پیام خوزستان

آخرين مطالب

اجتماع بزرگ، نمایش اقتدار بسیجیانِ شهرستان شوش برگذار می گردد اجتماعی

اجتماع بزرگ، نمایش اقتدار بسیجیانِ شهرستان شوش برگذار می گردد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش در نشست خبری ظهر روز دوشنبه 29 آبان گفت؛ امروز شهر غزه دغدغه همه مردم دنیا می باشد و کمک به آنها مطالبه همه ملت های آزاده جهان شده است و جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار زنان و کوکان بسیار زیاد و دردناک است و آنها هیچ اعتنایی به اهالی غزه نمی کنند و این یک قتل عام بشری است
سرهنگ پاسدار سید عطا الله موسوی ؛ ما در طول تاریخ دیده ایم که ظالم ترین ومستکبرترین موجودات علیه کودکان اقدام می کردند.
و هنگامی که تاریخ را مطالعه می کنیم خواهیم دید که یکی از نمادهای مقابله و ازبین برنده کودکان فرعون بود که با این نیت که همه کودکان را از بین ببرد که یک زمان موسی ای به دنیا نیاید که بخواهد برایشان مشکلی ایجاد کند.
ایشان در ادامه گفتند؛ یکی دیگر از ظالمان در تاریخ بشریت، که در حق کودکان، ظلم و جنایت مرتکب شد شخصی بنام حرمله است که در روز عاشورا بود. و آن چیزی که امروز اسرائیل با جنایت های خود علیه زنان و کودکان مظلوم غزه انجام می دهد در واقع همان ادامه دهنده مسیر فرعون است.
سرهنگ موسوی گفت؛ رژیم صهیونیستی نه تنها ابایی از قتل عام کودکان ندارد بلکه به شکلی خود خواهانه و حق به جانب رفتار می کند و از کشتار زنان ، کودکان و نوزادان لذت می برد و این جانینان با جنایات خود و با افکار پلید با هیچ اصول انسانی و هیچ گونه تفکری، چه دینی و چه فرهنگی سازگار نیست و با جنایت هایی که انجام می دهد قابل پذیرش نیست.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش در ادامه عنوان کرد؛ رژیم صهیونیستی که با گذشت بیش از چهل روز از حمله به غزه، چندین هزار زن و کودک دراین مدت قتل و عام کرد و البته مورد حمایت کشورهای استکبار بود که پشتیبانان مالی و لجستیکی او هستند که در راس آن کشورها، دولت امریکا و هم چنین دولت های فرانسه و انگلیس است.
وی گفت؛ شاهد هستیم که همان کشورهایی که از رژیم اسرائیل حمایت می کنند ملت های آن کشور ها، با راهپیمایی صدها هزار نفری و گاهی میلیونی به خیابانها آمدند و جنایات کشتار مردم مظلوم غزه را محکوم کردند
به گزارش خبرنگار خبرآنلاین؛ سرهنگ موسوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند؛ وجدان ملت ها برای حمایت از مردم مظلوم غزه به حرکت در آمده است افزود؛ باید اعتقاد داشته باشیم که خداوند حتما ظالمان را از بین خواهد برد و همان طوری که خداوند متعال در آخر فرعون را در دریا غرق کرد و ظالمانی که هم چون رژیم صهیونیستی ظلم و جنایت می کنند، یقینا عملکرد وحشیگری آنها نسبت به کودکان، نزد خداوند بی جواب نخواهد ماند و انشاءالله تاوان سختی خواهد بود، که البته خداوند را شاکریم که جبهه مقاومت با قاطعیت در صحنه حضور دارند و بااستواری، صبر و ایمان خود با همئت مردم، از جان خود گذشته و تا آخرین قطره خون خود، در مقابل تجاوزات رژیم کودک کُش،از پای نمی نشینند و تسلیم این رژیم نخواهند شد.
‌تفکر و فرهنگ بسیجی گره گشا و بن بست شکن است
سرهنگ پاسدار عطا الله موسوی در نشست خبری، ضمن تبریک هفته بسیج گفت؛ بسیج رفع کننده مشکلات است و هرجایی که مشکل یا بحرانی باشد فکر بسیجی می آید و این مشکلات را برطرف می کند و در ادامه تاکید کرد؛ بسیج یک نعمت الهی است که خداوند به کشور ما عطا کرده است.
ایشان فرمودند؛ واقعا اگر به این دید نگاه کنیم در روی زمین و میدان می بینیم که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس این بسیج بود که آمد و آن بحرانها و حمله ناجوانمردانه صدام را رفع کرد و بعد از آن در عرصه های مختلف از جمله جهادی سازندگی ،فرهنگی و تبینی ورود کرد.
این مقام مسئول در ادامه گفت؛ مردم ما اطلاع دارند که اگر در یک مکانی سیل یا زلزله ای اتفاق افتاد، این بسیجی ها هستند که در اولین ساعات به محل رفته و به کمک مردم میشتابند و تا آخرین لحظات بدون هیچ چشم داشتی در آنجا خدمت می کنند
موسوی گفت ؛ اوج خدمت رسانی به مردم را در دوران کرونا دیدیم جایی که شاید خیلی ها این ویروس منحوس را نمی شناختند و هیچ اطلاعی از آن نداشتند که به چه شکل باید با آن برخورد کنند و خیلی ها از مواجه شدن با آن بیماری منحوس،بیمناک و هراسان بودند. یک ویروس نا شناخته ای که مرتب هم انسان ها را به کام مرگ می برد. اما این نیرو های بسیجی که از اقشار مختلف جامعه هستند ورود کردند و در همه موارد، مثل ضدعونی شرکت می کردند. مثلا طلاب بسیجی آمدند و به بحث قُسل اموات و خاکسپاری شهروندان را با شجاعت و افتخار خدمت به همشهریان،به عهده گرفتند.
عضو شورای تامین شهرستان شوش در ادامه گفت؛ همه اطلاع داریم که در اوایل این بیماری خیلی از هم وطنانمان را از دست دادیم و در اوایل این بیماری منحوس ، روزی تا 100 نفر را به کام مرگ می برد و خانواده های بودند که وقتی یکی از اعضای خانواده آنها به دلیل بیماری کرونا از دنیا می رفت از نزدیک شدن به آن متردد و خوفناک بودند وحتی در هنگام تحویل و تشیع جنازه نزدیک جنازه نمی شدند ، اما این بچه های بسیج طلاب بودند که با اعتقادات مردمداری و بسیجی می رفتند و جنازه ها را قُسل می دادند و با شجاعت کفن و دفن می کردند که این حرکات در آن زمان بیمناک، به افرادی شجاع نیاز داشت.
وی در ادامه افزود؛ حالا شما فکر کنید که آنها نباشندچه کسی می خواست این کار را انجام دهد خوب وقتی که می گوئیم بسیج یک نعمت است اینجاها کاملا احساس می شود.که البته گروه های متعددی از بسیجی ها بودند که در بحث ضد عفونی کردن خیابانها و مناطق شهری و روستایی ورود کردند
سرهنگ موسوی فرمانده ناحیه مقاومت شوش گفت ؛ در زمان انتشار ویروس منحوس کرونا در دنیا و کشورمان و به دلیل هجوم مردم و کمبود ماسک و دستکش در دنیا و تاثیر آن در کشور نیز کمیاب شد که فرزندان ما در بحث تولید ماسک و دستکش ورود کردند که پایگاه های ما به کارگاه های تولیدی ماسک و دستکش تبدیل شده بود تا ما یحتاج کشور تامین شود. و اگر در مکانی خلعی وجود داشته باشد و بسیج وارد نشود واقعا با مشکل مواجه خواهیم شد.
این مقام مسئول ادامه داد؛ در این هفته بسیج، یک فرصت و مجالی است که بخشی از تلاش هایی که در طول یک سال نیروهای بسیجی در شهرستان انجام می دهند در معرض دید عموم می گذاریم و به صورت نمایشگاهی و چند برنامه محوری به مردم ارائه خواهیم داد. در این هفته و به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور حضرت امام خمینی ( ره) ،شعار محوری هفته بسیج امسال{ بسیج امید ملت ایران } است و اتفاقا هم امید ما هم هست.
وی تاکید کرد؛ ما خودمان را خدمتگذار بسیج می دانیم و اگر جایی مشکلی رخ دهد خیالمان راحت است که نیروی بسیج با روحیه بالا جهت خدمت به مردم وجود دارد و در بحث دفاعی،فرهنگی،بحرانی و هر موضوعی که وجود داشته باشد یقین داریم که یک نیرویی عظیم مردمی که بسیج همان مردم است وارد می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرهنگ موسوی با تاکید بر اینکه بسیج از بچه های ما و شما هستند ادامه داد؛ نیرو های بسیج که از آسمان نیامده اند و بچه های ما و شما هستند و هرکدام از ما یک یا دونفر از اعضای خانواده ما بسیجی داریم که ممکن است برادر، خواهر و یا فرزند باشد.
ایشان گفتند؛ در این هفته مبارک برنامه های متعددی داریم که محور اجرای این برنامه ها پایگاه های بسیج و حوزه های مقاومت و کانون های اقشاری هستند که یک اجتماع بزرگ نمایش اقتدار بسیجیان در این هفته برگذار میشود که مکان و زمان آن را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.
وی در ادامه برنامه های هفته بسیج به رزمایش های جهادی اشاره کردند و گفتند؛ برنامه های متعددی در این هفته که یکی از برنامه ها، اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و گروه های جهادی برای کار جهادی در زمینه ساخت و ساز و ترمیم منازل در مناطق محروم شهرستان شوش می باشد.
ایشان افزودند؛ یادواره های شهدای محله محور در مناطق مختلف شهری و دیدار با خانواده های معظم شهدا و همچنین عطر افشانی مزار شهدا از دیگر برنامه های هفته بسیج است.
وی با اشاره به برنامه های مسابقات متعدد و متنوع ورزشی در شهرستان گفت ؛ در حوزه ورزشی برنامه ریزی کرده ایم که به بهترین کیفیت مسابقات را اجرا می کنیم و همچنین نمایشگاه هایی برای ارائه فعالیت های بسیج شهرستان تدارک دیده ایم
ایشان از برنامه های اردوی راهیان نور گفتند؛ و تاکید کردند که اردوی راهیان نور همچنان باقوت در این هفته انجام می شود و اعزام دانش آموزان دختر متوسطه دوم به مناطق عملیاتی یادمان های دفاع مقدس که حدود 1400 نفر از دانش آموزان متوسطه دوم است خبر دادند
وی در ادامه عنوان کردند؛ اردوی دانش آموزان را در قالب راهیان نور اعزام می کنیم که 800 نفر آنها در یک مرحله و 600 نفر در مرحله دوم اعزام خواهند شد. و همانگونه که در ماه های گذشته میز خدمت برگزار کرده بودیم در این هفته نیز یکی از برنامه های ما میز خدمت است که توسط بسیجیان اقشارمان در این هفته برنامه ریزی و تدارک دیده شده است
سرهنگ موسوی ؛ تجلیل از بسیجیان شهرستان شوش در برنامه است و دو پایگاه بسیج نمونه شهرستان، که یک پایگاه از برادران و دیگر پایگاه از خواهران می باشد، در جشنواره استانی که این هفته برگزار می شود، به نمایندگی از شهرستان شوش عازم استان خواهند شد
وی در پایان از تمام خبرنگاران حاضر در نشست خبری تقدیر کرد و گفت؛ جهت پوشش اخبار از تمام خبرنگاران و اصحاب رسانه سپاسگذارم که بدون هزینه و چشم داشت، همیشه اخبار را به مردم منعکس می کنند و این تفکر و روحیه بسیجی در نگاه و روش خبرنگاران قابل تقدیر است و امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید.
خبرنگار؛ یوسف منصوری
46
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1839597

لینک کوتاه:
https://www.payamekhuzestan.ir/Fa/News/798087/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

کشف یک تن مرغ قاچاق در اهواز

اسرائیل را از شهادت دو پاسدار ایرانی پشیمان می‌کنیم

با اصلاح گفتمان مدیریتی، مساجد برای جوانان جذاب خواهد شد

شهدای مدافع حرم داعش را 2000 کیلومتر از ایران دور کردند

حکم قصاص عامل شهادت مأمور یگان امداد فراجای خوزستان صادر شد

قاچاق سوخت در هندیجان

رسوایی ماشین دروغ‌پردازی تل‌آویو در جنگ غزه

قاچاق سالانه 3.5 میلیارد دلار پوشاک

ون‌کافه‌ها چطور مجوز بگیرند؟

تولید پایدار 97 درصدی اوره در پتروشیمی مسجد سلیمان با حمایت آیت الله کعبی

کشف محموله حشیش در بندر ماهشهر

افتتاح 56 طرح اشتغال‌زایی برای معلولان در خوزستان/ تحقق 80 درصدی اشتغال گروه‌های هدف

صدور حکم قصاص برای قاتل شهید سعید پویان

پیام رئیس سازمان بسیج اساتید به رهبر سیاسی حماس

حکم قصاص قاتل شهید سعید پویان صادر شد

حفظ حمایت از نوار غزه و جبهه مقاومت یک امر ضروری است

نشست استاندار خوزستان با شیوخ باوی برای رفع مشکلات منطقه

غایبان بزرگ الدحیل در مقابل پرسپولیس

رسمی: 3 ستاره الدحیل، غایب مقابل پرسپولیس(عکس)

طوفان الاقصی خط بطلانی بر شکست ناپذیری اسراییل کشیده است

تداوم آلودگی در شهر‌های صنعتی خوزستان

پیش‌بینی جوی پایدار برای خوزستان

تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در دستور کار قرار دارد

بازداشت بیش از 280 سارق در خوزستان

تبادل اسرا با اسرائیل شامل اسرای اردنی هم خواهد شد

جهاد دانشگاهی می‌تواند بازوی تولید دانش فنی شرکت ملی حفاری باشد

مدیریت مساجد ایران نیازمند تحول است

14 هزار واحد مسکن ملی در کهگیلویه و بویراحمد در حال ساخت است

تبادل دوباره آتش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی/ 4 صهیونیست زخمی شدند + فیلم

توقیف کالای قاچاق در ماهشهر

مشاور اسبق نتانیاهو: نباید به انسانیت در غزه توجه کنیم

برگزاری کلاس‌ آموزشی اطفاء حریق در شوش

این خودرو پراید افغان‌ها است

بازداشت بیش از 280 سارق در طرح مقابله با سرقت در خوزستان

تداوم آلودگی در شهرهای صنعتی خوزستان/ فعلا بارش موثری نداریم

دستگیری 286 سارق در خوزستان

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در هندیجان

تالاب‌های خوزستان میزبان پرندگان مهاجر شدند

مقام فلسطینی: ادعای وجود مناطق امن در غزه، دروغ است

123 اسیر و 13 جسد اسرائیلی همچنان نزد حماس است

عملیات اضطراری عامل بی آبی در یک منطقه در خرمشهر

کاخ‌سفید: نمی‌دانیم مذاکرات آتش‌بس غزه چه زمانی از سرگرفته می‌شود

اصحاب رسانه باید نگاه ویژه‌ای به فعالیت‌های قرآنی داشته باشند

دستگیری 286 سارق در خوزستان/ 68 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

بازداشت 42 متهم در خرمشهر

نگرانی‌ها از ادامه جنگ غزه/ بحرانی که عمیق‌تر می‌شود

شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است

بررسی 128 درخواست مردمی در منطقه 15 انجام شد

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و بصره منعقد شد

تعویق زمان بازی پرسپولیس - الدحیل جدی نیست