پیام خوزستان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

تعداد ۱۵ طلا ، ٢٠ نقره و ۴۱برنز ره آورد تیم کاراته دختران کیش

پیام خوزستان - تیم ۴۶ نفره دختران کاراته کیش از یازدهمین دوره مسابقات کشور سبک شیتوریو اینویی ها ایران به میزبانی استان تهران ، با ۷۶ مدال رنگارنگ صبح امروز به کیش باز گشتند.

انتخاب امام جمعه جدید کیش یک اقدام هوشمندانه بود

پیام خوزستان - احمد حسن زاده از انتخاب هوشمندانه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز به عنوان امام جمعه جدید کیش از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بابت این انتخاب شایسته قدردانی کرد.

درخواست مناطق آزاد در مورد واردات خودرو

پیام خوزستان - مدیر توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تقاضای مناطق آزاد از دولت برای تدوین یک آیین‌نامه واردات خودرو مخصوص این مناطق خبر داد.

مناطق آزاد و انقلاب دانش‌بنیان ایرانی در پروژه شیرین‌سازی آب دریا

پیام خوزستان - یک شرکت خلاق و نوآور ایرانی مستقر در کیش توانست با بکارگیری روش «ترکیبی روزنانس مولکولی بدون غشا» نسل جدیدی از آب شیرین کن با توانایی تولید ۹۵ درصد آب شیرین از دریا را اختراع کند و با تحقیق و توسعه توانسته است با تبدیل آب به ژله زمینه کشت گیاه در آب را فراهم کند.

برگزاری پاتوق فیلم کوتاه کیش

پیام خوزستان - نشست دوم پاتوق فیلم کوتاه کیش با هدف اکران و نقد فیلم های "گناه و کپسول" با حضور امیر رضا مافی متنقد فیلم های یاد شده برگزار می شود.

فرامرز صحرایی به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد

پیام خوزستان - سید حسین حجتی: بر اساس ارزیابی به عمل آمده و نقش برجسته فرامرز صحرایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان حراست کل کشور به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد.

آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند بخش خصوصی در کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

افتتاح مُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش

پیام خوزستان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور ممُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش با اعتبار سرمایه گذاری۷۵۰ میلیارد ریال صبح شنبه ۱۲ شهریور به بهره برداری رسید.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد؛ خواستار بازنگری در مصوبه اخیر واردات خودرو

پیام خوزستان - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین بهره‌برداری و شروع عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جای سرزمین اصلی و مناطق آزاد عوض شده است و این اشتباهات در قانون گذاری برای مناطق آزاد، سم مهلک سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی کشور است.

تاکید «محمد مخبر» بر ضرورت ارتباطات بانکی بین المللی در مناطق آزاد

پیام خوزستان - معاون اول رئیس جمهور، در آیین افتتاح ۷۱ پروژه سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر ضرورت بسترسازی ارتباطات بانکی و بین المللی در مناطق آزاد کشور تاکید کرد.

جلوگیری از دوگانگی قانون کار در مناطق آزاد

پیام خوزستان - با هدف ارتقای شرایط ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از کار و صیانت از کارگران شاغل و منابع مادی در کارگاه های مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شوایعالی مناطق آزاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

برگزاری نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی در کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری در این نشست صمیمانه، برگزاری کلاس های خلاقیت و افزایش تجهیزات کتابخانه های مدارس را گامی مهم و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی میان دانش آموزان عنوان کرد.

انتشار مطلبی از سوی روزنامه فرهیختگان بدون مبنای حقوقی

پیام خوزستان - با توجه به فرصت های مکرر جهت تخلیه و همچنین در اختیار قراردادن زمین با ۸۰درصد تخفیف و دارا بودن ساختمان دانشگاهی در یکی از بهترین نقاط جزیره انتظار می رفت روزنامه فرهیختگان به عنوان ارگان رسمی داشنگاه آزاد اسلامی به جای فرافکنی با رعایت اخلاق رسانه ای نسبت به روایت غیر مغرضانه جهت تنویر افکار عمومی اقدام می کرد.

گل سبز کیش به جام جهانی با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست

پیام خوزستان - پویش بین المللی گل سبز، با شعار « زمین سبز برای پایداری سرزمین» در راستای برنامه ها و اقدامات سبز فیفا، همزمان با برگزاری نشست سیاستگذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی رونمایی می شود.

مجریان پیوند دهنده یک جریان هستند / آرامش را به مخاطبان هدیه می دهند

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: مجریان با کلام خود ضمن خاطره سازی، حس خوبی را به مخاطبان انتقال می دهند و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های لازم نقش پیوند دهنده در مدیریت یک جلسه را ایفا می کنند.

آغاز بهره‌برداری رسمی از طرح خط لوله انتقال گاز به کیش از طریق ویدئو کنفرانس

پیام خوزستان - آئین بهره برداری رسمی از طرح انتقال گاز به نیروگاه های جزیره کیش در آستانه هفته دولت توسط جواد اوجی وزیر نفت کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شش محور برگزار می شود

پیام خوزستان - نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهریور امسال در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش در شش محور برگزار می شود.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

پیام خوزستان - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

روزهای امید آفرین در حوزه های فرهنگی و هنری در انتظار جزیره کیش

پیام خوزستان - یاسر شاه پیری: از طرح های نوآورانه و خلاق حمایت می شود و اعتقاد داریم با توجه ویژه و دستور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه های فرهنگی هنری روزهای خوب و امید آفرینی پیش رو خواهیم داشت.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام خوزستان - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش

پیام خوزستان - محسن قریب از برگزاری ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش همراه با برنامه های متنوع گردشگری، تخفیفات ویژه و اهداء هدایای ارزنده به خانواده های ایرانی که مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، خبر داد.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در کیش

پیام خوزستان - به مناسبت فرارسیدن هیجدهم ذی الحجه و عید سعید غدیر، مراسمی با حضور جمع گسترده ساکنان و گردشگران در مصلای بزرگ کیش برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام خوزستان - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام خوزستان - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام خوزستان - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

پیام خوزستان - جلسه کمیته اجرائی به منظور بررسی و ارائه بسته های سفر ویژه و رونق گردشگردی در گرو همت مضاعف و همکاری همه جانبه سازمان و بخش خصوصی با حضور اعضای منتخب از جوامع مختلف در سطح جزیره کیش، برگزار شد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش؛ اولویت مهم سازمان منطقه ی آزاد کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز فعالیت سامانه هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش و ایجاد پنجره ی واحد در جهت الکترونیکی شدن فضای کسب و کارهای خدمات گردشگری در کیش خبر داد .

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیار

پیام خوزستان - محمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه ۵G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

پیام خوزستان - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام خوزستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

پیام خوزستان - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

ساير مطالب

توانایی عجیب سوسک سایبورگ برای استفاده های علمی و احتمالا نظامی و جاسوسی!

سود اقتصادی یک تریلیون دلاری برای ایران تا سال 2030 در صورت احیای برجام

چرا نخبگان‌مان را دو دستی تقدیم می‌کنیم؟

جراحی از راه دور در مناطق دور افتاده به کمک ربات جراح و اینترنت

وزیر علوم: ساماندهی و آمایش آموزش عالی با مقاومت‌های جدی روبرو است

حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران هنوز اصلاح نشد

یارانه شهریور ماه نقدی پرداخت می‌شود

هنر هوش مصنوعی چیست؟

زوجین نابارور برای جلوگیری از پرداخت آزاد هزینه‌ها، "نشان‌دار" شوند

یک تکه سنگ صد میلیارد!/ بازار داغ دلالی شهاب سنگ در ایران

برخی می خواهند مقاومت مردم ایران را بشکنند/لزوم اولویت داشتن جهاد تبیین در حوزه و دانشگاه

سرگیجه تورم

چرا دانشگاه شهید چمران اهواز امسال دانشجوی جدید عراقی نمی‌گیرد؟

کودکان کار کارتخوان دارند اما برخی آرایشگرها، طلافروشان و پزشکان نه!

فاصله 16درصدی تورم محرمانه بانک مرکزی با مرکز آمار!

صدور 300 گواهی گوداستندینگ مهاجرت برای پزشکان اهوازی در یک سال اخیر

قطع دارو در طول درمان موجب مقاومت میکروبی می‌شود

خطر بیکاری 30 هزار مربی رانندگی/ اعلام نرخ جدید آموزش رانندگی

پُر تورم ترین مناطق کشور کدامند؟

زمان «اعمال و پرداخت» افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

"دستیاری"؛ انتخاب بین اندوه بیمارستان و فانتزی کلینیک زیبایی

ادعای رئیسی درباره کاهش قیمتها / نظر شما چیست؟

چرا مصرف خودسرانه آنتی‌بیوتیک‌ها خطرناک است؟

با کاهش تعداد دستیاران تخصصی پزشکی چه باید کرد؟

پرداخت وام با کارت یارانه به کجا رسید؟

گرانی با سفره مردم چه کرده؟ کاهش چشمگیر مصرف گوشت، مرغ و لبنیات/ ویدئو

درآمد نفتی ایران 5 برابر بیشتر از سال قبل/ 2 برابر شدن رشد سرمایه‌گذاری خارجی/ امسال هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم

جزئیات بازگشایی دانشگاه شهید چمران اهواز در سال تحصیلی جدید

تورم مرداد ماه 41.5 درصد شد/ اعلام تورم هر دهک

ایران سومین مصرف‌کننده لوازم آرایشی در منطقه

واردات آیفون نداشتیم/ تعیین تکلیف خودروهای دپو شده

اعلام تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی دزفول در سال تحصیلی جدید

دلار پس از توافق چند می‌شود؟

تماس یک دختر 8 ساله انگلیسی با ایستگاه فضایی بین‌المللی

خبر تازه وزیر اقتصاد درباره کالابرگ الکترونیک/ ویدئو

اعلام شرط افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از سوی سخنگوی دولت

تصویربرداری از ریه زمین توسط ماهواره جدید انگلیس

تبلتی که بدون وایفای و سیم کارت می‌تواند به اینترنت متصل شود!

تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان تا پایان شهریور نهایی می‌شود

راهیابی دو خوزستانی به المپیاد جهانی مهارت شانگهای چین

زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان "غیرحداقلی‌بگیر" تامین اجتماعی

ماجرای طرح یک سازه غول پیکر دور برج خلیفه دوبی چیست؟

آغاز ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها

شیائومی سایبروان؛ انسان‌نمای آینده!/ ویدئو

افزایش 38 درصدی حقوق شامل حال کدام بازنشستگان می‌شود؟

دو پایه مالیاتی جدیدی در راه است/ 2500 بدهکار مالیاتی ممنوع الخروج شدند

چه کسی به مسئولان گفت فقط قیمت 4کالا افزایش می یابد؟

همه زنان ایرانی پوکی استخوان دارند؛ مگر خلافش ثابت شود

دانشگاه آزاد خوزستان آموزش غیرحضوری نخواهد داشت

معوقات یارانه‌ معیشتی چگونه پرداخت می‌شود؟

زمان خداحافظی با یارانه 400 هزار تومانی فرا رسید؟

هر ایرانی صاحب کد اقتصادی می‌شود

افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟

تلاش برای جذب دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد اهواز از بهمن‌ماه

آشنایی با بانوی ایرانی که نامش بر روی سیاره زهره حک شده است + فیلم

درآمد بلاگرها چقدر است؟

ماجرای ایجاد پردیس نوآوری در منطقه آزاد اروند بدون حضور خوزستانی‌ها

ابداع دوربین فوق باریک دندانپزشکی با الهام از چشم حشرات

طرح کوپن الکترونیکی در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

تفاوت‌های ابتلا به آبله مرغان و آبله میمونی

5 گوشی برتر جهان در پخش صدا/ آیفون و سامسونگ چندم هستند؟

عجیب اما واقعی؛ هندوانه فروشان کارت خوان دارند اما بعضی پزشکان نه!

قرار گرفتن نام ایران در میان 9 کشور صاحب فناوری افزایش تاب‌آوری سازه

جوانان دانشگاهی پیشگام حرکت جهادی در قلمرو تمدنی باشند

افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی عملیاتی شد

تولید ژل دارویی از پروتئین تار عنکبوت

ربات غواص ناسا به اعماق آب ها می رود

کسب رتبه برتر مهارت آموزی پرسنل وظیفه نیروهای مسلح در استان خوزستان

دیدید حذف ارز 4200 تومانی نه تنها باعث کاهش قیمت نشد بلکه گرانی را بیشتر کرد؟

چماق دولت ها بر سر اقتصاد

شعار سال، شتاب‌دهنده فعالیت علم و فناوری است / نقش جدی فناوری در حل چالش‌های خوزستان

برگشتن به قیمت های شهریور 1400 یعنی بار مالی جدید بر دوش دولت

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 6 رشته علوم و فنون دریایی خرمشهر

خانوار‌ها در سال چقدر هزینه می‌کنند؟

پایان مذاکرات، طلوع اقتصادی ایران؟/ اما و اگرهای تأثیر برجام بر معیشت

پذیرش یک هزار و 500 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان خوزستان در سال تحصیلی جدید

یک سال تا استفاده از هیدروژل جایگزین غضروف در انسان

قوانین جدید مالیاتی کارت خوان‌ها اعلام شد؛ کارت به کارت مشمول مردم عادی نمی‌شود

چین نخستین قطار مغناطیسی معلق را ساخت

رئیسی تا سال 1405 باید بدهی دولت سابق را پرداخت کند

سامسونگ می‌خواهد لمس اشیاء در محیط های واقعیت مجازی را ممکن کند

تنوع مدارس چگونه با عدالت آموزشی هماهنگ می‌شود؟

دوربین هایی با قدرت دید مگس و خفاش که اشیای پنهان را می‌بینند

افزایش مدارس سمپاد خوزستان به 43 مرکز / افزایش رشته‌های هنرستان سمپاد در سال آینده

مالیات بر ارزش افزوده صادرات یک‌ماهه استرداد شود

خط‌و‌نشان چینی‌ها برای ایلان ماسک؛ شیائومی از سایبروان، رقیب ربات انسان نمای تسلا رونمایی کرد

احتمال درمان همه بیماران مبتلا به سرطان در خانه

صبحانه ای لاکچری به اندازه حقوق یک ماه کارگران

مزایای تحصیلی انتخاب کنندگان رشته‌های کم‌طرفدار اعلام شد/ارائه تسهیلات به استعدادهای درخشان

روسیه: ماهواره خیام با موفقیت در مدار قرار گرفت

سن بازنشستگی اصلاح می شود؟

نجات گونه های در حال انقراض به کمک فناوری هوش مصنوعی

نکاتی که داوطلبان کنکور 1401 برای انتخاب رشته باید به آنها توجه کنند

کارگران سالی سه کیلو گوشت قرمز هم مصرف نمی‌کنند

زمان واریز یارانه مرداد ماه مشخص شد؟

آغاز فرآیند انتخاب رشته کنکوری‌ها از امروز

حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران ابطال می شود یا اجرا؟

ساخت انگشت مصنوعی هوشمند برای صنایع رباتیک

راهی برای ریشه‌کن کردن «وسواس موکَنی»

اگر از خرید کالاهای معاف مالیات بگیرند چه می‌شود؟