترش همکاری‌های ایران و قطر در حوزه اشتغال

پیام خوزستان - در دیدار وزرای کار جمهوری اسلامی ایران و قطر بر گسترش همکاری ها در حوزه‌های کارگری، کارفرمایی و تبادل تجربیات مهارت‌آموزی تأکید شد.

اجلاس سازمان جهانی کار فرصتی برای توسعه عدالت اجتماعی در جهان است/ وضعیت کارگران در اراضی اشغالی کشور فلسطین نگران‌کننده است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برگزاری نشست پارلمان جهانی و سه‌جانبه کار فرصت مناسبی برای پرداختن به مسائلی است که زندگی میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است.

عدالت اجتماعی، اصل بنیادین جمهوری اسلامی ایران است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عدالت اجتماعی را اصل بنیادین و ریشه‌ای جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: موضوع عدالت اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران نه فقط قلمرو در سیاست اجتماعی بلکه یک باور اصولی ریشه‌دار در قانون اساسی و باور‌های دینی و اسلامی است.

قوانین روابط کار در ایران حمایتی است/ تبیین قوانین اشتغال بانوان در ایران با رویکرد خانواده‌محوری در اجلاس جهانی ILO

پیام خوزستان - رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با بیان این‌که قوانین روابط کار در ایران حمایتی است، گفت: ایران به‌عنوان یک کشور مدعی در حوزه روابط کار، در عرصه‌های بین‌المللی حرف برای گفتن دارد.

کریمی‌بیرانوند خبر داد: امسال چهار هزار میلیارد تومان به تسهیلات مشاغل خانگی اختصاص یافت

پیام خوزستان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال چهار هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی برای بخش مشاغل خانگی در کشور اختصاص یافته است.

سرپرست موسسه کار و تأمین اجتماعی منصوب شد

پیام خوزستان - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی «محمدرضا کارگر شورکی» را به‌عنوان سرپرست موسسه کار و تأمین اجتماعی منصوب کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: افزایش اشتغال در استان یکی از اهداف مهم سند توسعه تعاون است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به بیش از ۳۳ هزار افراد شاغل در تعاونی های استان، سهم بخش تعاون از اشتغال استان را ۷ درصد عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف مهم سند توسعه تعاون افزایش این میزان به ۲۰ درصد است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین به معنی روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت در جامعه است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی جهاد تبیین که به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان برگزار شد، گفت: جهاد تبیین به معنی روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت در جامعه و از مهمترین وظایف مدیران و مسئولان کشور است.

اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک در راستای مهار تورّم است/ افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در مرحله نخست

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ۱۳ خرداد‌ماه و به‌منظور حمایت از خانوارهای کم‌درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام‌ خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از ۷۰ درصد مبلغ یارانه، ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای طرح ملّی کالابرگ الکترونیک

پیام خوزستان - مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال‌جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرا می‌شود.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک

پیام خوزستان - مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال‌جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرایی می‌شود.

آغاز اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه

پیام خوزستان - معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم از ۱۳ خردادماه آغاز می‌شود.

قیام ۱۵ خرداد روز دفاع از مرجعیت اسلامی بود

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قیام ۱۵ خرداد را روز دفاع از مرجعیت اسلامی دانست و گفت: پانزدهم خردادماه، آغازی بر پایان حکومت ظلم و ستم بود.

اساس و پایه اقتصاد کشور «کار و کارگر» است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اساس و پایه اقتصاد کشور را کار و کارگر دانست و گفت: کارگران و کارفرمایان، مظهر شکوه و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در حاشیه برگزاری چهارمین کمیته استانی بیمه بیکاری، بر لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری تأکید کرد.

جذب ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۶ با پیش بینی ۳ هزار فرصت شغلی در کرمانشاه

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، گفت: تاکنون ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبارات جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه با پیش بینی ۳ هزار و ۱۵۰ فرصت شغلی در کرمانشاه پرداخت شده است.

اولین نشست شورای سند توسعه تعاون در کشور به میزبانی گیلان برگزار شد

پیام خوزستان - اولین نشست شورای سند توسعه تعاون در کشور به میزبانی گیلان برگزار شد.مرور نکات مهم سند توسعه تعاون، شرح تکالیف دستگاه ها و طرح موضوع فرهنگ سازی تعاون توسط سازمان ها و نهادهای فرهنگی در استان از اهداف برگزاری این نشست بود.

تایید ۲۷۰۴ درخواست مشاغل سخت و زیان آور استان هرمزگان در سال ۱۴۰۱

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال ۱۴٠۱ با ۲۷٠۴ درخواست مشاغل سخت و زیان آور در استان موافقت و درخواست کنندگان از مزایای آن برخوردار شده‌اند.

آشنایی با محیط کار و ایجاد خودباوری در کارآموزان اولویت طرح بورسیه نخبگان در یزد

پیام خوزستان - توافق نامه چهارجانبه مشترک در حوزه روند اجرایی طرح بورسیه صنعتی مستعدین برتر و نخبگان استان بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد ملی نخبگان، اداره کل تامین اجتماعی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به امضاء رسید.

شرکت ایرانگردی و جهانگردی از ابتدای تابستان میزبان بازنشستگان در مشهدمقدس است

پیام خوزستان - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این‌که شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام‌رضا(ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.

دیپلماسی مهارت یکی از محورهای روابط خارجی کشور است/ آماده ارتقای سطح تبادلات تجاری با تاجیکستان هستیم

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌های مطلوب کشور در حوزه آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای به یکی از محورهای دیپلماسی تبدیل شده است.

رشد تولید لازمه مهار تورّم است/ دولتمردان باید حلقه وصل کارگران و کارفرمایان باشند/ افزایش ۲۰ درصدی یارانه‌ها به شرط خرید کالابرگ الکترونیک

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رشد تولید را لازمه مهار تورّم دانست و گفت: همزمان با مهار تورّم، رشد تولید و رونق اقتصادی در دستور کار دولت مردمی سیزدهم است.

ساير مطالب

زمینه گسترش همکارهای گسترده بین ایران و نیجر فراهم است

بخش خصوصی محور تحول نهضت مهارت‌آموزی در گام دوم انقلاب است

تصمیم دولت برای افزایش 20 درصد یارانه کالابرگ الکترونیک

هفتمین دوره همایش ملّی کار برگزار می‌شود

همایش ملّی کار؛ تریبون آزاد دولت و شرکای اجتماعی / رحیم سرهنگی، رئیس ستاد برگزاری همایش ملّی کار و رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تعامل بین دستگاه قضایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت حل مشکلات مردم ضروری است

اختصاص خط ویژه اعتباری 900 میلیارد ریالی قرض‌الحسنه به تعاونی‌های فراگیر ملّی

رونمایی از «تی‌تی‌ پلاس»، سامانه هوشمند غیرحضوری بانک توسعه تعاون

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رشد، توسعه و بالندگی کشور مرهون تلاش جوانان است

میانگین زمان رسیدگی به دادخواست های شکایتی در مراجع تشخیص کرمانشاه 64 روز کاهش یافت

تیم آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور شد

ارتقای فرهنگ کار مهم‌ترین دغدغه‌ رهبر معظم انقلاب در حوزه رفع موانع تولید است

آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نقش‌آفرینی در توسعه دیپلماسی اقتصادی و رشد صادرات غیرنفتی

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در کاهش حوادث ناشی از کار می توانند نقش‌آفرینی کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روابط عمومی نقش مهمی در خنثی کردن تبلیغات تیره دشمن دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: افتخارات کشور مرهون تلاش و فداکاری کارگران در عرصه تولید و اقتصاد است

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانواده نیکوکار مشهدی/ تأکید مرتضوی بر حمایت از نهادهای مردمی در حوزه بهزیستی

تعهد اشتغال استان مرکزی در سال جاری 10 هزار و 999 اشتغال است

قهرمانی کارگر لرستانی در رقابت های کشتی ساحلی کشور

کارگروه ارتقای ایمنی صنعت ساختمان در استان خراسان شمالی تشکیل شد

میز خدمت ویژه خانواده شهداء و ایثارگران فارس برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جوانی جمعیت و حمایت از خانواده از برنامه‌های دولت سیزدهم است

بازدید رعیتی‌فرد از 2 شرکت تولیدی در استان اردبیل

در تنظیم روابط کار باید تصمیم‌گیری‌ها بدون اجحاف در حق کارگر و کارفرما باشد

حساب‌های پیشرفت و عدالت راه‌اندازی و تدوین می‌شود

ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان است/ دستگاه‌های عضو در شورای‌عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند/ تأکید بر ارزیابی دقیق مصوبات و تسهیلات اعطایی اشتغال‌زایی در سال‌های گذشته

بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات در بخش مشاغل خانگی در استان لرستان پرداخت شد

سیصد‌و‌شانزدهمین نشست شورای عالی کار برگزار شد

کریمی‌بیرانوند: ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

تسهیل اعطای اینماد به مشاغل خانگی/ دارندگان مجوز مشاغل خانگی نیازی به دریافت پروانه کسب مجازی ندارند

یک میلیون و 300 هزار کد ملّی در سامانه «رصد» ثبت شده است/ پرداخت 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور

فعالیت 136 شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با عضویت بیش از 153هزار نفر در سراسر کشور

بازدید مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان از شرکت معدنی املاح ایران

«راه‌اندازی خانه محیط زیست» موضوع همکاری اداره های کار و محیط زیست سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های دولت سیزدهم است

ایجاد قرارگاه جوانی جمعیت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: ارتقای جایگاه کارگران به نفع تولید کشور است

بانک‌ها در پرداخت وام جز 2 بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 تلاش کنند

بازدید معاون وزیر کار از بنگاه‌های اقتصادی ماکو

تفاهم‌نامه‌های توسعه صنایع نفت و گاز تاپیکو امضاء شد/ اشتغال‌زایی 3 هزار نفری در طرح توسعه تاپیکو

یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در حوزه پتروشیمی

حضور مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت کار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

فرزندآوری یکی از نیازهای مهم و اساسی امروز کشور است

کریمی‌بیرانونداعلام کرد:صدور مجوز 95 درصد مشاغل خانگی به صورت آنی

رضوی‌کیا: روابط عمومی، طلیعه‌دار جنگ رسانه‌ها و ارتباطات است

نشست سالانه مدیران روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال استانی/ مهم‌ترین رکن ایجاد اشتغال پایدار مهارت‌افزایی است

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل 113 شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر 8 هزار دانش‌آموز در سراسر کشور

تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت تا پایان هفته آینده

«طرح مدرسه تابستانه مهارت» اجرا می‌شود/ «مهارت» حلقه مفقوده در رشد تولید، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایران اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران است

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل 113 شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر 800 دانش‌آموز در سراسر کشور

اجرای بیمه تکمیلی درمان برای مستمری بگیران استان کرمانشاه

بازگشت تعداد قابل توجهی از کارخانه‌های تعطیل‌شده به مرحله جدید تولید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است

خراسان شمالی میزبان دومین دوره از مسابقات جودو کارگران کشور می‌شود

بیش از 22 هزار نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان

اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ارتباط مستقیم مسئولین با مردم راهکاری برای مردمی‌سازی دولت است

عملیات اجرایی فاز سوم پروژه مسکن کارگری دلیجان کلنگ زنی شد

درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان محلات به بهره‌برداری می رسد

خمین پایگاه معنویت و مرکز انسجام بخشی به آرمان‌های ملت ایران است

تحول در عرصه مهارت آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه ای/ 350 هزار فرصت شغلی در سامانه ثبت شد

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بیت تاریخی امام خمینی(ره)

شناسایی و ساماندهی 52 کودک‌ کار در ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: تحقق تعهد اشتغال استان

6 هزار طرح در سیستان و بلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند

نشاط کارگران واحدهای تولیدی منجر به تحرک و پویایی در بنگاه اقتصادی می‌شود

چهارمین نشست کارگروه اقتصادی ستاد دستیاران مردمی‌سازی دولت در استان یزد

نقش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه اشتغال پررنگ است

پرداخت حقوق بازنشستگان تا پایان اردیبهشت‌ماه/ اتصال حدود 50 هزار واحد صنفی به سامانه کالابرگ/ بستر اجرای طرح ملّی کالابرگ الکترونیک در وزارت رفاه فراهم است

مرتضوی وارد استان مرکزی شد